Penktadienis, 2024-04-19, 10:52 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forumas » MŪSŲ NAMAI » Piniginė-Parduotuvės-Nuolaidos » Kiek kainavo buto remontas? (Kokios medžiagos,darbai,kainos...)
Kiek kainavo buto remontas?
titanikeData: Pirmadienis, 2010-01-04, 12:35 PM | Žinutė # 1








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Kėdainiai
Forumo ištikimieji
Žinutės: 1691
Apdovanojimai: 18
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Kiek jums kainavo kambario ar viso buto remontas. Vieniems samatą padaro už 20 tūkst., kitiems ir už 40. Papasakokite kokios kvadratūros bute darėtes remontą, kiek už šį malonumą paklojote ir, aišku, kokias medžiagas naudojote (parketas ar laminatas, plytelės, santechnika - vokiška, čekista ar dar kokia ir pan.). Gal ko nors nepatartumėte daryti, naudoti?


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
AtileData: Pirmadienis, 2010-01-04, 7:13 PM | Žinutė # 2








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 6166
Apdovanojimai: 41
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Forumo siela Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Vonia su tualetu 1300 lt. - plytelės grindų ir sienų, pakabinamos lubos, razetė ir lempos, tualete lentinėlė.

Kambarys apie 12 kvadratų 1000 lt. - sienos apšiltinimas, palangių šonų ir lubų sutvarkymas ir dažymas, tapetavimas, laminatas.

Galima ir pigiau, čia jau kaip suderėsi. O šiais laikais manau tuo labiau galima proto ribose nusiderėti.

Atsijungęs
titanikeData: Sekmadienis, 2010-01-17, 4:58 PM | Žinutė # 3








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Kėdainiai
Forumo ištikimieji
Žinutės: 1691
Apdovanojimai: 18
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Daugiau niekas nesiremontuoja liudna krizė prispaudė galvoju

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
iditData: Pirmadienis, 2010-01-18, 9:10 AM | Žinutė # 4








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
niu matai as manau tai labai individualu.daba isirenginejam vonia tai:betonavimas 300lt,zvyras 300<dar liko>sienu tinkavimas,glaistymas,gipsas 400lt
vamzdziai,alkunes,kranukai,sildomu grindu kilimelis gyvatukas 2000,vonios restauravimas 250lt,toletas,kriaukle 800lt,plyteles 400,elektros ivadai500lt...tai cia tik medziagos o dirba pats.vonia bus 12kv.sunku butu ta kaina ir pasakyt kiek viso atseis.nes dar vistiek visokiom smulkmenom issileis apie1000.
Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2011-03-20, 4:51 PM | Žinutė # 5








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Oj šiuo metu sunku pasakyti 10 Dabar remontuojamas kambarys,tiksliau ruošiamas pagrindas remontui, tai jau suėjo kažkur 1400lt Ką ten pirko tiksliai aš nežinau. Kiek žinau stiklo vata,kažkokie geležiai prie kurių tvirtins gimpsą,kažkokia mediena kurią dės ant grindų,paskui kažkokie pašiltinimai,elektros laidai ir visokie kitokie niekučiai. Tai dar kambariui reikės pirkti lubas ,laminatą,dažyti sienas,tai nežinau kiek visa tai kainuos

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2011-03-20, 7:41 PM | Žinutė # 6








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Dabar remontuojamas kambarys,tiksliau ruošiamas pagrindas remontui, tai jau suėjo kažkur 1400lt Ką ten pirko tiksliai aš nežinau. Kiek žinau stiklo vata,kažkokie geležiai prie kurių tvirtins gimpsą,kažkokia mediena kurią dės ant grindų,paskui kažkokie pašiltinimai,elektros laidai ir visokie kitokie niekučiai. Tai dar kambariui reikės pirkti lubas ,laminatą,dažyti sienas,tai nežinau kiek visa tai kainuos

oj tai manau pigiai susisukot _liuks_ mes vien už instaliaciją sumokėjom apie 1000 miela ir čia be darbo nes mano brangiausiasis viską darė _liuks_ na dar ir lubos į tą kainą suėjo miela o šeip visas remontas kainavo apie 3000 bet čia jau toks kapitalinis _liuks_ _liuks_ nes žadam jį nuomuoti tai kad nebereiktų tvarkyti miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2011-03-20, 7:47 PM | Žinutė # 7








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
o šeip remonte brangiausia yra elektra ir santechnika galvoju

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2011-03-20, 8:11 PM | Žinutė # 8








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
oj tai manau pigiai susisukot _liuks_ mes vien už instaliaciją sumokėjom apie 1000 miela ir čia be darbo nes mano brangiausiasis viską darė _liuks_ na dar ir lubos į tą kainą suėjo miela o šeip visas remontas kainavo apie 3000 bet čia jau toks kapitalinis _liuks_ _liuks_ nes žadam jį nuomuoti tai kad nebereiktų tvarkyti miela

Gal ir pigiai,nes viską daro patys ir ta pati elektros instaliacija nieko nekainavo,tik tuos kabelius ar laidus kaip sakant 10 kiek turėjo tada lubos grindys kainuoti kad tiek daug remontas jūms kainavo? galvoju Čia kaip suprantu neįtaukta tarkim naujas langas,durys,jei tik ant lubų,sienų ir grindų tai nemažai padėjote 10

Tai kažin kiek mūms čia susidės,juk dar tik ruošia pagrindą remontui,o ką dar kalbėti apie virtuvę,kurioje tai pat viską reikia tvarkyti nuo pagrindų,kur dar įrengti dušo kabiną su tualetu,viskas yra bet reikia pertvarkyti,šiuo metu tualetas vienoje vietoje,dušo kabina visai kitame kampe juokas juokas Tai teks viską sujungti į vieną vietą Žodžiu darbo ir pinigų reikia labai daug,virtuvė kainuos daug daugiau nei kambarys


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2011-03-20, 8:25 PM | Žinutė # 9








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Gal ir pigiai,nes viską daro patys ir ta pati elektros instaliacija nieko nekainavo,tik tuos kabelius ar laidus kaip sakant kiek turėjo tada lubos grindys kainuoti kad tiek daug remontas jūms kainavo? Čia kaip suprantu neįtaukta tarkim naujas langas,durys,jei tik ant lubų,sienų ir grindų tai nemažai padėjote

čmes darėm pakabinamas lubas medienos _liuks_ nes plastiko negalima dėti, o medis kainuoja daugiau miela o ir apšvietimas lempos rozetės iš brangiausiojo katalogo juokas :juokas: na aišku padarė už savikainą _liuks_ bei kai pamatė kaimynė galutinį variantą tai va vasarą pas ją darys instaliaciją, o dar pridėjo visokių navarotų sakykim išvažiuojam kur o namuose išjungiam elektrą o paliekam tik šaldytuvą ir šaldiklį veikti ir t.t. _liuks_ :_liuks_: o langas mums pigiai gavosi tik berods 400 Lt nes per pažystamus pirkom tai pasiemė kaip sau juokas :juokas: o čia dar ganėtinai pigiai nes sienas lygino ir pan viskas kainuoja miela mano draugytės mažesniame bute bet tik su langu ir durimis daugiau sumokėjo bet dirbo meistrai
Quote (Romeniukas)
kur dar įrengti dušo kabiną su tualetu,viskas yra bet reikia pertvarkyti,šiuo metu tualetas vienoje vietoje,dušo kabina visai kitame kampe Tai teks viską sujungti į vieną vietą

o tai kam sujungt jei taip padaryta manau kad kaip tik gerai o tai vienas maudysis o kitas tulike sedės galvoju ta prasme norit padaryti kad būtų vienas šalia kito tai dar ir santechnika pasikeis nes reiks vamzdynus siek tiek pakeist galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)

Paskutinį kartą redaguota snieguoliuke - Sekmadienis, 2011-03-20, 8:26 PM
Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2011-03-20, 8:27 PM | Žinutė # 10








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
o šeip toks posakis kad jei neturi kur dėti pinigų sugalvok daryti remontą juokas juokas juokas kai manasis sako pastatyt namą tai juokai o va kai reikia įsirengti juokas juokas juokas

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2011-03-20, 8:29 PM | Žinutė # 11








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
lubos grindys kainuoti kad tiek daug remontas jūms kainavo? Čia kaip suprantu neįtaukta tarkim naujas langas,durys,jei tik ant lubų,sienų ir grindų tai nemažai padėjote

pas mus remontas apie 3000 su viskuo tiek kainavo su medžiagomis ir t.t. miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2011-03-20, 8:34 PM | Žinutė # 12








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
o tai kam sujungt jei taip padaryta manau kad kaip tik gerai o tai vienas maudysis o kitas tulike sedės galvoju ta prasme norit padaryti kad būtų vienas šalia kito tai dar ir santechnika pasikeis nes reiks vamzdynus siek tiek pakeist galvoju

Va taip ir bus,tualetas kartu su dušo kabina,nes kitaip nėra galimybės dėl vietos. Kad ir šiuo metu pas mus vonia kartu su tualetu,ir visai gerai,niekas nesėdi tulike kai aš tarkim maudausi juokas juokas Prieš einant maudytis liepiu nueiti į tualetą ir nėra dėl to jokių problemų _liuks_ Nežinau ką ten reikės daryti,bet kiek man sakė nėra sudėtinga tai padaryti

Quote (snieguoliuke)
pas mus remontas apie 3000 su viskuo tiek kainavo su medžiagomis ir t.t. miela

Nemažai nemažai. baisu man jau darosi kiek viskas gali kainuoti o ką dar bekalbėti apie židinį kuris kainuoja 4000lt Židinį greičiausiai imsime išsimokėtinai,nes tikrai nebesurinksime pinigėlių ant jo


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2011-03-20, 8:35 PM | Žinutė # 13








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
čmes darėm pakabinamas lubas medienos _liuks_ nes plastiko negalima dėti, o medis kainuoja daugiau miela o

O kodėl negalima plastiko? galvoju Pas mano uošvenę sudėjo platiką ir gerai visai galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia



Paskutinį kartą redaguota Romeniukas - Sekmadienis, 2011-03-20, 8:35 PM
Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2011-03-20, 8:36 PM | Žinutė # 14








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
nes kitaip nėra galimybės dėl vietos.

o tai kaip tada dabar yra galvoju galvoju
Quote (Romeniukas)
Nemažai nemažai. baisu man jau darosi kiek viskas gali kainuoti o ką dar bekalbėti apie židinį kuris kainuoja 4000lt Židinį greičiausiai imsime išsimokėtinai,nes tikrai nebesurinksime pinigėlių ant jo

kainuoja kainuoja viskas daug


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2011-03-20, 8:37 PM | Žinutė # 15








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
O kodėl negalima plastiko? Pas mano uošvenę sudėjo platiką ir gerai visai

plastikas galimas tik virtuvėje ir vonioje kur yra ventiliacija gera miela o miegamoje patalpoje negalima o jei yra vaikų net nepatartina nes plastikas nepraleidžia oro ir t.t.


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » MŪSŲ NAMAI » Piniginė-Parduotuvės-Nuolaidos » Kiek kainavo buto remontas? (Kokios medžiagos,darbai,kainos...)
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024