Pirmadienis, 2024-04-29, 3:36 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Romeniukas  
Forumas » ŠEIMA » Sveikata » Galvos skausmas
Galvos skausmas
iditData: Trečiadienis, 2011-02-23, 10:11 AM | Žinutė # 61








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
žinok panašei buvo mūsų auklėtojos dukrai, ėjo pas daktarus sakė visi migrena jauna esi nieko tokio bet ji net alpt buvo pradėjus nuo skausmo ir paskui nuvažiavo į vilnių o ten pasirodo netoli smegenų auglys, tai smegenys buvo ant tiek išbrinkusios, kad siaubas, tai iškart operavo, o dabar chemoterapija daro, bet lyg ir viskas gerai, o jai tik 23m

na nereik taip baisiai iskart va pas mane 15metu diagnoze del galvos skausmo kad as arba nenoriu eit i mokykla<net i dabar juokas >arba padidejas smegenu spaudimas ir uz sita diagnoze tevai sumokejo<juodais>apie 5t lt .
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2011-02-23, 10:13 AM | Žinutė # 62








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
na nereik taip baisiai iskart va pas mane 15metu diagnoze del galvos skausmo kad as arba nenoriu eit i mokykla<net i dabar >arba padidejas smegenu spaudimas ir uz sita diagnoze tevai sumokejo<juodais>apie 5t lt .

tai aš sakau kaip buvo ir kaip aš išsigandau nes ir an kartais galvą paskauda galvoju bet sakau dar ir taip būna, galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2011-02-23, 10:15 AM | Žinutė # 63








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
as arba nenoriu eit i mokykla

čia manau dažniausiai taip būna atseit jei galva skauda tai iškart simuliuoji galvoju o šeip dar galvą skauda nuo spaudimo gal galvoju na an karetaios paskauda, bet ne taip baisiai kaip Romeniukui nors jausmas ne iš maloniųjų galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2011-02-23, 10:16 AM | Žinutė # 64








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
žinok panašei buvo mūsų auklėtojos dukrai, ėjo pas daktarus sakė visi migrena jauna esi nieko tokio galvoju galvoju bet ji net alpt buvo pradėjus nuo skausmo ir paskui nuvažiavo į vilnių o ten pasirodo netoli smegenų auglys, tai smegenys buvo ant tiek išbrinkusios, kad siaubas, tai iškart operavo, o dabar chemoterapija daro, bet lyg ir viskas gerai, o jai tik 23m 12

Tai ir man buvo tokia mintis,kad koks auglys,neduok dieve,bet kai toks baisus skausmasir savijauta,tai galvojau,kad tikrai mirštu liudna


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2011-02-23, 10:18 AM | Žinutė # 65








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
čia manau dažniausiai taip būna atseit jei galva skauda tai iškart simuliuoji galvoju o šeip dar galvą skauda nuo spaudimo gal galvoju na an karetaios paskauda, bet ne taip baisiai kaip Romeniukui nors jausmas ne iš maloniųjų galvoju

Ne tik skausmas baisus,bet ir spaudimas jaučiu būna labai žemas ar aukštas nežinojaukoks jis ten,bet jaučiu kaip ne tik galva net ir kojų padai tvinksi,širdis maskatuoja,karštis muša.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2011-02-23, 10:18 AM | Žinutė # 66








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Tai ir man buvo tokia mintis,kad koks auglys,neduok dieve,bet kai toks baisus skausmasir savijauta,tai galvojau,kad tikrai mirštu

o kuri galvos vieta tau skauda galvoju galvoju o seniau neskaudėdavo dabar prasidėjo ar kaip galvoju šeip gal kada esi stipriai griuvus ant galvos ar susitrenkus, galvoju na šeip žinau kaip galvą skauda bet tik ne taip stipriai aš išgeriu citramono ir praeina galvoju bet tau bandyk nueiti pas daktarą, ir pasakyk, aišku jei ir jis nesakys kad simuliuoji galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
iditData: Trečiadienis, 2011-02-23, 10:20 AM | Žinutė # 67








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
i skauda arba kakta arba sparanda?
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2011-02-23, 10:21 AM | Žinutė # 68








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
o kuri galvos vieta tau skauda galvoju galvoju o seniau neskaudėdavo dabar prasidėjo ar kaip galvoju šeip gal kada esi stipriai griuvus ant galvos ar susitrenkus, galvoju na šeip žinau kaip galvą skauda bet tik ne taip stipriai aš išgeriu citramono ir praeina galvoju bet tau bandyk nueiti pas daktarą, ir pasakyk, aišku jei ir jis nesakys kad simuliuoji galvoju

Visa galva skauda,ir tarpais kaip duoda labai stiprus skausmas tai atrodo kad numirsiu. niekada man seniau neskaudedavo,isskyrus po Nesu niekada susitrenkusi galvos. greičiausiai čia bus nerviniu pagrindu.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2011-02-23, 10:21 AM | Žinutė # 69








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Ne tik skausmas baisus,bet ir spaudimas jaučiu būna labai žemas ar aukštas nežinojaukoks jis ten,bet jaučiu kaip ne tik galva net ir kojų padai tvinksi,širdis maskatuoja,karštis muša.

na tada manau pats laikas apsilankyti pas daktarą, o tau dažnai taip ar kartais galvoju gal rimtai kaip Idit sakė, su susijaudini dėl kažko ir prasideda tau, bet manau ir daktaro konsultacija nepamaišys galvoju galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2011-02-23, 10:21 AM | Žinutė # 70








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (idit)
i skauda arba kakta arba sparanda?

Taip skauda ir kaktą ir sprandą ir smilkinius žodžiu visur


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2011-02-23, 10:22 AM | Žinutė # 71








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Visa galva skauda,ir tarpais kaip duoda labai stiprus skausmas tai atrodo kad numirsiu. niekada man seniau neskaudedavo,isskyrus po Nesu niekada susitrenkusi galvos. greičiausiai čia bus nerviniu pagrindu.

o jėzau, užuojauta tada anwei anwei baisu galvoju gal kokių vaistų išrašys daktaras ar tyrimus padarys galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2011-02-23, 10:24 AM | Žinutė # 72








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Taip skauda ir kaktą ir sprandą ir smilkinius žodžiu visur

tai tada nejuokauk kai pasijusi šiek tiek geriau nueik pas daktarus, arba papršyk kad vyras nuveštų, nes gal padės daktarai ir pačiai ramiau bus anwei


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
iditData: Trečiadienis, 2011-02-23, 10:26 AM | Žinutė # 73








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
vadinas spaudimas,nieko rimto.dar ir zvaigzdutes lakioja,pykina?
Atsijungęs
virginijakData: Trečiadienis, 2011-02-23, 3:13 PM | Žinutė # 74








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Alytus
Forumo mylimieji
Žinutės: 8213
Apdovanojimai: 63
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Romeniukas)
Taip skauda ir kaktą ir sprandą ir smilkinius žodžiu visur

užuojauta Romeniuk.. Pasirodyk gydytojui, reikia nustatyt nuo ko, tada žinosi nuo ko gydytis..


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
]
Visų darbelių atskiros detalės ir fonai paimti iš http://forum.materinstvo.ru/index.php?showforum=223 http://www.forum.fotowedding.ru/, http: / / lenagold.ru, http://photoshablon.ru/, http://allday.ru/, https://www.google.lt/imghp?hl=lt&tab=wi Nuoširdus ačiū Jų visų kūrėjams
Atsijungęs
LeilaData: Trečiadienis, 2011-02-23, 3:27 PM | Žinutė # 75








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Toli
Forumo ištikimieji
Žinutės: 1651
Apdovanojimai: 3
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Užuojauta ir nuo manęs žinau ką reiškia skauda galvą 12 tas "kopūstas"ir man dažnai pastreikuoja _pikt_
Būtinai,būtinai darytis tyrimus ir kuo greičiau


Atsijungęs
Forumas » ŠEIMA » Sveikata » Galvos skausmas
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024