Ketvirtadienis, 2024-04-25, 9:50 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: jurgutex  
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Darželiai » Mano vaikas miega darželyje (Patarimai, problemos ir t.t.)
Mano vaikas miega darželyje
sandrulia7Data: Penktadienis, 2009-11-13, 4:33 PM | Žinutė # 1








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Utena
Forumo mylimieji
Žinutės: 5896
Apdovanojimai: 22
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už nuoširdumą
Kelintą dieną jau palikote savo vaikučius miegoti darželyje? Kaip sekėsi? Ką daryti jei vaikutis namuose eina miegoti daug vėliau nei vaikai eina miegoti lopšelyje? Ar reikalinga vaikučiui pižama darželyje?

Atsijungęs
laurintareData: Penktadienis, 2009-11-13, 4:54 PM | Žinutė # 2








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Palanga-Londonas
Forumo ištikimieji
Žinutės: 1651
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Blogai yra sitaip...jei namie eina veliau,tai darzelyje jis nenori miegoti,yra kitoks rezimas.As va saviske vedziau,tai lygiai tokia situacija buvo...Tai man aukletoja issreiske savo pretenzijas,kad nenori maniske miegot...bet tai buvo laikina,mano dukra greitai adaptuojasi aplinkoje,tai po savaites ji priprato prie rezimo

Atsijungęs
laurintareData: Penktadienis, 2009-11-13, 4:55 PM | Žinutė # 3








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Palanga-Londonas
Forumo ištikimieji
Žinutės: 1651
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Pas mus darzeliuose nereikalauja pizamos,nes jos nereikia,bet yra kitokiu reikalavimu _pikt_ Kadangi yra silta darzelyje,tai jie tik praso palikti maikute atsargine.O kaip pas jus?

Atsijungęs
ValedyData: Penktadienis, 2009-11-13, 10:34 PM | Žinutė # 4








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Miestas:Ten kur širdis
Forumo mylimieji
Žinutės: 9789
Apdovanojimai: 62
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Savo mažę jau trečią dieną palikau miegot pokaituko,kadangi mes buvom iš namų atėjusios su labai "fainu"rėžimu (mes naktibaldos buvom,tai mūsų pokaitis kartais būdavo 18 val vakaro juokas ),tai auklėtoja porą dienų skundėsi ,kad manoji nemiega,bet paskui vaikas persiorientavo ir dabar viskas liuks _liuks_

Pižama pas mus būtina.
O ir kitų rūbelių atsarginių reikia palikt.


Laimėtojų garbės lenta
Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia


Paskutinį kartą redaguota Pabaisa - Penktadienis, 2009-11-13, 10:35 PM
Atsijungęs
sandrulia7Data: Šeštadienis, 2009-11-14, 8:48 AM | Žinutė # 5








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Utena
Forumo mylimieji
Žinutės: 5896
Apdovanojimai: 22
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už nuoširdumą
Aš tik po Naujų metu paliksiu savo mažiuką miegeliui, bet mūsų miego laikas sutampa su darželio laiku. O atsarginių drabužėlių tai iškarto paprašė, o štai dėl pižamytės kolkas nieko nežinau, bet ją jau esu nupirkusi

El.parduotuve www.sdgsventems.lt
Atsijungęs
KristalijaData: Šeštadienis, 2009-11-14, 9:58 AM | Žinutė # 6








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:zemaitija
Forumo mylimieji
Žinutės: 3656
Apdovanojimai: 8
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
atsarginiu rubeliu esu nunesusi,o pizamytes neprase,kiek supratau jie miega su maikutem galvoju na manasis namie eidavo meigoti apie 2val,vis pergyvenau kad darzelyje bus bedu du mieguciu,darzelyje juos guldo miegucio 12.30,ir sake iskart uzmiega,nesuprantu,o kai saavaitgali buna namie as jo tokiu laiku nenuvaryciau meigot galvoju

Atsijungęs
laurintareData: Šeštadienis, 2009-11-14, 10:11 AM | Žinutė # 7








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Palanga-Londonas
Forumo ištikimieji
Žinutės: 1651
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Kristalija)
sake iskart uzmiega,nesuprantu,o kai saavaitgali buna namie as jo tokiu laiku nenuvaryciau meigot

Na vaikai jie yra tokie keistuoliai,jie kazkaip musu neklauso,o darzelyje yra kitaip...visi eina miegoti,tai ir musiskiai kartu,o namuose,as saviskes irgi nepriverciu,arba neina visai miegot,arba tik 3-5 val popiet teuzmiega.O kaip guodziasi aukleteojos,tai tegu ir mus supranta,kad namie tas vaikas cypia kai varai miegot,negi surises paguldysi?tai juk nenormalu liudna


Atsijungęs
britniaData: Penktadienis, 2010-02-26, 4:47 PM | Žinutė # 8








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Šiauliai
Forumo mylimieji
Žinutės: 4628
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už nuoširdumą
savaja palikau pietu miegot darzeli musiet uz kokiu poros savaiciu, miegojo gerai _liuks_
pas mus ir pizamu nereikia.




Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-02-26, 5:11 PM | Žinutė # 9








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
aš savuosius pratinau iki pietų piego kažkur savaitę 10 pižamos pas mus tai pat nereiėjo kol buvome lopšelinukai kaip sakant mažiukai,nes sako jie gali sušalti jai pradės juos išrenginėti ir perrenginėti.
o dabar pas didyji mačiau keletą vaikų atsikelia su pižamomis,na kas nori tas rengiasi,musu asmeniškai neprašė,mes miegame su maikute. _liuks_

Quote (Kristalija)
atsarginiu rubeliu esu nunesusi,o pizamytes neprase,kiek supratau jie miega su maikutem galvoju

šiaip gerai palikti atsraginių rubelių,nes visokių nelaimių atsitinka,apsipila pats ar kitas vaikas gali netyčia apipilti,ar iki tualeto nesuspėti juk pasitaiko 10 va ir šiandien mažylis ėmė ir prisisiojo i lovytę 10 tai atsarginiai rubeliai praverčia _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
katciaData: Trečiadienis, 2010-04-28, 5:34 PM | Žinutė # 10








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Vilnius
Forumo mylimieji
Žinutės: 2796
Apdovanojimai: 24
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Saviski miegui palikau gal po savaites su biskiu... nes pradejus lankyti darzeli vaika pirma savaite geriausia leisti i darzeli iki pietu... ta prasme, pavalgo pietus ir pasiimti namo... tada vaikui neprailgsta diena, tuo paciu ir susipazista su aplinka, grupes draugais, aukletojomis ir pan...suvokia pradini dienos ritma..
Pizama(bliuskyte, kelnytes ir kojinytes) is pirmos dienos nunesiau, nes tai yra reikalinga visu pirma higienos klausimais, o vaikiukai darzeliuose tikrai nepersala nes ypac miegamajame buna silta, na nezinau kaip kituose darzeliuose, bet maniskiame dar spec turi po kelis papildomus sildytuvus, kad tikrai silta butu...
Quote (Dove@Deive)
šiaip gerai palikti atsraginių rubelių,nes visokių nelaimių atsitinka,apsipila pats ar kitas vaikas gali netyčia apipilti,ar iki tualeto nesuspėti juk pasitaiko 10 va ir šiandien mažylis ėmė ir prisisiojo i lovytę 10 tai atsarginiai rubeliai praverčia _liuks_

Atsarginiai rubai reikalingi tikrai, bent jau kad po maikyte, triusikelius, kelnes ir pedkelnes turetu... nes kai apsisiusioja ir reikia galvot is kur istraukt sausus drabuzelius, tai cia jau yra didelis galvos skausmas... tada eini skalbi, dziauni ant sildytuvo ir tikiesi kad isdzius iki tevu atejimo... liudna

P.S. cia toms mamytems kurios neveda dar vaikuciu i darzeli... kai sumastysite vesti vaika i darzeli, tai pirmiausia nueikite i darzeli pries koki menesi, su busima aukletoja pasikalbekit, issiaiskinkit dienos ritma (kada valgydinami, kada veiklos vyksta, miegas ir pan) ir iki tos dienos kai vesite vaikeli i darzeli, tai pratinkit savo vaikiuka prie to dienos ritmo, tada mazyliui nebus labai didelio streso, nes jam dienos ritmas isliks tas pats, tik keisis aplinka.. miela


Atsijungęs
KamelijaData: Penktadienis, 2011-06-17, 9:45 PM | Žinutė # 11








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Eidsvoll, NO
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 313
Apdovanojimai: 1
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
O ka daryt vaikuciams kurie namie nemiega? 10 Maniske nuo pusantru nemiega.Apskritai mazokai miega-kazkur 8 val. Buna, kad pietu prisnusta netycia, bet laaabai retai 12


Atsijungęs
LauritukeData: Penktadienis, 2011-06-17, 9:57 PM | Žinutė # 12








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Kamelija)
O ka daryt vaikuciams kurie namie nemiega? 10 Maniske nuo pusantru nemiega.Apskritai mazokai miega-kazkur 8 val. Buna, kad pietu prisnusta netycia, bet laaabai retai 12

kažin ar ką galima padaryti,maniškis nuo 2 metų kažkur pradėjo nebemiegoti pietų ir niekaip nepaguldydavau nebent būdavo netyčia kaip tu sakai prisnūzdavo įpratom miegoti darželyje va paskutines dvi savaitės ėjo ir miegojo nuo to laiko ir namuose miega būna kad neužmiega nes iš vakaro anksti gulosi išsimiegojes bet šeip db miega tai džiaugiuosi vis tiek mažas vaikas turi miegoti juk nuo to ir auga ir ilsisi organizmas


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-06-17, 10:00 PM | Žinutė # 13








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Kamelija)
O ka daryt vaikuciams kurie namie nemiega? Maniske nuo pusantru nemiega.Apskritai mazokai miega-kazkur 8 val. Buna, kad pietu prisnusta netycia, bet laaabai retai

pradėsi leisti į darželį pradės ir miegoti miela iš pradžių bus sunku, bet įpras _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
KamelijaData: Penktadienis, 2011-06-17, 10:04 PM | Žinutė # 14








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Eidsvoll, NO
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 313
Apdovanojimai: 1
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
vat, kad tik miegotu _liuks_ , matos, kad miego truksta, bet visvien savo laikos _pikt_ Nuo rugsejo i darzeli, tai ir sukam galva ar pusei dienos vest ar visai, kad vaiko netraumavus su miegojimu galvoju - matysim 4


Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-06-17, 10:07 PM | Žinutė # 15








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Kamelija)
vat, kad tik miegotu , matos, kad miego truksta, bet visvien savo laikos Nuo rugsejo i darzeli, tai ir sukam galva ar pusei dienos vest ar visai, kad vaiko netraumavus su miegojimu - matysim

iš pradžiu pavesi pamatysi kaip reaguos ir tada matysi, gal jai labai patiks darželyje miegot _liuks_ į kurį darželį vesit?


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Darželiai » Mano vaikas miega darželyje (Patarimai, problemos ir t.t.)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024