Ketvirtadienis, 2024-04-25, 6:19 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Valedy  
Forumas » BŪKIME GRAŽIOS » Plaukai » SOS- slenka plaukai (Ką naudojat tokiu atveju?...)
SOS- slenka plaukai
RomeniukasData: Pirmadienis, 2010-10-04, 9:01 AM | Žinutė # 106








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (zuika)
ar ruduo ar vasara man slenka visvien,,jau baugiu išprotėt

O ką esi naudojusi nuo plaukų slinkimo? galvoju matai nėra taip paprasta rasti gerą ir tinkamą priemonę ar vitaminus,daug tenka visko išmėginti kol atrandi tai kas tau tinka 10


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
zuikaData: Trečiadienis, 2010-10-06, 2:07 PM | Žinutė # 107








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:......
Forumo mylimieji
Žinutės: 3559
Apdovanojimai: 26
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
O ką esi naudojusi nuo plaukų slinkimo?

buvau nusipirkus pora ampolių su placenta,bet aišku pora permažai ir dar mano plaukai stori...kažkada naudojau LAkme šampūna nuo slinkimo ,kažkiek padėjo..bet va daug kas sako reikia stiprinti organizmą iš vidaus..o aš paskutini kart kai vitaminus geriau tai tas buvo nėštumo metu..
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-10-06, 2:53 PM | Žinutė # 108








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (zuika)
buvau nusipirkus pora ampolių su placenta,bet aišku pora permažai ir dar mano plaukai stori...kažkada naudojau LAkme šampūna nuo slinkimo ,kažkiek padėjo..bet va daug kas sako reikia stiprinti organizmą iš vidaus..o aš paskutini kart kai vitaminus geriau tai tas buvo nėštumo metu..

Taigal vertėtų pamėginti pagerti vitaminus galvoju Ir viskas gal susitvarkytų _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-10-06, 3:50 PM | Žinutė # 109








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
zuika pabandyk vitaminų pagerti mua

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-10-06, 4:46 PM | Žinutė # 110








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Skaičiau labai gerus atsiliepimus apie rusiskus žiniuonės agatos balzamus, jų yrapirkti eurokos parduotuvėse. kaina apie 7lt. Reikėtų pabandyti,nes rusiška kosmetika man patinka _liuks_

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-10-06, 4:49 PM | Žinutė # 111








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
kosmetika plaukams iš virtuvės

Citrina

Citrinos rūgštis veikia sutraukiamai, todėl kosmetikoje naudojama riebiai odai ir plaukams priežiūrėti. Neblogai susidoroja su pleiskanomis. Taip pat citrinos sulčių rūgštys turi blukinamąjį poveikį. Šio vaisiaus sudėtyje yra nemažai vitamino C, todėl po procedūrų su citrina galima tikėtis sveikesnio atspalvio.

Citrinos gaiviklis riebiems plaukams. Litre vandens 15 minučių pavirkite keturių išspaustų citrinų žieveles. Šampūnu ištrinkę galvą, šiuo skysčiu perskalaukite plaukus. Taip pat galima į perskalauti skirtą vandenį įlašinti grynų citrinų sulčių šaukštelį. Toks perskalavimas turi šviesinamąjį poveikį.

Bananai

Bananuose yra nemažai ląstelienos, baltymų, kalio, vitamino A, C, E. Dėka savo minkštumo bananai naudojami įvairioms kaukėms. Galima naudoti ir veido priežiūrai.

Bananų kaukė sausėjantiems plaukams. 1–3 bananus (priklauso nuo plaukų ilgio) ištrinkite iki vientisos masės su stikline pieno. Gautą masę užtepkite ant drėgnų ištrinktų plaukų. Palikite 15–20 min. Kursas tęsiamas 20 dienų, tepant kaukę kas antrą dieną. Plaukai taps lankstūs, bus sudrėkinti ir sveikai blizgės.

Majonezas

Maitinamoji majonezo kaukė. Majoneze yra nemažai kiaušinių ir riebalų, todėl nereikia nieko papildomai dėti. Tiesiog tepkite majonezą ant plaukų ir būkite su šia kauke 15–20 min. Kad neliktų majonezo kvapo, drėgnus plaukus galima papurkšti specialiomis nuo karščio saugančiomis priemonėmis, jos yra kvapnios ir apsaugo plaukus nuo žalojančio feno karščio.

Arbata

Gausybės mikroelementų, vitaminų ir kitų naudingų medžiagų dėka arbata pasižymi tonizuojamuoju, uždegimą slopinančiu ir raminamuoju poveikiu. Arbatos paketukai dažniausiai naudojami akių nuovargiui, patinimams ir juodiems ratilams mažinti. Stipri arbatos ištrauka tinkama ir plaukų priežiūrai.

Atspalvį suteikianti priemonė iš arbatos. 3–4 šaukštus juodosios arbatos arbatžolių užpilkite stikline verdančio vandens. Palaikykite 15–20 min. Perskalaukite plaukus šia ištrauka ir iššukuokite. Tai puikus būdas suteikti plaukams lengvą rausvai rudą atspalvį, kuris išliks iki kito plaukų trinkimo.
Priemonė iš arbatos plaukams stiprinti

Arbatos ištrauka puikiai tiks, jeigu jaučiate, kad plaukai ėmė slinkti ir ne taip gerai auga. 10 dienų vakarais įtrinkite galvos odą stipria arbatos ištrauka. Gali būti, kad ši priemonė padės geriau už bet kokį plaukus stiprinantį losjoną.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-10-06, 4:53 PM | Žinutė # 112








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
zuika, siūlyčiau tau pabandyti vitaminus HIMALAYA" pasiskaityk plačiau apie šiuos vitaminus,gal tau padėtų,jie skirti nuo plaukų slinkimo. _liuks_

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-10-06, 7:24 PM | Žinutė # 113








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Skaičiau labai gerus atsiliepimus apie rusiskus žiniuonės agatos balzamus, jų yrapirkti eurokos parduotuvėse. kaina apie 7lt. Reikėtų pabandyti,nes rusiška kosmetika man patinka

aga naudojau kaukę _liuks_ _liuks_
zuika pasitikrink kraują miela gal tau kokia mažakraujystė galvoju ir šeip gal kažko trūksta jei tau taip slenka galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-10-06, 8:25 PM | Žinutė # 114








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
zuika pasitikrink kraują gal tau kokia mažakraujystė ir šeip gal kažko trūksta jei tau taip slenka

Pas mane kraujas kuo puikiausias,o plaukai slenka na dabar geriu vitaminus gal bus geriau _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-10-06, 8:35 PM | Žinutė # 115








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Pas mane kraujas kuo puikiausias,o plaukai slenka na dabar geriu vitaminus gal bus geriau

mano draugytės tokie plaukai ploni o kaip slenka sako tuoj plika paliksiu juokas
o šeip ji pradėjo gerti AJERŲ ŠAKNIASTIEBIAI, žolelių arbata
Nuoviras stiprina plaukų šaknis, skalaujami išplauti slenkantys ir riebūs plaukai.
Paruošimo būdas:
0.5 valgomojo šaukšto susmulkintų šakniastiebių užpilti stikline vandens. Uždengti ir kaitinti ant silpnos ugnies 15 min, po to nukošti.


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-10-06, 8:46 PM | Žinutė # 116








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Žinok nesicackinu su visokiais nuovyrais 10 Tikiu,kad padeda,bet tingiu 10 Tikrai dar ne plika juokas tai gal kaip nors išsisuksiu 10

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-10-06, 8:52 PM | Žinutė # 117








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Žinok nesicackinu su visokiais nuovyrais Tikiu,kad padeda,bet tingiu Tikrai dar ne plika tai gal kaip nors išsisuksiu

na manau jei jau labai labai pradėtų slinkti ir niekas kitas nepadėtų gal pabandyčiau ir nuovyrus juokas juokas bet kažkaip neslenka taip jau baisiai juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-10-06, 8:54 PM | Žinutė # 118








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na manau jei jau labai labai pradėtų slinkti ir niekas kitas nepadėtų gal pabandyčiau ir nuovyrus bet kažkaip neslenka taip jau baisiai

Jei plikti pradėčiau tai ir šūdą kaip sakant užsidėčiau užsivirinčiau,kad tik padėtų juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-10-06, 9:06 PM | Žinutė # 119








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
tai ir šūdą kaip sakant užsidėčiau užsivirinčiau,kad tik padėtų

juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
zuikaData: Penktadienis, 2010-10-08, 12:49 PM | Žinutė # 120








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:......
Forumo mylimieji
Žinutės: 3559
Apdovanojimai: 26
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
oi ačiū mergaitės už patarimus ..Kraujas mano geras ,bandysiu vitaminus gert..
Atsijungęs
Forumas » BŪKIME GRAŽIOS » Plaukai » SOS- slenka plaukai (Ką naudojat tokiu atveju?...)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024