Antradienis, 2024-05-07, 0:51 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Laurituke, Romeniukas  
Forumas » ŠEIMA » Vaikučiai » Vaikučių mėgstamiausi užsiėmimai (vaikučių pomėgiai)
Vaikučių mėgstamiausi užsiėmimai
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2013-02-28, 10:12 PM | Žinutė # 466








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Tai uz tai, palauksime kol paciam noras atsiras ir atsras vaikas savo sriti. :)

bet iš kitos pusės pagalvojus , jei nebandys iš kur sužinos kas traukia :)


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2013-02-28, 10:48 PM | Žinutė # 467








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
bet iš kitos pusės pagalvojus , jei nebandys iš kur sužinos kas traukia


Na juk lanko sporto bureli mokykloje, sokiu bureli, daile siaip kiek zinau patinka... Realiai net nepasakyciau kad jis butu linkes i sporta, jis pas mus toks ne is aktyviuju, greitai pavargstantis... Va Deive tai grynas sportininkas energijos kamuoliukas :)


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2013-02-28, 11:08 PM | Žinutė # 468








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)

Na juk lanko sporto bureli mokykloje, sokiu bureli, daile siaip kiek zinau patinka... Realiai net nepasakyciau kad jis butu linkes i sporta, jis pas mus toks ne is aktyviuju, greitai pavargstantis... Va Deive tai grynas sportininkas energijos kamuoliukas :)

žinok, pasakysiu iš patirties, jei vaikas labai judrus tai nereiškia kad bus sportinikas, nes sportinikams reikia ir galvos ant pečių kaip sakant ir susikaupimo ir kantrybės ir atsakingumo ir t.t. o ne vien lėkti bėgti dažniausiai tokie vaikai greitai perdega geda mūsų klasėje yra labai aktyvus judrus be galo vaikas, kiek tik sporto būrelio lankė, nei vienam ilgiau neišbūdavo, nes per savo tokį judrumą jokio susikaupimo, ir paprasčiausiai treneriai sakydavo tėvams kad neišeina jam niekas, jokios pažangos nes treneris liepia kažką daryti o jam nuobodu, jam veiksmo reikia, nes as liečia futbola realiai jie pažaisti per15 val gauna 10minučių o vien pratimai derinukai ir t.t. ir daugeliui vaikų nėra kantrybės tam, jiems reikia spardyti kamuolį ir t.t. tada treneris ir sako eikit į kiemą ir spardykit juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
katciaData: Penktadienis, 2013-03-01, 1:09 AM | Žinutė # 469








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Vilnius
Forumo mylimieji
Žinutės: 2796
Apdovanojimai: 24
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
žinok, pasakysiu iš patirties, jei vaikas labai judrus tai nereiškia kad bus sportinikas, nes sportinikams reikia ir galvos ant pečių kaip sakant ir susikaupimo ir kantrybės ir atsakingumo ir t.t. o ne vien lėkti bėgti dažniausiai tokie vaikai greitai perdega

oj cia tai pritariu 100% gerai gerai
mes nuo kitu metu, jei dar noras nepraeis, tai keliausim lankyt gatves sokiu galvoju :) nes labai jau jis uzsideges ant tu visu vartymusi, griuvinejimu ir pan... ziuri kartu su manim filmus apie sokius juokas juokas ir poto bando sokt juokas


Atsijungęs
LauritukeData: Penktadienis, 2013-03-01, 8:49 AM | Žinutė # 470








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (katcia)
mes nuo kitu metu, jei dar noras nepraeis, tai keliausim lankyt gatves sokiu galvoju :) nes labai jau jis uzsideges ant tu visu vartymusi, griuvinejimu ir pan... ziuri kartu su manim filmus apie sokius juokas juokas ir poto bando sokt juokas

nu va koks šaunuolis liuks gerai
maniškis tai nori į boksą,sakiau tegu sueina 6 metai tada žiūrėsim,db biški gal ankti dar,nuo 6 metų yra kiek domėjausi čia pas mus :)


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2013-03-01, 11:36 AM | Žinutė # 471








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
žinok, pasakysiu iš patirties, jei vaikas labai judrus tai nereiškia kad bus sportinikas, nes sportinikams reikia ir galvos ant pečių kaip sakant ir susikaupimo ir kantrybės ir atsakingumo ir t.t. o ne vien lėkti bėgti dažniausiai tokie vaikai greitai perdega mūsų klasėje yra labai aktyvus judrus be galo vaikas, kiek tik sporto būrelio lankė, nei vienam ilgiau neišbūdavo, nes per savo tokį judrumą jokio susikaupimo, ir paprasčiausiai treneriai sakydavo tėvams kad neišeina jam niekas, jokios pažangos nes treneris liepia kažką daryti o jam nuobodu, jam veiksmo reikia, nes as liečia futbola realiai jie pažaisti per15 val gauna 10minučių o vien pratimai derinukai ir t.t. ir daugeliui vaikų nėra kantrybės tam, jiems reikia spardyti kamuolį ir t.t. tada treneris ir sako eikit į kiemą ir spardykit


na mes a manau geriau pazystame savo vaika, zinome kur jam reikia kaip sakant susiimti ir panasiai... jis yra labai uzsispyres, kartais uzsispiria ne vietoje ir ne laiku, o kartais labai vietoje ir laiku, jei jam neiseis kazkas jis vistiek darys kol ja iseis, burbes, piks bet vistiek savo padarys. Laikas parodys bus sportininkas ar nebus.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2013-03-01, 2:31 PM | Žinutė # 472








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (katcia)
mes nuo kitu metu, jei dar noras nepraeis, tai keliausim lankyt gatves sokiu galvoju :) nes labai jau jis uzsideges ant tu visu vartymusi, griuvinejimu ir pan... ziuri kartu su manim filmus apie sokius juokas juokas ir poto bando sokt juokas

kaip faina liuks liuks pas mus nelabai jaučių yra tokių būrelių geda tik pramoginiai šokiai, bet gatvės nelabai geda
Quote (Laurituke)
maniškis tai nori į boksą,sakiau tegu sueina 6 metai tada žiūrėsim,db biški gal ankti dar,nuo 6 metų yra kiek domėjausi čia pas mus :)

pas mus tai tik nuo 10m į boksą priima, bet nueina kinderiw su tėčiu 2 kartus per mėnesį pasiboksuoti pas trenerį, nes brangiausiasis ten seniau sportavo mirkt mirkt
Quote (Romeniukas)

na mes a manau geriau pazystame savo vaika, zinome kur jam reikia kaip sakant susiimti ir panasiai... jis yra labai uzsispyres, kartais uzsispiria ne vietoje ir ne laiku, o kartais labai vietoje ir laiku, jei jam neiseis kazkas jis vistiek darys kol ja iseis, burbes, piks bet vistiek savo padarys. Laikas parodys bus sportininkas ar nebus.

tai aišku, kad tėvai geriausiai pažįsta savo vaiką, čia nėra nė kalbos mirkt bet aš turėjau omenį kad labai judrūs vaikai nemoka susikaupti ir neturi kantrybės, tiesiog jiems tas neišeina juokas juokas ir nieko čia baisaus mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
LauritukeData: Penktadienis, 2013-03-01, 2:41 PM | Žinutė # 473








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (snieguoliuke)
pas mus tai tik nuo 10m į boksą priima,

Ruslos puzbrolio sūnus eina nuo 6 metų šią vasarą jam 7 bus lanko kuo puikiausiai,jau turi du diržus kažkokius ten liuks liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2013-03-01, 2:47 PM | Žinutė # 474








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
Ruslos puzbrolio sūnus eina nuo 6 metų šią vasarą jam 7 bus lanko kuo puikiausiai,jau turi du diržus kažkokius ten liuks liuks

o bokse diržus duoda geda geda kažkaip negirdėjau, ten kad karatė dirzai yra tai tikrai, bet bokse geda na gal geda mes kai norėjom leisti tai pasakė kad boksas tik nuo 10m, nes tada pas vaikus proto yra daugiau, nes mažesni gali stipriai susižaloti ir t.t., bet į dziudo į karatę galima nuo 3m gerai gerai


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
LauritukeData: Penktadienis, 2013-03-01, 3:30 PM | Žinutė # 475








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (snieguoliuke)
o bokse diržus duoda geda geda kažkaip negirdėjau, ten kad karatė dirzai yra tai tikrai, bet bokse

juokas juokas juokas juokas blemba kad susakiau apie karate galvoju rašau apie boksą juokas juokas nu kas čia man šiandien yra jau ne pirmas kartas,kad iki galo neįsižiūriu ar neįsiskaitau ir prirašau vėjų juokas juokas juokas apie karate aš čia,ir vaiaks nori į karate. juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2013-03-01, 4:28 PM | Žinutė # 476








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
tai aišku, kad tėvai geriausiai pažįsta savo vaiką, čia nėra nė kalbos bet aš turėjau omenį kad labai judrūs vaikai nemoka susikaupti ir neturi kantrybės, tiesiog jiems tas neišeina ir nieko čia baisaus


tai gali buti, kad Deivydas gali nesusikaupti, jam labiausiai nepatinka kai liepaia kazka daryti ir jis nenori, oj tada kaip uzsispiria... tai vat butu idomu kaip jam sektusi klausytis trenerio, buti paklusniam.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2013-03-01, 11:27 PM | Žinutė # 477








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
blemba kad susakiau apie karate galvoju rašau apie boksą juokas juokas nu kas čia man šiandien yra jau ne pirmas kartas,kad iki galo neįsižiūriu ar neįsiskaitau ir prirašau vėjų juokas juokas juokas apie karate aš čia,ir vaiaks nori į karate. juokas

aš ir sakau kad ne apie boksą juokas juokas juokas juokas o karatė tai nuo 3m jau galima liuks liuks liuks pas mus tai brangu ganėtinai geda Dominyko draugas tai dziudo eina sakė labai patinka, bet ten sakė reikia pradėti vos tik vaikščioti pradeda, nes jau 7-8 nebesilanksto vaikai taip kaip maži juokas juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2013-03-01, 11:33 PM | Žinutė # 478








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
tai gali buti, kad Deivydas gali nesusikaupti, jam labiausiai nepatinka kai liepaia kazka daryti ir jis nenori, oj tada kaip uzsispiria... tai vat butu idomu kaip jam sektusi klausytis trenerio, buti paklusniam.

na šeip nuo trenerio priklauso, bet pas mus griežtas treneris, manau ir gerai turi vaikas jausti pagarbą ir klausyti, kurie neklauso iškart išprašomi iš treniruotės, paskui ateina jau geručiai juokas juokas juokas juokas o jei dar kartą tada neleidžia kurį laiką ateiti arba neima į turnyrus gerai , o šeip dabar žiūri ir kaip mokslai sekasi vaikams nes sakė kad jei nori būti geri sportininkai turi mokytis labai gerai liuks liuks liuks
Quote (Romeniukas)
jam labiausiai nepatinka kai liepaia kazka daryti ir jis nenori, oj tada kaip uzsispiria... tai vat butu idomu kaip jam sektusi klausytis trenerio, buti paklusniam.

o liepia manau visi treneriai nesvarbu kokia sporto šaka, nes yra taisyklės ir t.t. itr turi vaikas daryti ką treneris liepa manau jei vaikas klauso ką tėvai jam sako, arba klauso mokytojos ar auklėtojos, manau taip pat klausys ir trenerio mirkt jei vaikasi jaučia pagarbą suaugusiam žmogui, tai problemų tikrai nebus ir neteks raudonuoti prieš trenerį mirkt mirkt mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
virginijakData: Pirmadienis, 2013-04-08, 10:26 AM | Žinutė # 479








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Alytus
Forumo mylimieji
Žinutės: 8213
Apdovanojimai: 63
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Mano pupos baisios dailininkės - rankdarbininkės, ištisai ką nors kurpia geda
čia dalyvavom tokiam konkursiuke, kuriam reikėjo daryt žvėrelį Velykų tema
mano mažės darbukai:


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
]
Visų darbelių atskiros detalės ir fonai paimti iš http://forum.materinstvo.ru/index.php?showforum=223 http://www.forum.fotowedding.ru/, http: / / lenagold.ru, http://photoshablon.ru/, http://allday.ru/, https://www.google.lt/imghp?hl=lt&tab=wi Nuoširdus ačiū Jų visų kūrėjams
Atsijungęs
virginijakData: Pirmadienis, 2013-04-08, 10:27 AM | Žinutė # 480








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Alytus
Forumo mylimieji
Žinutės: 8213
Apdovanojimai: 63
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
čia dičkės:



Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
]
Visų darbelių atskiros detalės ir fonai paimti iš http://forum.materinstvo.ru/index.php?showforum=223 http://www.forum.fotowedding.ru/, http: / / lenagold.ru, http://photoshablon.ru/, http://allday.ru/, https://www.google.lt/imghp?hl=lt&tab=wi Nuoširdus ačiū Jų visų kūrėjams
Atsijungęs
Forumas » ŠEIMA » Vaikučiai » Vaikučių mėgstamiausi užsiėmimai (vaikučių pomėgiai)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024