Šeštadienis, 2024-04-27, 11:00 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum moderator: daniele  
Forumas » LAISVALAIKIS » Auto-Moto-Žvejyba » Mechaninė ar automatinė pavarų dėžė?
Mechaninė ar automatinė pavarų dėžė?
Su kokia pavarų dėže Jums maloniau vairuot automobilį?
1. Su mechanine [ 6 ] [42.86%]
2. Su automatine [ 8 ] [57.14%]
3. Nėra skirtumo [ 0 ] [0.00%]
Answers total: 14
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2010-09-02, 12:02 PM | Žinutė # 31








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na man kažkaip nepatinka gal gyventume kokiame vilniuje arba Kaune gal tada ir geriau ir automatas , na bet man kažkaip geriau mechaninė

Tai kažin iš vis kiek tu vairuoji 10 kas vairuoja kekviena dieną,o kas tik retkarčiais 10

Aš tai jau labai noriu vairuoti 10


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-09-02, 4:36 PM | Žinutė # 32








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Aš tai jau labai noriu vairuoti

norėti galima labai daug ko _liuks_
Quote (Romeniukas)
Tai kažin iš vis kiek tu vairuoji kas vairuoja kekviena dieną,o kas tik retkarčiais

kažkaip nelabai supratau galvoju :galvoju: galvoju tai jei sakykim važiuoji rečiau tai jau reikia automato galvoju na kadangi mano mašiniukas dar tvarkomas, tai su audine važiuoju retokai, bet pakankamai _liuks_ :_liuks_: , va pažiūrėsim kaip dažnai pati važiuosi _liuks_ tada ir kalba bus kita _liuks_
va draugytė išsilaikė teises prieš 3 metus, ir nevažinėja sako tikriausiai ir nebemokėčiau juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)

Paskutinį kartą redaguota snieguoliuke - Ketvirtadienis, 2010-09-02, 5:35 PM
Atsijungęs
ValedyData: Penktadienis, 2010-09-03, 0:02 AM | Žinutė # 33








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Miestas:Ten kur širdis
Forumo mylimieji
Žinutės: 9789
Apdovanojimai: 62
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
va draugytė išsilaikė teises prieš 3 metus, ir nevažinėja sako tikriausiai ir nebemokėčiau

Aišku nėra atidumo kai šitiek nevairuoji,bet esmė ta pati kaip ,kad kai išmoksti važinėti dviračiu tai niekada nebepamiršti kaip jį mint,taip ir su mašinos vairavimu ,tik sakau visi įgūdžiai,dėmesys,koncentracija,greitas reagavimas esant kokiai nors situacijai atsiranda tik kai kuo daugiau važinėji ir įgyji kasdien daugiau vairavimo patirties


Laimėtojų garbės lenta
Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-09-03, 3:39 PM | Žinutė # 34








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Jei jau išlaikai teises tai reikia vairuoti,kaip mano pažystama turi teises jau kelis metus,bet nevažinėja,sako nebemoku tai jei nevairuoji ir šakės 10 Tada jau jokio skirtumo ar mechaininė ar automatinė pavarų dėžė,vistiek nemoki vairuoti juokas

Pagalba naujokams ir ne tik čia



Paskutinį kartą redaguota Romeniukas - Penktadienis, 2010-09-03, 3:40 PM
Atsijungęs
LauritukeData: Penktadienis, 2010-09-03, 7:48 PM | Žinutė # 35








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Išsilaikiau teises ir nevažinėjau beveik du metus,išsilaikiau ant mechaninės,pradžioje labai ne daug važinėjau su mecyhanine,o va nusipirkau automatą ir pradėjau važinėti jau tą pačią dieną ir geriausiai važiavau

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-09-03, 8:49 PM | Žinutė # 36








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Valedy)
Aišku nėra atidumo kai šitiek nevairuoji,bet esmė ta pati kaip ,kad kai išmoksti važinėti dviračiu tai niekada nebepamiršti kaip jį mint,taip ir su mašinos vairavimu

kartą išmokęs negali pamiršt _liuks_
Quote (Valedy)
tik sakau visi įgūdžiai,dėmesys,koncentracija,greitas reagavimas esant kokiai nors situacijai atsiranda tik kai kuo daugiau važinėji ir įgyji kasdien daugiau vairavimo patirties

tikra tiesa, todėl kaip aš laukiu kol mano mašiniukas bus pataisytas dabar tai su brangiausiojo Audi pralekiu, su draugytės mašinyte bet įgūdžiams tai laba gerai _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-09-03, 8:52 PM | Žinutė # 37








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Jei jau išlaikai teises tai reikia vairuoti,kaip mano pažystama turi teises jau kelis metus,bet nevažinėja,sako nebemoku tai jei nevairuoji ir šakės Tada jau jokio skirtumo ar mechaininė ar automatinė pavarų dėžė,vistiek nemoki vairuoti

tai va gerai jei ir tau iškart mašinikę nupirks o jei nebus pinigėlių ir pasimirš truputį, nebent vyrą iš kokio baliaus reiks parvešt juokas na sako čia dažniausiai taip būna jei teises abu turi juokas juokas
o šeip tai faktas kad geriausiai išsilaikai ir sėdi į mašiniuką _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-09-03, 8:53 PM | Žinutė # 38








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
o va nusipirkau automatą ir pradėjau važinėti jau tą pačią dieną ir geriausiai važiavau

o man priešingai, bet gal su automatu paprasčiausiai reikia priprasti _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
jovitajovituteData: Antradienis, 2018-07-31, 1:50 PM | Žinutė # 39








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 55
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Aš tik už mechanine pavarų dėžę. Taip įpratau ir dabar man taip geriausia. Be to pažiūrėkime į didžiausias logistikos įmones: http://www.terralogistics.lt/funkcio....as.aspx Manau tokios įmonės renkasi tik mechanines pavarų dėžes nes taip yra kur kas patogiau pačiam vairuotojui.
Atsijungęs
tetute987Data: Trečiadienis, 2020-11-25, 0:22 AM | Žinutė # 40








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 146
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Vairuoju mechanine pavaru deze turinti automobili, taciau tikrai vis daznaiu pagalvoju apie automata. Mieste tikrai patogiau. Dar klausimas ar turite garazus? Pora saltesniu naktu primine, kad jau laikas pradeti masiniuka varyti i garaza. Tik pas mus vis dar paprastos varstomos garazo durys. Kokius pakeliamus vartus turite? Galvoju is dextera.lt uzsakineti, nes ir roletus visiems langams is ju pirkome, ir markizes terasi. Gal turite kokiu pastebejimu i ka atkreipti demesi renkantis butent garazo vartus?
Atsijungęs
danieliusdanielius75Data: Penktadienis, 2021-04-09, 8:01 AM | Žinutė # 41








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Naujokas
Žinutės: 4
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Na manau viskas priklauso nuo gyvenamos vietos, didmiestyje, praleidžiant daug laiko kamščiuose automatas tikrai nepakeičiamas dalykas. Jei tokios problemos neturite, tada manau geriausia rinkti automatą :)
Atsijungęs
tetute987Data: Penktadienis, 2021-04-30, 6:19 PM | Žinutė # 42








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 146
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Pas mane mechaninė. Manau paprasčiau gedimo atveju, nes juk visko nutinka. Buvo generatorius sugedęs kelyje. Partempė. Su automatine būtų sudėtingiau. Gerai, kad https://www.estarteris.lt/generatoriai/ greitai gavau naują ir neteko be ratų ilgai būti
Atsijungęs
motiekaData: Ketvirtadienis, 2022-02-17, 1:31 PM | Žinutė # 43








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Naujokas
Žinutės: 1
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Automatas vienareikšmiškai :)

chip tuning įranga
Atsijungęs
tetute987Data: Antradienis, 2022-03-29, 10:14 PM | Žinutė # 44








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 146
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Gal kas bandėte ilgalaikę nuomą iš sitandgo.lt ? Teko atsisveikinti su savo mašiniuku ir nežinau ar pirkti, ar panašios išlaidos gautųsi nuomojantis, be to nereikėtų skolintis pinigų.
Atsijungęs
Forumas » LAISVALAIKIS » Auto-Moto-Žvejyba » Mechaninė ar automatinė pavarų dėžė?
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024