Penktadienis, 2024-03-29, 11:58 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Vai2ske  
Forumas » MES LAUKIAMĖS-GIMDYMAS-PO GIMDYMO » Laukiamės vaikelio » Nėštukių plepaliukai (Apie bet ką...)
Nėštukių plepaliukai
jovitajovituteData: Antradienis, 2018-12-11, 1:51 PM | Žinutė # 526








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 55
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Įdomu ar buvo tokių, kurios lankė nėščiūjų kursus? Aš lankiau: http://www.avent.limedika.lt/ Likau labai patenkinta nes sužinojau įdomios ir naudingos informacijos. Pabendraudavau su kitomis būsimomis mamomis. Kursų metu susitaikiau su besikeičiančiu būsimos mamos kūnu.
Atsijungęs
zigmanteiData: Penktadienis, 2019-10-18, 12:00 PM | Žinutė # 527








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Naujokas
Žinutės: 10
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Aš tai nelankiau,nors turėjau planų, ieškojaus, bet taip ir liko.. Suslubavo sveikata. Esu girdėjus daug mamų atsiliepimų, kad tikrai naudinga buvo!! Pati pasilikau prie knygų skaitymo :D
Atsijungęs
tetute987Data: Trečiadienis, 2021-04-28, 5:02 PM | Žinutė # 528








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 146
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Labai daug istoriju skaiciau, jog laukiantis vaikelio atsisakoma naminio gyvuno, kuris buvo isigytas anksciau. Mes turime katina, sterilizuotas, skiepytas, nuolat priziurimas ir tikrinamas klinikoje https://www.greitojizirafa.lt/ bet kazkiek neramu kaip jis reaguos i maziuka. Tik jokiu budu nenoriu atsikratyti gyvunu. Gal turite sekmes istoriju kaip augintiniai reagavo i vaikuti?
Atsijungęs
vikawitavitaData: Trečiadienis, 2024-02-28, 3:58 PM | Žinutė # 529








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Naujokas
Žinutės: 2
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Tolimoje giminėje yra kai kurių ligų atvejų, todėl vyras primygtinai siulo aplankyti genetikos klinika. Kaip ten viskas vyksta? Užtenka pasiskambinti ir užsirašyti ar kaip? Įdomu, kokios eilės.
Atsijungęs
Forumas » MES LAUKIAMĖS-GIMDYMAS-PO GIMDYMO » Laukiamės vaikelio » Nėštukių plepaliukai (Apie bet ką...)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024