Penktadienis, 2024-04-19, 2:20 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Laurituke, Romeniukas  
Forumas » ŠEIMA » Vaikučiai » Pieniniai dantukai (Viskas apie jų priežiūrą)
Pieniniai dantukai
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-10-11, 8:25 PM | Žinutė # 196








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
mes šiandien buvom pas odontologę, tai sakė labai nepergyvent dėl kreivo dantuko, liepė masažuoti ir išsitiesina liuks , bet kitą savaitę eisim pas pasiūlytą ortodontą liuks liuks

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2012-12-05, 8:18 PM | Žinutė # 197








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
teko apsilankyti mums dar kartą pas ortodontę mirkt mirkt darė dantukų visų nuotrauką, nes priekinis dantukas kreivokas, bet iš nuotraukos sakė viskas gerai, nes kitiems vaikams sako jei pamato kad dygsta kreivai ar ne taip net operacijų reikia geda geda bet sakė plokštelės reikės, nes sąkandis nelabai geras geda bet va užsirašėm į eilę dėl plokštelės sakė po metų reikės vėl ateiti aišku jei kažkas bus netaip anksčiau ateiti, o šeip esam užregistruoti dėl ploštelės ir esam 652 juokas juokas juokas juokas juokas juokas sakė eilės tai beprotiškai didelės , ir ligonių kasos kompensuos o jei ir reikės mokėti tai iki 100 Lt liuks

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2012-12-21, 10:36 PM | Žinutė # 198








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Musu Deivydukui dar tik dabar kalasi naujas nuolatinis dantukas,pats pirmasis. Ir vakar iskrito pats pirmasis, tiksliau pats issitrauke, pasidejo po pagalve ir kazkur dingo, tai velai vakare ejome verteme aukstyn kojom jo visa lova ir ieskojome dantuko,bet neberadome, tai siaip ne taip itikinome kad jau pasieme dantuku feja. ryte rado pinigeliu gerai

Bet deja ir pas Deivyduka netaisiklingas sakandis verkia


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2012-12-21, 10:37 PM | Žinutė # 199








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
(snieguoliuke)
sakė eilės tai beprotiškai didelės , ir ligonių kasos kompensuos o jei ir reikės mokėti tai iki 100 Lt

tai jei nelaukti eileje 100lt ir plokstele vaikas turi be laukimo ane?


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2012-12-21, 10:43 PM | Žinutė # 200








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
(Romeniukas)
tai jei nelaukti eileje 100lt ir plokstele vaikas turi be laukimo ane?

oj ne plokštelė kelis tūkstančius kainuotų, čia tiek damokėti reikt gali kai eilės sulauksim mirkt betgi tu minėjai, kad pas jūsų odontologą labai greitai tas plokšteles duoda, nors nelabai įsivaizduoju kaip, nes stato į eilę per ligonių kasas dėl plokštelių geda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2012-12-21, 10:54 PM | Žinutė # 201








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
(snieguoliuke)
oj ne plokštelė kelis tūkstančius kainuotų, čia tiek damokėti reikt gali kai eilės sulauksim betgi tu minėjai, kad pas jūsų odontologą labai greitai tas plokšteles duoda, nors nelabai įsivaizduoju kaip, nes stato į eilę per ligonių kasas dėl plokštelių

ai nu supratau. na man sake kad nera dideles eiles, bus matyt. kol kas dar nereikia ploksteles, laukiame kol iskris sonniiai dantukai ,nes dar pieniniai


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2012-12-21, 11:09 PM | Žinutė # 202








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
(Romeniukas)
ai nu supratau. na man sake kad nera dideles eiles, bus matyt. kol kas dar nereikia ploksteles, laukiame kol iskris sonniiai dantukai ,nes dar pieniniai

mums sakė dėl sakandžio reikės plokštelės, tai oškrat į eilę užrašė sako kol išdiks dantukai ir sulauksit liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2013-01-10, 7:07 PM | Žinutė # 203








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
mums lenda kitas priekinis dantukas liuks liuks liuks pagaliau sulaukėme :) :) :)

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
iditData: Ketvirtadienis, 2013-01-17, 9:10 PM | Žinutė # 204








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
pagaliau ir Zygučiui pradėjo byret dantukai.na o vaikiam tai odontologe passake:Martynui-kai užaugs,užsidirbs tai ir susitvarkys dantis,Augustui-išoperuot adenoidus<nes kvepuoja per burna>.
Atsijungęs
noeleData: Ketvirtadienis, 2013-01-17, 9:26 PM | Žinutė # 205








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:kedainiai
Forumo mylimieji
Žinutės: 10021
Apdovanojimai: 21
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą Plepučių,pleputė
pas maniske kai iskrito pernai vasara tie du taip ir kiti ne nekliba:sypsausi: laukiam tos dantuku fejos.bet kaip ner taip ner

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2013-01-17, 10:29 PM | Žinutė # 206








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
pagaliau ir Zygučiui pradėjo byret dantukai.
tai jau laukia naujų dantukų bernužėlis liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2013-01-18, 10:22 AM | Žinutė # 207








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Musu Deivydukui irgi pagaliau pradejo byreti, vienas iskrito, kleba jau kitas. ir vienas jau priekinis virsuje auga naujas  liuks

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2013-01-18, 2:36 PM | Žinutė # 208








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Šiandien paskambino Dominykas iš mokyklos sako dantį labai skauda, liepiau nueiti pas seselę, tai paskui atskambino ir sako, man tikriausiai skaudėjo nes pasirodo naujas išlindo apačioje liuks

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2013-02-07, 7:09 PM | Žinutė # 209








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
mes vakar išsitraukme dar vieną pieninį dantuką liuks laukiam naujo liuks liuks liuks

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
IrceData: Penktadienis, 2013-02-08, 1:12 PM | Žinutė # 210








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 11602
Apdovanojimai: 72
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Quote (snieguoliuke)
užsirašėm į eilę dėl plokštelės sakė po metų reikės vėl ateiti aišku jei kažkas bus netaip anksčiau ateiti, o šeip esam užregistruoti dėl ploštelės ir esam 652 sakė eilės tai beprotiškai didelės , ir ligonių kasos kompensuos o jei ir reikės mokėti tai iki 100 Lt

Mano bernužėlis nešioja plokštelę (kolkas tik viršutiniams dantims,bet reiks ir apatiniams),eilėj stovėjom metus,o primokėti nieko nereikėjo.Tuoj reikės važiuoti ir antrą pasiimti,apatinimas dantims,nes baisiai kreivi.
O panelė jau apačioj keturis nuolatinius turi,viršutiniai priekiniai du kliba.Ir nauji krūminiai išdygę,ėjom dengti silantais.


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

MANO DARBELIAI
Atsijungęs
Forumas » ŠEIMA » Vaikučiai » Pieniniai dantukai (Viskas apie jų priežiūrą)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024