Šeštadienis, 2024-04-20, 7:01 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: jurgutex, Romeniukas  
Forumas » ŠVENTĖS » Teminiai vakarėliai-Kitos šventės » Ką dovanosite savo mylimiesiems Valentino dienos proga? (viskas apie dovanas...)
Ką dovanosite savo mylimiesiems Valentino dienos proga?
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2011-02-13, 8:19 PM | Žinutė # 76








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Ot tai ne romantiškas,kad nenori eiti į viešbutį Tada ir aš neromantikė ir sena boba,nes ir netraukia tokios vietelės

prie ko čia tas viešbutis galvoju aš sakau kad jei yra kažkokia proga tai kodėl nepasinaudojus, kad ir per vestuves jug neini miegoti namo eina dažniausiai į viešbutį _liuks_ ,
na vadinasi aš tada tikriausiai nenormali, kad an patinka per Valentino dieną eiti į kavinę ar kur kitur miela tada man dzin man tai patinka _liuks_
o šeip manau visai faina būtų dovana masažas arba pusdienis baseine


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2011-02-13, 8:21 PM | Žinutė # 77








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Per tokią kaip valentino dieną galima ir namuose labai gražiai ir romantiškai pasibūti dviese. Pasitiesi ant žemės adijaliuką su širdelėmis, prisidedi širdelės formos žvakučių,vynuogių,šampano dar kažko galima ir super,ką ne romantika ir aplinka visai ne kaip kekvieną dieną _liuks_ _liuks_ _liuks_ Bet net ir taip dauguma nešvenčia Valentino dienos,nes nelabai kam ši dieną aktuali 10 O kai kam ji labai faina ir prisigalvoja visokiausių staigmenų

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2011-02-13, 8:29 PM | Žinutė # 78








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Per tokią kaip valentino dieną galima ir namuose labai gražiai ir romantiškai pasibūti dviese. Pasitiesi ant žemės adijaliuką su širdelėmis, prisidedi širdelės formos žvakučių,vynuogių,šampano dar kažko galima ir super,ką ne romantika ir aplinka visai ne kaip kekvieną dieną Bet net ir taip dauguma nešvenčia Valentino dienos,nes nelabai kam ši dieną aktuali O kai kam ji labai faina ir prisigalvoja visokiausių staigmenų

tai aišku galima, bet geai kad jūs galit būti dienos metu vieni, nes nedirbat, o pavyzdžiui mes po darbų, vaikas namuose, tai laukti kol vaikas užmogs irgi nesąmonė juokas juokas o kai vaikas namuose nesijaučia kad esam vieni
o šeip tos ramantiks irgi galima prisigalvoti namuose čia faktas _liuks_ , mes irgi šampaniuko išgersim vakare ir t.t. bet kartais pakeisti aplinką labai smagu _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2011-02-13, 8:37 PM | Žinutė # 79








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
ai manajam nereikia jokių staigmenų viešbučių, jis man sako kaip tu jaustumeisi,atrodytų kad atsivedė kelioms valandoms juokas juokas juokas

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
LauritukeData: Sekmadienis, 2011-02-13, 8:39 PM | Žinutė # 80








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (snieguoliuke)
o maniškis sako kai seni būsim galėsim namie sedėti miela miela

prie ko čia namuose sėdėjimas ir valentino šventimas,m?jei mes nešvenčiam jūs švenčiat tai varykit į viešbutukus
Quote (snieguoliuke)
na tai taviškis vadinasi ne romantikas, ir jaučiu gėles dovanoja tik tam kad eikia galvoju

na kad ir ne romantikas na ir kas jos vyras jei gerai ji gyvena kas čia tokio gi mes visi skirtingi esame ne visi turi būti romantikai nematau nieko blogo .
Quote (Romeniukas)
būna geras viešbutukas juokas

gal nuomojat kelioms valandikėms?


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
LauritukeData: Sekmadienis, 2011-02-13, 8:41 PM | Žinutė # 81








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (snieguoliuke)
o šeip manau visai faina būtų dovana masažas arba pusdienis baseine

nu tokios dovanos ir aš norėčiau


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2011-02-13, 8:43 PM | Žinutė # 82








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
gal nuomojat kelioms valandikėms?

Na jau ne čia mūsų viešbutuks,susikūrkite savo,jei reika patarimo dėl dekoracijų kreipkis juokas juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
LauritukeData: Sekmadienis, 2011-02-13, 8:45 PM | Žinutė # 83








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Romeniukas)
dėl dekoracijų kreipkis juokas juokas

o pas tave konsultacijos mokamos?privatan rašyti ar čia?


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2011-02-13, 8:46 PM | Žinutė # 84








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
o pas tave konsultacijos mokamos?privatan rašyti ar čia?

Susitarsime,rašyk privatan juokas Padarysiu nuolaidą bus geriau nei viešbutuke juokas juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2011-02-13, 8:49 PM | Žinutė # 85








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
prie ko čia namuose sėdėjimas ir valentino šventimas,m?jei mes nešvenčiam jūs švenčiat tai varykit į viešbutukus

na prie to kad nesinori sedėti namuose, tai ko nenuėjus į kavinę pasedėti _liuks_ prie ko čia tas viešbutukas, jei norisi pakeisti aplinką tai ir į viešbutį nueiti manau visai gerai _liuks_ ,
Quote (Laurituke)
na kad ir ne romantikas na ir kas jos vyras jei gerai ji gyvena kas čia tokio gi mes visi skirtingi esame ne visi turi būti romantikai nematau nieko blogo .

na to tokio, jėzau čia dabar gavosi koks kaip kriminalas, vadinasi jei ir mes nešvęstume ir t.t. viskas būtų gerai, aš tiesiogsakau kad valentino diena galbūt yra vienintelė diena kurios dėka gauna kažkas gėlių ir .t.t o jug faktas kad visi vyrai yra skrtingi, vadinasi pasirenkame tokius su kuriais mums gera, ir ne prie ko čia ta romantika galvoju
Quote (Romeniukas)
ai manajam nereikia jokių staigmenų viešbučių, jis man sako kaip tu jaustumeisi,atrodytų kad atsivedė kelioms valandoms

kiekvienas supranta savaip _liuks_ maniškiui pernykštė tokia staigmena patiko, tai dar nereiškia kad patiks tavajam miela , kaip ir tavo tovana manau patiktų ne daugeliui miela nes visi esam skirtingi miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
LauritukeData: Sekmadienis, 2011-02-13, 8:49 PM | Žinutė # 86








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Romeniukas)
Susitarsime,rašyk privatan juokas Padarysiu nuolaidą bus geriau nei viešbutuke juokas juokas

Puiku nuolaidos patinka man
GERAI NUKRYPOM BIŠKI JAU


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
LauritukeData: Sekmadienis, 2011-02-13, 8:51 PM | Žinutė # 87








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (snieguoliuke)
na prie to kad nesinori sedėti namuose, tai ko nenuėjus į kavinę pasedėti _liuks_ prie ko čia tas viešbutukas, jei norisi pakeisti aplinką tai ir į viešbutį nueiti manau visai gerai

NA TAIP JEI JŪS NORITE JŪS EINATE ,MES NENORIME MUMS TAIP NEĮPRASTA MES NEINAME
Quote (snieguoliuke)
na to tokio, jėzau čia dabar gavosi koks kaip kriminalas, vadinasi jei ir mes nešvęstume ir t.t. viskas būtų gerai, aš tiesiogsakau kad valentino diena galbūt yra vienintelė diena kurios dėka gauna kažkas gėlių ir .t.t o jug faktas kad visi vyrai yra skrtingi, vadinasi pasirenkame tokius su kuriais mums gera, ir ne prie ko čia ta romantika

PRIE KO ČIA KRIMINALAS RAŠAU KAD JEI GERAI TOKS VYRAS KAD IR GĖLIŲ NEGAUNA IR VISKAS...;.


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2011-02-13, 8:53 PM | Žinutė # 88








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
NA TAIP JEI JŪS NORITE JŪS EINATE ,MES NENORIME MUMS TAIP NEĮPRASTA MES NEINAME

Bent jau šampaniuko ir gėlių tikiuosi rytoj sulaukti,o jei ne tai tada juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2011-02-13, 8:59 PM | Žinutė # 89








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
o šeip tai viešbutis nėra vien viešbutis o ir restoranas ir baseinas ir viskas _liuks_ , manau Panevėžyje pas geriausias ir kainos ir kokybės atžvilgiu yra Romantic, aš kažkaip seniau galvojau kad ten kainos kosminės o pasirodo nedaug skiriasi _liuks_ o aplinka nepalyginama, o ir tų procedūrų kaina nebangi ( baseinas sauna ir t.t.) _liuks_

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2011-02-13, 9:01 PM | Žinutė # 90








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
o šeip tai viešbutis nėra vien viešbutis o ir restoranas ir baseinas ir viskas _liuks_ , manau Panevėžyje pas geriausias ir kainos ir kokybės atžvilgiu yra Romantic, aš kažkaip seniau galvojau kad ten kainos kosminės o pasirodo nedaug skiriasi _liuks_ o aplinka nepalyginama, o ir tų procedūrų kaina nebangi ( baseinas sauna ir t.t.) _liuks_

Tai kokia kaina nakčiai su baseinu restoranu procedūromis,pernai buvote nakčiai ar ne


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Forumas » ŠVENTĖS » Teminiai vakarėliai-Kitos šventės » Ką dovanosite savo mylimiesiems Valentino dienos proga? (viskas apie dovanas...)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024