Pirmadienis, 2024-05-20, 9:20 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Vai2ske  
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Socialiniai klausimai » Socialinė pašalpa (Atmintinė piniginei socialinei paramai gauti)
Socialinė pašalpa
Vai2skeData: Antradienis, 2010-05-04, 10:53 AM | Žinutė # 76








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (nerida)
nezinau,man sake kad 525

525 nevirsyt turi, jei nori susitvarkyt del maisto paketu, nemokamo maitinimo ir dar keleta lengvatu, socialine mokama, jei vienam seimos nariui neiseina 350


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
neridaData: Antradienis, 2010-05-04, 10:58 AM | Žinutė # 77








[ (US) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Alytus
Forumo mylimieji
Žinutės: 5372
Apdovanojimai: 64
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (vaidabas)
525 nevirsyt turi, jei nori susitvarkyt del maisto paketu, nemokamo maitinimo ir dar keleta lengvatu, socialine mokama, jei vienam seimos nariui neiseina 350

nezinau tada net :galvoju:tai savo miesto socialinio tel pasiieskok, suskambink, paaiskink situacija, ir tau viska isaiskins


Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero
Atsijungęs
neridaData: Antradienis, 2010-05-04, 11:05 AM | Žinutė # 78








[ (US) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Alytus
Forumo mylimieji
Žinutės: 5372
Apdovanojimai: 64
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
merginos o gal zinot jei vienas is tevu nedirba ar darzelis pigiau ar tas pats galvoju

Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero
Atsijungęs
Vai2skeData: Antradienis, 2010-05-04, 11:08 AM | Žinutė # 79








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (nerida)
merginos o gal zinot jei vienas is tevu nedirba ar darzelis pigiau ar tas pats

mokesti uz darzeli, savivaldybes nustato pacios, pas mus, jei nevirsyji 525, uz darzeli moket tereikia puse kainos, kiekviename mieste manau kitaip galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
neridaData: Antradienis, 2010-05-04, 12:07 PM | Žinutė # 80








[ (US) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Alytus
Forumo mylimieji
Žinutės: 5372
Apdovanojimai: 64
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
aiksu,aciu mergytes uz atsakymus

Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero
Atsijungęs
editaspuliukeData: Šeštadienis, 2010-06-05, 10:03 AM | Žinutė # 81








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Panevezys
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 549
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
dar karta perskaiciau visa diskusija apie socelines pasalpas ,vakar pati buvau socelinem ir parasysiu ta ka suzinojau gal but pasikartosiu bet kai ka gal ir patvirtinsiu
tai va as vakar ejau tvarkytis tuos 52 lt soceline darbuotoja manes klause ar nenoriu ir soceline pasalpa susitvarkyt sakau jai priklauso tai taip _liuks_ _liuks_
pajamas skaiciuoja paskutiniu 3 menesiu ir taip soceline tvarkytis reike kas 3 menesius visad prasitesent
jai nori gauti soceline pasalpa pajamos vienam asmeniui neturi virsyti 350 jai nevirsija gauni kas menesy po 315
jai pajamos kazkokios yra bet truksta iki 315 tai socelinis moka tik skirtuma
tarkim mano atvejiu is birzos as gaunu 428 + vaiko islaikymo fondas man moka 195 tai iseina 623
ta suma dalijam is dviejiu nes mes dviese seimoja tai gaunasi 311.50 iki 315 truksta 3,50 tai va visus 3 men socelinis man damokes po 7 lt nes esam du zmones
nezinau ar kam aiskeu galvoju galvoju
taip pat manes klause ar turiu turto ir automobily
kadangi nieko neturiu tai sako viskas gerai is to sprendziu kad automobilis yeina i tas pajamas bet kiek ir kaip negaliu pasakyt
pinigai gauti uz deklaracija ir tie 52 litai vaiko pinigeliai i pajamas tikrai neisiskaiciuoja
o kas liecia mokescius uz darzelius irgi klausiau
sakau as db moku 50 procentu ar man priklauso kazkoke didesne nuolaida darzeliui tai sake priklauso nuo pacio darzelio tai kai po 3 men vel eisiu tvarkytis tos socelines pasalpos tada israsys pazyma kad gaunu ta soceline nesiu i darzely ir ziuresiu ar bus nuolaidu kokiu ar ne


Atsijungęs
editaspuliukeData: Šeštadienis, 2010-06-05, 10:08 AM | Žinutė # 82








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Panevezys
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 549
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Draugės man pasakė,tai ėjau į socialini ir nebuvau garantuota kad gausiu socialinę pašalpą,ėjau pagrinde dėl vaikų pinigėlių,dėl viso pikto pasiemiau pažymą iš vyro darbovietės apie pajamas 3 mėnesių. paskaičiavo mūsų pajamas ir pasakė,kad priklauso socialinė pašalpa,o jai gauni socialinę pašalpą tai ir priklauso nuolaida darželyje.aš biržoje stoviu 5 mėnuo.

romaniuk as taves jau karta klausiau apie seimos pajamas tai darau isvada jai tu gausi soceline pasalpa dar tai reiskes kad tavo vyro visu pinigu ant popiereus nerodo nes minejai kad is birzos nemazai gauni tai jai vyras dirba puse etato ar pilnu jum 4 gal ir neiseina ,bet kaip ir minejau visu 315 nemokes moka tik skirtuma .


Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2010-07-01, 10:21 AM | Žinutė # 83








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Kažkoks košmaras su mūsų įstatymais _pikt_ isivaizduokite,mano sesuo stovėjo darbo biržoje,jei pasiulė dirbti remiamą darbą,ji dirbo 9 mėnesius kaip ir buvo sudaryta sutartis mokyklos su darbo birža,sutartis pasibaigė,darbo nebėra,darbuotoja nebereikalinga,mokykla juk vasarą nedirb, tai ką ji parašė kad ją atleistų iš darbo,aišku direktorės liepimu. tuom viskas ir baigėsi. dabar ji vėl stovi darbo biržoje,savaime aišku birža jei pinigėlių nebemoka tai ji likusi be jokių pajamų,auginanti viena dukrytę kreipėsi į socialinį dėl socialinės pašalpos,ir kaip jūms patinka,dėl to ,jog ji išėjo tipo savo noru iš darbo jei nepriklauso jokia pašalpa,net vaiko pinigėliai _pikt_ tai kaip jei vienai su vaiku gyventi be pajamų pusę metų galvoju galvoju tipo atstovės pusę metų darbo biržoje tada gaus pašalpą _pikt_ _pikt_ debilizmas kažkoks,nieko aš nebesuprantu liudna

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-07-01, 6:50 PM | Žinutė # 84








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
mėnesius kaip ir buvo sudaryta sutartis mokyklos su darbo birža,sutartis pasibaigė,darbo nebėra,darbuotoja nebereikalinga,mokykla juk vasarą nedirb, tai ką ji parašė kad ją atleistų iš darbo,aišku direktorės liepimu. tuom viskas ir baigėsi. dabar ji vėl stovi darbo biržoje,savaime aišku birža jei pinigėlių nebemoka tai ji likusi be jokių pajamų,auginanti viena dukrytę kreipėsi į socialinį dėl socialinės pašalpos,ir kaip jūms patinka,dėl to ,jog ji išėjo tipo savo noru iš darbo jei nepriklauso jokia pašalpa,net vaiko pinigėliai tai kaip jei vienai su vaiku gyventi be pajamų pusę metų tipo atstovės pusę metų darbo biržoje tada gaus pašalpą debilizmas kažkoks,nieko aš nebesuprantu

taip jei ji savo noru, jokios pašalpos nebepriklauso, tik po pusės metų
o jei sutartis buvo sudaryta terminuotai, tai taip ir yra, terminas pasibaigia ir esi atleista iš darbo


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2010-07-01, 7:08 PM | Žinutė # 85








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
taip jei ji savo noru, jokios pašalpos nebepriklauso, tik po pusės metų
o jei sutartis buvo sudaryta terminuotai, tai taip ir yra, terminas pasibaigia ir esi atleista iš darbo

Gerai,bet tai ne jos juk kaltė po galais, sutartis pasibaigė, darbo nebėra tai ką jei daryti,muštis su direktore,kad ji nerašys jog pati išeina? liepė tai ir parašė,bet paskui pati direktorė gavo velnių nuo darbo biržos,turėjo dar kokią savaitę ją palaikyti darbe,ai žodžiu man tai bardakas, nesamonė ir viskas. darbo birža daro,kad jiems ir darbaviui būtų gerai,o kas bus paskui žmogui jiems visai neidomu,padirbai ačiū viso gero,dabar sedėk pusę metų be pajamų,niekam neidomu _pikt_


Pagalba naujokams ir ne tik čia



Paskutinį kartą redaguota Romeniukas - Ketvirtadienis, 2010-07-01, 7:09 PM
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2010-07-01, 7:14 PM | Žinutė # 86








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
man atrodo tokiu atveju kai siunčiamas žmogus dirbti remiamus darbus reikėtų susitarti,nuspręsti kokiam laikui žmogus idarbinams,kokios atleidimo sąligoa ar kažkas,kad nebūtų taip,jog žmogus dirbo atidirbo,paskui jam liepia rašyti prašymą,kad jis išeina iš darbo,juk jie puikiai žinojo kas jos laukia,kad ji nieko negaus jokios pašalpos,tai kam po galai taip daro _pikt_ _pikt_ nejaugi sunku surasti kažkokį kompromisą kad visiems būtų gerai ne tik darbdaviui ar darbo biržai.

gerai kad dabar sužinojau,manęs su pagaliu nenuvarys dirbti remiamo darbo,nors jau sūlė,eina šikt tie aferistai,galės nemokėti man socialinės pašalpos bet nedurnins žmonių _pikt_ arba aš dar galvoju,čia direktorė kaip sakant ją išdūrė,kita gal būtų kitaip padariusi,ją atleidusi kaip nors kitaip galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Vai2skeData: Ketvirtadienis, 2010-07-01, 7:58 PM | Žinutė # 87








[ (GB) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
cia kazkas dar neaisku..
pasalpa mokama, net jei iseini savo noru, buvau birzoj, gryzusi iseinu savo noru, paskaiciavo kad isdirbtas reikiamas laikas mano, gausiu dar ir pasalpa
kas del remiamu, sesuo turejo matyti kokia sutarti pasiraso, o joje aiskiai parasyta, isejus is ju remiamo darbo...ir ten isaiskinta
dar, jei is birzos siunte ja dirbt, ji padirbo, isejo, ir ta pacia diena vel stojo birzon, jos bedarbes statusas turejo prasitest, nebent ji ne is karto ejo, arba del tu remiamu nutraukimo taip
bet kam ji isejo, juk sutartis sudaryta, kad ir darbo nera, jai pinigeliai turi kapset
arba bent su birza butu pasitarsi, nes tiems remiamies, pinius skiria birza


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2010-07-01, 8:06 PM | Žinutė # 88








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (vaidabas)
cia kazkas dar neaisku..
pasalpa mokama, net jei iseini savo noru, buvau birzoj, gryzusi iseinu savo noru, paskaiciavo kad isdirbtas reikiamas laikas mano, gausiu dar ir pasalpa
kas del remiamu, sesuo turejo matyti kokia sutarti pasiraso, o joje aiskiai parasyta, isejus is ju remiamo darbo...ir ten isaiskinta
dar, jei is birzos siunte ja dirbt, ji padirbo, isejo, ir ta pacia diena vel stojo birzon, jos bedarbes statusas turejo prasitest, nebent ji ne is karto ejo, arba del tu remiamu nutraukimo taip
bet kam ji isejo, juk sutartis sudaryta, kad ir darbo nera, jai pinigeliai turi kapset
arba bent su birza butu pasitarsi, nes tiems remiamies, pinius skiria birza

Tai ir man čia kažkas neiašku. ji išėjusi iš darbo iškart nuėjo į darbo biržą įstojo,dėl sutarties nežinau ar ji ten skaitė ar ne,žinai kaip ten būna su tom sutartim ir pasirašymais duoda ir pasirašai, jei biržoje pasakė jei ji būtų išdirbusi dar 3mėnesius tada jei būtų pabaigę mokėti pinigėlius kuriuos nedamokėjo kai ją idarbino,bet kas per nesamonė jei sutarti sudarė 9 mėnesiams tai kaip ir kur jei reikėjo dar 3 mėnesius išdirbi,kokiu būdu jei valgykla nedirba sutartis pasibaigusi galvoju kažkokia nesamonė patys idarbino 9 mėnesiams,o paskui sako reikėjo dar 3mėnesius padirbti turbūt aš per daug durna,kad protingų žmonių įstatymus suprasčiau


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Vai2skeData: Ketvirtadienis, 2010-07-01, 8:14 PM | Žinutė # 89








[ (GB) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
tegu nenusileidzia, reiklauja jog jai bedarbes statusa pratestu, na ne naujai iregistruotu, o toliau kaip iki to darbo buvo...tada ir soc, viskas priklausytu

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2010-07-01, 8:21 PM | Žinutė # 90








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (vaidabas)
tegu nenusileidzia, reiklauja jog jai bedarbes statusa pratestu, na ne naujai iregistruotu, o toliau kaip iki to darbo buvo...tada ir soc, viskas priklausytu

Na jos toks charakteris,kad ji nieko nedarys ir nekovos 10 yra kaip yra ,dar juolabiau šiuo metu laukiasi miela


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Socialiniai klausimai » Socialinė pašalpa (Atmintinė piniginei socialinei paramai gauti)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024