Penktadienis, 2024-03-29, 9:04 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: jurgutex, Romeniukas  
Forumas » ŠVENTĖS » Teminiai vakarėliai-Kitos šventės » Ką dovanosite savo mylimiesiems Valentino dienos proga? (viskas apie dovanas...)
Ką dovanosite savo mylimiesiems Valentino dienos proga?
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-02-11, 7:17 PM | Žinutė # 61








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
aš vieną įdėja nusižiūrėjau iš vieno forumiuko, su laiškeliais 10 10 aišku bus dovanėlė ryt eisiu pasiimti pažiūrėsiu ar viskas gavosi, o sekmadienį bus romantiška vakarienė nes pirmadienį abims į darbą o per pietus eisim papietauti kažkur vieni, o jei pavyks gal ir pietausim romantike

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Šeštadienis, 2011-02-12, 6:41 PM | Žinutė # 62








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Na o kaip kitos merginos,ar jau žinote kaip paminėsite meilės dieną mua mua mua

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
neridaData: Šeštadienis, 2011-02-12, 10:12 PM | Žinutė # 63








[ (US) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Alytus
Forumo mylimieji
Žinutės: 5372
Apdovanojimai: 64
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
aš vieną įdėja nusižiūrėjau

Quote (snieguoliuke)
su laiškeliais 10 10 aišku bus dovanėlė ryt eisiu pasiimti pažiūrėsiu ar viskas gavosi,

kokia ta ideja 10


Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero
Atsijungęs
RomeniukasData: Šeštadienis, 2011-02-12, 10:16 PM | Žinutė # 64








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Aš tai neturiu jokios idėjos,nieko nesuplanavusi,turiu smulkmenėlę,paruošių ką nors skanaus,tikiuosi iš vyro gausiu gėlių ir šampano ir bus liuks _liuks_

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2011-02-13, 1:14 PM | Žinutė # 65








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Aš tai neturiu jokios idėjos,nieko nesuplanavusi,turiu smulkmenėlę,paruošių ką nors skanaus,tikiuosi iš vyro gausiu gėlių ir šampano ir bus liuks

romeniukai jūsų bus visas pirmadienis, vaikai darželyje manau tikrai kažką sugalvosit kad ir paiepaut kažkur išlėkti vieniems manau būtų labai smagu _liuks_ _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2011-02-13, 1:15 PM | Žinutė # 66








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (nerida)
kokia ta ideja

turiu daug šrdučių ant jų užrašysiu šį bei ta ir įdėsiu nuorodą kur ieškoti kitos užuonimos link dovanos, _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
LauritukeData: Sekmadienis, 2011-02-13, 5:17 PM | Žinutė # 67








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Romeniukas)
Na o kaip kitos merginos,ar jau žinote kaip paminėsite meilės dieną mua

o mes tai tos dienos nelabai švenčiame seniau švezdavome dovanodavomės bet dabar paskutiniu metu ne gal keistai nuskambės bet pas mus taip,kokio šampaniuko išgeriam ir viskas....


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2011-02-13, 6:55 PM | Žinutė # 68








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
o mes tai tos dienos nelabai švenčiame seniau švezdavome dovanodavomės bet dabar paskutiniu metu ne gal keistai nuskambės bet pas mus taip,kokio šampaniuko išgeriam ir viskas....

Tai mes tai pat,nedarome kažko įpatingo,atsigeriame šampano,gaunu gėlių ir gerai. miela Man tai nelabai rūpi ši diena 10


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
LauritukeData: Sekmadienis, 2011-02-13, 6:59 PM | Žinutė # 69








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Romeniukas)
Man tai nelabai rūpi ši diena 10

man irgi, pas mus taip 10


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2011-02-13, 7:02 PM | Žinutė # 70








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
man irgi, pas mus taip 10

Ir nėra kažkaip jokio noro eiti į kavinę ar juo labiau viešbutį Reikia pasiūlyti savajamjaučiu sakytų kas tau negerai juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2011-02-13, 8:06 PM | Žinutė # 71








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
o mes tai tos dienos nelabai švenčiame seniau švezdavome dovanodavomės bet dabar paskutiniu metu ne gal keistai nuskambės bet pas mus taip,kokio šampaniuko išgeriam ir viskas....

o maniškis sako kai seni būsim galėsim namie sedėti miela miela
Quote (Romeniukas)
Tai mes tai pat,nedarome kažko įpatingo,atsigeriame šampano,gaunu gėlių ir gerai. Man tai nelabai rūpi ši diena

aš kažkaip irgi nesureikšminu jos bet man malonu ištrūkti iš namų tik su brangiausiuoju, be vaiko ar draugų, ne jei einam tai dažniausiai su draugais miela
Quote (Romeniukas)
Ir nėra kažkaip jokio noro eiti į kavinę ar juo labiau viešbutį Reikia pasiūlyti savajamjaučiu sakytų kas tau negerai

o bent jau man patinka taip įvairinti santykius kas liečia viešbutį ir kaina juokinga bet va tas jausmas kai būni viena su brangiausiuoju npakartojamas, aišku gerai ir namuose bet ta rutina ir kasdienybė žudo santykius( aš taip manau) ir smagu kad yra va tokia diena kuri gali paįvairinti tą rutiną, aišku galima ir be progos į viešbutuką ar kažką panašaus, bet kažkaip netaip manau 10
o kas liečia kavinę man patinka kartais išeiti, taip smagu pasedėti romantiškai kažkur kitur ne namuose, o jei dar yra laisva diena tai išvis fantastika _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2011-02-13, 8:07 PM | Žinutė # 72








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
kia pasiūlyti savajamjaučiu sakytų kas tau negerai

na tai taviškis vadinasi ne romantikas, ir jaučiu gėles dovanoja tik tam kad eikia galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2011-02-13, 8:10 PM | Žinutė # 73








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Nu bent jau mus visai nevilioja viešbutukai Jei jau labai norisi pabūti vieniems galima ir kokioje jaukioje kavinukėje, pavasarį ar vasarą gamtoje. _liuks_ Bet mes ir taip dažnai vieni būname be vaikų ir be draugų,tai namie pas mus būna geras viešbutukas juokas juokas

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2011-02-13, 8:12 PM | Žinutė # 74








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na tai taviškis vadinasi ne romantikas, ir jaučiu gėles dovanoja tik tam kad eikia galvoju

Ot tai ne romantiškas,kad nenori eiti į viešbutį juokas juokas Tada ir aš neromantikė ir sena boba,nes ir netraukia tokios vietelės juokas juokas gėles be progos ir nelabai dovanoja,ot koks ne fainas tas mano vyras


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2011-02-13, 8:15 PM | Žinutė # 75








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Nu bent jau mus visai nevilioja viešbutukai Jei jau labai norisi pabūti vieniems galima ir kokioje jaukioje kavinukėje, pavasarį ar vasarą gamtoje. Bet mes ir taip dažnai vieni būname be vaikų ir be draugų,tai namie pas mus būna geras viešbutukas

na tai jums gerai, o pas mus draugai kaip antra šeima, tai ištrukti kažkur vieniems o ypač per kažkokias šventes sudėtnga juokas juokas o viešbutukai- taigi romantika _liuks_ pasisedėt prie židinio, su šampanu rankose ir t.t. nes jai būtų tik naai ir namai jaučiu santykiams būtų krakas galvoju galvoju o va čia tokia diena meilės diena, manau netgi tie kurie niekada nepasako koks jiems brangus žmogus pasako savo vyrui arba žmonai _liuks_ _liuks_ o vasara tai gamtoje pasaka bet ką daryti žiemą kai tos gamtos nelabai yra tik sniegas miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » ŠVENTĖS » Teminiai vakarėliai-Kitos šventės » Ką dovanosite savo mylimiesiems Valentino dienos proga? (viskas apie dovanas...)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024