Pirmadienis, 2024-05-20, 8:12 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: jurgutex  
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Mokyklos » Vaikų džiaugsmai ir vargai mokykloje (Paplepėkim...)
Vaikų džiaugsmai ir vargai mokykloje
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2013-04-25, 12:33 PM | Žinutė # 316








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
gera kelionė nusimato,ir ten ir ten bus į ką pažiūrėti


TAI JAU TIKRAI, TIK GAILA KAD MAN NEISEIS VAZIUOTI...

Quote (snieguoliuke)
tai čia ta pati iš darželio ar kita

TA PATI, BUVO ISSISKYRE KAIP SUPRATAU, DABAR VEL DRAUGAUJA, NES KARTU SEDI PER PAMOKAS juokas juokas juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2013-04-25, 12:34 PM | Žinutė # 317








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
mes pernai buvome ten vežė vaikučius kai stovykla buvo, už nieką nemokėjom tik maisto reikėjo įdėti, tai ir saldainius darė, Rūtoje, kryžių kalne buvo, kačių muziejuje, dviračių muziejuje sakė labai patiko bet vežė tik vaikučius o bendra tėvelių ir vaikų kelionė buvo į Biržus , pilyje buvo programa ir tėvams ir vaikams paskui į Karvės olą važiavom, prie kažkokio šaltinio, labai smagu buvo super Romeniukas o čia bendra kelionė ir tėveliams ir vaikučiams bus mes kažkaip nusprendėme pirmoje klasėje, kad visada pavasarį važiuosim ir tėveliai ir vaikai labai smagu būna, ir susibendrauja visi super


GALI IR TEVELIAI VAZIUOTI, BET DAUG KAS NEVAZIUOS... KAIP IR AS DEJA... MES TAI MOKAME VIENAM VAIKUI 53LT.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2013-04-25, 12:39 PM | Žinutė # 318








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
GALI IR TEVELIAI VAZIUOTI, BET DAUG KAS NEVAZIUOS... KAIP IR AS DEJA... MES TAI MOKAME VIENAM VAIKUI 53LT.

matai čia jūs kaip ekskursija, o pas mus mokytojos pirmokų rašė kažkokį projektą ir laimėjo finansavimą todėl net už autobusą nereikėjo moketi liuks liuks na nieko teks mokytojai prižiūrėti, o gal baba kokia norės važiuoti , nes mes tai tai važiavom šeštadienį ir labai smagu kai visi tėveliai važiuouja, nes faina su visais pabendrauti neformalioje aplinkoje liuks liuks liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2013-05-14, 7:31 PM | Žinutė # 319








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Mūsų bernužėlis važiavo į ekskursiją į Pakruojo dvarą , mokykla vežė šauniausius pradinukas , mūsų klasėje buvo 2 berniukai ir 4 mergaitės, kelionė nekainavo, buvo programa su Tadu Blinda, mokė šaudyti vaikus iš lanko, valgė blindos blynus su uogiene, jodinėjo arkliais, labai labai patiko sakė liuks liuks

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2013-05-14, 7:36 PM | Žinutė # 320








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
gal kitą savaitėlę pas mus mokykloje apdovanos olimpiados nugalėtojus , kinderis gaus Auksinį kengūros diplomą, tai labai jau laukia juokas juokas juokas o matematikos kengūroje diplomo negaus bet gaus padėkos raštus, už gerą įvertinimą, nes matematikos kengūroje apdovanoja tik 50 vaikų iš visos Lietuvos liuks liuks sakė direktorė taip pat bus paskatinti vaikai garsinantys mokyklą savo žiniomis ir sporto pasiekimais, tai jau mūsų klasės futbolistai ir pirmūnai laukai apdovanojimo liuks liuks liuks kaip kalbėjom su mokytoja sakau vėl krūvą diplomų parsineš juokas juokas juokas

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2013-05-14, 7:38 PM | Žinutė # 321








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
O mūsų bendra tėvelių- vaikučių kelionė bus į Trakus liuks liuks liuks kelionė kainuos 40 Lt, kepsim kibinus, virsim sultinį, plaukiosim laivu, aplankysim Kernavę, vaikščiosim po pilį liuks liuks liuks užsirašiau ir aš liuks išsiprašiau iš naujo darbuko, sakė tikrai nebus jokių problemų dėl to liuks liuks liuks

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2013-05-16, 2:57 PM | Žinutė # 322








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
siandien dovyda vesiu i bendruomeniu rumus, vyks ten aukstaitijos sventes jungtine repeticija gerai bus vaiku premjera didzioji liuks keista, bet dovydui labai patinka sokti gerai

Pagalba naujokams ir ne tik čia



Paskutinį kartą redaguota Romeniukas - Ketvirtadienis, 2013-05-16, 2:58 PM
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2013-05-16, 8:41 PM | Žinutė # 323








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
pas mus nuo rugsėjo jau bus privalomos uniformos, užsisakėme ir mes jau švarką liuks liuks

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2013-05-16, 8:42 PM | Žinutė # 324








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
siandien dovyda vesiu i bendruomeniu rumus, vyks ten aukstaitijos sventes jungtine repetici

na ir kaip sekėsi mirkt kokius šokius jis šoka :)


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)

Paskutinį kartą redaguota snieguoliuke - Ketvirtadienis, 2013-05-16, 8:42 PM
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2013-05-16, 9:06 PM | Žinutė # 325








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
pas mus nuo rugsėjo jau bus privalomos uniformos, užsisakėme ir mes jau švarką


tai liuks labai faina liuks

Quote (snieguoliuke)
na ir kaip sekėsi kokius šokius jis šoka


nezinau ka jie ten soko nes nebuvau repeticijoje, jie ten ruosiasi net trims sventems bus kazkokia dainu svente cido arenoje jie ten sujungti su keliomis mokyklomis, paskui dar mokykloje kazkokia premjera zodziu repetuoja repetuoja ir lauksime premjeros liuks liuks liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2013-05-16, 9:11 PM | Žinutė # 326








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
nezinau ka jie ten soko nes nebuvau repeticijoje, jie ten ruosiasi net trims sventems bus kazkokia dainu svente cido arenoje jie ten sujungti su keliomis mokyklomis, paskui dar mokykloje kazkokia premjera zodziu repetuoja repetuoja ir lauksime premjeros liuks liuks liuks

o tai nebuvai šiandien repeticijoje :) tai vistiek jei beveik visus mokslo metus lanko tai turi būti kažkokia kryptis šokio, ar šoka tik tam kad šoktų :)


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2013-05-16, 9:12 PM | Žinutė # 327








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na kaip, ar visi būsimi pirmokai pateko pas tas mokytojas pas kurias norėjo gerai gerai

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2013-05-16, 9:13 PM | Žinutė # 328








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na va dar porą savaitėlių ir mokslai baigti liuks liuks liuks liuks kaip sekėsi vaikučiams šį pusmetį, ar pasikeis įvertinimas :)

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2013-05-16, 9:15 PM | Žinutė # 329








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
o tai nebuvai šiandien repeticijoje tai vistiek jei beveik visus mokslo metus lanko tai turi būti kažkokia kryptis šokio, ar šoka tik tam kad šoktų


na as ji nuvedziau ir palikau as gi su maziuku kur ten busiu, kai bus premjera tada ir nueisiu... kaip tai kokia kryptis, na soka per sventes, dalyvauja renginiuose tokia ir kryptis ir dabar mokslo metu pabaigoje parodys viska ka ismoko :)


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2013-05-16, 9:26 PM | Žinutė # 330








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
na as ji nuvedziau ir palikau as gi su maziuku kur ten busiu, kai bus premjera tada ir nueisiu... kaip tai kokia kryptis, na soka per sventes, dalyvauja renginiuose tokia ir kryptis ir dabar mokslo metu pabaigoje parodys viska ka ismoko :)

na ta prasme kokius šokius šoka geda na tarkim pas mus yra gatvės šonių būrelis, paskui kitas pramoginių šokių, paskui yra dar tautinių šokių, mes jug per tautinius šokius sakykim tikrai nesimoko pramoginių ar gatvės aš to klausiau, jug jei buvo ne vienas koncertas tikrai matosi kokie ten šokiai mirkt mirkt na svarbiausia kad dižiojo šokėjo premjeros niekas nesugadintų liuks liuks liuks
Quote (Romeniukas)
bus kazkokia dainu svente cido arenoje jie ten sujungti su keliomis mokyklomis, paskui dar mokykloje kazkokia premjera zodziu repetuoja repetuoja ir lauksime premjeros liuks liuks liuks

oj kiek renginių mamytei nusimato liuks liuks liuks na nebedaug premjerų lauk tikriausiai nes moksai į pabaigą :) čia gal Cido arenoje per vaikų dieną vyks mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Mokyklos » Vaikų džiaugsmai ir vargai mokykloje (Paplepėkim...)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024