Pirmadienis, 2024-04-29, 1:53 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Romeniukas  
Forumas » ŠEIMA » Sveikata » Vitaminai VAIKAMS (Nuo kada duodate ir kokius?...)
Vitaminai VAIKAMS
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-03-06, 2:01 PM | Žinutė # 196








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
aš jau žinok aplamai nebetikiu tais vitaminais nepatinka buvom gi brangiausius nupirkę už 90lt ir nieko kai sirgo taip sirgo nepatinka ir ilgai gėrėm,nežinau nei ką čia duoti tam vaikui kad sustiprėtų tas imunitetas galvoju galvoju

aš kažkaip galvoju, kad šitiek visokio š į juos prodėta net baisu, kuo tuoliau manau tuo mes minimaliau juos naudosim, nereikia visokių kišti vaikui, tuo labaiu jei matai, kad jie nepadeda, o vistaminų daug galima gauti su maistu, ir kad tos pačios spaustos sultys ir t.t liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
LauritukeData: Antradienis, 2012-03-06, 2:11 PM | Žinutė # 197








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
UŽ TAI DB VAIKUI JAU KURIS LAIKAS NIEKO NEDUODU,PIENO GERIA MAN JIS KIEKVIENĄ DIENĄ,IŠSPAUSTŲ SULČIŲ IRGI PAKANKAMAI DAŽNAI GAUNA,APELSINUS KIEKVIENĄ DIENĄ DUODU,IR DAR SU MAISTU GAUNA :)

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2012-03-06, 2:16 PM | Žinutė # 198








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
UŽ TAI DB VAIKUI JAU KURIS LAIKAS NIEKO NEDUODU,PIENO GERIA MAN JIS KIEKVIENĄ DIENĄ,IŠSPAUSTŲ SULČIŲ IRGI PAKANKAMAI DAŽNAI GAUNA,APELSINUS KIEKVIENĄ DIENĄ DUODU,IR DAR SU MAISTU GAUNA

liuks liuks liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-03-06, 2:28 PM | Žinutė # 199








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
UŽ TAI DB VAIKUI JAU KURIS LAIKAS NIEKO NEDUODU,PIENO GERIA MAN JIS KIEKVIENĄ DIENĄ,IŠSPAUSTŲ SULČIŲ IRGI PAKANKAMAI DAŽNAI GAUNA,APELSINUS KIEKVIENĄ DIENĄ DUODU,IR DAR SU MAISTU GAUNA :)

va va geriausias variantas, mes dabar tik C vitaminą duodam, nes bacilų daug nepatinka , o kalcis ir magnį mums reikia gerti papildomai, nes stipriai sportuojam liuks , o šeip savos daržovės be visokių E ir sulfatų, sultys morkų burokėlių ior stiprėja imunitetas liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
IrceData: Antradienis, 2012-03-06, 6:26 PM | Žinutė # 200








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 11602
Apdovanojimai: 72
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Tikrai pritariu,kad nereikia vaikams ištisais mėnesiais duoti sintetinių vitaminų...vat ir mūsų gydytojos ta pati nuomonė.Po ligų reikia duoti ir tai tik kokį mėnesį,kad organizmas atsigautų,o jei duodam ištisus mėnesius,tai darom meškos paslaugą,organizmas tada tingi "imti" vitaminus iš maisto ir pan.Čia gydytoja taip aiškino ir aš tikrai sutinku su jos nuomone.
Dabar nupirkau abiem vaikam,gersim vieną mėnesį,nes mergaitė po operacijos,o sūnus paaugliukas,problemos su dantenom,tai teko nupirkti.O visokiais ten imunitetui stiprinti ir netikiu,kiek išbandėm š...jei jau imlus vaikas ligom,tai duok nedavęs,vis tiek pasigauna visas bacilas (iš patirties sakau) geda


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

MANO DARBELIAI
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-03-06, 6:33 PM | Žinutė # 201








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Irce)
Tikrai pritariu,kad nereikia vaikams ištisais mėnesiais duoti sintetinių vitaminų...vat ir mūsų gydytojos ta pati nuomonė.Po ligų reikia duoti ir tai tik kokį mėnesį,kad organizmas atsigautų,o jei duodam ištisus mėnesius,tai darom meškos paslaugą,organizmas tada tingi "imti" vitaminus iš maisto ir pan.Čia gydytoja taip aiškino ir aš tikrai sutinku su jos nuomone.
Dabar nupirkau abiem vaikam,gersim vieną mėnesį,nes mergaitė po operacijos,o sūnus paaugliukas,problemos su dantenom,tai teko nupirkti.O visokiais ten imunitetui stiprinti ir netikiu,kiek išbandėm š...jei jau imlus vaikas ligom,tai duok nedavęs,vis tiek pasigauna visas bacilas (iš patirties sakau) geda

tikrai taip, jei vaiko imunitetas silpnesnis, tai vitaminais tikrai nesustiprinsi, reikia stiprinti visai kitokias būdais, ir tai ne vienos dienos darbas gerai o jei vaikas dar dažnokai antibiotinų gauna tai išvis manau sunku sustiprinti, nes organizmas nusilęs ir net nebekovoja su baciloms geda va mums žinok šeimos gydytoja irgi panašiai sakė, žiemą sako galima kokius papildomai vartoti mirkt na mes nors ir taip daug pieno geriam, bet papildomai vistiek kalcį geriam, nes patarė daktaras, sako niekada nebus mažai augančiam vaikui, tuo labaiu sportuojančiam liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
LauritukeData: Trečiadienis, 2012-03-07, 10:07 AM | Žinutė # 202








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Irce)
jei jau imlus vaikas ligom,tai duok nedavęs,vis tiek pasigauna visas bacilas (iš patirties sakau) geda

jooo...va čia teisingai labai pasakytą ir aš jau įsitikinau,jei vaiko imunitetas silpnesnis tai nepadės nei ir brangiausi


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2012-03-07, 1:14 PM | Žinutė # 203








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
jooo...va čia teisingai labai pasakytą ir aš jau įsitikinau,jei vaiko imunitetas silpnesnis tai nepadės nei ir brangiausi

tikrai, taip nepadės nepatinka


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
dru-gelisData: Penktadienis, 2012-03-16, 12:46 PM | Žinutė # 204








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Joniškis
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 100
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Mano septynių mėnesių dukrytei šeimos gydytoja skyrė Osteocare sirupėlį ir vyresnėliui jo daviau, na ten D vitaminas ir kiti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2012-03-19, 7:39 PM | Žinutė # 205








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (dru-gelis)
Mano septynių mėnesių dukrytei šeimos gydytoja skyrė Osteocare sirupėlį ir vyresnėliui jo daviau, na ten D vitaminas ir kiti

žinau mūms ir teko gerti :) kalcio cinko jame yra


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-03-19, 8:29 PM | Žinutė # 206








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (dru-gelis)
Mano septynių mėnesių dukrytei šeimos gydytoja skyrė Osteocare sirupėlį ir vyresnėliui jo daviau, na ten D vitaminas ir kiti :)

labai geri tie vitaminai, labai labai daug kalcio liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
LauritukeData: Ketvirtadienis, 2012-09-06, 12:42 PM | Žinutė # 207








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Šiandien nupirkau Preventan Junior ir Meškis kalcis su vitaminu D pradėsime gerti,ruduo ateina :)

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-09-06, 1:51 PM | Žinutė # 208








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
Šiandien nupirkau Preventan Junior ir Meškis kalcis su vitaminu D pradėsime gerti,ruduo ateina :)

liuks liuks aš vakar čekį dovanų gavau iš vaistinės tai nupirkau kinderiui Prevental Junior, dabar kaip tik akcija berods liuks liuks liuks ir sau prisigriebiau vitaminų mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
LauritukeData: Ketvirtadienis, 2012-09-06, 3:18 PM | Žinutė # 209








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (snieguoliuke)
aš vakar čekį dovanų gavau iš vaistinės tai nupirkau kinderiui Prevental Junior, dabar kaip tik akcija berods liuks liuks

camelijoje tai nežinau net ar akcija,pirkau ir viskas :)


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2012-09-06, 3:31 PM | Žinutė # 210








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
As dar nezinau kokius duosiu vitaminus, jokiu stebuklu jie mums nedaro,manau uzteks vitamino C ir zuvu tauku.

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Forumas » ŠEIMA » Sveikata » Vitaminai VAIKAMS (Nuo kada duodate ir kokius?...)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024