Antradienis, 2024-04-30, 5:06 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: noele  
Forumas » SUSIPAŽINKIME-PAPLEPĖKIME » Plepaliukai apie viską » Kokius buities darbus nudirbote šiandien (Pasipasakokime)
Kokius buities darbus nudirbote šiandien
ValedyData: Šeštadienis, 2011-02-12, 0:04 AM | Žinutė # 61








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Miestas:Ten kur širdis
Forumo mylimieji
Žinutės: 9789
Apdovanojimai: 62
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
vargšai vaikučiai

juokas juokas spėk ar klauso juokas juokas va tuoj eisiu aprinkt keletą daiktų,tarp kurių ir mano chalatas numestas....atstojo kilimėlį pakol filmą žiūrėjo


Laimėtojų garbės lenta
Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
RomeniukasData: Šeštadienis, 2011-02-12, 0:05 AM | Žinutė # 62








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Valedy)
Šiandien buvau gerulė juokas namai išblizginti ,net pačiai malonu...ir vaikams draudžiu net kvėpuot juokas ,kad dulkių nekeltų

Kai iš susitvarkau ir neleidžiu lakstyti ar net paimti kokius žaislus,nes vėl išmėtys juokas juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Šeštadienis, 2011-02-12, 0:06 AM | Žinutė # 63








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Valedy)
va tuoj eisiu aprinkt keletą daiktų,tarp kurių ir mano chalatas numestas....atstojo kilimėlį pakol filmą žiūrėjo

juokas juokas juokas mano kinderis kažkaip kiekvieną rytą pats lovą pasikloja ir neleidžia perklot, sako mano lova juokas juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Šeštadienis, 2011-02-12, 0:07 AM | Žinutė # 64








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Valedy)
juokas juokas spėk ar klauso juokas juokas va tuoj eisiu aprinkt keletą daiktų,tarp kurių ir mano chalatas numestas....atstojo kilimėlį pakol filmą žiūrėjo

Oj kaip mane nervina vakarinė netvarka,negaliu užmigti,kai numestos kokios koinės ant žemės,kelnės nušveistos bet kaip,vaikų kokie žaislai kur nors mėtosi ar padėti ne savo vietoje Viską surankioju dažnaiusiai,o jei ne tai ryte kol visko nesurankioju,negaliu gerti kavos juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Šeštadienis, 2011-02-12, 0:09 AM | Žinutė # 65








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Oj kaip mane nervina vakarinė netvarka,negaliu užmigti,kai numestos kokios koinės ant žemės,kelnės nušveistos bet kaip,vaikų kokie žaislai kur nors mėtosi ar padėti ne savo vietoje Viską surankioju dažnaiusiai,o jei ne tai ryte kol visko nesurankioju,negaliu gerti kavos

juokas juokas juokas manasis irgi numesdavo rūbus kur papuolė, bet kai kelis kartus paslėpiau, tai dabar visas pasideda ant kėdės savo juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Šeštadienis, 2011-02-12, 0:10 AM | Žinutė # 66








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
juokas juokas juokas manasis irgi numesdavo rūbus kur papuolė, bet kai kelis kartus paslėpiau, tai dabar visas pasideda ant kėdės savo juokas juokas juokas

Reikės ir man taip padaryti gal suveiks,arba kitus drabužius pasiims juokas o vakare vėl numes juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Šeštadienis, 2011-02-12, 0:12 AM | Žinutė # 67








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Reikės ir man taip padaryti gal suveiks,arba kitus drabužius pasiims o vakare vėl numes

na mums tai suveikė _liuks_ _liuks_ super priemonė išmokyti vaiką tvarkytis, o kitų rūbų neduok juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Šeštadienis, 2011-02-12, 9:56 AM | Žinutė # 68








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Šiandien nuo pačio rytoj jau indai suplauti,lovos suklotos,kilimai išsiurbliuoti,beliko apsivalyti dulkes ir išsiplauti grindis 10

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
mayamanjanaData: Antradienis, 2015-07-28, 11:36 AM | Žinutė # 69








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Naujokas
Žinutės: 2
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Šiandien išvaliau orkaites vidų. Nes po vakarykščio kepimo vaizdelis buvo nekoks. geda
Atsijungęs
livstrong4evaData: Trečiadienis, 2016-06-22, 4:37 PM | Žinutė # 70








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Naujokas
Žinutės: 19
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
iš ryto tik spėjau truputį kambarius aptvarkyti, bet mes paprastai tvarkomės šeštadienį, tai per daug nesinervinu :)
Atsijungęs
alinakr36Data: Trečiadienis, 2018-07-11, 1:34 PM | Žinutė # 71








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 20
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Šiandien sulaukėm naujos skalbimo mašinos , tai bus pats metas pratuštinti skalbinių krepšį :D
Atsijungęs
virpindasData: Ketvirtadienis, 2019-11-07, 5:46 PM | Žinutė # 72








[ (US) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Naujokas
Žinutės: 1
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Baigiau lapus grėbti pagaliau :D

airv
Atsijungęs
zigmanteiData: Ketvirtadienis, 2019-11-07, 5:55 PM | Žinutė # 73








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Naujokas
Žinutės: 10
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
O mes labiausiai, jau taip tikrai sąžiningai tai tvarkomes savaitgaliais, kai visi namie :D šiokiom dienom tai tik būtiniausius darbus namuose darau, nes kiek besitvarkai, tiek vėl viskas suversta. Ir dabar indai neplauti, nu ne kokia diena šiandien .. Kaip jūs su vaikais apsieinat? MAniškis dar nelabai linkęs mamai padėt, atvirkščiai :D nors neseniai visai gavom naujus žaislų krepšius, tai buvo įdomu, tokia kaip nauja veikla gražiai savo daiktus susidėt. Kažin, kiek ilgai truks :D :D
Atsijungęs
tetute987Data: Penktadienis, 2021-01-29, 1:12 AM | Žinutė # 74








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 146
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Valiau šviestuvus. Labai erzina įleidžiamos lemputės, nes pora jų perdegė, bet ir nuo kėdės nepasiekiu. Manau praverstų kokios kompaktiškos kopėčios, kad ir namuose tokiems darbams, ir garaže nuo viršutinių lentynų sezoniškai naudojamus daiktus lengviau būtų pasiekti
Atsijungęs
gerdunka222Data: Antradienis, 2021-03-30, 7:57 PM | Žinutė # 75








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 91
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Skalbiau keletą rūbų skalbimų, kažkaip atėjo mintis, kad gi keičiasi orai, reikės traukt vasarinius rūbus, o dalis sudėta net neišskalbta. Chalatai jau bus nešiojami trumpi, tai sumečiau skalbt kartu su vasariniais naktinukais ir maikutėm.
Atsijungęs
Forumas » SUSIPAŽINKIME-PAPLEPĖKIME » Plepaliukai apie viską » Kokius buities darbus nudirbote šiandien (Pasipasakokime)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024