Penktadienis, 2024-04-19, 1:01 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum moderator: Romeniukas  
Forumas » ŠEIMA » Prekės vaikams » Drabužėliai ir avalynė vaikams (bendra tema)
Drabužėliai ir avalynė vaikams
sandrulia7Data: Antradienis, 2010-01-05, 12:10 PM | Žinutė # 1








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Utena
Forumo mylimieji
Žinutės: 5896
Apdovanojimai: 22
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už nuoširdumą
Esate iš tų tėvelių, kurie savo vaikams perka tik naujus - firminius drabužėlius? Jei taip, kodėl Jūsų toks pasirinkimas? Kokių firmų drabužėlius perkate? Ar pasitikite tos firmos vardu o gal turguje pirktas drabužėlis niekuo nesiskiria nuo firminį ženklą turinčio rūbelio ar avalynės? Pasidalinkite patirtimi ir patarimais perkant rūbelius ir avalynę mūsų vaikučiams.

Atsijungęs
LauritukeData: Trečiadienis, 2010-01-06, 2:29 PM | Žinutė # 2








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Sveiutes aš mažiukui šiuo metu niekur nebeperku tiksliau perku bet perku pardavimui tai ir jam kai ką pajimu _liuks_ Perku tik turkiškus rūbelius nes man patinka jų kokybė,gerai nešiojasi ir būna gražūs labai vežamės iš lenkijos juos tai būna visokių _liuks_ miela O šeip tai fyrminiu pati neperku nes be proto brangūs yra jie pas mus kiek draugai yra privežę tai ir turime aišku kokybė super bet ten užsenį ir nebrangūs jie o čia pas mus tai siaubas kažkoks liudna
jai kas susidomės mano paraše yra nuoroda užeikite gal ką rasite mua be proto brangu visuose tuose parduotuvėse vaikų liudna


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
zuikaData: Trečiadienis, 2010-01-06, 2:44 PM | Žinutė # 3








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:......
Forumo mylimieji
Žinutės: 3559
Apdovanojimai: 26
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na as ir neperku ten tu firminiu nauju kaip adidas nike,nes labai brangu,o vaikai tai auga.o kur paskui det...a mes nueinam i turgeli kanors nupirkt 10 ,o kartais net is padevetu rubu parduotuves,nes buna kokybiski drabuzeliai... _liuks_
Atsijungęs
iditData: Trečiadienis, 2010-01-06, 2:48 PM | Žinutė # 4








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
mes irgi is visur ir po biski.neziuriu i firmas svarbu svarus ir tvarkingi.o seip tai daugiausia zieminiu turi labai geros firmos ir nebrangiu tai ale''maxima'' juokas _liuks_
Atsijungęs
AtileData: Trečiadienis, 2010-01-06, 3:37 PM | Žinutė # 5








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 6166
Apdovanojimai: 41
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Forumo siela Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Pas mus yra taip kad mažylio teta gyvena Anglijoje tai kai atvažiuoja tašę rūbų atveža. Žodžiu atima tą pirkimo malonumą iš mamos. juokas O ten būna ir firminių ir visokių kokių. Palyginus kainas čia ir ten, tai belieka pasakyti ŠAKĖS. Kas liečia dėvėjimąsi tai nepasakyčiau kad jie dėvisi kažkaip kitaip nei iš turgaus pirkti. Jei reiktų dabar pirkti rūbus tai dauguma būtų iš padėvėtų.
Atsijungęs
noeleData: Trečiadienis, 2010-01-06, 5:04 PM | Žinutė # 6








[ (GB) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:kedainiai
Forumo mylimieji
Žinutės: 10021
Apdovanojimai: 21
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą Plepučių,pleputė
taip anglijoj jie nera brangus.todel man patinka pirkti drabuzelius.o devesi man tai jie labai gerai.iskalbi ir neissitampo nei ka.aisku ziurint kokius perki.

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
NorvileData: Trečiadienis, 2010-01-06, 9:33 PM | Žinutė # 7








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Kėdainiai
Forumo senbūviai
Žinutės: 812
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
kazkaip senai dabar pirkau kazka, o jei perkam tai draugams i airija rasom ir jie savo nuoziura perka 10 bet rubeliai is ten tikrai pasaka _liuks_ o jei perku lietuvoj tai daznai nuvarau i kauna:pedkelniu ,kojiniu -skinijoj paperku nes pigiau, o maikutes pizamas arsiaip ko pasitaiko tai silainiuose parduotuvele yra gan nebloga tai is ten perku...super kokybe ir nenusiskalbia neisitampo rubeliai _liuks_
Atsijungęs
MonikisSsData: Antradienis, 2010-01-26, 2:13 PM | Žinutė # 8








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Gargždai
Forumo ištikimieji
Žinutės: 1608
Apdovanojimai: 3
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
o Kamiles daug drabuziuku yra is devetu, ir man nei kiek negeda , nors turim ir firminiu- priveza gimines is uzsienio, kartais turguj ar kokioj paprastoj parduotuvelej ka nuperkam

Jeigu visi žmonės turi angelus sargus, tai mano arba kažkur kirmija, arba labai ilgam užgėrė...

Atsijungęs
NorvileData: Antradienis, 2010-01-26, 2:16 PM | Žinutė # 9








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Kėdainiai
Forumo senbūviai
Žinutės: 812
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (MonikisSs)
o Kamiles daug drabuziuku yra is devetu, ir man nei kiek negeda

kai mano mazesne pana buvo tai ir is "vakaru"rubeliu sociai turejo bet dabar jau kazkaip nieko neberandu ant savo panos liudna
Atsijungęs
MonikisSsData: Antradienis, 2010-01-26, 2:18 PM | Žinutė # 10








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Gargždai
Forumo ištikimieji
Žinutės: 1608
Apdovanojimai: 3
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Norvile)
kai mano mazesne pana buvo tai ir is "vakaru"rubeliu sociai turejo bet dabar jau kazkaip nieko neberandu ant savo panos

nu va, ir mums jau sunku ka gero berast, maziukams tai pilna, o tokie jau matyt daugiau sunesioja, tai maziau benukeliauja i skudurynus


Jeigu visi žmonės turi angelus sargus, tai mano arba kažkur kirmija, arba labai ilgam užgėrė...

Atsijungęs
MaribellaData: Antradienis, 2010-01-26, 2:36 PM | Žinutė # 11








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:ukm
Forumo senbūviai
Žinutės: 1174
Apdovanojimai: 2
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (MonikisSs)
Kamiles daug drabuziuku yra is devetu, ir man nei kiek negeda

_liuks_ gerai kad yra ir tokiu zmoniu kurie nesigedina,daug idomiau tiesa skaityt negu kad ten tik firminiai ir jokiu kitokiu ...devetu buna irgi firminiu
nors dar nemaciau kad tik firminiai pas kazkuria butu visos visokiu turim _liuks_ _liuks_ _liuks_ norit pavizdi pasakysiu?
Nupirkom kostiumeli is nauju ir is padevetu
Naujas-80lt.
Devetas-20lt.
Naujas islinde siuleliai
Devetas toks pat kaip ir nusipirkom tvarkingas svarus
Ir ta deveta vaikas daug maloniau nesioja,nei bijei kad supurvins nei kad suplesis t.t... gal as cia ir per smarkiai bet tai tik mano nuomone
Atsiprasau tu kurias izeidziau ar pan. ...


Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2010-03-02, 12:48 PM | Žinutė # 12








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Venera)
Ir ta deveta vaikas daug maloniau nesioja,nei bijei kad supurvins nei kad suplesis t.t... gal as cia ir per smarkiai bet tai tik mano nuomone

_liuks_ _liuks_ _liuks_
mūsų pažįstamas turi padevėtų versliuką _liuks_ , tai prirenka mūsų kinderiui firminių ir adidas ir nike, ir tikrai nepasakytum kad ne nauji _liuks_ _liuks_ _liuks_ o ir pasirinkimo daugiau, aišku nuperkam kartais ir naujų bet kad kainos nežmoniškos, o kadangi vaikai greitai auga nespėtum pirkt juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
pleputeData: Antradienis, 2010-03-02, 1:46 PM | Žinutė # 13








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Šiauliai
Forumo ištikimieji
Žinutės: 2057
Apdovanojimai: 10
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
as savo mazajai irgi pagrinde is devetu perku, aisku sunku rasti dabar jos amziui tinkamu rubeliu, bet imanoma. o ir nesiojasi jie puikiai, ir negaila jei susipurvina miela
o striukytes, na storesnius tokius rubelius, perku parduotuvese, taikau, kad butu nuolaideles kokios ir visia normali kaina iseina smile



Atsijungęs
KristalijaData: Antradienis, 2010-03-02, 2:29 PM | Žinutė # 14








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:zemaitija
Forumo mylimieji
Žinutės: 3656
Apdovanojimai: 8
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
perku is padevetu vaikui,turime ir nauju,i darzeli ,pas gydytoja,o namie gerai ir padeveti,randu tikrai geru rubeliu,isplaunu ,islyginu ir apvelku kartais ir i darzeli ,svarbu kad vaikas butu svareis rubeliais,nesvarbu is kur jie pirkti,ar nauji ar is lapdaros miela

Atsijungęs
DoveFotoData: Penktadienis, 2011-01-14, 4:14 AM | Žinutė # 15








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Kaunas
Forumo ištikimieji
Žinutės: 1543
Apdovanojimai: 6
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
mums tai draugė daug iš UK prisiunčia drabužėlių, ten tokie turgeliai šiltuoju metu laiku būną, kur žmonės lb pigiai savo vaikų išaugtą turtą pardavinėja. Ir nematau aš čia nieko blogo nešiotus rūbus vaikams pirkt, na kiek tie mažiai tuos rūbus nešioja, uždedi porą kartų ir žiūrėk jau maži
Atsijungęs
Forumas » ŠEIMA » Prekės vaikams » Drabužėliai ir avalynė vaikams (bendra tema)
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024