Penktadienis, 2024-03-29, 1:30 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: jurgutex  
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Mokyklos » Vaikų džiaugsmai ir vargai mokykloje (Paplepėkim...)
Vaikų džiaugsmai ir vargai mokykloje
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2014-01-20, 6:26 PM | Žinutė # 406








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na ką mokinukams liko porą savaitėlių ir pirmas pusmetis baigtas liuks liuks liuks pas mus jau registruoja kengūroms vaikučius, ar dalyvaus jūsų mokinukai mirkt

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2014-01-20, 6:32 PM | Žinutė # 407








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
sakykit o kaip pas jus mokyklose del knygų skaitymo, privaloma vaikams skaityti ar ne, nes va man keista, kad vienose mokyklose pradinukų mokytojos neverčia skaityti, na gal neverčia bet jiems neprivaloma, o kitose mažiausiai po vieną knygą per 2 savaites turi būti perskaityta ir pristatoma, o kaip jūsų mokyklose? geda

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2014-01-20, 7:41 PM | Žinutė # 408








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote snieguoliuke ()
sakykit o kaip pas jus mokyklose del knygų skaitymo, privaloma vaikams skaityti ar ne, nes va man keista, kad vienose mokyklose pradinukų mokytojos neverčia skaityti, na gal neverčia bet jiems neprivaloma, o kitose mažiausiai po vieną knygą per 2 savaites turi būti perskaityta ir pristatoma, o kaip jūsų mokyklose?


pas mus privaloma, turi kekviena savaite atsiskayt, raso i sasiuvini perskaitytas knygeles, jas apraso nupiesia. jei neskaito gauna ispejima ir veliau liudna veideli.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2014-01-20, 8:26 PM | Žinutė # 409








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote Romeniukas ()
pas mus privaloma, turi kekviena savaite atsiskayt, raso i sasiuvini perskaitytas knygeles, jas apraso nupiesia. jei neskaito gauna ispejima ir veliau liudna veideli.

pas mus tai irgi turi per savaitę privalo perskaityti mažiausiai po knygą, bet ne mažiau 100 psl :) ir tada turi prieš klasę pristatyti , mokytoja dar ir paklausinėja, į sasiuvinius mes tik po naujų pradėjom rašyti, bet kadangi jau mokytoja pagavo du vaikus sukčiaujant, tai sakė kad reikės ir pasakoti ir į sąsiuvinį rašyti, griežtai pas mus juokas juokas juokas juokas o gale mėnesio dar reikia pasirinkti vieną knygą ir parašyti rašinėlį 2-3 puslapių apie knygą gerai nes mokytoja ruošia vaikučius ketvirtokų didžiajam egzaminui :) o va keliose mokyklose sakė nei vienos knygos neperskaitė galvoju tai man kaip keista kažkaip, gal sakau tik mus taip spaudžia , bet pasirodo ne gerai


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
rugi@geleData: Trečiadienis, 2014-01-22, 11:21 AM | Žinutė # 410








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Marijmapolė
Forumo senbūviai
Žinutės: 1355
Apdovanojimai: 4
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Maniškis tai pats parsineša iš bibliotekos ir perskaito, bet jie dar tik pirmokai tai jiems dar neprivaloma skaityti, nes yra dar neskaitančių vaikų nemažai klasėje.
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2014-01-22, 11:36 AM | Žinutė # 411








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote rugi@gele ()
Maniškis tai pats parsineša iš bibliotekos ir perskaito, bet jie dar tik pirmokai tai jiems dar neprivaloma skaityti, nes yra dar neskaitančių vaikų nemažai klasėje.

mūsų tai dar prieš pirmą klasę jau skaitė tai skaitydavo, o po naujų metų pirmoje klasėje visi turėdavo atsiskaitynėti, kad ir labai sunkiai skaitydavo kai kurie anwei
o pas mūsų krikštasūnis vienas pirmokas, tai dar net kalbų nėra apie skaitymą galvoju galvoju mokykloje kiek mokytoja užsiima, nes namuose niekas jo nemokina, o mama baisiausiai pyksta, kad mokykloje neišmokina dar skaityti juokas juokas juokas kažkaip nesupranta gal kad namuose turi būti mokomas, nes jug klasėje pas juos 18vaikų o pamoka35 min, tai visiems po porą min per pamoka tenka, tai kaip išmoks galvoju galvoju tai kai nuvažiuojam į svečius mūsų kinderis eina jo mokinti, bet nelabai jam įdomu galvoju galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
rugi@geleData: Trečiadienis, 2014-01-22, 2:38 PM | Žinutė # 412








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Marijmapolė
Forumo senbūviai
Žinutės: 1355
Apdovanojimai: 4
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Taip ir aš nesuprantu tokių tėvų, kurie visą atsakomybę verčia mokyklai, gerai kuriam vaikui lengvai sekasi, o kuriam sunkiau tai reikia su juo padirbėti ir namuose tėvams.Paskui kaltina mokytoją ir dar nežinia ką, kad vaikas neskaito ir pan. galvoju
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2014-01-23, 3:28 PM | Žinutė # 413








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote rugi@gele ()
Taip ir aš nesuprantu tokių tėvų, kurie visą atsakomybę verčia mokyklai, gerai kuriam vaikui lengvai sekasi, o kuriam sunkiau tai reikia su juo padirbėti ir namuose tėvams.Paskui kaltina mokytoją ir dar nežinia ką, kad vaikas neskaito ir pan. galvoju

bet žinok tikrai daug tokių yra nepatinka nepatinka ir aš nesuprantu geda geda kaip aš visoms draugytėms kurios augina vaikučius sakau, jei nemokinsit vaikučių iki mokyklos tai ojojoi kaip teks sedėti prie jų kai pamokų ir viso kito gerai gerai gerai kažkaip manau daug kas ir nuo paruošiamos grupės priklauso, nes mūsų darželyje paruošiamukus, mokino raidžių, skaityti ir rašyti liuks kad būtų pirmoje klasėje lengviau, nes tempai labai dideli, ir kuo toliau tuo sunkiau geda aišku kiekvienas vaikas skirtingas, bet kiekvieną vaiką galima per žaidimą mokyti liuks tik reikia sudominti mirkt kinderis atidavė visas savo korteles su raidelėmis draugės berniukui 4m tai jau jis deda žodželius lengvus liuks mūsų kažkaip irgi labai anksti pradėjo prašyti kad mokytume skaityti, tai jau 5 m skaitė liuks liuks ir kažkaip problemų mokykloje net nekilo, galėjo koncentruotis į kitus dalykus mokykloje tada liuks liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
LauritukeData: Penktadienis, 2014-01-24, 12:18 PM | Žinutė # 414








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote snieguoliuke ()
kažkaip manau daug kas ir nuo paruošiamos grupės priklauso, nes mūsų darželyje paruošiamukus, mokino raidžių, skaityti ir rašyti

jo mūsų paruošiamukus moko raidžių, skaityti jau mokosi po truputį liuks maniškis visas raides moka parašyti, pasakyti visas, skaitom po truputį lengvus žodelius liuks liuks tikiuosi 1moje klasėje bus lengviau kai jau moka tiek liuks liuks liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2014-02-05, 12:18 PM | Žinutė # 415








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote Laurituke ()
jo mūsų paruošiamukus moko raidžių, skaityti jau mokosi po truputį liuks maniškis visas raides moka parašyti, pasakyti visas, skaitom po truputį lengvus žodelius liuks liuks tikiuosi 1moje klasėje bus lengviau kai jau moka tiek liuks liuks liuks

tikrai bus lengvaiu, manau iki rudens dar daugiau mokės ir pirmoje klasėje tikrai bus lengva, svarbu bus pamatai jau liuks liuks liuks liuks liuks liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2014-02-05, 12:20 PM | Žinutė # 416








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
pas mus mokykloje naujovės liuks už poros savaitėlių vaikučiai turės savo spinteles kolidoriuje liuks liuks liuks mokėsim mokestį už metus, super dalykas tos spintelės, galės uniformą pasilikti ir knygas, o dabar viskas pasuolei sugrūsta gerai gerai

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2014-02-05, 12:30 PM | Žinutė # 417








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
sveikinimai visiems mokinukams užbaigus pusmetį ir didelės sekmės antrame pusmetyje mua mua mua mua mua mua mua mua mua

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
LauritukeData: Trečiadienis, 2014-02-05, 12:52 PM | Žinutė # 418








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote snieguoliuke ()
tikrai bus lengvaiu, manau iki rudens dar daugiau mokės ir pirmoje klasėje tikrai bus lengva, svarbu bus pamatai jau liuks liuks liuks liuks liuks liuks

tikiuos taip ir bus mirkt gerai
Quote snieguoliuke ()
už poros savaitėlių vaikučiai turės savo spinteles kolidoriuje liuks liuks liuks mokėsim mokestį už metus, super dalykas tos spintelės, galės uniformą pasilikti ir knygas, o dabar viskas pasuolei sugrūsta gerai gerai

kaip užsienį liuks eina ir Lietuvos mokyklos į priekį liuks liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2014-02-05, 7:08 PM | Žinutė # 419








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote snieguoliuke ()
pas mus mokykloje naujovės už poros savaitėlių vaikučiai turės savo spinteles kolidoriuje mokėsim mokestį už metus, super dalykas tos spintelės, galės uniformą pasilikti ir knygas, o dabar viskas pasuolei sugrūsta


pas ir daug kas tokias turi, man parnese lapeli kad galima issipirkti, bet kol kas as nematau poreikio tai spintelei, nieko tokio daug nesinesioa namai arti tai kol kas nereikia.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
rugi@geleData: Trečiadienis, 2014-02-05, 10:00 PM | Žinutė # 420








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Marijmapolė
Forumo senbūviai
Žinutės: 1355
Apdovanojimai: 4
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Sveikinimai visiems mokinukams užbaigus pirmąjį pusmetį, tas vertinimas tai įdomus nesuprantu aš jo, kitą sav. bus susirinkimas reikės išsiaiškinti pvz. mūsų mokinukas turi tokius įvertinimus lietuvių k. per 1-ąjį pusmetį:
gerai
gerai
puiku
labai gerai
puiku
puiku
puiku
puiku
puiku
gerai
puiku
Man suvedus turėtų gautis AKŠTESNYSIS lygis, bet pas jį įrašytas PAGRINDINIS galvoju nelabai suprantu kodėl?
Atsijungęs
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Mokyklos » Vaikų džiaugsmai ir vargai mokykloje (Paplepėkim...)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024