Pirmadienis, 2024-04-29, 5:55 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Valedy  
Forumas » BŪKIME GRAŽIOS » Kūno priežiūra » Soliariumai.SPA centrai (Einate?Patinka-nepatinka?)
Soliariumai.SPA centrai
LauritukeData: Trečiadienis, 2012-05-23, 9:14 AM | Žinutė # 46








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Romeniukas)
Nu nieko sau kas dvi savaites po 100lt tikrai ne pigus malonumas. geda

nu jo sakau,kad nepigu :) ir kai nupurškia būni laaabai ruda akivaiždžiai matosi rudumas,ne taip kaip paprastai kad deginiesi,tai snieguoliuke, jei eini į purškiamą tai jaučiu jau kaip negrė? sypsausi sypsausi


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2012-05-23, 9:18 AM | Žinutė # 47








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
nu jo sakau,kad nepigu ir kai nupurškia būni laaabai ruda akivaiždžiai matosi rudumas,ne taip kaip paprastai kad deginiesi,tai snieguoliuke, jei eini į purškiamą tai jaučiu jau kaip negrė?

Tai jau tikrai, nu tikrai snieguoliuke kaip negre, nes mačiau kaip buna kai nupurskia, pavydžiu tokiu atveju visda gražiai ruda,bet eina sau po 100lt tarkim kas dvi savaites na nežinau aš sau to leisti negaliu geda


Pagalba naujokams ir ne tik čia



Paskutinį kartą redaguota Romeniukas - Trečiadienis, 2012-05-23, 9:40 AM
Atsijungęs
LauritukeData: Trečiadienis, 2012-05-23, 9:37 AM | Žinutė # 48








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Romeniukas)
nu tikrai snieguoliuke kaip negre nes mačiau

ją matei? sypsausi


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2012-05-23, 9:40 AM | Žinutė # 49








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
ją matei?

Ne ją mačiau,o mačiau koks efektas kai nupurškia gražu žiūrėti, tai snieguoliuke reiškia ruda kaip reikalas liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2012-05-23, 11:47 AM | Žinutė # 50








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
nu jo sakau,kad nepigu :) ir kai nupurškia būni laaabai ruda akivaiždžiai matosi rudumas,ne taip kaip paprastai kad deginiesi,tai snieguoliuke, jei eini į purškiamą tai jaučiu jau kaip negrė?

Quote (Romeniukas)
Tai jau tikrai, nu tikrai snieguoliuke kaip negre, nes mačiau kaip buna kai nupurskia, pavydžiu tokiu atveju visda gražiai ruda,bet eina sau po 100lt tarkim kas dvi savaites na nežinau aš sau to leisti negaliu geda

visai ne į tokį einu juokas juokas juokas juokas juokas einu į soliarumą, kur yra ir stovimas ir gulimas, ir purškia vandenį kai stovi arguli, jis ten maišytas su kažkuo, ir to šlykstaus kvapo nebūna, kai išeini į soliariumo juokas juokas juokas o šeip ėjau 3 kartą, nes gavau abonentą 3mėn, tai sakaiu paeisiu dabar iki birželio vidurio, kad askui saulėje lygiai nudegčiau liuks liuks liuks , tik va kojos galėtų būti rudesnės mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2012-05-23, 11:51 AM | Žinutė # 51








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
visai ne į tokį einu einu į soliarumą, kur yra ir stovimas ir gulimas, ir purškia vandenį kai stovi arguli, jis ten maišytas su kažkuo, ir to šlykstaus kvapo nebūna, kai išeini į soliariumo o šeip ėjau 3 kartą, nes gavau abonentą 3mėn, tai sakaiu paeisiu dabar iki birželio vidurio, kad askui saulėje lygiai nudegčiau , tik va kojos galėtų būti rudesnės

a matai kaip,parašiai į purškiamą tai taip ir supratome juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2012-05-23, 11:55 AM | Žinutė # 52








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
a matai kaip,parašiai į purškiamą tai taip ir supratome juokas

tai jis taip ir vadinasi kažkoks ten purškiamas soliariumas su kažkiomis priemaišomis gal juokas juokas juokas juokas bet tikrai super liuks dabar eiti negaliu nes mano dienos, bet jau penktadienį lėksiu liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2012-05-23, 11:57 AM | Žinutė # 53








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
tai jis taip ir vadinasi kažkoks ten purškiamas soliariumas su kažkiomis priemaišomis gal bet tikrai super dabar eiti negaliu nes mano dienos, bet jau penktadienį lėksiu

Aš dar bandysiu į stovimą draugė nuėjo kokius tris kartus ir visa ruda gražu žiūrėti, na aišku ji ilgą laiką šiaip lanosi su pertraukomis,o man kaip pirmi kartai tai kažin kaip ten kibs tas rudumas galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2012-05-23, 12:00 PM | Žinutė # 54








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Aš dar bandysiu į stovimą draugė nuėjo kokius tris kartus ir visa ruda gražu žiūrėti, na aišku ji ilgą laiką šiaip lanosi su pertraukomis,o man kaip pirmi kartai tai kažin kaip ten kibs tas rudumas

na po trijų kartų nelabai kas matosi, nebent ejo po kokias15 min geda , nes seip jei eini pirmą kartą pirmas apsilankymas būna kokias4 minutes ir po kokio 6-7 galima apie 8min eiti ir jei oda linkusi į rudumą tai ir būsi ruda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2012-05-23, 12:01 PM | Žinutė # 55








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na po trijų kartų nelabai kas matosi, nebent ejo po kokias15 min , nes seip jei eini pirmą kartą pirmas apsilankymas būna kokias4 minutes ir po kokio 6-7 galima apie 8min eiti ir jei oda linkusi į rudumą tai ir būsi ruda

Tai ji ir eina po daug minučiu nes lankosi jau ilgą laiką soliariume su pertraukomis, o as tik 3 min buvau.


Pagalba naujokams ir ne tik čia



Paskutinį kartą redaguota Romeniukas - Trečiadienis, 2012-05-23, 12:02 PM
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2012-05-23, 12:03 PM | Žinutė # 56








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Sako kad stovimame daug geriau, dar skirtumas kur eina, kita draugė eina kur minutė 1lt o kita kur minutė 120lt. ir sako skirtumas yra tipo kaip suprantu kur brangiau ten lepos daug geresnės galvoju

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
LauritukeData: Trečiadienis, 2012-05-23, 2:49 PM | Žinutė # 57








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (snieguoliuke)
visai ne į tokį einu juokas juokas juokas juokas juokas einu į soliarumą, kur yra ir stovimas ir gulimas, ir purškia vandenį kai stovi arguli, jis ten maišytas su kažkuo, ir to šlykstaus kvapo nebūna, kai išeini į soliariumo juokas juokas juokas o šeip ėjau 3 kartą, nes gavau abonentą 3mėn, tai sakaiu paeisiu dabar iki birželio vidurio, kad askui saulėje lygiai nudegčiau liuks liuks liuks , tik va kojos galėtų būti rudesnės mirkt

juokas tu čia apie tokį purškimą,čia jau senas bajeris aš kur einu jau senai tokie soleriumai sustatyti su purškimu,purškia vandeniuką dar jis su kvapu gerai
Quote (Romeniukas)
Aš dar bandysiu į stovimą draugė nuėjo kokius tris kartus ir visa ruda gražu žiūrėti, na aišku ji ilgą laiką šiaip lanosi su pertraukomis,o man kaip pirmi kartai tai kažin kaip ten kibs tas rudumas galvoju

o aš stovimam neišstoviu 10min man pasidaro negerai nepatinka einu į gulimą :)
Quote (snieguoliuke)
na po trijų kartų nelabai kas matosi, nebent ejo po kokias15 min geda , nes seip jei eini pirmą kartą pirmas apsilankymas būna kokias4 minutes ir po kokio 6-7 galima apie 8min eiti ir jei oda linkusi į rudumą tai ir būsi ruda

labai priklauso nuo odos,man matosi po 1 karto,aš darau didelias pertaukas ir po tų pertraukų matosi po 1 karto be problemų liuks
Quote (Romeniukas)
Sako kad stovimame daug geriau, dar skirtumas kur eina, kita draugė eina kur minutė 1lt o kita kur minutė 120lt. ir sako skirtumas yra tipo kaip suprantu kur brangiau ten lepos daug geresnės galvoju

aš moku po 1,20lt ž minutę,stipresnės lempos ir įdegis geriau matosi,už tai man jau ir po 1 karto matosi,einu aš po 10min visada nesvarbu kiek senai jau lankausi ten sypsausi


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2012-05-23, 2:51 PM | Žinutė # 58








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
o aš stovimam neišstoviu 10min man pasidaro negerai einu į gulimą

Tai vat aš jaučiu,kad ir neišstovėsiu pasidarys negera dar iškrisiu nes realiai nepernešu karščio visai. nepatinka

Quote (Laurituke)
labai priklauso nuo odos,man matosi po 1 karto,aš darau didelias pertaukas ir po tų pertraukų matosi po 1 karto be problemų

Tai gali būti tu ir šiaip manau tokia ne iš baltujų liuks

Quote (Laurituke)
aš moku po 1,20lt ž minutę,stipresnės lempos ir įdegis geriau matosi,už tai man jau ir po 1 karto matosi,einu aš po 10min visada nesvarbu kiek senai jau lankausi ten

Tai tikiu,kad matosi,sakau draugė eina po 120 ir super o kur už 1lt kažkaip sunkiau kimba nepatinka


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
LauritukeData: Trečiadienis, 2012-05-23, 2:59 PM | Žinutė # 59








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Romeniukas)
Tai gali būti tu ir šiaip manau tokia ne iš baltujų liuks

nu nesu balta,ne :) geda
Quote (Romeniukas)
Tai tikiu,kad matosi,sakau draugė eina po 120 ir super o kur už 1lt kažkaip sunkiau kimba nepatinka

pas mus yra ir po 0,90 bet reikia daug daugiau kartų eiti kad matytusi :)


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2012-05-23, 2:59 PM | Žinutė # 60








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
kokius kremus merginos naudojate? bliam kokie jie brangūs tai negaliu sakau gal naudoti paprasta kokį kūno lasjoną ar bus negerai? galvoju

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Forumas » BŪKIME GRAŽIOS » Kūno priežiūra » Soliariumai.SPA centrai (Einate?Patinka-nepatinka?)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024