Penktadienis, 2024-05-03, 7:51 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forumas » MŪSŲ NAMAI » Piniginė-Parduotuvės-Nuolaidos » Kiek kainuoja šildymas ? (Kiek mokam,kokia kvadratūra...)
Kiek kainuoja šildymas ?
IrceData: Ketvirtadienis, 2012-02-09, 8:27 AM | Žinutė # 211








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 11602
Apdovanojimai: 72
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Quote (snieguoliuke)
Kaune už standartinį apie 60kv. m šildymą sumokės 478Lt

Puse mano algos nepatinka o kas svarbiausia,kad namas senas,nors radiatoriai karšti,bet šalta,kambariuose po +17,virtuvėj +15 nepatinka tenka elektriniu pečiuku pasinaudoti...kai ateis sąskaita ir už elektrą tai net baisu darosi....visą mano algą vien mokesčiams tenka atiduoti sypsausi


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

MANO DARBELIAI
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2012-02-09, 12:12 PM | Žinutė # 212








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Irce)
Puse mano algos o kas svarbiausia,kad namas senas,nors radiatoriai karšti,bet šalta,kambariuose po +17,virtuvėj +15 tenka elektriniu pečiuku pasinaudoti...kai ateis sąskaita ir už elektrą tai net baisu darosi....visą mano algą vien mokesčiams tenka atiduoti

siaubas piktas Net nežinau dar kol kas kokia bus pas mus sąsakita,na bet mes su nuoma nusiteikę sumokėti apie 1000lt nepatinka Žiema sunkus laikotarpis kaip visada ir reikia jį kažkaip išgyventi.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-02-09, 1:33 PM | Žinutė # 213








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Irce)
Puse mano algos nepatinka o kas svarbiausia,kad namas senas,nors radiatoriai karšti,bet šalta,kambariuose po +17,virtuvėj +15 nepatinka tenka elektriniu pečiuku pasinaudoti...kai ateis sąskaita ir už elektrą tai net baisu darosi....visą mano algą vien mokesčiams tenka atiduoti sypsausi

o siaubas, pas mus kažkaip 23 laikosi, tai su maikėmis vaikštom, bet sasakitos manau niekas nelaukia verkia :verkia : verkia
Quote (Romeniukas)
siaubas piktas Net nežinau dar kol kas kokia bus pas mus sąsakita,na bet mes su nuoma nusiteikę sumokėti apie 1000lt nepatinka Žiema sunkus laikotarpis kaip visada ir reikia jį kažkaip išgyventi.

o siaubas nepatinka nepatinka nepatinka nepatinka vienas turi dirbti, kad užsimokėtum už butą nepatinka na ir nuomos kainos Kaune, geda gal labai geram rajone ir renovuotam name gyvenat kad kainos tokios, nepalyginsi su Panevežiu nepatinka na bet žiema manau visiems sunku geda geda na bet dar vasaris ir kovas manau bus o paskui bus lengviau liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)

Paskutinį kartą redaguota snieguoliuke - Ketvirtadienis, 2012-02-09, 1:38 PM
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2012-02-09, 1:48 PM | Žinutė # 214








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)

o siaubas vienas turi dirbti, kad užsimokėtum už butą na ir nuomos kainos Kaune, gal labai geram rajone ir renovuotam name gyvenat kad kainos tokios, nepalyginsi su Panevežiu na bet žiema manau visiems sunku na bet dar vasaris ir kovas manau bus o paskui bus lengviau

Nuomos kaina Kaune 400lt čia yra normalu ir netgi paprasti butai,mūms čia dar labai padorus nuskilo,kaip matau kitus skelbimus tokiosk kainos tai net baisu žiūrėti. Tai nėra ko lyginti Pnv ir kauno kur trygubai diesnis miestas. Laukiam mes tų saskaitėlių labai jau įdomu ir tuo pačiu baugu nepatinka


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-02-09, 1:53 PM | Žinutė # 215








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Nuomos kaina Kaune 400lt čia yra normalu ir netgi paprasti butai,mūms čia dar labai padorus nuskilo,kaip matau kitus skelbimus tokiosk kainos tai net baisu žiūrėti. Tai nėra ko lyginti Pnv ir kauno kur trygubai diesnis miestas. Laukiam mes tų saskaitėlių labai jau įdomu ir tuo pačiu baugu nepatinka

na tikrai jug kaunas didesnis nei Panevežys, reikia vienam dirbti, kad susimokėtum mokesčius geda geda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
noeleData: Ketvirtadienis, 2012-02-09, 3:56 PM | Žinutė # 216








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:kedainiai
Forumo mylimieji
Žinutės: 10021
Apdovanojimai: 21
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą Plepučių,pleputė
as gavau vieno kambario butas sildymas uz sausi 150lt.plius vanduo ir cirkucialine 250lt.kai pamaciau saskaita vos ant laiptu neatsisedau.o dar netas.elektra dujos ir saltas vanduo.uz viska paklosiu 400 litu kazkur :(

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2012-02-09, 4:13 PM | Žinutė # 217








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (noele)
as gavau vieno kambario butas sildymas uz sausi 150lt.plius vanduo ir cirkucialine 250lt.kai pamaciau saskaita vos ant laiptu neatsisedau.o dar netas.elektra dujos ir saltas vanduo.uz viska paklosiu 400 litu kazkur :(

Tai taip pas dauguma taip,pas mus dar mane užknisa labai daug už gyvatuką,aišku gerai kai jis karštas,bet toks karštas,kad per valandą džinsai išdžiūsta juokas Bet sąskaita vien už gyvatuką 100lt piktas nepatinka


Pagalba naujokams ir ne tik čia



Paskutinį kartą redaguota Romeniukas - Ketvirtadienis, 2012-02-09, 4:14 PM
Atsijungęs
IrceData: Ketvirtadienis, 2012-02-09, 9:07 PM | Žinutė # 218








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 11602
Apdovanojimai: 72
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Quote (snieguoliuke)
o siaubas, pas mus kažkaip 23 laikosi,

Tai šilta pas jus.Mes va pečiuką įsijungę laikom kambarį visą dieną,tai +20 laikosi.Nustačius režimą,kad palaikytų tą pačią temperatūrą,vis mažiau elektros naudoja.
Quote (noele)
uz viska paklosiu 400 litu kazkur :(

Man už šildymą daugiau ateis sypsausi nu vasarą bus lengviau mirkt


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

MANO DARBELIAI
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2012-02-09, 9:28 PM | Žinutė # 219








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Irce)
Tai šilta pas jus.Mes va pečiuką įsijungę laikom kambarį visą dieną,tai +20 laikosi.Nustačius režimą,kad palaikytų tą pačią temperatūrą,vis mažiau elektros naudoja.

Eina sau tai ne kas jus pas tada visai,na man kol kas sekasi su butais patenkame tikrai į šiltus, nesiskundžiame dėl šilumos ir realiai negaliu skųstis ir dėl labai didelių sąsakitų už šildymą, buto šeimininkė net nuoma dvigubai sumažins,kad tik neišsikraustytume iš buto. ir šiaip kiek maždaug žinome tai už šildymą turėtų būti ne daugiau kaip iki 300lt čia per šalčius labai didelius. O bute šilta labai vakarais gulime prie praviro balkono,nes dūšna.

Quote (Irce)
Man už šildymą daugiau ateis nu vasarą bus lengviau

Eik tu sau,dar niekada neteko tokių pinigų sumokėti už šildymą,čia labai daug nepatinka


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
noeleData: Ketvirtadienis, 2012-02-09, 9:34 PM | Žinutė # 220








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:kedainiai
Forumo mylimieji
Žinutės: 10021
Apdovanojimai: 21
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą Plepučių,pleputė
nu pas mane bute siandine kai saulute uzkaitino buvo 23.liuks.dabar vakare 21,bet radiajatoriai kokio karstumo sakes...nu dar mazes darzelis 144lt.nieko isgyvensim gerai vyras gerai uzdirba..jam vienas reisas dabar gausis 2000lt.super anwei

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-02-09, 9:38 PM | Žinutė # 221








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Eina sau tai ne kas jus pas tada visai,na man kol kas sekasi su butais patenkame tikrai į šiltus, nesiskundžiame dėl šilumos ir realiai negaliu skųstis ir dėl labai didelių sąsakitų už šildymą, buto šeimininkė net nuoma dvigubai sumažins,kad tik neišsikraustytume iš buto. ir šiaip kiek maždaug žinome tai už šildymą turėtų būti ne daugiau kaip iki 300lt čia per šalčius labai didelius. O bute šilta labai vakarais gulime prie praviro balkono,nes dūšna.

na jei namas renovuotas tai ir šildymas pigesnis liuks bet senesnio statymo tai ir šalta butuose ir kainos kosminės nepatinka nepatinka


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2012-02-09, 9:39 PM | Žinutė # 222








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (noele)
nu pas mane bute siandine kai saulute uzkaitino buvo 23.liuks.dabar vakare 21,bet radiajatoriai kokio karstumo sakes...nu dar mazes darzelis 144lt.nieko isgyvensim vyras gerai uzdirba..jam vienas reisas dabar gausis 2000lt.super

Tai šilta pas jus liuks Radiatoriai ir pas mus labai karšti. Gerai kai vyras gerai uždirba, arba jis iš vis yra. Neįsivaizduoju kaip reikia ir kaip žmonės išgyvena iš minimalaus atlyginimo. Bet išgyvena,tačiau kaip ten sakoma,ne gyvena,o egzistuoja.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2012-02-09, 9:40 PM | Žinutė # 223








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na jei namas renovuotas tai ir šildymas pigesnis bet senesnio statymo tai ir šalta butuose ir kainos kosminės

Namas nerenovuotas. Namas plytinis,ne blokinis va tame ir esmė dėl to šiltas butas.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
noeleData: Ketvirtadienis, 2012-02-09, 9:52 PM | Žinutė # 224








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:kedainiai
Forumo mylimieji
Žinutės: 10021
Apdovanojimai: 21
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą Plepučių,pleputė
mano vidinis butas tai man isvis gerai juokas nanas siaip gan senas.netoli 40m.reiktu ji renovuoti bet.... langai laptineje pakeisti.tik lauko durys tai gelezines be nieko.galejo su kodu arba telefonspyne.nzn kas du per durniai dejo juokas kaupiamaji fonda tai kaupia pinigu sis musu....

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2012-02-09, 9:57 PM | Žinutė # 225








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (noele)
mano vidinis butas tai man isvis gerai nanas siaip gan senas.netoli 40m.reiktu ji renovuoti bet.... langai laptineje pakeisti.tik lauko durys tai gelezines be nieko.galejo su kodu arba telefonspyne.nzn kas du per durniai dejo kaupiamaji fonda tai kaupia pinigu sis musu....

Mūsų tai pat vidinis butas,langai laiptinėje nepakeisti,durys kodinės. Bet šilumos pakankamai. Namas manau tai pat senas,nes ir rajonas vienas iš seniausių.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Forumas » MŪSŲ NAMAI » Piniginė-Parduotuvės-Nuolaidos » Kiek kainuoja šildymas ? (Kiek mokam,kokia kvadratūra...)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024