Penktadienis, 2024-03-29, 12:23 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forumas » MŪSŲ NAMAI » Piniginė-Parduotuvės-Nuolaidos » Ar turite pinigų, apie kuriuos nežino vyras ?
Ar turite pinigų, apie kuriuos nežino vyras ?
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2011-05-05, 6:16 PM | Žinutė # 61








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Aš ne visada.,bet dažnai turiu daugiau nei žino vyras 10 Bet per tiek metų jis jau mane perprato ir kai kurioje situacijoje sako,nu trauk trauk žinau,kad turi užsislėpusi juokas

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
babyData: Pirmadienis, 2011-05-16, 6:20 PM | Žinutė # 62








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:vilnius
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 155
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
kadangi vyro dar neturiu tai ir pinigų apie kuriuos jis nežino neturiu
Atsijungęs
jovitajovituteData: Antradienis, 2018-09-18, 7:56 AM | Žinutė # 63








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 55
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Na mes su vyru turime atskirus biudžetus. Pati turiu didelę įmonę ir samdau buhalterines paslaugas teikiančią įmonę: http://www.addedvalue.lt/lt/paslaugos/apskaita kuri sutvarko įmonės finansus. O mano asmeniniai finansai turi likti tik man, o mano vyras savo finansus turi tvarkyti taip kaip jam atrodo tinkama.
Atsijungęs
tetute987Data: Ketvirtadienis, 2020-07-23, 11:58 AM | Žinutė # 64








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 146
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Kazkaip nemanau, kad reikia ataskaitas duoti vienas kitam. Zinoma, bendri pirkiniai, mokesciai, pragyvenimo islaidos bendros, bet ir kiekvienas savo reikmems turi tureti be jokiu suvarzymu. Bendros santaupos didesniems pirkiniams, ateities planams ar atostogu biudzetas taip pat normalu. Mes taupeme silumos siurbliui, dabar iki rudens norime sutvarkyti tai, nors pats pajungimas nera labai brangi paslauga, taciau tai taip pat planuojamos islaidos. O kai slepia vyras ar moteris, kad pirko meskere ar batelius is savo einamuju islaidu sumos, tai man absurdiskai skamba
Atsijungęs
saules918Data: Pirmadienis, 2021-06-07, 8:17 AM | Žinutė # 65








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 23
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Hey, tai jau tikrai yra pinigų apie kuriuos vyras nežino. Planuoju atidarinėti mini verslą ir pasinaudoti UAB steigimo paslaugomis, taigi slapti pinigai tikrai pravers.
Atsijungęs
edvinasumData: Penktadienis, 2023-09-22, 6:40 AM | Žinutė # 66








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 81
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
pas mus bendri pinigai ir labai tikiuosi, kad kažkokių paslėptų neturi, nes aš nuo žmonos tai neslepiu :D viskas kainuoja, ir paremontuot, ir lempą įsukt, ir visa kita, viskas sava kaina.. taip pat ir jos priemonės grožiui ar dar kažkam, viską suprantu, ką reikia tą perkam.
Atsijungęs
Forumas » MŪSŲ NAMAI » Piniginė-Parduotuvės-Nuolaidos » Ar turite pinigų, apie kuriuos nežino vyras ?
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024