Ketvirtadienis, 2024-03-28, 4:58 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forumas » MŪSŲ NAMAI » Sodas-Daržas-Gėlės » Daržas-daržovės
Daržas-daržovės
wilmusiaData: Sekmadienis, 2011-07-10, 8:34 PM | Žinutė # 166








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:kaunas
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 229
Apdovanojimai: 4
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
O kurklių pas mus - gyvas velnias Ar įsivaizduojat, kokia jų vada? Gal keli tūskstančiai _pikt_ Kai kasinėju dirva ir iškasu su kąstuvu, tai jame viskas juda. Tikrai, nemeluoju - po vienu kąstuvu keli tūkst kiaušinėlių, tokių kaip žuvų ikrai . O tą pačią dieną kitam lauko gale iškąsiau jau besiritančius. tai tikrai - visa žemė kąstuve judėjo. Dalį sudeginom, dalį užpylėm vandeniu. bet eina sau, kokiais kiekiais jie dauginasi. ir naikinam rodos nemažai... 12 O suaugęs išvis šlykštus..Fui...

Atsijungęs
vijole1972Data: Sekmadienis, 2011-07-10, 11:25 PM | Žinutė # 167








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:ukmergė
Forumo ištikimieji
Žinutės: 2066
Apdovanojimai: 31
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
nu ka merginos atidariau vakavimo sezoną miela miela tai nusikaliau negyvai _pikt_ _pikt_



FACEBOOK
Atsijungęs
DuckyData: Pirmadienis, 2011-07-11, 6:17 PM | Žinutė # 168








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Vilnius
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 302
Apdovanojimai: 2
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
o šeip man naminės avietės nelabai, va miško tai pasaka


pritariu šiemet labai daug miško kirtavietėj aviečių, valgiau visą savaitgali non stopu mama padarė jau sirupo ir uogienės
Quote (snieguoliuke)
mes palastėm pelenais ir čiki


sakiau kad padeda
Quote (snieguoliuke)
aga cukinijų pas mane labai daug bus jau yra kelios nemažos


mes jau kepamės ir iš viso rojus dabar- visko pilna sode


Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2011-07-13, 3:06 PM | Žinutė # 169








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Ducky)
pritariu šiemet labai daug miško kirtavietėj aviečių, valgiau visą savaitgali non stopu mama padarė jau sirupo ir uogienės


aga labai skanu, varysim mes ryt ar poryt aviečiauti miela miela
Quote (Ducky)
mes jau kepamės ir iš viso rojus dabar- visko pilna sode

aga tikra pasaka _liuks_ _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2011-07-13, 3:09 PM | Žinutė # 170








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (wilmusia)
O kurklių pas mus - gyvas velnias

o pas mus jų nėra, arba aš jų nemačiau 10
Quote (vijole1972)
nu ka merginos atidariau vakavimo sezoną tai nusikaliau negyvai

aš atidariau irgi _liuks_ _liuks_ jau savaitgalį šparagus vakuosiu, pasidariau geltonų serbentų džemą, raudonų serbentų dže,ą ir kompotą, vyšnių uogienę ir kompotą, reikės agrastų ir cukinijų kompotą dar daryti , ir žinoma agurkai


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
iditData: Trečiadienis, 2011-07-13, 3:12 PM | Žinutė # 171








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (wilmusia)
O kurklių pas mus

kurklius naikina kurmiai juokas bet seip uzjauciu,pas mano tevus Jurej ju buvo gyvas velnias<bet nepamenu kaip naikino liudna
Atsijungęs
titanikeData: Trečiadienis, 2011-07-13, 6:11 PM | Žinutė # 172








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Kėdainiai
Forumo ištikimieji
Žinutės: 1691
Apdovanojimai: 18
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
idit, pasiklausk kai turėsi progą 10 o aš šiandien jau cukinija valgiau na troškinau miela

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2011-07-13, 11:18 PM | Žinutė # 173








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (titanike)
o aš šiandien jau cukinija valgiau na troškinau

mes irgi jau, kaip skanu, ir blynus jau kepiau


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
wilmusiaData: Ketvirtadienis, 2011-07-14, 4:59 PM | Žinutė # 174








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:kaunas
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 229
Apdovanojimai: 4
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
pas mano tevus Jurej ju buvo gyvas velnias

tai va...ir mes jūrėj..ir po šiai dienai jų - gyvas velnias.


Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-07-15, 8:54 PM | Žinutė # 175








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na merginos, kaip derlius jūsų miela miela pas mus labai daug agurkų, tik išskyniau ir vėk krepšys, atsibos vakuoti man juokas juokas , prisivyriau nemažai raudonų ir geltonų serbentų džemo, _liuks_ _liuks_ o agurkus kas antrą dieną tenką vakuoti

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
DuckyData: Sekmadienis, 2011-07-17, 8:31 PM | Žinutė # 176








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Vilnius
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 302
Apdovanojimai: 2
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
na merginos, kaip derlius jūsų miela miela pas mus labai daug agurkų, tik išskyniau ir vėk krepšys, atsibos vakuoti man juokas juokas , prisivyriau nemažai raudonų ir geltonų serbentų džemo, _liuks_ _liuks_ o agurkus kas antrą dieną tenką vakuoti


va ka tik iš sodo grįžom, tai agurkai tik ką prasidėjo, nors cukinijos jau savaitę gerą kaip dera pirmą kart taip kad agurkai vėliau nei cukinijos. O mama su avietėm užsikasusi buvo - nu tikrai siaubingai daug aviečių - padarėm 7 trilitrinius sirupo, dar uogienių nemažai na o aš tiesiog valiau o jūs buvot aviečiaut?
Dar šiandien serbentus pusę dienos rinkau ant saulės kepdama - 20l surinkau - darysim sultis :)


Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2011-07-18, 11:34 AM | Žinutė # 177








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Ducky)
va ka tik iš sodo grįžom, tai agurkai tik ką prasidėjo, nors cukinijos jau savaitę gerą kaip dera pirmą kart taip kad agurkai vėliau nei cukinijos. O mama su avietėm užsikasusi buvo - nu tikrai siaubingai daug aviečių - padarėm 7 trilitrinius sirupo, dar uogienių nemažai na o aš tiesiog valiau o jūs buvot aviečiaut?

pas mus agurkai anksčiau buvo nei cukinikos miela bet kiek agurkų daug cukinijų irgi daug bus nes užmegzta nemažai, o moliūgai dar mažiukai, bet kaip išsikerojo juokas juokas juokas manasiss sako nežinau kur reiks dėt agurkus nes dar tik prad-ia o jau kiek privakavau o aviečiauti mes patys buvom vieną kart apie 10L parsivežėm o kitą kartą apie 17 tai irgi užsivertus avietėmis buvau, dau užsišaldėm, džemą dariau ir paprastą uogienė _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2011-07-18, 11:36 AM | Žinutė # 178








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Ducky)
ar šiandien serbentus pusę dienos rinkau ant saulės kepdama - 20l surinkau - darysim sultis :)

aš penktadienėnį išsiskyniau paskutinius raudonuosius irgi sultis dariau _liuks_ _liuks_
jau valgėm savus šparagus _liuks_ o šilknamyje jau paprikos 3 oranžinės _liuks_ _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
iditData: Antradienis, 2011-07-19, 12:43 PM | Žinutė # 179








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
na merginos, kaip derlius jūsų

brokoliai jau peraugo,kalfijoru galvos kaip parduotuvese,burokelius jau men kaip valgau,morkos irgi ne mazos,agurkai ir pomidorai lauke tai uz savaites prasides,is kopustu jau dariau balandelius tik sparagai nenori augt gal vieta netiko galvoju ne bet bendrai vusai neblogai _liuks_
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2011-07-19, 2:13 PM | Žinutė # 180








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
brokoliai jau peraugo,kalfijoru galvos kaip parduotuvese,burokelius jau men kaip valgau,morkos irgi ne mazos,agurkai ir pomidorai lauke tai uz savaites prasides,is kopustu jau dariau balandelius tik sparagai nenori augt gal vieta netiko ne bet bendrai vusai neblogai

mes šparagus jau valgėm, ryt važiuosiu skinti ir vakuosiu _liuks_ _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » MŪSŲ NAMAI » Sodas-Daržas-Gėlės » Daržas-daržovės
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024