Penktadienis, 2024-04-19, 5:39 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: daniele, mazike  
Forumas » LAISVALAIKIS » Žaidimai-Linksmi dalykėliai » Anekdotai ir kiti smagūs raštai (Linksmi skaitiniai)
Anekdotai ir kiti smagūs raštai
RomeniukasData: Pirmadienis, 2012-01-16, 3:20 PM | Žinutė # 166








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
va tas gerulis

Aga juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
dEdRAData: Ketvirtadienis, 2012-01-19, 5:51 PM | Žinutė # 167








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Kaunas
Forumo mylimieji
Žinutės: 2761
Apdovanojimai: 47
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Kai moteris laikosi dietos.
Apie tai byloja nerišlus kelių jos gyvenimo dienų skrandžio dienoraštis.

Pirmadienis
Rytas. Taaaiip... Apsirengei, eini iš namų ir šliauži į darbą... O kas papusryčiaus? Kur mano košė?! Taip, taip - parūkyk dar. Aš tau tuoj traukuliukų! Aha! Negera, ar ne? Nėr ko rūkyti, kai skrandis tuščias. Kas čia išvis dedasi?
Diena. Na, viskas aišku - šeštadienį jai pasirodė, kad jai celiulitas, ir nuo pirmadienio mes laikomės dietos. O manęs kas nors apskritai klausė?! Na ne, aš tau ne koks bandomasis triušis, su manim nepraeis tokie eksperimentai! Jungiu vidutinį burbuliavimą. Ėėėė... na ne jau, ne, gražuole - susikišk savo kefyrą žinai kur! Stiprinam burbuliavimą, pridedam garso efektų, ruošiamės demonstraciniams veiksmams...
Vakaras. Noriu ėsti!!! Ėėėėsssti noooriu! Duokit man maisto! Aš noriu karbonado!!! Ėėėėssstiii!!!
Naktis. Aš tau parodysiu miegą! Neužsikišiu, pati kvaiša - aš alkanas. Valgyt noriu, supranti?! Man tavo dieta vienodai šviečia. Aš. Noriu. Valgyti. Na pirmyn, bandyk užmigti! Barsčių taip dabar, su grietine...

Antradienis
Rytas. Ta-a-aip!.. Bandai mane toliau kankinti? A? Aš vėl be košės, ar ne? Tavo kopūsto lapą ryklė suvirškino, bet manęs dar niekas nepasiekė! Na... ir kliuvo gi man! Visą naktį pavydėjau Birutės Dambrauskaitės skrandžiui...
Diena. Mano jėgos senka, siunčiu impulsus į smegenis, smegenys jas persiunčia į užpakalį... Iš užpakalio dar niekas taip paprastai negrįžo. Ką daryti? Vėl kefyras! Nemėgstu kefyro!!!
Vakaras. Burbuliuoju sukaupęs paskutines jėgas - nekreipia į mane dėmesio, niekšė...
Naktis. O šiaip dar skanu, kai šviežias bulves pakepini svieste... Su lašinukais... Ir su grietine... arba kad ir grybai... Labai skaniai galima pakepti... Bul... bul...

Trečiadienis
Rytas. Pasiekė mane truputis salotų - ir auga kažkur žemėje toks mėšlas!.. Jau pradėjau užmiršti košės skonį - kažkas švelnaus, šilto, malonaus, apgaubiančio, nerealaus... Bulll... bul...
Diena. Valiooo! Kefyras! Kefyras! Dar noriu, neatimkit, aaaaaaa! Dar kefyro!!!
Vakaras. Iš manęs nieko nebeliko - jau iš manęs juokiasi visi mažojo dubens organai. Aš išdžiūvau, susitraukiau. Vos sugebėjau suvirškinti du ridikėlius, prarandu kvalifikaciją...
Naktis. Prisimenu, kai mes gyvenom pas tėvus, kasvakar vakarienei būdavo sriubos! Ir salotų. Ir antras iš mėsos su garnyru - mes su tėvo skrandžiu dviem balsais cirpėm iš malonumo... Ech... Ir ko tave velnias nešė į tą savarankišką gyvenimą?

Ketvirtadienis
Rytas. Bent jau nerūkytum! Nepyk, brangioji, aš tai nesąmoningai - nieko gi, aš juk tuščias, taip kad papykins ir praeis... O kur man priklausančios salotos?! Kur salotos?! Netvarka...
Diena. Puiku, kefyras! Reikia tave lėčiau virškinti, o tai vėl teks sėdėt paskui iki ryto čia vienam kaip kvaileliui.
Vakaras. Šnekėjau su žarnynu - jie ten visi išgyvena šoką, sako, kad jau atsargos baigia išsekti. Negalima juk taip - paskutinį atimti! Ėėė, atsargiau! Tokios didelės slyvos - ir viskas man?! Viskas, einu virškinti!
Naktis. Šitos kvailos slyvos - vis niekaip nesuvirškinu jų, užsiknisau visas!.. Atleiskit, vaikinai - siunčiu jums, ką galiu, - jūs ten jau su jomis išsiaiškinkit, jūsų juk 8 metrai, o aš vienas...

Penktadienis
Ankstus rytas. Sėdim tulike. Išlydim slyvas.
Rytas. Išprotėsiu iš laimės! Aš gavau jogurto! Gal slyvos įstatė jai smegenis?! Dažniau taip! Va taip pietums bulvyčių! Su vištiena...
Diena. Kefyras. Ir tėvynė dosniai maitino skrandžio sultimis tave...
Vakaras. Sėdim restorane su vienu biču ir uostom svetimą maistą. Na. Pirmyn! Užsakyk sau ko nors! Mes visą savaitę nieko neėdėm... Tyliai! Jis jai pasakė, kaip ji stipriai sulyso! Kad jai reikia valgyti! Kad ji nuostabiai atrodo! Na?! Oi, proto bokštas! Oi, kas per vyras! Supratau! Tuoj aš kaposiu ką nors!
Vėlus vakaras. Na... Bul... bul... kažkas mano viduje sumaišššy-ta... Kas čia pas mu-us? Grybai... aaa šitie... Martinis... Bu-buullll... oooo, degtinytė... mėgstu... Kaip šaunu, broliukai! Užsikiškit, kepenys, viiisskaas kontroliuojama!.. Naktis. Sudie, grybukai! Degtinyte, sudie! Bulvytės!... Kad tu paspringtum, Ichtiandrai...! Kai pagalvoju, kiek gero iškeliauja... O, mineralini, užeik... mes kaip tik laikomės dietos...


Būk tas, kas esi, bet leisk ir kitiems taip pat būti savimi.
A. Mamontovas
Atsijungęs
iditData: Ketvirtadienis, 2012-01-19, 9:13 PM | Žinutė # 168








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Dieve, labai prašau, padaryk taip, kad visos kalorijos sueitų į krūtinę, o ne į pilvą...

Ant cigarečių pakelio įspėja: "Sukelia plaučių vėžį", ant spiritinių gėrimų: "Kenkia sveikatai", kodėl ant vyrų neparašo: "Galas nervų sistemai"?

Vyrukas pasakoja draugeliui:

- Niekad nepamiršiu, kai klube susitikau savo žmoną.

- Buvo taip romantiška?

- Ne, aš maniau, kad ji namie su vaikais sėdi...
Atsijungęs
iditData: Ketvirtadienis, 2012-01-19, 9:20 PM | Žinutė # 169








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Patarimai XIX a. nuotakoms

„Kokteilį“ pasiekė 1894 metais išleistos „Santuokinių intymių santykių instrukcijos vardan šventos santuokos paslapties dvasinio tyrumo augimo“ nuotrupos – įdomūs pamokymai ir patarimai nuotakoms.

„Gera žmona turėtų siekti, kad į pirmųjų santuokos metų pabaigą sueitis vyktų kartą per savaitę, o besibaigiant penktiesiems metams – kartą per mėnesį“, – rašoma metraštyje.

Jautriai merginai, kuriai teko laimė gauti tinkamą išsilavinimą, vestuvių diena – pati laimingiausia ir pati siaubingiausia gyvenime. Teigiama pusė yra pačios vestuvės: nuostabi ir įkvepianti ceremonija simbolizuoja nuotakos triumfą, kai vyras garantuoja visų jos poreikių patenkinimą iki gyvenimo pabaigos, o ji pati tampa dėmesio centru. Neigiama pusė – santuokinė naktis,
kurios metu nuotaka, taip sakant, turi užmokėti už muziką, pirmą kartą patirdama visą lytinio gyvenimo siaubą.

Žinoma, idealus sutuoktinis būtų tas vyras, kuris artinasi prie žmonos tik jai pareikalavus ir tik dėl palikuonių pradėjimo, tačiau tokio nesavanaudiškumo nereikėtų laukti iš paprasto vyro. Dauguma vyrų, jeigu jiems neatsakoma, lytinių santykių reikalautų beveik kiekvieną dieną. Išmintinga žmona leis daugiausia dvi trumpas sueitis per savaitę pirmaisiais santuokinio gyvenimo mėnesiais. Bėgant laikui ji darys viską, kad tai vyktų dar rečiau. Labiausiai siekiant šio tikslo žmonai gali padėti negalavimų, noro miegoti ir galvos skausmo imitacija.

Ginčai, niurzgėjimas, priekaištai taip pat gali būti labai veiksmingi, jeigu juos atidėsime vėlyvam vakarui, likus maždaug valandai iki to, kai vyras paprastai pradeda kabinėtis. Išmintinga žmona visuomet pasirengusi rasti naujų, tobulesnių atsakymų vyrui ir jo meilinimosi sustabdymo metodų. Gera žmona turi siekti, kad besibaigiant pirmiesiems santuokos metams sueičių skaičius sumažėtų iki vieno karto per savaitę, o besibaigiant penktiesiems metams – iki karto per mėnesį.

Česka (džiaukimės, kad gyvename ne XIX amžiuje)
Atsijungęs
LauritukeData: Ketvirtadienis, 2012-01-19, 9:37 PM | Žinutė # 170








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (idit)
Dieve, labai prašau, padaryk taip, kad visos kalorijos sueitų į krūtinę, o ne į pilvą...

juokas juokas juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
iditData: Ketvirtadienis, 2012-01-19, 9:48 PM | Žinutė # 171








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
Patarimai XIX a. nuotakoms

as sita kai skaiciau tai juokas juokas juokas juokas o vyrui nepatinka ,bet geriauisas man vieta tai
Quote (idit)
Jautriai merginai, kuriai teko laimė gauti tinkamą išsilavinimą, vestuvių diena – pati laimingiausia ir pati siaubingiausia gyvenime. Teigiama pusė yra pačios vestuvės: nuostabi ir įkvepianti ceremonija simbolizuoja nuotakos triumfą, kai vyras garantuoja visų jos poreikių patenkinimą iki gyvenimo pabaigos, o ji pati tampa dėmesio centru. Neigiama pusė – santuokinė naktis,
kurios metu nuotaka, taip sakant, turi užmokėti už muziką, pirmą kartą patirdama visą lytinio gyvenimo siaubą.
Atsijungęs
ValedyData: Trečiadienis, 2012-06-06, 10:58 AM | Žinutė # 172








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Miestas:Ten kur širdis
Forumo mylimieji
Žinutės: 9789
Apdovanojimai: 62
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
MOTERIS
‎1. Moteris pasakė – moteris padarė! Jeigu moteris pasakė ir nepadarė, vadinasi moteris PA-JUO-KA-VO.
2. Aš visa tokia lengvutė, tokia besvorė, tokia nežemiška, tokia drąsi, nepakartojama... Žodžiu, girta aš šiandien!
3. Moters logika: „Geriau gražiuoju pasakyk, antraip pati prisigalvosiu – bus blogiau!"
4. Visa, ką moteris daro namuose – nepastebima. Pastebima tampa tuomet, kai ji to nedaro.
5. Moters siela amžinai linkusi į prieštaravimus: tai gyvenime trūksta vyro, tai yra vyras, bet nėra gyvenimo.
6. Moteriška logika sukurta tam, kad sutriktų vyriška psichika.
7. Nesistenkite suprasti moters – neduok Dieve, dar suprasite.


Laimėtojų garbės lenta
Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
Forumas » LAISVALAIKIS » Žaidimai-Linksmi dalykėliai » Anekdotai ir kiti smagūs raštai (Linksmi skaitiniai)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024