Penktadienis, 2024-04-19, 2:23 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Vai2ske  
Forumas » MES LAUKIAMĖS-GIMDYMAS-PO GIMDYMO » Gimdymas-Po gimdymo » Kaip numesti svorio po gimdymo? (Kaip jums tai pavyko?)
Kaip numesti svorio po gimdymo?
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2013-02-28, 8:26 PM | Žinutė # 136








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
manau daugumai po gimdymo nukrenta beveik visa tai kas priaugama nėštumo metu pamenu po gimdymo aš irgi svėriau kaip ir prieš neštumą, tik paskui svoris tai kilo tai krito, nes maistą reikėjo derinti prie vaikučio tik lieka pakitusios kūno formos, o svoris manau atsistato va draugytei, svoris nukrito, bet pati figūra pasikeitė


as dziaugiuosi tuo kad po trecio gimdymo pilvas issilaike grazus, be jokiu striju, negrazumu ir panasiai, kaip buna kad ir po pirmo gimdymo pilvas taip suzalotas strijomis kad baisu ziureti, va pas mano drauge po gimdymo pilvas toks,kad baisu, praktiskai plastines operacijos reiketu, kad galetu tarkim prie upes buti su paprastu maudymuku...


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
LauritukeData: Ketvirtadienis, 2013-02-28, 9:15 PM | Žinutė # 137








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Romeniukas)
as dziaugiuosi tuo kad po trecio gimdymo pilvas issilaike grazus, be jokiu striju, negrazumu ir panasiai, kaip buna kad ir po pirmo gimdymo pilvas taip suzalotas strijomis kad baisu ziureti, va pas mano drauge po gimdymo pilvas toks,kad baisu, praktiskai plastines operacijos reiketu, kad galetu tarkim prie upes buti su paprastu maudymuku...

baisu ne baisu,nieko nepadarysi jei jau taip atsitiko,man po gimdymo pilvas irgi nėra gražus šonuose randai,ir ką nieko gi nepadarysi.....


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2013-02-28, 9:20 PM | Žinutė # 138








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
as dziaugiuosi tuo kad po trecio gimdymo pilvas issilaike grazus, be jokiu striju, negrazumu ir panasiai, kaip buna kad ir po pirmo gimdymo pilvas taip suzalotas strijomis kad baisu ziureti, va pas mano drauge po gimdymo pilvas toks,kad baisu, praktiskai plastines operacijos reiketu, kad galetu tarkim prie upes buti su paprastu maudymuku...

baisios tos strijos geda kažkaip pas mane yra kelio, bet tai natūralu kad taip yra beveik nesimato mirkt na pilvukas manau vistiek bus nes vis dėlto 3 vaikai, ta prasme niekada pilvas nebebus toks koks prieš gimdant pirmajį, nieko nepadarysi, jug visoms lieka šiokie tokie pokyčiai, nieko baisaus, ir krūtinė pasikeičia kažkam klubai išplatėja ir t.t. tokia jau mūsų dalia


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2013-02-28, 9:22 PM | Žinutė # 139








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
baisu ne baisu,nieko nepadarysi jei jau taip atsitiko,man po gimdymo pilvas irgi nėra gražus šonuose randai,ir ką nieko gi nepadarysi.....

va būtent mirkt , manau pas smulkesnes ir strijų daugiau būna nes oda tempiasi labaiu geda bet kiekvienai kitaip, pas mane irgi yra pačioje pilvo apačioje ir nieko čia baisaus mirkt jug gimdom vaikus nenuostabu kad ir keičiamės mirkt mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)

Paskutinį kartą redaguota snieguoliuke - Ketvirtadienis, 2013-02-28, 9:25 PM
Atsijungęs
LauritukeData: Ketvirtadienis, 2013-02-28, 9:24 PM | Žinutė # 140








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (snieguoliuke)
jug gimdom vaikus nenuostabu kad ir keičiamės mirkt mirkt

tas jau taip liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2013-02-28, 9:29 PM | Žinutė # 141








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
tas jau taip liuks

jug mus vyrai tikrai myli, tai milės ir su strijom ir be strijų ir su pilvukais ir be jų ir su išplatėjusiasi klubais ir pasikeitusia krūtine natūralu kad keičiamės ir kiekvienas gimdymas palieka žymes, nes kad nepaliktų tikrai taip nėra, vistiek palieka tik pas vienas daugiau pas kitas mažiau bet pas visas palieka :)


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
LauritukeData: Ketvirtadienis, 2013-02-28, 9:33 PM | Žinutė # 142








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (snieguoliuke)
vistiek palieka tik pas vienas daugiau pas kitas mažiau bet pas visas palieka :)

liuks būtent liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2013-02-28, 9:47 PM | Žinutė # 143








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
baisu ne baisu,nieko nepadarysi jei jau taip atsitiko,man po gimdymo pilvas irgi nėra gražus šonuose randai,ir ką nieko gi nepadarysi.....


aisku nieko nepadarysi... gimdymas jau toks dalykas palieka savo pedsakus.. kaip drauge sako dzin tas pilvas svarbu vaikiuka sveika pagimdziau ir turiu visam gyvenimui dziaugsma, o tas pilvas tai cia ne pasaulio pabaiga. :)


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
noeleData: Ketvirtadienis, 2013-02-28, 10:15 PM | Žinutė # 144








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:kedainiai
Forumo mylimieji
Žinutės: 10021
Apdovanojimai: 21
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą Plepučių,pleputė
man pilvas sutrukinejo paskutini menesi ir labai daug per gimdyma.o ir dar operacija per visa pilva.tai randuku turiu biskeli.ir man visai negeda eiti maudytis su atskiu maudymuku, juk mes mamytes turim savo angelus anwei

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2013-02-28, 10:28 PM | Žinutė # 145








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (noele)
man pilvas sutrukinejo paskutini menesi ir labai daug per gimdyma.o ir dar operacija per visa pilva.tai randuku turiu biskeli.ir man visai negeda eiti maudytis su atskiu maudymuku, juk mes mamytes turim savo angelus anwei

va būtent liuks liuks liuks liuks mua


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
LauritukeData: Ketvirtadienis, 2013-02-28, 10:36 PM | Žinutė # 146








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Romeniukas)
aisku nieko nepadarysi... gimdymas jau toks dalykas palieka savo pedsakus.. kaip drauge sako dzin tas pilvas svarbu vaikiuka sveika pagimdziau ir turiu visam gyvenimui dziaugsma, o tas pilvas tai cia ne pasaulio pabaiga. :)

tai vat gerai gerai gerai


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2013-02-28, 10:39 PM | Žinutė # 147








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
aisku nieko nepadarysi... gimdymas jau toks dalykas palieka savo pedsakus..

tokia jau mūsų dalia, pas vienas tie pėdsakai mažesni, pas kitas didesni bet pas visas jų yra :)


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2013-02-28, 10:47 PM | Žinutė # 148








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (noele)
man pilvas sutrukinejo paskutini menesi ir labai daug per gimdyma.o ir dar operacija per visa pilva.tai randuku turiu biskeli.ir man visai negeda eiti maudytis su atskiu maudymuku, juk mes mamytes turim savo angelus


tikrai taip mirkt gerai


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
katciaData: Penktadienis, 2013-03-01, 0:59 AM | Žinutė # 149








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Vilnius
Forumo mylimieji
Žinutės: 2796
Apdovanojimai: 24
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
as dziaugiuosi tuo kad po trecio gimdymo pilvas issilaike grazus, be jokiu striju, negrazumu ir panasiai, kaip buna kad ir po pirmo gimdymo pilvas taip suzalotas strijomis kad baisu ziureti, va pas mano drauge po gimdymo pilvas toks,kad baisu, praktiskai plastines operacijos reiketu, kad galetu tarkim prie upes buti su paprastu maudymuku...

o man ant pilvuko nera striju, bet vat kita beda... mano visa krutine stijom nuejo, bet cia man dar paauglystej taip nutiko... kaip sakant buvau lenta, o poto pradejo staigiaii didet ir sutrukinejo..o nestumai dar padare savo... nepatinka tai va dabar maniskis mane vadina tigre juokas juokas juokas nes dryzuota juokas juokas aisku matosi tik kai atsala orai, kai silta, jos beveik nepastebimos gerai


Atsijungęs
katciaData: Penktadienis, 2013-03-01, 1:02 AM | Žinutė # 150








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Vilnius
Forumo mylimieji
Žinutės: 2796
Apdovanojimai: 24
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
tai merginos papasakokit, kaip numesti svori po nestumo... nes po pirmo gimdymo, tai sveriau maziau nei pries gimdyma juokas o va su antru turiu 7kg virsaus nepatinka nepatinka ir niekaip jie man netirpsta galvoju galvoju dietu nesilaikiau gyvenime juokas juokas tiesiog ne man jos juokas juokas juokas gal kas ka nors efektyvaus zinot?.. galvoju galvoju

Atsijungęs
Forumas » MES LAUKIAMĖS-GIMDYMAS-PO GIMDYMO » Gimdymas-Po gimdymo » Kaip numesti svorio po gimdymo? (Kaip jums tai pavyko?)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024