Antradienis, 2024-04-16, 7:03 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: Vai2ske  
Forumas » MES LAUKIAMĖS-GIMDYMAS-PO GIMDYMO » Kūdikis ir mama » Kūdikio pirmieji dantukai
Kūdikio pirmieji dantukai
KamelijaData: Trečiadienis, 2010-12-01, 10:47 AM | Žinutė # 16








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Eidsvoll, NO
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 313
Apdovanojimai: 1
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
gal kas gali rekomenduoti gerą, malonų vaikų stomatologą? Reikėtų pasirodyti, bet nesinori vaiko traumuoti-paskui nebeprisileis miela

abejoms išdygo 6 mėnesiu su trupučiu. Be temperatūros, zirzimu ir pan. Tik seilės varvėdavo ir griaužti norėdavo anwei



Atsijungęs
RomeniukasData: Šeštadienis, 2011-01-08, 11:46 PM | Žinutė # 17








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Kamelija)
gal kas gali rekomenduoti gerą, malonų vaikų stomatologą? Reikėtų pasirodyti, bet nesinori vaiko traumuoti-paskui nebeprisileis miela

O kodėl turėtų vaikiuką traumuoti? galvoju Sugedę dantukai,reikia traukti,kad sakai bijos ateityje stomatologų?


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2011-01-09, 5:31 PM | Žinutė # 18








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Kamelija)
gal kas gali rekomenduoti gerą, malonų vaikų stomatologą

Nemuno poliklinikoje 142 kabinete dirba labai gera vaikučių daktarė, tik va pavardės nepamenu miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2011-01-09, 5:35 PM | Žinutė # 19








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Kamelija)
Reikėtų pasirodyti, bet nesinori vaiko traumuoti-paskui nebeprisileis
abejoms išdygo 6 mėnesiu su trupučiu. Be temperatūros, zirzimu ir pan. Tik seilės varvėdavo ir griaužti norėdavo

Quote (Romeniukas)
kodėl turėtų vaikiuką traumuoti? Sugedę dantukai,reikia traukti,kad sakai bijos ateityje stomatologų

Romeniukai pirmas apsilankymas pas stamotolgą vaikui labai svarbu, nuo to dažniausiai priklausys ar vaikas bijos ar ne jų būdamas mažesnis, kai suaugsta vėl kitaip. jug jei pirmą kartą apsilankai ir nesvarbu ar geri dantukai ar sugedę, bet jei ateini pas daktarę 'pabaisą ar raganą', na kuri sakykim labai grubi, tai vaikui gali būti labai baisu ir jis kitą kartą nė nesižios galvoju galvoju galvoju o jei ateis pas gerą daktarę kuri ir pakalbins, ir paglostys tai viskas ir bus gerai _liuks_ ir jokių baimių vaikui nebus, svarbiausia vaikui niekada nesakyti, tu tik nebijok tau neskaudės, nes kaip gydytoja sako dažniausiai vaikams skauda( jei eina taisyti dantukų) miela miela
o mums pirmieji dantukai išdygo 8mėn, taip pat be temperatūros ir skausmų miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2011-01-09, 10:53 PM | Žinutė # 20








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Ačiū dievui mžylio mūsų dantukai sveiki ir vaikas nebijo stomatologų, 26 dieną eisime profilaktiškai pasitikrinti,bet kiek apžiūrėjo Dovydo krikšto mama jo dantukus (ji dirba stomatologiniame) tai sakė nieko nėra sveiki dantukai _liuks_ _liuks_

O Dovydukas tai bijo stomatologų,nes trauktas ne vienas dantukas 12


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2011-01-10, 9:43 AM | Žinutė # 21








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Ačiū dievui mžylio mūsų dantukai sveiki ir vaikas nebijo stomatologų, 26 dieną eisime profilaktiškai pasitikrinti,bet kiek apžiūrėjo Dovydo krikšto mama jo dantukus (ji dirba stomatologiniame) tai sakė nieko nėra sveiki dantukai

o tai ne mažylio dantukų ėjai tvarkyti sakei kad reikia nes daug skylučių galvoju galvoju
o ką daktarė sakė dėl priekinių išpūvusių dantukų galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2011-01-10, 10:51 AM | Žinutė # 22








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
o tai ne mažylio dantukų ėjai tvarkyti sakei kad reikia nes daug skylučių galvoju galvoju
o ką daktarė sakė dėl priekinių išpūvusių dantukų galvoju

Pas Dovydą skylutės buvo, o ne pas mažyli,aš kai apžiūrėjau man atrodė,kad yra skylutės,bet ten kaip ir nieko nėra,o dėl priekinių nieko nedaroma,juos išstums tikrieji dantukai 10 26 dieną vesiu mažyli,bet kiek apžiūrėjome tai greičiausiai sveiki,tik priekiniai ištrupėję,bet su jeis nieko nedaro


Pagalba naujokams ir ne tik čia



Paskutinį kartą redaguota Romeniukas - Pirmadienis, 2011-01-10, 10:53 AM
Atsijungęs
LAVAData: Sekmadienis, 2011-01-23, 8:33 PM | Žinutė # 23








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Pakruojis
Forumo senbūviai
Žinutės: 1392
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Musu panelems dantukai dygo taip:
Vyresniajai pirmas 10,5 menesio, bet labai ramiai net nejutome su vyru
viduriniajai pirmas 8 mėnesiai su trupučiu, bet iltiniai dygo per 1 gimtadienį oi su temperatūra ir viduriavimu
Šitam mūsų kinderiui kol kas dar nėra, bet ir gydytoja sakė, kad dar ir nieko nesimato nei žymės, kad pasirodytų greitu metu
Atsijungęs
katciaData: Ketvirtadienis, 2013-05-30, 3:43 PM | Žinutė # 24








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Vilnius
Forumo mylimieji
Žinutės: 2796
Apdovanojimai: 24
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Va turim jau du apacioj :) (pirmas isdygo 6men ir sav., o kitas po keliu dienu) ir jau laukiam virsuj vieno, nes tuoj turetu buti :)

Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2013-09-26, 9:53 PM | Žinutė # 25








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (katcia)
Va turim jau du apacioj (pirmas isdygo 6men ir sav., o kitas po keliu dienu) ir jau laukiam virsuj vieno, nes tuoj turetu buti


mes turime du perliukus, mums pirmasis isdygo 4 menesiu :) ant dienu ir antrasis. o dabar kol kas daugiau ramu


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
oktavijusoData: Antradienis, 2022-05-31, 11:24 PM | Žinutė # 26








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Naujokas
Žinutės: 1
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Aš noriu paklausti, ką jūs darote, kad apsaugotumėt vaikelio dantukus? Na, kad jie negestų arba gestų kuo mažiau?

reduktoriai
Atsijungęs
Forumas » MES LAUKIAMĖS-GIMDYMAS-PO GIMDYMO » Kūdikis ir mama » Kūdikio pirmieji dantukai
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024