Penktadienis, 2024-04-19, 1:37 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forumas » MŪSŲ NAMAI » Butas-Namas-Kambariai » Grindys
Grindys
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2011-03-20, 7:37 PM | Žinutė # 31








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Pas mus bus laminatas šviesus,tamsus man nepatinka ir labai matosi visi trupinėliai. Ir šiaip man nepatinka tamsios spalvos Virtuvėje tai savaime aišku bus plytelės

pas mus tamsus _liuks_ _liuks_ _liuks_ super _liuks_ dėsim ir kitur tamsias _liuks_ _liuks_ o man virtuvėje gražu kai ant sienų plytelės _liuks_ bet ant grindų liudna liudna liudna jautiesi kaip vonioje o ir tų plytelių sudėjimas kiek kainuoja nes jau dėt tai gražias _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2011-03-20, 7:48 PM | Žinutė # 32








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Na čia skonio reikalas 10 Man tai gražu virtuvėje plutelės,mes darysimės ant sienų iki pusės plyteles ir ant grindų dėsim plyteles,visai nesijauti kaip vonioje juokas Man lbai patinka plytelės kaip pas mano uošvenę,mes tokias pat dėsim tik dar abejoju dėl spalvos,nes pas ją praktiškai rūžavos,bet labai gražiai atrodo _liuks_ :_liuks_:

Pagalba naujokams ir ne tik čia



Paskutinį kartą redaguota Romeniukas - Sekmadienis, 2011-03-20, 7:52 PM
Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2011-03-20, 7:56 PM | Žinutė # 33








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Man tai gražu virtuvėje plutelės,mes darysimės ant sienų iki pusės plyteles ir ant grindų dėsim plyteles,visai nesijauti kaip vonioje Man lbai patinka plytelės kaip pas mano uošvenę,mes tokias pat dėsim tik dar abejoju dėl spalvos,nes pas ją praktiškai rūžavos,bet labai gražiai atrodo _liuks_

pas mus virtuvėje ant sienos irgi plytelės _liuks_ _liuks_ va rudenį pas krikštotėtį buvo daromas remontas virtuvėje tai jei išsirinko plyteles tokias rudas, o papuošimui tokią juostelę, tai pas juos virtuvė labai didelė berods apie14 kv tai dėjo ant vienos sienos tai kai pasakė kainą juokas juokas manasis sakė na košmaras o tie papuošimai dar daugiau kainavo už pačias plyteles juokas juokas bet be jų vaizdo nebūtų buvę, aš kai jas pamačiau sakau spalva nelabai bet kai susiklijavo _liuks_ _liuks_ _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2011-03-20, 7:58 PM | Žinutė # 34








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
pas mus virtuvėje ant sienos irgi plytelės _liuks_ _liuks_ va rudenį pas krikštotėtį buvo daromas remontas virtuvėje tai jei išsirinko plyteles tokias rudas, o papuošimui tokią juostelę, tai pas juos virtuvė labai didelė berods apie14 kv tai dėjo ant vienos sienos tai kai pasakė kainą juokas juokas manasis sakė na košmaras o tie papuošimai dar daugiau kainavo už pačias plyteles juokas juokas bet be jų vaizdo nebūtų buvę, aš kai jas pamačiau sakau spalva nelabai bet kai susiklijavo _liuks_ _liuks_ _liuks_

Nu jo juokas Man tai visai gerai žiūrisi grindų plytelės ružavos,o sienos tokios kaip vyšniavos,tingiu ieškoti foto uošvenės virtuvės,bet visai man bent jau gražiai žiūrisi _liuks_ _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2011-03-20, 8:10 PM | Žinutė # 35








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Nu jo Man tai visai gerai žiūrisi grindų plytelės ružavos,o sienos tokios kaip vyšniavos,tingiu ieškoti foto uošvenės virtuvės,bet visai man bent jau gražiai žiūrisi

dera spalvos ir žiūrisi gražiai _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2011-03-20, 8:12 PM | Žinutė # 36








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
dera spalvos ir žiūrisi gražiai _liuks_



Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
noeleData: Sekmadienis, 2011-03-20, 8:19 PM | Žinutė # 37








[ (GB) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:kedainiai
Forumo mylimieji
Žinutės: 10021
Apdovanojimai: 21
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą Plepučių,pleputė
oj as tai virtuvej nesideciau plyteliu..atsikandau as ci aju anglijoj.labai salta..sala kojos baisiai.geriau laminatas.

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2011-03-20, 8:31 PM | Žinutė # 38








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (noele)
oj as tai virtuvej nesideciau plyteliu..atsikandau as ci aju anglijoj.labai salta..sala kojos baisiai.geriau laminatas.

tai va ir šalta ir jausmas kaip vonioje juokas juokas vonioje tai nors šildomos juokas juokas gal gražu bet ar praktiška galvoju na bet kiekvienas daro pagal savo norus ir piniginės storį, nes toks laminatas yra ir pigus ir po kelių metų pasikeist galima o va plytelės manau beveik visam gyvenimui miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
noeleData: Sekmadienis, 2011-03-20, 8:35 PM | Žinutė # 39








[ (GB) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:kedainiai
Forumo mylimieji
Žinutės: 10021
Apdovanojimai: 21
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą Plepučių,pleputė
Quote (snieguoliuke)
galima o va plytelės manau beveik visam gyvenimui

Quote (snieguoliuke)
galima o va plytelės manau beveik visam gyvenimui

viskas duzta kas nukrenta.jei peilis smaigaliu krenta istrupina plyteles..vasara tik malonu nes vesu ant ju.o ziema tai neeeeeee.nes kai daug laiko praleidi virtuveje tai geriau koks linoleumas ar kas...tik ne pyteles......


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2011-03-20, 8:39 PM | Žinutė # 40








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (noele)
duzta kas nukrenta.jei peilis smaigaliu krenta istrupina plyteles..vasara tik malonu nes vesu ant ju.o ziema tai neeeeeee.nes kai daug laiko praleidi virtuveje tai geriau koks linoleumas ar kas...tik ne pyteles......

ir man jaukiau kai linoleumas _liuks_ o va dėl dužimo tai tikra tiesa draugei daug indų ir viso kito dužo juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2011-03-20, 8:39 PM | Žinutė # 41








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (noele)
oj as tai virtuvej nesideciau plyteliu..atsikandau as ci aju anglijoj.labai salta..sala kojos baisiai.geriau laminatas.

Tas tai gal ir tiesa galvoju Bet čia tas pats kaip ir su odiniais baldais,atrodo labai praktiška,bet žiemą šalta,o vasarą limpa užpakalis juokas juokas Aš vistiek kažkaip už plyteles,bet nieko prieš už laminatą,o dar kokių gražių jų yra. _liuks_ _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2011-03-20, 8:42 PM | Žinutė # 42








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Ant laminato greit pasimato viskokie įbrėžimai,jei dar su kokais kulniukais pavaikštai galvoju

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2011-03-20, 8:43 PM | Žinutė # 43








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Laminatas kaip virtuvėje nelabai gal praktiška,sakykim išsipils kas nors ir bus šakės,o jei dar nepamatysi,viskas laminatas išpurs galvoju

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2011-03-20, 8:46 PM | Žinutė # 44








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
parketlentės- viertuvėje manau visai kitas reikalas,sutkčiau tokias dėtis,bet labai brangu

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2011-03-20, 8:48 PM | Žinutė # 45








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Aš vistiek kažkaip už plyteles,bet nieko prieš už laminatą,o dar kokių gražių jų yra.

Quote (Romeniukas)
Laminatas kaip virtuvėje nelabai gal praktiška,sakykim išsipils kas nors ir bus šakės,o jei dar nepamatysi,viskas laminatas išpurs

na laminato tai nedėčiau linoleumą geriau _liuks_ _liuks_ o tiek ant laminato viskas matysis ta ant blytelių tuo labaiu manau galvoju o tu minėjai kad virtuvė 18 kvtai tu pasiskaičiavai daug maž kiek tos tau plytelės kainuos jaučiu kai brangiausias sužinos sakys pati ir darykis tą remontą


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » MŪSŲ NAMAI » Butas-Namas-Kambariai » Grindys
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024