Šeštadienis, 2024-04-27, 8:03 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Vai2ske  
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Socialiniai klausimai » Darbo birža (Kokių dokumentų reikia, norint į ją stoti?)
Darbo birža
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2010-01-11, 7:22 PM | Žinutė # 16








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Dove@Deive)
nebeapsimoka stoveti darbo biržoje,nes po nauju metu dar 10% bus mažinamos pašalpos.

tikrai ne 10% , nes dabar didžiausia bus berods 650 liudna , o jug buvo 1040Lt, tai sumažėjo beveik pusę, nes draugė stovi ir šiandien biržoj buvo tai jai taip sakė liudna


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
neridaData: Pirmadienis, 2010-01-11, 7:51 PM | Žinutė # 17








[ (US) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Alytus
Forumo mylimieji
Žinutės: 5372
Apdovanojimai: 64
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
iškart į kompą suveda ir ligonių kasose rodo kad esi apdrausta

pamenu pries tris metus,ir tada berods darbo birza buvo kompiuterizuota,bet kai eidavai i poliklinika vistiek reikedavo pazymos is darbo birzos kitaip nepriimdavo poliklinika.tai kazin ar dabar tavrka pasikeitusi galvoju mastau kad rytoj gal reik eit man i birza registruotis nes kitaip reiks moket uz gydyma jei kas atsitiktu galvoju


Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero
Atsijungęs
Vai2skeData: Pirmadienis, 2010-01-11, 8:02 PM | Žinutė # 18








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
APDRAUSTI PRIVALOMUOJU SVEIKATOS DRAUDIMU VALSTYBĖS LĖŠOMIS?

Valstybės lėšomis privalomuoju sveikatos draudimu apdraustų asmenų grupės nustatytos Sveikatos draudimo įstatyme. Valstybės lėšomis privalomuoju sveikatos draudimu draudžiami asmenys, kreipdamiesi į teritorinę ligonių kasą dėl įrašymo į draudžiamųjų privalomuoju sveikatos draudimu įskaitą, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu privalo pateikti ir dokumentus, patvirtinančius, kad privalomuoju sveikatos draudimu draudžiami valstybės lėšomis:

* asmenys, gaunantys Lietuvos Respublikos įstatymų nustatytą bet kurios rūšies pensiją ar šalpos kompensaciją – šiems asmenims kreiptis į teritorinę ligonių kasą dėl įrašymo į draudžiamųjų privalomuoju sveikatos draudimu įskaitą nereikia, nes duomenis apie juos į teritorinių ligonių kasų informacinę duomenų sistemą perduoda Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba;
* darbingo amžiaus asmenys, užsiregistravę gyvenamosios vietos darbo biržoje kaip norintys ir galintys dirbti tam tikrą darbą – ieškančiojo darbo pažymėjimą;
* nedirbantys darbingo amžiaus asmenys, turintys įstatymų nustatytą būtinąjį valstybinio socialinio pensijų draudimo stažą valstybinei socialinio draudimo senatvės pensijai gauti – Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos išduotą pažymą apie asmens valstybinio socialinio pensijų draudimo stažą valstybinei socialinio draudimo senatvės pensijai gauti;
* moterys, kurioms įstatymų nustatyta tvarka suteiktos nėštumo ir gimdymo atostogos, bei nedirbančios moterys jų nėštumo laikotarpiu 70 dienų (suėjus 28 nėštumo savaitėms ir daugiau) iki gimdymo ir 56 dienos po gimdymo – asmens sveikatos priežiūros įstaigos išduotą pažymą apie nėščiosios įrašymą į nėščiųjų įskaitą;
* vienas iš tėvų (įtėvių), auginantis vaiką iki 8 metų, taip pat vienas iš tėvų (įtėvių), auginantis du ir daugiau nepilnamečių vaikų– vaiko/vaikų gimimo liudijimus;
* asmenys iki 18 metų – šiems asmenims kreiptis į teritorinę ligonių kasą dėl įrašymo į draudžiamųjų privalomuoju sveikatos draudimu įskaitą nereikia;
* Lietuvos Respublikos bendrojo lavinimo, profesinių, aukštesniųjų ir aukštųjų mokyklų dieninių skyrių moksleiviai ir studentai – moksleivio/studento pažymėjimą; Lietuvos Respublikos piliečiai ir kitų valstybių piliečiai bei asmenys be pilietybės, nuolat gyvenantys Lietuvos Respublikoje, studijuojantys Europos Sąjungos valstybių aukštųjų mokyklų dieniniuose skyriuose – studento pažymėjimą ir aukštosios mokyklos pažymą, patvirtinančią, kad asmuo studijuoja aukštosios mokyklos dieniniame skyriuje, nurodant studijų laikotarpį;
* valstybės remiami asmenys, gaunantys socialinę pašalpą – miesto (rajono) savivaldybės Socialinio reikalų skyriaus išduotą pažymą apie socialinės pašalpos skyrimą;
* vienas iš tėvų (įtėvių), globėjas ar rūpintojas, slaugantis namuose asmenį, kuriam nustatytas neįgalumo lygis (vaiką invalidą), arba asmenį, pripažintą nedarbingu (iki 2005 m. liepos 1 d. – I grupės invalidu) iki 24 metų, arba asmenį, pripažintą nedarbingu (iki 2005 m. liepos 1 d. – I grupės invalidu) iki 26 metų dėl ligų, atsiradusių iki 24 metų, arba asmenį, kuriam nustatytas specialusis nuolatinės slaugos poreikis (iki 2005 m. liepos 1 d. – visiška negalia):
1. vienas iš tėvų, slaugantis namuose neįgalų vaiką – vaiko gimimo liudijimą ir neįgaliojo pažymėjimą;
2. vienas iš tėvų, slaugantis asmenį pripažintą nedarbingu iki 24 metų, arba asmenį, pripažintą nedarbingu iki 26 metų dėl ligų, atsiradusių iki 24 metų – slaugomo asmens gimimo liudijimą ir neįgalumo pažymėjimą, patvirtinantį, kad asmuo pripažintas nedarbingu iki 24 metų arba iki 26 metų dėl ligų, atsiradusių iki 24 metų;
3. vienas iš tėvų, slaugantis asmenį, kuriam nustatytas specialusis nuolatinės slaugos poreikis – slaugomo asmens gimimo liudijimą ir dokumentą, patvirtinantį nuolatinės slaugos poreikį;
4. globėjai (rūpintojai), slaugantys neįgalų vaiką – slaugomo vaiko neįgalumo pažymėjimą, rajono (miesto) savivaldybės valdybos (mero) sprendimą dėl vaiko globėjo (rūpintojo) skyrimo;
5. globėjas, slaugantis namuose asmenį, pripažintą nedarbingu iki 24 metų, arba asmenį, pripažintą nedarbingu iki 26 metų dėl ligų, atsiradusių iki 24 metų – teismo sprendimą skirti globą neveiksniam asmeniui ir globojamo asmens neįgalumo pažymėjimą, patvirtinantį, kad asmuo pripažintas nedarbingu iki 24 metų arba iki 26 metų dėl ligų, atsiradusių iki 24 metų;
6. globėjas, slaugantis asmenį, kuriam nustatytas specialusis nuolatinės slaugos poreikis – teismo sprendimą skirti globą neveiksniam asmeniui ir dokumentą, patvirtinantį nuolatinės slaugos poreikį;
7. rūpintojas, slaugantis namuose asmenį, pripažintą nedarbingu iki 24 metų, arba asmenį, pripažintą nedarbingu iki 26 metų dėl ligų, atsiradusių iki 24 metų – teismo sprendimą skirti rūpybą ribotai veiksniam asmeniui arba teismo nutartį skirti rūpybą asmeniui, kuris dėl savo sveikatos būklės negali savarankiškai įgyvendinti savo teisių ir atlikti pareigų, ir neįgalumo pažymėjimą, patvirtinantį, kad asmuo pripažintas nedarbingu iki 24 metų arba iki 26 metų dėl ligų, atsiradusių iki 24 metų;
8. rūpintojas, slaugantis asmenį, kuriam nustatytas specialusis nuolatinės slaugos poreikis – teismo sprendimą skirti rūpybą ribotai veiksniam asmeniui arba teismo nutartį skirti rūpybą asmeniui, kuris dėl savo sveikatos būklės negali savarankiškai įgyvendinti savo teisių ir atlikti pareigų, ir dokumentą, patvirtinantį nuolatinės slaugos poreikį;
* asmenys, teisės aktų nustatyta tvarka pripažinti neįgaliaisiais – neįgaliojo pažymėjimą;
* asmenys, sergantys visuomenei pavojingomis užkrečiamosiomis ligomis, kurios yra įtrauktos į Sveikatos apsaugos ministerijos nustatytą sąrašą – asmens sveikatos priežiūros įstaigos išduotą pažymą, kad asmuo serga tokia liga/ligomis;
* pasipriešinimo (rezistencijos) dalyviai – kariai savanoriai, laisvės kovų dalyviai; buvusieji geto ir buvusieji mažamečiai fašistinių prievartinio įkalinimo vietų kaliniai; reabilituoti politiniai kaliniai ir jiems prilyginti asmenys, tremtiniai bei jiems prilyginti asmenys ir asmenys, nukentėję 1991 m. sausio 13-osios ar kituose įvykiuose gindami Lietuvos nepriklausomybę ir valstybingumą – Lietuvos genocido ir rezistencijos tyrimo centro išduotą pažymą apie asmens priklausymą šioms (arba vienai iš jų) asmenų grupėms;
* asmenys, prisidėję prie Černobylio atominės elektrinės avarijos padarinių likvidavimo;
* asmenys, kuriems įstatymų nustatyta tvarka yra pripažintas Afganistano karo dalyvių teisinis statusas, – vietinės teritorinės karinės įstaigos išduotą pažymą apie asmens priklausymą šioms (arba vienai iš jų) asmenų grupėms;
* nesulaukus senatvės pensijos amžiaus ir neturintis draudžiamųjų pajamų Respublikos Prezidento sutuoktinis – Respublikos Prezidento kadencijos laikotarpiu;
* valstybės pripažįstamų tradicinių religinių bendrijų dvasininkai, dvasininkų rengimo mokyklų studentai ir vienuolijų noviciatuose atliekantys vienuolinę formaciją naujokai - šiems asmenims kreiptis į teritorinę ligonių kasą dėl įrašymo į draudžiamųjų privalomuoju sveikatos draudimu įskaitą nereikia, nes duomenis apie juos į teritorinių ligonių kasų informacinę duomenų sistemą perduoda Lietuvos Vyskupų Konferencija;
* nelydimi nepilnamečiai užsieniečiai – nepilnamečius atstovaujantys asmenys turi pateikti atstovavimą patvirtinančius dokumentus;
* papildomą ir laikiną apsaugą Lietuvos Respublikoje gavę užsieniečiai:
1. asmenys, kuriems nustatyta liga ar organizmo būklė įrašyta į Sveikatos apsaugos ministerijos patvirtintą sąrašą – asmens sveikatos priežiūros įstaigos išduotą pažymą, patvirtinančią, kad asmeniui nustatyta tokia liga ar organizmo būklė ir leidimą laikinai gyventi Lietuvos Respublikoje;
2. vieniši tėvai, auginantys nepilnamečius vaikus – vaiko/vaikų asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus, pažymą iš seniūnijos ar kitos kompetentingos įstaigos apie šeimos sudėtį ir leidimą laikinai gyventi Lietuvos Respublikoje;
3. moterys jų nėštumo laikotarpiu 70 dienų iki gimdymo ir 56 dienos po gimdymo – asmens sveikatos priežiūros įstaigos išduotą pažymą apie nėščiosios įrašymą į nėščiųjų įskaitą ir leidimą laikinai gyventi Lietuvos Respublikoje;
4. asmenys, kuriems sukako Lietuvos Respublikos įstatymų nustatytas senatvės pensijos amžius – leidimą laikinai gyventi Lietuvos Respublikoje;
5. asmenys iki 18 metų – leidimą laikinai gyventi Lietuvos Respublikoje.

Lietuvos Respublikoje papildomą ir laikiną apsaugą gavusių asmenų leidimuose laikinai gyventi Lietuvos Respublikoje turi būti įrašas “UTPĮ 40 str. 1 d. 9 p. arba UTPĮ 40 str. 1 d. 10 p.”, patvirtinantis, kad asmeniui Lietuvos Respublikoje suteikta apsauga.


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2010-01-11, 8:04 PM | Žinutė # 19








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
žinok mano draugė atsistojo prieš naujus berods lapkričio mėnesį į darbo biržą, aš jai iškart sakau pasiimk pažymą iš darbo biržos ir nueik į ligonių kasa, bet kai ji nuėjo tai nedavė jokios pažymos, sakė jos duomenys jau nusiųsti į ligonių kasas ir nebereikia nieko nešti miela ir ji jau ir ligoninėje pabūvojo ir nemokėjo _liuks_

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Vai2skeData: Pirmadienis, 2010-01-11, 8:04 PM | Žinutė # 20








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
siaip man cia nelabai suprantama informacija, pasiemiau vaiku gimimo liudijimus, nuejau i ligoniu kasas, ir ten man isdave lapa, kuriame parasyta jog as apdrausta, nes auginu 3 vaikus, ir man tai iki 2015m, kol didziajai sueis 18
dar issiemiau kortele, kuri galioja net uzsienyje, kad man priklauso nemokama butinoji medicinine pagalba


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
Vai2skeData: Pirmadienis, 2010-01-11, 8:05 PM | Žinutė # 21








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
žinok mano draugė atsistojo prieš naujus berods lapkričio mėnesį į darbo biržą, aš jai iškart sakau pasiimk pažymą iš darbo biržos ir nueik į ligonių kasa, bet kai ji nuėjo tai nedavė jokios pažymos, sakė jos duomenys jau nusiųsti į ligonių kasas ir nebereikia nieko nešti miela ir ji jau ir ligoninėje pabūvojo ir nemokėjo _liuks_

na kas su birza, tai nezinau, nes buvau nedirbanti tada, ir nestovejau birzoj


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2010-01-11, 8:09 PM | Žinutė # 22








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
o kiek dabar mažiausiam tavo vaikiukui?

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Vai2skeData: Pirmadienis, 2010-01-11, 8:12 PM | Žinutė # 23








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
o kiek dabar mažiausiam tavo vaikiukui?

mano mazyliui 10, bet man kai daugiavaikei, kazkaip kitaip, kas viena augina, tai iki 8m, dirba ar ne, stovi birzoj ar ne, visvien yra apdrausti sveikatos draudimu


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2010-01-11, 8:13 PM | Žinutė # 24








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Dove@Deive)
trečiadieni eisiu del darbo gal priims,nes pašalpa sumažins tai

labai šaunu, bet Panevežyje su darbais tai liudna liudna liudna visur arba aukštojo išsilavinimo reikalauja arba darbo sąlygos labai nekokios ir beveik visur minimumas liudna pavyzdžiui nuolat darbuotojų ieško JDC, sako kad ten labai daug darbo o pinigų mažiau nei minimumas liudna


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Vai2skeData: Pirmadienis, 2010-01-11, 8:15 PM | Žinutė # 25








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
bet Panevežyje su darbais tai liudna liudna liudna visur arba aukštojo išsilavinimo reikalauja arba darbo sąlygos labai nekokios ir beveik visur minimumas liudna pavyzdžiui nuolat darbuotojų ieško JDC, sako kad ten labai daug darbo o pinigų mažiau nei minimumas liudna

Babilone irgi pastoviai beveik pardaveju iesko, nori jog dirbtum kasdien, ir uz puse etatu


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2010-01-11, 8:17 PM | Žinutė # 26








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
bet kas liečia daugiavaikes šeimas net nežinau galvoju bet jei tau pasakė kad iki 2015 tai _liuks_ :_liuks_: o dėl savęs tai nueik ir pasiklausk jai yra galimybė _liuks_

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)

Paskutinį kartą redaguota snieguoliuke - Pirmadienis, 2010-01-11, 8:19 PM
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2010-01-11, 8:18 PM | Žinutė # 27








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (vaidabas)
Babilone irgi pastoviai beveik pardaveju iesko, nori jog dirbtum kasdien, ir uz puse etatu

jo darbo krūvis tai siaubingas, o pinigėlių sorry , o reikalavimai tai ojojoi galvoju sakė į vieną vietą 30 žmonių, čia bent jau babilone galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Vai2skeData: Pirmadienis, 2010-01-11, 8:26 PM | Žinutė # 28








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
..........kas vyksta i uzsieni, labai geras dalykas, kuri isduoda ligoniu kasos
Europos sveikatos draudimo kortelė

Europos Sąjungos 27 valstybių narių ir Islandijos, Lichtenšteino, Norvegijos bei Šveicarijos piliečiams, turintiems Europos sveikatos draudimo kortelę, lengviau gauti sveikatos priežiūros paslaugas, kurių jiems gali prireikti laikinai viešint užsienio šalyje.

Taigi, jei vykstate atostogauti, darbo reikalais, pramogauti ar mokytis į užsienio šalį, nepamirškite įsigyti kortelės. Ji padės jums sutaupyti laiko, nervų ir pinigų, jei viešėdami užsienyje susirgtumėte ar patirtumėte traumą.
Kokie yra praktiniai kortelės privalumai?

Kortelė užtikrina galimybę gauti tokias pat valstybinės sveikatos priežiūros paslaugas (t. y. galimybę naudotis gydytojo, vaistinės, ligoninės ar sveikatos centro paslaugomis), kurias gauna tos šalies, kurioje viešite, piliečiai. Jei jums reikalinga medicininė pagalba šalyje, kurioje sveikatos priežiūros paslaugos yra mokamos, gydymosi išlaidos yra padengiamos iš karto arba tada, kai grįžtate į savo šalį. Kortelės tikslas – užtikrinti jums reikiamą medicininę pagalbą, kad galėtumėte tęsti viešnagę svečioje šalyje.

Tačiau būtina pažymėti, kad kortelė nepadengia jūsų sveikatos priežiūros išlaidų kitoje šalyje, jei vykstate gydytis prieš kelionę patirtos ligos ar traumos. Be to, kortelė nepadengia išlaidų už privataus sektoriaus teikiamas sveikatos priežiūros paslaugas.

Kai kuriuose tinklalapiuose siūloma įsigyti Europos sveikatos draudimo kortelę už pinigus. Atkreipkite dėmesį, kad vietos sveikatos draudimo institucijos korteles išduoda nemokamai.

JK Nacionalinė sveikatos tarnyba turi instrukciją kiekvienai šaliai (anglų kalba), kurioje aprašyta, kaip naudotis sveikatos priežiūros paslaugomis, arba kur kreiptis dėl viešnagės Europos Sąjungoje ir Islandijoje, Norvegijoje bei Lichtenšteine metu patirtas atitinkamas išlaidas. Norėdami pasiruošti kelionei į užsienį, spustelėkite šalies, kurioje lankysitės, žiniatinklio nuorodą:


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia


Paskutinį kartą redaguota vaidabas - Pirmadienis, 2010-01-11, 8:26 PM
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2010-01-11, 8:28 PM | Žinutė # 29








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
tikrai ne 10% , nes dabar didžiausia bus berods 650 liudna , o jug buvo 1040Lt, tai sumažėjo beveik pusę, nes draugė stovi ir šiandien biržoj buvo tai jai taip sakė liudna

šiandien man pati tarpininke rode kitu žmoniu apskaičiavimus jog po nauju metu mažinama,na gal pas ka maža pašalpa mažiau mažina pas ka didesne daugiau.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2010-01-11, 8:36 PM | Žinutė # 30








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
tikrai ne 10% , nes dabar didžiausia bus berods 650 liudna , o jug buvo 1040Lt, tai sumažėjo beveik pusę, nes draugė stovi ir šiandien biržoj buvo tai jai taip sakė liudna

tikrai 650lt nebus didžiausia. liudna


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Socialiniai klausimai » Darbo birža (Kokių dokumentų reikia, norint į ją stoti?)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024