Penktadienis, 2024-03-29, 3:52 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forumas » MŪSŲ NAMAI » Butas-Namas-Kambariai » Dažai ar tapetai?
Dažai ar tapetai?
babyData: Pirmadienis, 2011-07-11, 9:24 PM | Žinutė # 61








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:vilnius
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 155
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Pas mus vienas kambarys,nebus apstatytas apkrautas,manau visai gerai žiūrėsis Neturime daug baldų tai ir nebus apkrautas,nes senų baldų beveik nesivešime,tai kol naujus po truputi nusipirksime bus tuštuma,lova,vaikų foteliai ir sekcija

o kaip vaikai miega ant fotelių galvoju čia gal tokie kaip maži kampiukai, nes kažkaip foteliai man atrodo tie foteliai kur sedėt galima, nes vaikučiams ar gerai jiems nugarytėms galvoju mano pusseserė gydytoja tai mums praveda instruktažą ir apie gulėjimą ir apie visą kitą juokas juokas o tai spintos nebus, vietiek gi jūsų vaikų rūbai miela o kombarys didelis, jei kokių 20kv nenorit atskirti ir kad vaikai turėtų savo, nes kažkaip jūsų su vyru santykiai nukentės manau 10
Quote (Romeniukas)
Nežinau kada klyjuos gal jau šį savaitgalį jei nebus papildomo darbo Kai bus išklijuota pasirodysiu

oj kaip faina lauksim foto
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2011-07-11, 9:30 PM | Žinutė # 62








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (baby)
o kaip vaikai miega ant fotelių galvoju čia gal tokie kaip maži kampiukai, nes kažkaip foteliai man atrodo tie foteliai kur sedėt galima, nes vaikučiams ar gerai jiems nugarytėms galvoju mano pusseserė gydytoja tai mums praveda instruktažą ir apie gulėjimą ir apie visą kitą juokas juokas o tai spintos nebus, vietiek gi jūsų vaikų rūbai miela o kombarys didelis, jei kokių 20kv nenorit atskirti ir kad vaikai turėtų savo, nes kažkaip jūsų su vyru santykiai nukentės manau 10

Taip gerai tu galvoji tai tokie kampiukai kurie išsikleidžia ir būna kaip lova. 10 Tikrai nemiegos ant paprastų fotelių. Juk sakau po truputi nusipirksime ir spintą ir visą kitą,mūms dar virtuvę reikia įsirngti visą,nes nieko neturime,viskas po truputi ir susitvarkysime. _liuks_ Kas dėl vaikų tai kažkąč galvosime dėl pertvaros,o mūsų santikiai tai nebijok nenukentės,yra kas dar mažesniam kambarį gyvena ir santikiai manau nenukentėjo juokas juokas juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
babyData: Pirmadienis, 2011-07-11, 9:36 PM | Žinutė # 63








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:vilnius
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 155
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Taip gerai tu galvoji tai tokie kampiukai kurie išsikleidžia ir būna kaip lova. Tikrai nemiegos ant paprastų fotelių. Juk sakau po truputi nusipirksime ir spintą ir visą kitą,mūms dar virtuvę reikia įsirngti visą,nes nieko neturime,viskas po truputi ir susitvarkysime. Kas dėl vaikų tai kažkąč galvosime dėl pertvaros,o mūsų santikiai tai nebijok nenukentės,yra kas dar mažesniam kambarį gyvena ir santikiai manau nenukentėjo

o didelis jūsų kambarys ar standartinis miela pas mane vienas didelis tai man vietos per daug apie 22 kv juokas juokas ir dar virtuvė tai man per akis vienas juokas juokas _liuks_
oj jaučiu vaikams bus smagu bus, lakstys po kiemą
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2011-07-11, 9:39 PM | Žinutė # 64








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (baby)
o didelis jūsų kambarys ar standartinis miela pas mane vienas didelis tai man vietos per daug apie 22 kv juokas juokas ir dar virtuvė tai man per akis vienas juokas juokas _liuks_
oj jaučiu vaikams bus smagu bus, lakstys po kiemą

Nei labai dielis nei mažas,kažkur 20kv. Yra galimybė ateityje prasiplėsti. žodžiu pradžiai bus labai gerai,svarbu savas kampas,o ateityje bus matyt ar kito ieškosime,o gal pavyks kitą namo dalį nusipirkti,tada visai bus liuks. _liuks_ _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
babyData: Pirmadienis, 2011-07-11, 9:43 PM | Žinutė # 65








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:vilnius
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 155
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Nei labai dielis nei mažas,kažkur 20kv. Yra galimybė ateityje prasiplėsti. žodžiu pradžiai bus labai gerai,svarbu savas kampas,o ateityje bus matyt ar kito ieškosime,o gal pavyks kitą namo dalį nusipirkti,tada visai bus liuks.

_liuks_ _liuks_ _liuks_
Atsijungęs
edvinaskarmelavData: Trečiadienis, 2017-09-13, 9:20 AM | Žinutė # 66








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Naujokas
Žinutės: 15
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Mano pasiūlymas sienoms tai būtų dekoratyviniai dažai. Daug gražiau gaunasi nei su tapetais, o ir spalvų, tekstūrų yra begalės pasirinkimų. liuks
Atsijungęs
verteksleData: Pirmadienis, 2020-01-27, 1:57 AM | Žinutė # 67








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Naujokas
Žinutės: 1
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Tapetai yra pelėsių draugas. Vieną kartą investuoji daugiau į sienos glaistymą ir lyginimą, o po to kas keletą ar kelioliką metų tiesiog perdažai ir viskas. Nereikia jokių klijavimų ir pan š.

dušo padėklai
Atsijungęs
tetute987Data: Sekmadienis, 2021-06-27, 10:35 PM | Žinutė # 68








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 146
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Ir as galvoju, jog reikia sutvarkyti sienas ir paprasciausiai isdazyti. Dedame silumos siurbli https://sildykis.lt/produkt....urbliai tad tikiuosi nebebus tos dregmes ir grindinis sildymas atsiras. Tad reikia viska iskart tvarkyti taip, kaip norisi, o ne zaisti su tapetais, kuriuos vaikai tai isterlina, tai nulupa koki kampa
Atsijungęs
Forumas » MŪSŲ NAMAI » Butas-Namas-Kambariai » Dažai ar tapetai?
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024