Trečiadienis, 2024-04-24, 6:46 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: jurgutex, Romeniukas  
Forumas » ŠVENTĖS » Kalėdos-Naujieji metai » Dovanos artimiesiems (Ką dovanosite šiais metais)
Dovanos artimiesiems
SindreData: Pirmadienis, 2009-11-30, 8:04 PM | Žinutė # 46








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:ten kur galima Laimingai Gyventi
Forumo senbūviai
Žinutės: 1200
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Labas mergaitės :) Jungiuosi ir aš prie jūsų. :) Iš tiesų susipažinau su PS tai dabar net rankos niežti kažką sukurpt (na bent vaikam saldainių popierukus asmeninius prie dovaneliu, tikiuos pavyks) :) o dėl dovanėlių tai tikrai reik galvą pasukt, ir tas laikas taip greit bėga... baisu.... brangenybei tai noriu dirža nupirkt, bet niekur nerandu už bent šiek tiek protingą kainą (na, jam aišku reikia Armani arba DG, kitaip netiks), gal turit minciu? Dar galvoju minkštą rankšluostį nupirkt ir išsiuvinėt vardą, linkėjimą ar dar kanors, dar norėčiau kojinių "savaitėlė", bet tikriausiai tik dėl juoko, kažin ar užsidėtų... :D ... Vaikams gal po pižamą su saldžių sapnų linkėjimais (nes žaislus jau jie išaugo) tik taip pat dar neaišku iš kur gaut, po knygą na ir saldainiųųų... mamai močiutei ir kitom moterom dekupažinsiu arbatos dėžutes ir padėkliukus po puodeliais (šitie ir vyrui tiktų į ofisą, nes pastoviai man liepia ant kompaktų dėklo arbatą statytis, kad neva stalo neišdeginčiau :D ) ir pridėsiu arbatų, o diedukam, teveliam(vyram) tai norėtūs po kalendorių padaryt, bet čia jau nžn ar suspėsiu ar gausis ir tt... Dieve, kiek visokeriopo gėrio aš pilna, ir kaip norisi tą gėrį pasidalinti... tik laikas spaudžia, dar į tą laiką baigiamojo darbo projektą reik universitetui pristatyt, nuo nulio pradėsiu rašyt (gal rytoj) et, norėčiau, kad laikas sustotų, kol sutiksiu, jog rytojus jau gali ateiti... deja...

Ir apskritai galvoju, kad tas kuris neturi Kalėdų širdyje, tas jų neras ir po Kalėdų eglute....

Pati labai norėčiau naujų šlepiačių ir apkabinimo. :)

Atsijungęs
AtileData: Trečiadienis, 2009-12-02, 10:25 AM | Žinutė # 47








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 6166
Apdovanojimai: 41
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Forumo siela Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Sindre, kokios puikios idėjos _liuks_ junkis prie fotošopininkių būrelio.

Jau rodžiau, bet dar čia įkelsiu, gal mintis patiks, kuo daugiau idėjų tuo geriau _liuks_ viskas padaryta su fotošopu

Atsijungęs
SindreData: Trečiadienis, 2009-12-02, 3:43 PM | Žinutė # 48








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:ten kur galima Laimingai Gyventi
Forumo senbūviai
Žinutės: 1200
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Atile, kokie naijniai dydžiuliai smile aišku tuose didžiuliuose dar krūva mažiukų... liuks, viskas gražu, puiku... o prie photoshopininkių tai būtinai jungsiuos tik laukiu normalaus kompo su photoshopu, šiandien turėtų parkeliaut namo jis, nes su savo naminiu seneliuku tai nieko nepešiu. Tai teoriškai dabar skaitinėjuos ką ir kaip daryt, o praktika taip pat nuo šio vakaro prasidės. laukiuuu
Atsijungęs
ValedyData: Trečiadienis, 2009-12-02, 5:36 PM | Žinutė # 49








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Miestas:Ten kur širdis
Forumo mylimieji
Žinutės: 9789
Apdovanojimai: 62
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Sindre)
o praktika taip pat nuo šio vakaro prasidės.

Smagu girdėti miela tik retą kartą iš PS skyrelio išlysk ir po visą forumą prasinešk kaip viesulas


Laimėtojų garbės lenta
Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2009-12-09, 4:48 PM | Žinutė # 50








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
mes siais metais artimiesiems dovanosime atvirutes,kalendorius darytas su photoshopu su vaikuciu nuotraukomis montaziukais,labai grazu _liuks_ _liuks_ _liuks_ mociute bus labai patenkinta mua mua

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
KristalijaData: Ketvirtadienis, 2009-12-10, 12:48 PM | Žinutė # 51








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:zemaitija
Forumo mylimieji
Žinutės: 3656
Apdovanojimai: 8
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
jau visiems supirkau dovanas mamytei nupirkau vaza nes visada sakydavo kad zada pirkti ir nenusiperka 10 turi tokias mazas liudna tai nupirkau didesne,i ja idejau sokolada ir tokias 2mazas bonkeles su kazkokiu stipriu gerimu juokas ir supakavau i permatoma popieriu _liuks_ _liuks_ teveliui uzsakiau is avon rinkinuka sesei dovanu ceki i juvelyrika,nes sidabrui pas mus vienoj pardej -55% tai labai apsimoka _liuks_ _liuks_ _liuks_ babytei nupirkau omega 3 zuvu tauku,kaip tik pataikiau ant akcijos,tai gerai isejo svogeriui nupirkau pelenine tokia faina,sedintis negras ir jis su kepure,o ta kepure is lietuvos veliavos medziagos,ir pridejau dar cigaru vysnyniu pakeli [img]http://megstamiausias.ucoz.com jis kaip tik svedijoje dirba ,sake grys ir padovanosiu 10 /sm/33.gif[/img] gales veztis i svedija,lietuva primins juokas na o jokubeliui nupirkome nauja lovyte _liuks_ treningiukus ir lektuva su pultu vaziuojanti _liuks_ o savajam nepirkau nieko ,esam sutare taip mes,kad neperkame nieko o nusiperkame ko mums reikia abiems bendrai 10 tai va siandiena nusipirkome muzikini centra _liuks_ neturejome jo,tai visad noredavome,labai gerai kai koks balius nereikia jungti kompo,nes visad per kompa muzika leisdavom what _liuks_ _liuks_ tai va tokios musu siemetines dovaneles 10 sok

Atsijungęs
IrceData: Ketvirtadienis, 2009-12-10, 1:18 PM | Žinutė # 52








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 11602
Apdovanojimai: 72
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Kristalija, oho kiek dovanų _liuks_
Atile, tavo dovanėlės liuks,svarbu pačios darytos mua aš ir su photoshopu darau ir dovanosiu,močiutei padėkos raštą,mokytojai sūnaus,stalinį kalendorių,vaikams kišeninų kalendoriukų,saldainių su pervyniotais popierėliais,dar žadu vyrui kalendorių padaryti su panom kokiom,jei tik spėsiu 10 o kas liečia pirktines dovanas,tai nupirkau dukrytei nuo senelio tokį žaidimuką,kaip kompiuteriuką mažą,paprastas,pigus,pati parodė maximoj ko nori smile labai keista,bet mano vaikai šįmet kažko pagal krizę dovanų prašo galvoju jaučia ko gero,kad senelis nelabai turtingas bus juokas sūnui dar nenupirkau,tik gimtadieniui,nes antrą kalėdų dieną gimęs,o prašė užrašų knygutės,užrakinamos,su rakteliu smile kas čia per mada,nupirkau,ale ir pigiai prasisukau,nu reiks dar ką 'dapirkt' galvoju šiaip daugiau niekam dovanų mes neperkam,taip jau pas mus yra,nebent susitariam su sese,jei ruošiasi švęsti pas mus 10
Kuklios šįmet tos mūsų Kalėdos bus,bet man ne tai svarbiausia 10


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

MANO DARBELIAI
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2009-12-10, 1:20 PM | Žinutė # 53








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
as dar tik uosvenei,vaiku mociutei dovana sugalvojau. bus kosmetinis rinkinys cia kaip nuo manes o nuo vaiku tai kaip ir rasiau atvirute didele su ju nuotraukytem ir montazu ir dar magnetukus su vaikuciu nuotraukomis is darzelio fotosesijos,gales kekviena diena ziureti i anukus, ant saldytuvo uzsides,dar pasidareme tokius nemazus raktu pakabukus su nuotrauka,o kitoj pusei kalendorius,bet tik po viena turime tai sau pasiliksime.
na tokia ir dovana bus mociutei nuo anuku. _liuks_
o ka vat vyrui tai net neisivaizduoju ka cia sugalvoti? galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
IrceData: Ketvirtadienis, 2009-12-10, 1:23 PM | Žinutė # 54








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 11602
Apdovanojimai: 72
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Dove@Deive, liuks dovanėlės _liuks_ o dėl vyro sunku ką patart,pati mąstau galvoju

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

MANO DARBELIAI
Atsijungęs
KristalijaData: Ketvirtadienis, 2009-12-10, 1:35 PM | Žinutė # 55








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:zemaitija
Forumo mylimieji
Žinutės: 3656
Apdovanojimai: 8
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Irce6)
aš ir su photoshopu darau

kokios jus gabios mergytes 10 labai fainos tokios dovanos _liuks_ _liuks_ _liuks_ as turejau photoshopa,bet man matyt nelemta ji turet 12 net 4kartus laurytuke man tvarke ir man vis ji meistras istrindavo,tai nuo to karto nebenoriu jo 12


Atsijungęs
IrceData: Ketvirtadienis, 2009-12-10, 1:43 PM | Žinutė # 56








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 11602
Apdovanojimai: 72
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Quote (Kristalija)
vis ji meistras istrindavo,tai nuo to karto nebenoriu jo

nu čia ne į temą,bet meistrui velnių duot reikia,kam trina galvoju
o tokių dovanų padaryt galima gi,prie užsakymų rašot ir vsio


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

MANO DARBELIAI
Atsijungęs
AtileData: Ketvirtadienis, 2009-12-10, 1:45 PM | Žinutė # 57








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 6166
Apdovanojimai: 41
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Forumo siela Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Irce6, padaryk vyrui olialia mergaičių kalendorių savo versija juokas juokas
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2009-12-10, 1:51 PM | Žinutė # 58








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Atile)
Irce6, padaryk vyrui olialia mergaičių kalendorių savo versija

cia tai geras,mums darbe vuvo padare vadinosi ne olialia mergaites, o rgc mergaites,grazus kalendorius _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2009-12-10, 1:51 PM | Žinutė # 59








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
dovanų rinkimas mus labai išvargina liudna nes labai daug jų reikia, kad nors ir po smulkmenėlę bet vistiek reikia 10 pusę dovanų jau nupirkom _liuks_ krikštasūniui nupirkom ratų delionę su visais ratų dalyviais _liuks_ , jo sesutei enciklopediją _liuks_ , draugei-kaimynei vazą su įvairiais akmenukais, smėliuku _liuks_ , kitai draugei dovanosiu raganėlę sakė labai nori juokas kitoms draugėms dar nežinau nes susitarėme susieiti per kalėdas ir traukti burtus kas ką ištrauks o per naujus metus pasidovanosim dovanas _liuks_
šeip pernai buvo lengviau nes beveik visiems užsakėm puodeliu su jų nuotraukom arba raktų pakabukus( bet jie labai nekokybiški greitai nutruko) liudna o va didžiausiais klausimas ką savo brangiausiam padovanoti, nes neseniai buvo gimtadienis o dabar ir šventės galvoju galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
IrceData: Ketvirtadienis, 2009-12-10, 2:37 PM | Žinutė # 60








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 11602
Apdovanojimai: 72
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Quote (Atile)
padaryk vyrui olialia mergaičių kalendorių savo versija

tai tų olialia nerandu didelių fotkių,tik mažos,š...gaunasi juokas bus gerai ir ne su olialia
snieguoliuke, visoms galvos skausmas ką vyrams dovanoti galvoju aš masčiau,padaryti kokią maikutę su panom,bet va maniškis tikrai nenešios,jau jį pažįstu,galima pagalvę užsisakyti su kokiu užrašu,fotke ir pan.,laiko dar yra,čia jau reikia vyrą pažinoti,kad ką patart miela nes ta pagalvė pvz. ir ne bet kam tinka,kitas nesuprast gali...aš labai džiaugčiausi tokia dovana,bet gi nedarysiu pati sau


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

MANO DARBELIAI
Atsijungęs
Forumas » ŠVENTĖS » Kalėdos-Naujieji metai » Dovanos artimiesiems (Ką dovanosite šiais metais)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024