Trečiadienis, 2024-04-24, 0:38 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









  • Page 1 of 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 7
  • 8
  • »
Forum moderator: Romeniukas  
Forumas » ŠEIMA » Prekės vaikams » Vežimėliai, autokėdutės (bendra tema)
Vežimėliai, autokėdutės
AtileData: Trečiadienis, 2010-01-06, 10:22 AM | Žinutė # 1








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 6166
Apdovanojimai: 41
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Forumo siela Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Kokį vežimėlį Jūs pirmokte savo mažyliui? Turėjote du ar užteko vieno? Kokį rekomenduotumėte? Jūs už naują ar dėvėtą vežimėtį ir kėdutę? Kokie vežimėliai ir kokios autokėdutės patogiausios, komfortiškiausios mūsų mažyliui. Gal turite foto? O gal atsimenate ir kiek kainavo?Padiskutuokime, pasidalinkime patirtimi ir patarimais.

Atsijungęs
iditData: Trečiadienis, 2010-01-06, 10:54 AM | Žinutė # 2








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
dvyniam vezimo nesirinkau ji man brolis padovanojo.buvo super! hauck firmos,ir tesvere 12kg.,labai manevringas,bet parduotuvese nepravaziuodavau pro kasas<nes platus>,tegdavo prasyt kad atidarytu spec.del manes<kur platesni pravaziavimai>jokiu problemu nera kile.o zyguciu ziurejau kad butu triratis,lengvas,pusiau sportinis ir kompaktiskas.deja nupirkau:trirati,sunku<apie15kg>ir ne kompaktiska<i golfo bagazine vos ikisdavau>taigi apie pirmus metus ji pardaviau ir pirkaus sketuka.juo irgi nusivyliau,nes triratis buvo dideliais pripuciamais ratais o sketukas maziukais ir kauciukiniais ratelais o per zvyrkeli su tokiu nepavazinesi.tai isigijom ir dvirati kuriam irgi netiko zvyrkelis.daba tektu pirkt tikrai i daug ka kitaip ziureciau.o kedutes tai visi trys nuo gimimo turejo.dvyniam buvo paskolintos,veliau pirkom volvo firmines.o zygis vazinejo bebi comfort kedutese su padu.jos tikrai vertos demesio ir ne sykio nesigailejom sumokeja tokius pinigus
Atsijungęs
AtileData: Trečiadienis, 2010-01-06, 3:29 PM | Žinutė # 3








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 6166
Apdovanojimai: 41
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Forumo siela Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
idit, gal fotkių turi?

Apie vežimėlį:
Na o mes turėjome du vežimus, vienas paskolintas tovėjo salione dėl patogumo, o kitas dovanotas rūsyje nes gyvenam 5 a, tai kad nereiktų nešioti. Firmos nepasakysiu,bet tas kur draugės naujas,paskolintas tai nepatiko dėl pločio. Palyginus toks didžiulis gargaras buvo, 2 padėčių su išimamu lopčiu (tai tas super dalykas) bet tarkim atsisėdimo padėtis visiškai nepasikelia gaunasi taip pusiau sėdom. Vaikui nepatogu. O tas kur rūsyje laikėm tai nors ir senovinis bet super, lengvas, manevringas ir kompaktiškas. Dar patiko jo ratai: tokie dideli guminiai. Važiuodavo kaip tankas. Jei tektų pirkti būtinai ieškočiau nuo kompaktiškesnio, su keliomis padėtimis kad nereiktų pirkti gulimo ir vėliau sėdimo, nes mano manymu tai tik pinigų švaistymas. Ir dar, aš nieko prieš gerą bet dėvėtą vežimą.

Atsijungęs
LeilaData: Trečiadienis, 2010-01-06, 3:30 PM | Žinutė # 4








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Toli
Forumo ištikimieji
Žinutės: 1651
Apdovanojimai: 3
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Mūsų vežimėlis X-Landeris triratis.Nei už ką nekeisčiau į kitą.Manevringas,lengvai važiuoja,patogus.Kitiems neleidžiu vežti,nes nepripratus galima virsti ant šono.Bet tai man netrukdo ir nei karto dar neapsiverčiau

Atsijungęs
AtileData: Trečiadienis, 2010-01-06, 3:32 PM | Žinutė # 5








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 6166
Apdovanojimai: 41
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Forumo siela Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Man neteko turėti triračio, bet kažkodėl galvoju kad jie fainesni galvoju Nežinau kodėl taip. Gal dėl to kad jie tokie kompaktiški, mažai užima vietos (aišku irgi nuo modelio priklauso), kas man labai įstrigę yra.

kad ir šis

Atsijungęs
AtileData: Trečiadienis, 2010-01-06, 3:48 PM | Žinutė # 6








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 6166
Apdovanojimai: 41
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Forumo siela Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Autokėdutę padovanojo naują ir negaliu pasakyti nieko blogo. Ji be rankenos skirtos nešimui ir be gaubto. Pritaikyta vežti vaikiuką nuo pirmų dienų (įsideda toks paklotas) ir manau kad su ta rankena būtų fainiau, ale neišbandžius negaliu sakyti.

Panaši į šią

Atsijungęs
noeleData: Trečiadienis, 2010-01-06, 4:56 PM | Žinutė # 7








[ (GB) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:kedainiai
Forumo mylimieji
Žinutės: 10021
Apdovanojimai: 21
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą Plepučių,pleputė
musu vezymas buvo tuttis firmos amn atrodo.lietuviskas.geras.nesiskundziu.kol klaudija buvo maziuke.tai kartu su vezymu i 4 auksta uzsinezdavau.kaip priaugo svorio buvo jau snku tampyti.tai pirma vezyma nusinezdavau po to vaika juokas o del keduciu.tai turejo ir kedute nesiokle.ji patogi tik kol lelyte maza buvo nu pirma antra menesi.po to sunku su ja nesti.veliau isigijom is drauges deveta kedute.nesiskundziu.labai gera buvo.klaudija joje atlaike kelione i anglija.nes ji keliu padeciu.galima padaryti kad vaikas pusiau guletu.daba turim mothercare kedute.ji jau specialiai didensniam vaikui.veliau atrama is galo nusiims ir gausis tik padas auksciau kad sedetu.siaip maziuke pateninta.tik jau miegoti sunkiau.nes jau sedi visada

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
LeilaData: Ketvirtadienis, 2010-01-07, 8:49 AM | Žinutė # 8








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Toli
Forumo ištikimieji
Žinutės: 1651
Apdovanojimai: 3
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (noele)
tuttis firmos amn atrodo.lietuviskas

Tuttis latviškas.Niekada nepirkčiau.Sesė turi tai keikiasi iki mėlynumo.Ratukai mažiukai,amortizatoriai greit šaibom išėjo.Tik tiek,kad lengvai važiuodavo lygiu keliu.Kai aš rinkausi vežimėlį parduotuvėj tai pardavėja sako:tik ne Tutti.Jie kažkaip nedadaryti iki galo.


Atsijungęs
noeleData: Ketvirtadienis, 2010-01-07, 10:57 AM | Žinutė # 9








[ (GB) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:kedainiai
Forumo mylimieji
Žinutės: 10021
Apdovanojimai: 21
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą Plepučių,pleputė
Quote (Leila)
Tuttis latviškas.

nu mano brolis man kai pirko kaune bazese sake kad lietuviskas.siaip nesiginciju.man tai neblogas buvo.


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
sandiData: Ketvirtadienis, 2010-01-07, 2:35 PM | Žinutė # 10








[ (GB) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Toli Toli
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 290
Apdovanojimai: 4
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Mes dar nevazinejom su musu nauju vezimeliu, nes lelyte dar pilve juokas , bet triracio niekad nebuciau pirkusi.Man jie atrodo nesaugus, pati maciau, kaip vaikas vertesi is to vezimo, tiesiog sveresi atgal ir tie trys ratai lygsvaros neislaike. Pirkom 'iCandy' keturati vezima gulima ir sedima dedasi ant to paties karkaso. nenorejau, kad transformuotusi is to paties gulimas i sedima, o tai greiciau nusidevi..sakau gal antram vaikeliui isaugosiu ta pati vezima 10
Atsijungęs
laurintareData: Ketvirtadienis, 2010-01-07, 3:38 PM | Žinutė # 11








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Palanga-Londonas
Forumo ištikimieji
Žinutės: 1651
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Leila, TUTTIS gal ir negaminamas lietuvoje,bet surenkamas tai tikrai,as nepamenu tu popieriu kai pirkau.Buvau be galo patenkinta,tik kad sunkus.Po to perdaveme kitiems ,nes mes nusispirkome sportini irgi nauja,GRACO firmos,nu tai tas buvo neuzmusamas juokas _liuks_ ,lengvas kaip pukelis,lekiau su juo po visa klaipeda po autikus ir t.t.

Atsijungęs
LeilaData: Penktadienis, 2010-01-08, 10:02 AM | Žinutė # 12








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Toli
Forumo ištikimieji
Žinutės: 1651
Apdovanojimai: 3
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (sandi)
bet triracio niekad nebuciau pirkusi

Ir antrą ir trečią,ir dešimtą pirkčiau tik triratį Pas mus vežimo plotis yra didelis tai kai pradės laipioti ji greičiau per viršų išlips,bet ne per šoną iškris.Bandėm su kitais vaikais 10 draugių
Quote (laurintare)
Leila, TUTTIS gal ir negaminamas lietuvoje,bet surenkamas tai tikrai

laurintare, gali būti aš nesiginčyju,bet sesei vežė tiesiai iš gamyklos latvijoje miela


Atsijungęs
iditData: Penktadienis, 2010-01-08, 10:10 AM | Žinutė # 13








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Leila)
Ir antrą ir trečią,ir dešimtą pirkčiau tik triratį Pas mus vežimo plotis yra didelis tai kai pradės laipioti ji greičiau per viršų išlips,bet ne per šoną iškris.Bandėm su kitais vaikais draugių

neaisku is kur toks mitas kad triraciai nestabilus galvoju .niekada neleidau vaikiam vezime sokinet.
Atsijungęs
noeleData: Penktadienis, 2010-01-08, 11:19 AM | Žinutė # 14








[ (GB) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:kedainiai
Forumo mylimieji
Žinutės: 10021
Apdovanojimai: 21
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą Plepučių,pleputė
mes vezime augom labai trumpai.iki pusntru metuku gal.nes kai pradejo vaikscioti bandydavom savo kojytem.anglijoj buvom nusipikr kaip ir spritinis su sketuku.irgi panaudojom labai trumpai.ji pas mane pati vaiskcioja

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
iditData: Penktadienis, 2010-01-08, 11:30 AM | Žinutė # 15








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
dvyniai jau metu patys sliauzdavo i ketvirta auksta<atrakcija kaimynam>.ir kazkur nuo metu vezimo is vis atsikraciau,jiem patiko vaiksciot,o man nereikedavo to gargaro nesiot i apacia.o zygis ir 3 metu su malonumu vezime sededavo.jei kur daugiau reikedavo vaiksciot pasiimdavom sketuka,o daba tetukas nesioja<tinginys>
Atsijungęs
Forumas » ŠEIMA » Prekės vaikams » Vežimėliai, autokėdutės (bendra tema)
  • Page 1 of 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 7
  • 8
  • »
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024