Penktadienis, 2024-04-26, 7:50 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: jurgutex, Romeniukas  
Forumas » ŠVENTĖS » Kalėdos-Naujieji metai » Dovanos mažiesiems nuo Kalėdų Senelio (Ką dovanoja Kalėdų senelis per Kalėdas?)
Dovanos mažiesiems nuo Kalėdų Senelio
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-12-01, 3:29 PM | Žinutė # 16








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Maniškis didysis tai nori transformerio,Ratų žaidimo,Ratų mašinos ir Ratų knygos

maniškis transformerio irgi nori, tai sakė teta evelina jį pirks juokas juokas juokas o ratų knygas tai beveik visas turi tai va kurios neturėjo paimiau _liuks_ _liuks_ _liuks_ dar Dovei neatsibodo tie žaidimai kur per praeitas kalėdas gavo, maniškis tai visai norėtų kokio, tik kad nerandu nieko įdomaus galvoju
Quote (virginijak)
nori tokio minkšto vienaragio

pastebėjau kad mergaitės labai dažnai jų nori _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-12-01, 4:11 PM | Žinutė # 17








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
maniškis transformerio irgi nori, tai sakė teta evelina jį pirks juokas juokas juokas o ratų knygas tai beveik visas turi tai va kurios neturėjo paimiau _liuks_ _liuks_ _liuks_ dar Dovei neatsibodo tie žaidimai kur per praeitas kalėdas gavo, maniškis tai visai norėtų kokio, tik kad nerandu nieko įdomaus galvoju

O tu galvoji,kad jie turi dar tą žaidimą juokas nebėra senai išmėtytas pusę dalių neberandu _pikt_ Nori jie visko,bet kad nesaugo ir nevertina mažylis liudna


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-12-01, 4:12 PM | Žinutė # 18








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Mano vaikai nuo praitų kalėdų praktiškai nieko nebetūri nebent knygas,o visa kita senai išgaravo į šiukšlių dėžę _pikt_ Medinių žaislų jiems reikia,tiksliau Deivei

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
jurgutexData: Ketvirtadienis, 2010-12-02, 8:00 PM | Žinutė # 19








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Kaunas
Forumo ištikimieji
Žinutės: 1590
Apdovanojimai: 21
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Nagi mamytės, papasakokit ko šiemet sulauks jūsų vaikai nuo Kalėdų senelio?

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-12-02, 8:45 PM | Žinutė # 20








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
O tu galvoji,kad jie turi dar tą žaidimą nebėra senai išmėtytas pusę dalių neberandu Nori jie visko,bet kad nesaugo ir nevertina mažylis

na jo tada visai ne kas, mes dar kaip tik vakar su juo žaidėm, labai patinka žaidimai visokie, kad tik jau normalių neberandu, vien tie patys juokas juokas
Quote (Romeniukas)
Mano vaikai nuo praitų kalėdų praktiškai nieko nebetūri nebent knygas,o visa kita senai išgaravo į šiukšlių dėžę Medinių žaislų jiems reikia,tiksliau Deivei

visos dovanėlės yra ir dar sveikos gyvos tik saldainių nebėra juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-12-02, 9:00 PM | Žinutė # 21








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (jurgutex)
Nagi mamytės, papasakokit ko šiemet sulauks jūsų vaikai nuo Kalėdų senelio?

na va mano kinderio laiškas (juodraštinis ryt skė jau perrašys ir nupieš seneliui ką nors )
negaliu įkelt nes radikalas vėl durniuoja
tai va mūsiškis tai daug prirašė : nori žmogaus voro kompiuterio, kvepalų, bakuganų juokas juokas saldainių, barnių juokas juokas ką nors su makvynu, transporterio , beno teno laikrodžio ir t.t juokas juokas tai jau kompą ir kvepalus nupirko krikštotėveliai miela miela , transporterį teta Evelina miela , bakuganai jau keliauja iš ebajaus užsakėm rinkinį _liuks_ , užsakėm makvyno žaidimą, dar bus makvyno laikrodis ir piniginė _liuks_ _liuks_ o beno teno laikrodį paims tikriausiai draugai _liuks_ ir viskas miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-12-02, 9:03 PM | Žinutė # 22








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
krikštasūniams nupirkom lego Duplo kitam lego sity miela ant akcijos užtaikėm tai pigiai gavosi _liuks_ _liuks_ , draugytės mergytei nupirkom keliese maniežą, liko tik Augustui kažką nupirkti miela ir su vaikais bus viskas _liuks_

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)

Paskutinį kartą redaguota snieguoliuke - Ketvirtadienis, 2010-12-02, 9:06 PM
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2010-12-02, 11:10 PM | Žinutė # 23








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Su mūsų kalėdu seneliu dar neaišku,nes vaikų norai keičiasi kas dieną,bet labiausia tai didžiajam reikia transformerio,ratų žaidimo ir mašinos, mažylis prašo didelės mašinos arba trasos ar garažo su mašinomis 10 Tai bus matyt ar dosnus bus šiais metais kalėdų senelis,nes vaikučiai nebuvo labai geri

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2010-12-02, 11:11 PM | Žinutė # 24








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
jurgutex, o ką tavo dukrytė nori iš kalėdų senelio dovanų miela

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
LauritukeData: Penktadienis, 2010-12-03, 9:50 AM | Žinutė # 25








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
maniškis tai nori Gormitų,Lego norai didžiausi tai turėtų gauti ką nori nuo senelių,nuo mūsų

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-12-03, 11:13 AM | Žinutė # 26








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Tai bus matyt ar dosnus bus šiais metais kalėdų senelis,nes vaikučiai nebuvo labai geri

kalėdų senelis visada labai jau dosnus miela anwei
Quote (Laurituke)
Gormitų

o kas tai yra 10 10


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
LauritukeData: Penktadienis, 2010-12-03, 11:59 AM | Žinutė # 27








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (snieguoliuke)
o kas tai yra 10

yra filmukas per tv 3 rodė dabar kažko neberodo .žaislų parduotuvėse daug labai jų ten tokie kaip aš vadinu babaisos juokas
va kaip jie atrodo miela eina maniškis iš proto dėl jų


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-12-03, 12:26 PM | Žinutė # 28








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
yra filmukas per tv 3 rodė dabar kažko neberodo .žaislų parduotuvėse daug labai jų ten tokie kaip aš vadinu babaisos
va kaip jie atrodo eina maniškis iš proto dėl jų

ai šitie, aga filmukas buvo su jais juokas juokas juokas juokas bet tikri pabaisos juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
IrceData: Penktadienis, 2010-12-03, 2:19 PM | Žinutė # 29








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 11602
Apdovanojimai: 72
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Na mano vaikų norai ir ohohoooo juokas sūnus nori nuo senelio lego konstruktorių,kažkokio lego lėktuvo galvoju dar ipodo telef.,kompiuterinio žaidimo...panelė lėlyčių su daikteliais,žaislinės virtuvėlės,lėlės kūdikio,saldainių miela jau net nepamenu visko,kažkaip reiks suktis,jei finansai leis,nes mūsų senelis ir pas močiutę ateina,atskirai kitas dovanas neša o dar sūnaus gimtadienis,kaip tik sutampa,tai vėl galvos skausmas,nors užsiprašė arba lego arba pinigų juokas
Ar žinot,kad galima gauti vaikučiams laišką nuo Kalėdų senelio (IR NE TIK VAIKUČIAMS) miela aišku ne už dyką...aš jau parašiau užklausą,laukiu emailo,turi anketas atsiūsti,pildyti reiks.Žodžiu jei ką sudomino vienas laiškas 15 lt kainuoja,bet aš abiem vieną užsakiau,taupumo sumetimais,galima ir taip.KAM ĮDOMU INFO RASIT ČIA


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

MANO DARBELIAI
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-12-03, 2:28 PM | Žinutė # 30








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Irce, Pas mus panaši situacija,po kalėdų dar ir gimtadienis,tai nežinau kaip čia reikės išsisukti su visom dovanom 10

Quote (Irce)
Ar žinot,kad galima gauti vaikučiams laišką nuo Kalėdų senelio (IR NE TIK VAIKUČIAMS) miela aišku ne už dyką...aš jau parašiau užklausą,laukiu emailo,turi anketas atsiūsti,pildyti reiks.Žodžiu jei ką sudomino vienas laiškas 15 lt kainuoja,bet aš abiem vieną užsakiau,taupumo sumetimais,galima ir taip.KAM ĮDOMU INFO RASIT ČIA

Bet aš kažkur mačiau info,kad galima parašyti laiįkutį ir gauni atsakymą,bet kad nemokamai,arba kažką ne taip supratau galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Forumas » ŠVENTĖS » Kalėdos-Naujieji metai » Dovanos mažiesiems nuo Kalėdų Senelio (Ką dovanoja Kalėdų senelis per Kalėdas?)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024