Sekmadienis, 2024-06-02, 1:36 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Laurituke, Romeniukas  
Vaikučių mėgstamiausi užsiėmimai
LauritukeData: Ketvirtadienis, 2012-09-27, 3:35 PM | Žinutė # 421








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
gražūs darbeliai mua

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-09-27, 7:42 PM | Žinutė # 422








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
gražūs darbeliai mua

ačiukas mua


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2012-09-27, 7:45 PM | Žinutė # 423








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
Per dailės būrelį buvo užduotis nupiešti 2 darbelius, viename turėjo būti pavaizduota kaip galima padėti žmonėms galima buvo naudoti tik pieštukus ir flomasterius , o kitas graži ir baisi rudens diena su akvarele buvo atrinkti darbeliai parodai, kinderio abu darbeliai pakliuvo į parodą tik kinderis sakė gaila kad nebuvau pasiemęs guašo , nes jam nepatinka piešti akvarele

Gražu liuks liuks liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-10-02, 6:16 PM | Žinutė # 424








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Gražu liuks liuks liuks

ačiukas mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-10-02, 6:17 PM | Žinutė # 425








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
o šeip tai pas mus vis dar valdo futbolas juokas juokas ar lietus ar sniegas vis dar futbolas pagrindinėj vietoj juokas juokas juokas juokas

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Šeštadienis, 2012-10-20, 8:05 PM | Žinutė # 426








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Šiandien nupirkau Deivydukui labai patinka mokintis, deda raideles, skaičiuoja, nenori atsilikti nuo brolio liuks


O čia knygutė Doydukui,kad mokintusi skaityti liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
LauritukeData: Sekmadienis, 2012-10-21, 8:39 AM | Žinutė # 427








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
kur pirkai tas kortelias,ir raidyną?geras dalykas maniškis jau domisi labai,rašo,mokinasi ,nupirkčiau gerai

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2012-10-21, 12:36 PM | Žinutė # 428








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
kur pirkai tas kortelias,ir raidyną?geras dalykas maniškis jau domisi labai,rašo,mokinasi ,nupirkčiau

Knygyne Pegasas liuks Bet čia jei ką tai ne kaladėlės, o kortelės :) Visai šaunus dalykas, ir dovydas delioja žodžius ir paskui perskaito liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
LauritukeData: Sekmadienis, 2012-10-21, 4:09 PM | Žinutė # 429








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
reiks pažiūrėti ir man tokias :)

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2012-10-21, 5:07 PM | Žinutė # 430








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Šiandien nupirkau Deivydukui labai patinka mokintis, deda raideles, skaičiuoja, nenori atsilikti nuo brolio liuks

labai šaunus dalykas liuks liuks svarbu kad neišsimėtytų ar nesuplyštų mirkt
Quote (Romeniukas)
O čia knygutė Doydukui,kad mokintusi skaityti liuks

labai geros knygos šio autoriau mes turėjom ir Genelį ir Liepsnelę ir Aušrelę liuks liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2012-10-21, 5:14 PM | Žinutė # 431








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
O čia knygutė Doydukui,kad mokintusi skaityti liuks

o kodėl pirkai būtent šią geda nes čia labaiu vaikučiams kurie turi problemų, nes mano kolegė dirba su tokias vaikais, tai naudoja būten šią knygą su vaikais kurie nemoka išreikšti raidės garsu , arba moka ištarti bet nemoka parašyti geda ar tau patarė knygyne tokią pirkti, super pirmokam knyga Aušrelė ir į ją rašyti galimą, visokių pratimų rašymo, kaip raides taisyklingai rašyti liuks ir stora ir labai daug skaitymo pratymėlių liuks liuks
ir va specialiai pažiūrėjau knygos aprašymą, galvojau kad sumaišiau kažką , bet lyg ir ne geda bet jau tokią pirkti patarė mokytoja tada vadinasi tokios reikėjo mirkt

Skaitymo pradžiamokslis Volungė skiriamas pirmokams, kuriuos tėvai prieš mokyklą išmokė sklandžiai skaityti, bet nesuformavo žodžių garsinės analizės įgūdžių, atskirdami skaitymo mokymą nuo rašymo įgūdžių formavimo. Jis orientuotas į vaikus, turinčius ugdymo ir ugdymosi, bendravimo ir bendradarbiavimo sunkumų.


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)

Paskutinį kartą redaguota snieguoliuke - Sekmadienis, 2012-10-21, 5:16 PM
Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2012-10-21, 5:19 PM | Žinutė # 432








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Laurituke, žinok yra ir kaladėlių liuks pas mus buvo mėdinės ir raidės ir skaičiai ir spalvos ir t.t tai ir garažą statydavom ir mokėmės liuks liuks

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2012-10-21, 8:38 PM | Žinutė # 433








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
reiks pažiūrėti ir man tokias

gerai

Quote (snieguoliuke)
labai šaunus dalykas svarbu kad neišsimėtytų ar nesuplyštų

Kartu žaidžiam tai neišmėtys. gerai

Quote (snieguoliuke)
labai geros knygos šio autoriau mes turėjom ir Genelį ir Liepsnelę ir Aušrelę

Žinau gerai


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2012-10-21, 8:41 PM | Žinutė # 434








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
o kodėl pirkai būtent šią nes čia labaiu vaikučiams kurie turi problemų, nes mano kolegė dirba su tokias vaikais, tai naudoja būten šią knygą su vaikais kurie nemoka išreikšti raidės garsu , arba moka ištarti bet nemoka parašyti ar tau patarė knygyne tokią pirkti, super pirmokam knyga Aušrelė ir į ją rašyti galimą, visokių pratimų rašymo, kaip raides taisyklingai rašyti ir stora ir labai daug skaitymo pratymėlių

Nu čia dabar, nesamonė visiška, viskas ten grynai pradedančiam skaityti vaikui. Nereikia mūms aušrelės tokių mes turime įvairių, kur galima rašyti, jam su rašymu nėra problemų. Ir patarė mūms tokią ir domėjausi, daug kas rekomendavo būtent šią ir ji mūms labai gera, patinka dovydui mokintis liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2012-10-21, 9:38 PM | Žinutė # 435








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Nu čia dabar, nesamonė visiška, viskas ten grynai pradedančiam skaityti vaikui. Nereikia mūms aušrelės tokių mes turime įvairių, kur galima rašyti, jam su rašymu nėra problemų. Ir patarė mūms tokią ir domėjausi, daug kas rekomendavo būtent šią ir ji mūms labai gera, patinka dovydui mokintis liuks

na kaip nesąmonė, jug neimsiu ir neišsigalvosiu geda yra knygos anotacija, kartais būna pirmame knygos lape kartais gale mirkt mano kolegė logopedė dirba su šia knyga todėl ir žinau mirkt
na va kad ir
ZYLUTĖ "Tai patraukli, spalvinga knyga, skirta keturmečiams ir kiek vyresnius vaikus supažindinti su raidėmis ir mokyti skaityti. Autorius, remdamasis ilgamete darbo su vaikais patirtimi, šią knygą parengė kaip savotišką elementorių, močiutėms ir seneliams primins jų laikų pirmuosius elementorius, tad mokyti vaikučius skaityti tikrai nebus sunku. MIELI TĖVELIAI! Kiekviena pažinta raidė, perskaitytas žodis ar tekstas suteikia pasitikėjimo savimi. Šio amžiaus vaikui mokymasis skaityti — įdomus žaidimas.Zylutė jam padės pažinti raides, perskaityti žodžius ir rišlius tekstus. Flomasteriais apvedžiodamas rašymo pavyzdžius, jis išmoks taisyklingai rašyti.Zylutės paveikslėliai skatins pažinti aplinką, ugdys kalbą, turtins žodyną, mokys rišliai pasakoti, gražiai bendrauti.Zylutė Jums linki sėkmingos kelionės į platųjį knygų pasaulį! "

GENELIS Tai spalvinga, labai gerai parengta knyga, skirta supažindinti penkiamečius ir kiek vyresnius vaikus su raidėmis ir mokyti skaityti. Autorius, remdamasis savo darbo su vaikais patirtimi, šią knygą parengė kaip savotišką elementorių, kuris močiutėms ir seneliams primins jų laikų pirmuosius elementorius, tad mokyti vaikaičius skaityti jiems tikrai nebus sunku.

LIEPSNELĖ Tai patraukli, spalvinga knyga, skirta šešiamečiams vaikams supažindinti su raidėmis ir mokyti skaityti. Autorius, remdamasis ilgamete darbo su vaikais patirtimi, šią knygą parengė kaip savotišką elementorių, kuris tėveliams, močiutėms ir seneliams padės lengvai išmokyti skaityti savo vaikučius ir anūkėlius. Kiekviena pažinta raidė, perskaitytas žodis ar tekstas šešiamečiui suteikia pasitikėjimo savimi. Šio amžiaus vaikui mokymasis skaityti — įdomus žaidimas.Liepsnelė jam padės pažinti raides, perskaityti žodžius ir rišlius tekstus. Flomasteriais apvedžiodamas rašymo pavyzdžius, jis išmoks taisyklingai rašyti.Liepsnelės paveikslėliai skatins pažinti aplinką, ugdys kalbą, turtins žodyną, mokys rišliai pasakoti, gražiai bendrauti.Liepsnelė Jums linki sėkmingos kelionės į platųjį knygų pasaulį! Autorius

VOLUNGĖ Skaitymo pradžiamokslis Volungė skiriamas pirmokams, kuriuos tėvai prieš mokyklą išmokė sklandžiai skaityti, bet nesuformavo žodžių garsinės analizės įgūdžių, atskirdami skaitymo mokymą nuo rašymo įgūdžių formavimo. Jis orientuotas į vaikus, turinčius ugdymo ir ugdymosi, bendravimo ir bendradarbiavimo sunkumų.VOLUNGĖ padės Jūsų vaikučiams išmokti skaityti. Ji su mažyliais kalbėsis ne tik apie raides ir žodžius, bet ir apie šeimą, draugus, pasaulį.Vaikai greičiau įsimena raides, perskaito skiemenis, žodžius, kai raides karpo, piešia, lipdo, dėlioja, klijuoja, spalvina, skiemenis ir žodžius sudeda iš raidžių, sakinius sukarpo ir vėl suklijuoja. Autorius


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024