Šeštadienis, 2024-04-20, 3:22 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Vai2ske  
Forumas » MES LAUKIAMĖS-GIMDYMAS-PO GIMDYMO » Laukiamės vaikelio » Nėštukių plepaliukai (Apie bet ką...)
Nėštukių plepaliukai
virginijakData: Šeštadienis, 2013-02-23, 5:26 PM | Žinutė # 481








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Alytus
Forumo mylimieji
Žinutės: 8213
Apdovanojimai: 63
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Romeniukas)
es jau namuciuose abu jauciames puikiai

liuks o jau sūnelis koks gražuoliukas liuks
Quote (Romeniukas)
ruslanas dalyvavo gimdyme,labai man padejo,

šaunuolis liuks taip ir turi būt... maniškis ir dalyvavo abėjuose gimdymuose sypsausi


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
]
Visų darbelių atskiros detalės ir fonai paimti iš http://forum.materinstvo.ru/index.php?showforum=223 http://www.forum.fotowedding.ru/, http: / / lenagold.ru, http://photoshablon.ru/, http://allday.ru/, https://www.google.lt/imghp?hl=lt&tab=wi Nuoširdus ačiū Jų visų kūrėjams
Atsijungęs
RomeniukasData: Šeštadienis, 2013-02-23, 8:02 PM | Žinutė # 482








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (virginijak)
o jau sūnelis koks gražuoliukas

aciukas mua musu zuvyte cia asirtu

Quote (virginijak)
šaunuolis taip ir turi būt... maniškis ir dalyvavo abėjuose gimdymuose

tikrai labai padeda, ir vyrui manau reikia zinoti ka moteris turi iskesti,kad padovanoti toki stebukleli asirtu as gimdziau labai sunkiai, tai jis mate viskoiu vaizdeliu, kurie jo visai neigiamai nepaveike... am labai buvo sake skaudu,kad negali man niekuo padeti, perimti skausmo...


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
LauritukeData: Sekmadienis, 2013-02-24, 11:59 AM | Žinutė # 483








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Romeniukas fainuolis jūsų žuviukas mua sypsausi
tikrai taip vyras gimdyme labai padeda,maniškis man tik kartojo kaip man tavęs gaila,kad tau taip skauda ir negaliu padėti,nes mano gimdymas buvo labai sunkus :) žodžiu puiku kai vyras dalyvauja liuks liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2013-02-24, 1:42 PM | Žinutė # 484








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
Romeniukas fainuolis jūsų žuviukas
tikrai taip vyras gimdyme labai padeda,maniškis man tik kartojo kaip man tavęs gaila,kad tau taip skauda ir negaliu padėti,nes mano gimdymas buvo labai sunkus žodžiu puiku kai vyras dalyvauja


Aciukas mua Tai uz tai man ir ziauriai sunkus gimdymas buvo, tai be vyro jauciu visai buciau isprotejusi... na as tik viena karta ant jo surekiau kai jis man istisai kvepuok kvepuok, as buvau ant keturiu tuo metu na tokioj pozoj, tai atsisukau ir kad surekiau, bliam kvepuoju kas tau yra juokas :juokas: juokas sako su zviegi o ne kvepuoji... juokas dabar juokas,o tada tikrai buvo nejuokinga...


Pagalba naujokams ir ne tik čia



Paskutinį kartą redaguota Romeniukas - Sekmadienis, 2013-02-24, 1:42 PM
Atsijungęs
LauritukeData: Sekmadienis, 2013-02-24, 8:11 PM | Žinutė # 485








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Romeniukas)
na as tik viena karta ant jo surekiau kai jis man istisai kvepuok kvepuok, as buvau ant keturiu tuo metu na tokioj pozoj, tai atsisukau ir kad surekiau, bliam kvepuoju kas tau yra juokas juokas juokas sako su zviegi o ne kvepuoji... juokas dabar juokas,o tada tikrai buvo nejuokinga...

man irgi Rusla pamenu sakė kvėpuok tu tik kvėpuok juokas aš rėkiau ,kad kvėpuoju juokas nu žodžiu kai jau po visko juokingą :) juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
katciaData: Sekmadienis, 2013-02-24, 8:21 PM | Žinutė # 486








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Vilnius
Forumo mylimieji
Žinutės: 2796
Apdovanojimai: 24
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
o cia truputi pasirodome kokie mes mazuciai grazciai ir namuose savo lpvytee sypsomes

koks fainuoliukas mazuliukas grazuoliukas mua mua mua aukite diduciai ir bukite geruciai mua mua mua kaip miega?..ar ramutis?..

Quote (Romeniukas)
Tai uz tai man ir ziauriai sunkus gimdymas buvo, tai be vyro jauciu visai buciau isprotejusi...

svarbiausia kad jau viskas praeity :) db gali dziaugtis mazuliuku anwei o broliukai kaip reagavo i naujaji seimos nari ??? galvoju :)


Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2013-02-24, 9:20 PM | Žinutė # 487








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (katcia)
koks fainuoliukas mazuliukas grazuoliukas aukite diduciai ir bukite geruciai kaip miega?..ar ramutis?..

aciukas mua nakti miega gerai, pavalgo ir toliau parpia... na bet siandien diena tai labai daug budravo, ant ranku prie krutines miega, tik paguldau ir viskas dudos iskart... papinukas toks ziuriu... na nieko sakau pradzia, nesiskaito kad cia lepinimas, mazuliukas dar, reikia jam mamos silumos... anwei asirtu gal nebus rankinukas... siaip ramus, geras vaikas aisku megsta ant ranku ir labai mazai miega diena, sakau tai kas toliau bus, dabar nieko negaliu net pavalgyti jau ismokau viena ranka ir ant greituju... na nieko siaip viskas gerai... gerai

O kaip jusu mazuliukas laikosi anwei jau diduciai jauciu kokie, gal kokia foto turi smalsu pamatyti kokie jau dideli anwei anwei anwei


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2013-02-24, 9:57 PM | Žinutė # 488








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
tikrai labai padeda, ir vyrui manau reikia zinoti ka moteris turi iskesti,kad padovanoti toki stebukleli asirtu as gimdziau labai sunkiai, tai jis mate viskoiu vaizdeliu, kurie jo visai neigiamai nepaveike... am labai buvo sake skaudu,kad negali man niekuo padeti, perimti skausmo...

Quote (Laurituke)
tikrai taip vyras gimdyme labai padeda,maniškis man tik kartojo kaip man tavęs gaila,kad tau taip skauda ir negaliu padėti,nes mano gimdymas buvo labai sunkus :) žodžiu puiku kai vyras dalyvauja liuks liuks

aš irgi tik už vyro dalyvavimą liuks liuks liuks daug lengviau iškęsti tą skausmą gerai gerai gerai pamenu ir verkėm iš skausmo ir džiaugsmo kartu, ir lūpas man vandeniu vilgdė ir ramino žodžiu tikrai super liuks liuks tikrai negimdyčiau viena , jei vyras negalėtų tada gal kokia draugė ar mama manau kad kai šalia yra kažkas daug lengviau ir skausmą iškęsti ir visa kita liuks liuks na o apie tuos vaizdelius, manaunelabai kaip jautėsi juos pamatę ir alpsta vyrai ir t.t. tik nevisi tą pasako, pamenu kai maniškis draugui kuris ruošėsi dalyvauti pasakojo nusiteik viskas nes vaidas šokiruojantis, nėra ten viskas taip gražu, bet viską atperka kai pirmą kartą išgirsti vaiko verkimą ir kai pirmą kartą gali jį pamatyti ir paliesti mua mua mua mua


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2013-02-24, 10:01 PM | Žinutė # 489








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
o cia truputi pasirodome kokie mes mazuciai grazciai ir namuose savo lpvytee sypsomes anwei

gražutis anwei anwei anwei anwei
Quote (Romeniukas)
na bet siandien diena tai labai daug budravo, ant ranku prie krutines miega, tik paguldau ir viskas dudos iskart... papinukas toks ziuriu... na nieko sakau pradzia, nesiskaito kad cia lepinimas, mazuliukas dar, reikia jam mamos silumos... anwei asirtu gal nebus rankinukas... siaip ramus, geras vaikas aisku megsta ant ranku ir labai mazai miega diena, sakau tai kas toliau bus, dabar nieko negaliu net pavalgyti jau ismokau viena ranka ir ant greituju... na nieko siaip viskas gerai... gerai

Tėjos mamytė irgi taip sakė juokas sako čia tik trumpam , tai ir po šeip dienai viską daro viena ranka, nes lovytėje net nemiega juokas juokas juokas juokas bet manau kūdikėliui tikrai saugiau miegoti su mamyte kartu, reikia tos šilumos anwei tik paskui pradeda labai priprasti juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2013-02-25, 8:20 PM | Žinutė # 490








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
katcia, ar jusu leliukas ima soske? as jau duodu nes kitaip neimanoma, valgyt nenori zaidzia su krutine, bet kad tik jam ciulpti, tai duodu soske tada ramiai buna, kitaip tai visa diena butu tik prie krutines... nors siaip visai nenoriu pripratinti prie soskes kai prisimenu kaip buvo sunku dovyda atpratinti...

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
katciaData: Antradienis, 2013-02-26, 2:21 PM | Žinutė # 491








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Vilnius
Forumo mylimieji
Žinutės: 2796
Apdovanojimai: 24
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
katcia, ar jusu leliukas ima soske? as jau duodu nes kitaip neimanoma, valgyt nenori zaidzia su krutine, bet kad tik jam ciulpti, tai duodu soske tada ramiai buna, kitaip tai visa diena butu tik prie krutines... nors siaip visai nenoriu pripratinti prie soskes kai prisimenu kaip buvo sunku dovyda atpratinti...

as kol atradau soske kuria imt pradejo, tai vargau.. galiausiai pasilikom prie nuko lateksiniu.. nes daktare pasake, jeigu spenelis minkstas, tai jokie silikoniniai ciulptukai netiks.. taip ir buvo, visus iki vieno spjove, o pabandzius nuko, viskas liuks liuks liuks
soske geras dalykas, ypac nakti liuks liuks


Atsijungęs
katciaData: Antradienis, 2013-02-26, 2:31 PM | Žinutė # 492








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Vilnius
Forumo mylimieji
Žinutės: 2796
Apdovanojimai: 24
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
O kaip jusu mazuliukas laikosi anwei jau diduciai jauciu kokie, gal kokia foto turi smalsu pamatyti kokie jau dideli

Mes tai jau dideli :) pagaliau jau pradejau po truputi bulves i raciona itraukti.. ir nebepucia pilvuko..matyt jau praejo tas sunkusis periodas.. o kaip jums su pilvuku, problemu nera?...
Na stai mano vyrukai :)


Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2013-02-26, 2:36 PM | Žinutė # 493








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (katcia)
Mes tai jau dideli :) pagaliau jau pradejau po truputi bulves i raciona itraukti.. ir nebepucia pilvuko..matyt jau praejo tas sunkusis periodas.. o kaip jums su pilvuku, problemu nera?...
Na stai mano vyrukai :)

kokie gražūs berniukai mua mua mua mua o mažylis tai pasaka


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2013-02-26, 2:39 PM | Žinutė # 494








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (katcia)

as kol atradau soske kuria imt pradejo, tai vargau.. galiausiai pasilikom prie nuko lateksiniu.. nes daktare pasake, jeigu spenelis minkstas, tai jokie silikoniniai ciulptukai netiks.. taip ir buvo, visus iki vieno spjove, o pabandzius nuko, viskas liuks
soske geras dalykas, ypac nakti


man tai ima Avent silikonine ir ortodontine.

Quote (katcia)
Mes tai jau dideli pagaliau jau pradejau po truputi bulves i raciona itraukti.. ir nebepucia pilvuko..matyt jau praejo tas sunkusis periodas.. o kaip jums su pilvuku, problemu nera?...
Na stai mano vyrukai

jetau koks jau didelis grazuoliukas anwei anwei asirtu asirtu

as tai valgau kol kas viska, aisku ne astriai,citrusiniu vaisiu ne, o daugiau viska. siandien valgysiu virtu bulviu didzkukulius su varske... ir riesutus as valgau... kol kas kaip ir nieko...


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
katciaData: Antradienis, 2013-02-26, 3:24 PM | Žinutė # 495








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Vilnius
Forumo mylimieji
Žinutės: 2796
Apdovanojimai: 24
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
kokie gražūs berniukai mua mua mua mua o mažylis tai pasaka

Aciū mua mua mua mua

Quote (Romeniukas)
man tai ima Avent silikonine ir ortodontine.

man avento spjove iskart nepatinka matai dar nuo speneliu matyt priklauo, jai minkstas, tai avento silikoninis bus per kietas ir spjaus.. o nuko minkstutis ciulptukas, tai matyt kazkas panasaus... galvoju

Quote (Romeniukas)
jetau koks jau didelis grazuoliukas

aciū mua mua mua

Quote (Romeniukas)
as tai valgau kol kas viska, aisku ne astriai,citrusiniu vaisiu ne, o daugiau viska. siandien valgysiu virtu bulviu didzkukulius su varske... ir riesutus as valgau... kol kas kaip ir nieko...

kaip gerai, kad taip ir toliau butu :) nes man tai su maistu tragedija.. va paprastu be nieko riesutu uzvalgiau (net nezinau gal kokius 6 riesutus) tai mazui ant kitos dienos kokia alergija buvo, visas veidukas kaip dilgeline isvarytas buvo, tokiom puslytem.. bet aciu dievui praejo po kokios valandos..
db dar ir su oda problemytes, kazkokie issausejimai, tokie plotais, per sulenkimus pradzioj atsirado, dabar ir ant krutinytes ir ant kojyciu.. uzsirasem pas gydytoja, tai laukiu db.. baisu, kad koks dermatitas nebutu... galvoju galvoju


Atsijungęs
Forumas » MES LAUKIAMĖS-GIMDYMAS-PO GIMDYMO » Laukiamės vaikelio » Nėštukių plepaliukai (Apie bet ką...)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024