Šeštadienis, 2024-04-27, 5:04 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Vai2ske  
Forumas » MES LAUKIAMĖS-GIMDYMAS-PO GIMDYMO » Laukiamės vaikelio » Nėštukių plepaliukai (Apie bet ką...)
Nėštukių plepaliukai
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2013-02-04, 6:26 PM | Žinutė # 451








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
oj kaip kankina mae skranduko egalimai, vakar sustojo skrandis, remuo labai ede, vemiau stipriai, ka isgerdavau ta isvemdavau, siaubas kokia prasta buvo savijauta, dingo judesiukai, galvojau kazkas jau bus blogai, bet nieko kazkaip uzmigau. siandien ziuriu kad vel man skrandis streikuoja,pykina, jei siandien vemsiu sakau eisiu i ligonine, man baisu, baisiausia kai dingsta judesiukai, o siaip toks aktyvus paskutiniu metu... siaubas su tuo rugsciu kilimu isprotesiu, baisu kazka ir valgyti... ir tas vemimas man atrodo nenormalu...

tai būtinai reikėjo nuvažiuoti iki gydytojos tegu pasižiūri pasakyk kaip jautiesi, tikrai manau tai nenoramlu tuo labaiu jei judesiukai dingo geda geda geda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2013-02-04, 6:33 PM | Žinutė # 452








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
na kaip ir praejo, kiek pasidomejau taip buna daznai nesciajai, siaip panasu kad man nesciosios toksikoze, bet dabar maau viskas geriau, nes stengiuosi daug gerti ir nebeisvemiu...

Quote (Romeniukas)
Viskas susitvarke, per mazai skysciu buvo del to viskas taip susidejo...

tai daug ką gali rašyti internete ir jug kiekvienai gimdyvei kitaip būna, bet čia ne juokas , kas gi bus jei neisim pas daktarus ir gydysimės pačios nepatinka nepatinka aišku jei galvą skauda tai kodėl gi ne bet jug čia atsakai ne vien už save bet ir naują gyvybę geda geda nes pykinimas tikrai negerai geda mano draugytei labai panašei buvo kažkaip vis paskausdavo paskausdavo pilvuką, pradėjo vemti, ką suvalgo tą išvemia, kažkaip nenorėjo pas gydytoją sako ai praeis gal taip turi būti, bet vyras nuvežė, ir daktarai sakė pačiu laiku, nes vos neprarado kūdikėlio verkia tik jos pilvukui tada buvo apie 7 mėnesius geda tai kažkaip tada visą likusį neštumą labai atsargiai į visus negalavimus žiūrėjo geda na bet aišku kiekvienai neštukei skirtingai geda bet vistiek jei tokia prasta savijauta nverta juokauti su sveikata geda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2013-02-04, 7:34 PM | Žinutė # 453








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
tai būtinai reikėjo nuvažiuoti iki gydytojos tegu pasižiūri pasakyk kaip jautiesi, tikrai manau tai nenoramlu tuo labaiu jei judesiukai dingo

Quote (snieguoliuke)
tai daug ką gali rašyti internete ir jug kiekvienai gimdyvei kitaip būna, bet čia ne juokas , kas gi bus jei neisim pas daktarus ir gydysimės pačios aišku jei galvą skauda tai kodėl gi ne bet jug čia atsakai ne vien už save bet ir naują gyvybę nes pykinimas tikrai negerai mano draugytei labai panašei buvo kažkaip vis paskausdavo paskausdavo pilvuką, pradėjo vemti, ką suvalgo tą išvemia, kažkaip nenorėjo pas gydytoją sako ai praeis gal taip turi būti, bet vyras nuvežė, ir daktarai sakė pačiu laiku, nes vos neprarado kūdikėlio tik jos pilvukui tada buvo apie 7 mėnesius tai kažkaip tada visą likusį neštumą labai atsargiai į visus negalavimus žiūrėjo na bet aišku kiekvienai neštukei skirtingai bet vistiek jei tokia prasta savijauta nverta juokauti su sveikata

Sudramatizavai čia labai viską... Viskas man gerai, kad rėmuo ir mėšlungis tai naturalu ir nieko čia nepadarysi, turi tai išgyventi... Dėl vėmimo tai pat daug kam būna ir pravemia iki pat gimdymo, ne durna esu ir žinau ką darau, ne pirmas neštumas ir ne kas kitas nei aš pati žinau kada jau tikrai reikia i ligoninę ar pas gydytoją... Mano sveikata tokia kokia būna kas antrai nėštukei...


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2013-02-04, 9:12 PM | Žinutė # 454








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Sudramatizavai čia labai viską... Viskas man gerai, kad rėmuo ir mėšlungis tai naturalu ir nieko čia nepadarysi, turi tai išgyventi... Dėl vėmimo tai pat daug kam būna ir pravemia iki pat gimdymo, ne durna esu ir žinau ką darau, ne pirmas neštumas ir ne kas kitas nei aš pati žinau kada jau tikrai reikia i ligoninę ar pas gydytoją... Mano sveikata tokia kokia būna kas antrai nėštukei...

na tai aišku kad pati geriau žinai kada pas gydytoją, mirkt bet iš tokio aprašymo tavo savijautos, tai tikrai kažkaip nelabai gerai skamba, bet jei viskas susitvarkė ir praėjo tai labai gerai, svarbiausiai nesipakartotų geda ir nenutiktų nieko blogo , na bet jei jau praėjo , tai gal ir nebepasikartos anwei anwei


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2013-02-04, 9:23 PM | Žinutė # 455








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Mano draugytei galutinai patvirtino kad bus berniukas labai norėjo mergytės , bet ką padarysi , bus berniukas

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
LauritukeData: Antradienis, 2013-02-05, 9:13 AM | Žinutė # 456








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (snieguoliuke)
Mano draugytei galutinai patvirtino kad bus berniukas labai norėjo mergytės , bet ką padarysi , bus berniukas

aplinkui žiūriu vien bernai juokas Ruslos puzbrolio žmonikė laukiasi,tai jaučiu ir pas tą bus berniukas,pas mus giminėje visi su berniukais sypsausi


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
katciaData: Antradienis, 2013-02-05, 1:22 PM | Žinutė # 457








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Vilnius
Forumo mylimieji
Žinutės: 2796
Apdovanojimai: 24
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Matyt karas arteja galvoju nes sakoma, jei berniuku gimsta daugiau, tai vadinas reikia ruostis karui galvoju galvoju

Atsijungęs
LauritukeData: Antradienis, 2013-02-05, 1:23 PM | Žinutė # 458








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (katcia)
Matyt karas arteja galvoju nes sakoma, jei berniuku gimsta daugiau, tai vadinas reikia ruostis karui galvoju galvoju

galvoju matyt sypsausi


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2013-02-05, 8:01 PM | Žinutė # 459








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
aplinkui žiūriu vien bernai juokas Ruslos puzbrolio žmonikė laukiasi,tai jaučiu ir pas tą bus berniukas,pas mus giminėje visi su berniukais sypsausi

žinok rimtai vien berniukai ir pas mus aplink juokas juokas juokas juokas dabar dvi draugytės laukaisi pas abi bus berniukai juokas juokas juokas juokas viena neseniai pagimdė irgi berniuką juokas juokas juokas tik va Tėja ir Meda mergaitės draugų rate o daugiau vien bernai, tai sakom turės pasisekimą mergaitės juokas juokas juokas juokas juokas tarp šitiek bernų juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
virginijakData: Trečiadienis, 2013-02-06, 9:12 AM | Žinutė # 460








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Alytus
Forumo mylimieji
Žinutės: 8213
Apdovanojimai: 63
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
aplinkui žiūriu vien bernai Ruslos puzbrolio žmonikė laukiasi,tai jaučiu ir pas tą bus berniukas,pas mus giminėje visi su berniukais

Quote (snieguoliuke)
žinok rimtai vien berniukai ir pas mus aplink

o pas mus mergaičių daug geda


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
]
Visų darbelių atskiros detalės ir fonai paimti iš http://forum.materinstvo.ru/index.php?showforum=223 http://www.forum.fotowedding.ru/, http: / / lenagold.ru, http://photoshablon.ru/, http://allday.ru/, https://www.google.lt/imghp?hl=lt&tab=wi Nuoširdus ačiū Jų visų kūrėjams
Atsijungęs
katciaData: Trečiadienis, 2013-02-06, 12:18 PM | Žinutė # 461








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Vilnius
Forumo mylimieji
Žinutės: 2796
Apdovanojimai: 24
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
virginijak, pas jus isimtis matyt juokas juokas nes tarp mano draugu rato tai irgi vien bernai, tik viena mergyte juokas juokas tai sakau pesis db visi del vienos juokas juokas

Atsijungęs
rugi@geleData: Trečiadienis, 2013-02-06, 3:31 PM | Žinutė # 462








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Marijmapolė
Forumo senbūviai
Žinutės: 1355
Apdovanojimai: 4
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Sveikutes, berniukų visada gimsta daugiau, retai kada kurią sav.mergaitės lenkia berniukus (cia pagal Marijampolės duomenis iš laikraščio kaip būna statistika kiek mažylių gimė per sav.) Pas mus tarp draugų pvz. daugiau mergaičių ir po dvi beveik visi jau turi.Mano du vyrukai, nu čia kaip kam nuskyla gerai

Paskutinį kartą redaguota rugi@gele - Trečiadienis, 2013-02-06, 3:33 PM
Atsijungęs
noeleData: Trečiadienis, 2013-02-06, 5:47 PM | Žinutė # 463








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:kedainiai
Forumo mylimieji
Žinutės: 10021
Apdovanojimai: 21
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą Plepučių,pleputė
nu va pagimde mus kaimyne valentinuka liuks tipo termins 14 buvo.o pagimde uzvakar.jegele liuks eisim lankyti kai gris.nes jau viena sunu turi dvimetuka viljama.sakiau dabar reikia jums mergaites keites juokas skau ir visa karaliska pora

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2013-02-06, 10:42 PM | Žinutė # 464








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (noele)
va pagimde mus kaimyne valentinuka tipo termins 14 buvo.o pagimde uzvakar.jegele eisim lankyti kai gris.nes jau viena sunu turi dvimetuka viljama.sakiau dabar reikia jums mergaites keites skau ir visa karaliska pora

Kaip fainiai ,sveikinimai tavo kaimynei mua mua mua

Na manu ir as jau ant dienu, bent jau tikiuosi ir kazkaip nuojauta yra kad jau greit... gerai


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
virginijakData: Ketvirtadienis, 2013-02-07, 9:05 AM | Žinutė # 465








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Alytus
Forumo mylimieji
Žinutės: 8213
Apdovanojimai: 63
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Romeniukas)
kazkaip nuojauta yra kad jau greit...

nuojauta daug reiškia.. aš pabaigoj nuspėjau dieną kurią pagimdusiu...
Sėkmingo tau gimdymo mua


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
]
Visų darbelių atskiros detalės ir fonai paimti iš http://forum.materinstvo.ru/index.php?showforum=223 http://www.forum.fotowedding.ru/, http: / / lenagold.ru, http://photoshablon.ru/, http://allday.ru/, https://www.google.lt/imghp?hl=lt&tab=wi Nuoširdus ačiū Jų visų kūrėjams
Atsijungęs
Forumas » MES LAUKIAMĖS-GIMDYMAS-PO GIMDYMO » Laukiamės vaikelio » Nėštukių plepaliukai (Apie bet ką...)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024