Antradienis, 2024-04-23, 9:50 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Vai2ske  
Forumas » MES LAUKIAMĖS-GIMDYMAS-PO GIMDYMO » Laukiamės vaikelio » Kiek laiko nėštumas? (Kelintas mėnuo?)
Kiek laiko nėštumas?
sypseneleData: Penktadienis, 2009-12-04, 2:04 PM | Žinutė # 91








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:elektrenai
Forumo senbūviai
Žinutės: 1049
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na tikekimes,nes svoris krenta man o ne auga nors gerai nes per pirna nestuma priaugau net 25 kilus o sy nestuma tikiuosi kad maziau priaugsiu... i saldumynus visai negaliu net ziuret-kazko neskanu net..
Atsijungęs
AtileData: Penktadienis, 2009-12-04, 2:07 PM | Žinutė # 92








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 6166
Apdovanojimai: 41
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Forumo siela Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
būna kad krenta...aš tik antrame trimestre pradėjau priauginėti svorį, nors pilvas akivaizdžiai didejo bet kilogramai ne. tai viso 7 kg priaugau. Beje mano stebukliukui jau 2,5 m.
Atsijungęs
sypseneleData: Penktadienis, 2009-12-04, 2:10 PM | Žinutė # 93








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:elektrenai
Forumo senbūviai
Žinutės: 1049
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na musu mergytei tai 2ir 1menesiukas beweik...
Atsijungęs
sandiData: Antradienis, 2009-12-29, 0:47 AM | Žinutė # 94








[ (GB) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Toli Toli
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 290
Apdovanojimai: 4
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Mano pilvelio zmogeliukui liko dvi savaiteles iki gimimo _liuks_
Atsijungęs
J-u-r-a-t-eData: Trečiadienis, 2009-12-30, 11:24 PM | Žinutė # 95








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Elektrėnai
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 63
Apdovanojimai: 4
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (sandi)
Mano pilvelio zmogeliukui liko dvi savaiteles iki gimimo

Sveikinu, Sandi :) Jau nebedaug tau liko :) Ir bet kuria diena gali tai nutikti :) Tad lauksim smagiu ziniu is taves :)

Na, o mano pilvukui jau 16 sav., lankemes pas ginekologe - susipazinau su savo Tirgiuku (-e) :) Parode savo sirdute, akytes, kumstuka, betgi kojas isskiete, bet daktare sake, kad kolkas nieko ten nesimato :) Na, as paskiau, kad vyras netgi apsidziaugtu - kad ten niekas ir neuzaugtu :D Bet istikruju, koks skirtumas kokia lytis, kad tik sveikas, ramus ir stiprus augtu :)



Atsijungęs
sandiData: Trečiadienis, 2009-12-30, 11:37 PM | Žinutė # 96








[ (GB) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Toli Toli
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 290
Apdovanojimai: 4
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (J-u-r-a-t-e)

Sveikinu, Sandi :) Jau nebedaug tau liko :) Ir bet kuria diena gali tai nutikti :) Tad lauksim smagiu ziniu is taves :)

Aciukas mua taip ir laukiu kkvn dienele...kur sumaudzia pilvuka, o as kol kas sypsausi ir galoju savy - gal jau prasideda 10 Labai nekantrauju susitikt su savo saldainiuku 46
Jurate, sekmes jums ir smagiu spurdesiuku (jie gali prasideti visai neuzilgo) _liuks_
Atsijungęs
J-u-r-a-t-eData: Ketvirtadienis, 2009-12-31, 2:45 PM | Žinutė # 97








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Elektrėnai
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 63
Apdovanojimai: 4
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (sandi)
Aciukas taip ir laukiu kkvn dienele...kur sumaudzia pilvuka, o as kol kas sypsausi ir galoju savy - gal jau prasideda Labai nekantrauju susitikt su savo saldainiuku
Jurate, sekmes jums ir smagiu spurdesiuku (jie gali prasideti visai neuzilgo)

Aciu aciu :) Na, ir jus laikykites, lengvo tau gimdymo ir sveiko mazylio (-es) (netgi nezinau ka nesioji) Bet esme tame, kad jau nedaug liko :)
O as judesiuku irgi laukiu :) Tik turiu nuoskauda, kad musu "kaimo" (elektrenu) poliklinikoje nebedaro mazyliu echoskopo nuotrauku.. 12 As maziuka savo tai maciau, o noreciau ir vyrui, irteciui, ir mamai parodyti.. O dabar negaliu..

Tiesa, su artejanciais Naujaisiais metais :) Linkiu visu svajoniu issipildymo :) Tad buk atsargi svajodama



Atsijungęs
sandiData: Ketvirtadienis, 2009-12-31, 9:53 PM | Žinutė # 98








[ (GB) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Toli Toli
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 290
Apdovanojimai: 4
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (J-u-r-a-t-e)
poliklinikoje nebedaro mazyliu echoskopo nuotrauku.. 12 As maziuka savo tai maciau, o noreciau ir vyrui, irteciui, ir mamai parodyti.. O dabar negaliu..

Zinoma gaila, kad taip zioplai ten tos nuotraukytes dingo, bet mergyt, turesi dar viena echoskopa, tada tikiuosi sesutes nepames nuotraukyciu, galesi parodyti jau praaugusi leliuka miela
tada gal jau matysis ir kas tarp kojyciu
Rupinkis savimi mua
Atsijungęs
LeilaData: Penktadienis, 2010-01-01, 8:22 PM | Žinutė # 99








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Toli
Forumo ištikimieji
Žinutės: 1651
Apdovanojimai: 3
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (J-u-r-a-t-e)
poliklinikoje nebedaro mazyliu echoskopo nuotrauku..

Koks kosmaras aš iš karto gavau į rankas tas nuotraukytes.Man jos dabar neįkainuojama vertybė.Eho darė pirmą kartą 8sav.ten matėsi tik taškelis,bet 12sav.jau didesnis vaisius.Sakyčiau košmariokas.Kitą kartą kai darys eho iš kart griebk nepalik Mano mergytei dabar jau pusę metukų tai po kokių penkių metų abi žiūrėsim tas nuotraukytes ir džiaugsimės aš jų turiu 6


Atsijungęs
J-u-r-a-t-eData: Šeštadienis, 2010-01-02, 3:51 PM | Žinutė # 100








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Elektrėnai
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 63
Apdovanojimai: 4
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (sandi)
Zinoma gaila, kad taip zioplai ten tos nuotraukytes dingo, bet mergyt, turesi dar viena echoskopa, tada tikiuosi sesutes nepames nuotraukyciu, galesi parodyti jau praaugusi leliuka
tada gal jau matysis ir kas tarp kojyciu
Rupinkis savimi

Quote (Leila)
Koks kosmaras aš iš karto gavau į rankas tas nuotraukytes.Man jos dabar neįkainuojama vertybė.Eho darė pirmą kartą 8sav.ten matėsi tik taškelis,bet 12sav.jau didesnis vaisius.Sakyčiau košmariokas.Kitą kartą kai darys eho iš kart griebk nepalik Mano mergytei dabar jau pusę metukų tai po kokių penkių metų abi žiūrėsim tas nuotraukytes ir džiaugsimės aš jų turiu 6

Aciu, merginos, uz palaikyma. Esme ne tame, kad as pameciau nuotraukytes, paprasciausiai del krizes taupo popieriu ir ju tiesiog NEDARO.. :(



Atsijungęs
LeilaData: Šeštadienis, 2010-01-02, 3:59 PM | Žinutė # 101








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Toli
Forumo ištikimieji
Žinutės: 1651
Apdovanojimai: 3
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (J-u-r-a-t-e)
Aciu, merginos, uz palaikyma. Esme ne tame, kad as pameciau nuotraukytes, paprasciausiai del krizes taupo popieriu ir ju tiesiog NEDARO.. :(

Palaikom tikrai palaikom Neseniai praėjau šį etapą todėl dar nepamiršau nei spyrių,nei gimdymo.Man kai darė nuotraukėles reikėjo mokėti po 5litus.Todėl ir klausia ar norėsite ar ne?Jei ne tai ir nespausdina 10


Atsijungęs
AtileData: Šeštadienis, 2010-01-02, 4:11 PM | Žinutė # 102








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 6166
Apdovanojimai: 41
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Forumo siela Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
sandi, mes su tavimi 26

J-u-r-a-t-e, ale koks siaubas...čia gi tik popierius kuris kainuoja centus o atneša didžiulį džiaugsmą...tada galėtų bent už kelis litus daryti liudna mūsų tai nieks neklausė, padarė ir padavė miela tiesa tai buvo prieš 2,5 m.

Atsijungęs
LeilaData: Šeštadienis, 2010-01-02, 4:20 PM | Žinutė # 103








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Toli
Forumo ištikimieji
Žinutės: 1651
Apdovanojimai: 3
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Atile)
mūsų tai nieks neklausė, padarė ir padavė miela tiesa tai buvo prieš 2,5 m.

Manęs klause net prieš 10m.Nemokamai nedarė


Atsijungęs
sandiData: Šeštadienis, 2010-01-02, 10:41 PM | Žinutė # 104








[ (GB) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Toli Toli
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 290
Apdovanojimai: 4
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Atile)
sandi, mes su tavimi

Smagu, merginos, dekui.
Siand buvau sunerimus, kad lelyte mazokai juda...tai ejau i ligonine pasitikrint, bet viskas gerai pasirodo Del ausies uzdegimo gydytoja liepe antibiotiku pagert, tai tie vaistai ne tik mane, bet ir lelyte migdo, todel taip neaktyvu pilvely buvo.
Gydytoja uzfiksavo, kad musu ispejamieji saremiai jau prasidejo, tik jie dar neskausmingi mums.. Taigi, mums visai jau nebetoli
Atsijungęs
J-u-r-a-t-eData: Šeštadienis, 2010-01-02, 11:24 PM | Žinutė # 105








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Elektrėnai
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 63
Apdovanojimai: 4
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (sandi)
Gydytoja uzfiksavo, kad musu ispejamieji saremiai jau prasidejo, tik jie dar neskausmingi mums.. Taigi, mums visai jau nebetoli

Oi, lauksim ziniu :)
O del manes - tai as irgi sakyciau, kad galetu mokamas tas nuotraukytes padaryti, jei jau toks popieriu ar rasalas brangus.. as tikrai sutikciau 5lt sumoketi ir ne viena karta :)



Atsijungęs
Forumas » MES LAUKIAMĖS-GIMDYMAS-PO GIMDYMO » Laukiamės vaikelio » Kiek laiko nėštumas? (Kelintas mėnuo?)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024