Ketvirtadienis, 2024-03-28, 3:11 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: jurgutex, Romeniukas  
Forumas » ŠVENTĖS » Kalėdos-Naujieji metai » Dovanos darželinukams ir auklėtojoms (kokias pirkote)
Dovanos darželinukams ir auklėtojoms
LauritukeData: Antradienis, 2010-12-14, 11:27 PM | Žinutė # 166








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (vijole1972)
vistiek visiem geras nebusi 10 10 10

auksiniai žodžiai _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-12-15, 2:14 PM | Žinutė # 167








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (linuciuxxxx)
pritariu šimtu procentų _liuks_ _liuks_ jei mano vaikas nemylėtų savo auklėtojos taip kaip šią myli,tai tada ir aš gal nesukčiau galvos ar auklėtojos gaus dovanų ar ne 10

Tai būtent _liuks_ _liuks_

Quote (linuciuxxxx)
būtent,kad per susirinkima nei vienas nepasakė kad nesutinka,o paskui auklėtojoms iškalbėjo _pikt_ _pikt_

Pas mus tai pasako visos mamos savo nuomonę,bet burbuliuoja tos kurios visai neateina į susirinkimą,užknisa taip,nedalyvauja,nesitaria ir paskui vos ne akis drasko Siūlė man apsiimti saldainių pirkimą,bet atsisakiau,nereikia man,kad paskui lotų kokie negeri saldainiai nupirkti ir panašiai


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-12-15, 2:15 PM | Žinutė # 168








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (vijole1972)
o kad šnybždės tai jau man vienodai, vistiek visiem geras nebusi 10 10 10

Tai žionoma,kad nebūsi


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-12-15, 7:32 PM | Žinutė # 169








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Siūlė man apsiimti saldainių pirkimą,bet atsisakiau,nereikia man,kad paskui lotų kokie negeri saldainiai nupirkti ir panašiai

o kadangi mes esam tėvų komiteto pirmininkai tai ir perkam 3m iš eilės juokas juokas juokas bet perkam tik berniukmas o mergaitėms kita mama, kuri pasisiūlė, bet jau per susirinkimą buvo nuspręsta ką pirkti, o kas saldainius liečia tai manau nieko baisaus nebūtų, paėmei už sutartą kainą ir viskas _liuks_ _liuks_
Quote (vijole1972)
nu čia tai geras, dar ir darželius ir mokyklų klases reikia remontuoti kiek žinau tai tiek mokyklos tiek darželiai gauna pinigus ir jei jie panaudojami ne pagal paskirti tai tada sutinku, kad tėveliai krapšto savo pinigines ir dedasi pinigėlius remontui šiaip tai aš neduočiau nei vieno lito, kaip mokėjo gautus pinigus iššvaistyti taip tegul ir sutvarko dabar

tvarko tvarko tėvai už savo pinigus, bent jau Panevėžyje ne vienoje mokykloje taip yra, bet dedasi tikrai ne po 250 kaip pas Idit


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-12-15, 7:37 PM | Žinutė # 170








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Pas mus darželyje niekada nebuvo renkami pinigėliai kažkokiems darželio remontams,kas būna reikalingiausia sutvarkoma iš pinigėlių kurie būna surenkami iš 2 procentų pajamų mokesčio _liuks_

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-12-15, 7:46 PM | Žinutė # 171








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Pas mus darželyje niekada nebuvo renkami pinigėliai kažkokiems darželio remontams,kas būna reikalingiausia sutvarkoma iš pinigėlių kurie būna surenkami iš 2 procentų pajamų mokesčio

tai aš ne apie darželius o apie mokyklas, na kai pradėsit eit tai pamatysi, kad bus tik spėk duot visiems juokas juokas
o mes darželyje irgi nesam davę jokiems darbams, bet prieš 2 m esam susimetę ant naujų stalų _liuks_ _liuks_
o šeip tik va kai dėjo laminatą tai tėveliai ėjo jo dėti _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » ŠVENTĖS » Kalėdos-Naujieji metai » Dovanos darželinukams ir auklėtojoms (kokias pirkote)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024