Šeštadienis, 2024-04-27, 2:04 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Vai2ske  
Forumas » MES LAUKIAMĖS-GIMDYMAS-PO GIMDYMO » Gimdymas-Po gimdymo » Koks buvo jūsų gimdymas? (Gimdymo istorija...)
Koks buvo jūsų gimdymas?
tamoska616Data: Pirmadienis, 2009-02-02, 11:43 AM | Žinutė # 106








[ (LT) ]
Grupė: Removed


Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:





Gimdziau pati, gimdymo metu daktarai patys pasiule nuskausminamuosius, mes blogejo vaiko bukle del to kad man buvo skaudus saremiai. Gimdymas uztruko apie 5 val. Po poros dienu viska pamirsau sveik
AusriokeData: Penktadienis, 2009-03-06, 9:38 AM | Žinutė # 107








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Kaunas
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 57
Apdovanojimai: 1
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
saremiai prasidejo 6ryto,vakare nuvarem i ligonine,dar isleido namo,namie dar kokias 3val iskenciau,atgal i klinikas,ten dar pamasazavo kakleli,nors jau buvo 6cm ir po 3,5val pagimdziau sunu,nors turejo but mergaite 6 taigi viskas vyko para,nes viena ryta prasidejo saremiai,o kita ryta taip pat 6val pagimdziau.
Atsijungęs
meduziukasData: Penktadienis, 2009-04-03, 3:49 PM | Žinutė # 108








[ (GB) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:-Northampton
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 113
Apdovanojimai: 1
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
man terminas turejo buti rugpjucio 14 7 bet mano vyras pasiskaiciavo savaip,sako turi gimti rugpjucio 18 28
as gimdziau anglijoje..atejo ta rugpjucio 14 diena jauciau kad dar ne sende gims lialka 10 as vis sakydavau kad gimdysiu rugpjucio 17 ir bus sekmadienis kaip visi namuos bus 6
nu ka ta diena kazkokia keista buvau,gal jau nujauciau gimdyma 3 10 bet va as dar susiruosiau eiti i centra uzsidejau suknyte pasidaziau 5 kol su sese pavalgem pradejau jausti kazkokius jau lengvus skausmus 39 sakau jau as niekur geriau neisiu 39 nuvariau miegoti..pabudus jau apie kokia 14 val dienos prasidejo mazi saremiai,grizo vyras sakau sende gimdysiu tas tik perbalo 6 87
is kenciau saremius iki 22 val..poto jau prasidejo daznesni skausmai tada jau skambinom i ligonine kad atvaziuojam... 10
oi dieve kaip as bijojau apsiverkiau 12 10 10 10 kaip nuvarem i ligonine mane patikrino ir man jau buvo gimda atsidarius 8 cm 39 sako po 2 val gimdysi 41 pradejau panikuoti 35 dar dvi valandas kankinaus saremiuos kvepavau duju bet man nuo ju nieka gera nebuvo kaip uzeidavo saremiai as net neturedavau jegu kvepuot tas dujas tik po ju pakvepuodavau kad linksma butu 31 dar siuliau vyrui pakvepuoti 31
na vienu zodziu pradejau gimdyt tai zviegiau kaip nezinau kas nakti viena gimdziau ligonineje tai tik mano balsas ir girdejosbet buvo geriau kaip rekdavau 28 10 10 10 nu ir isstenejau mazyle 26 26 26 26 3.353kg 51 cm 10 gimdymas truko 6 val. 16 10 bet buvo bajeris mergyte suviniojo poto sesute sako oops o kas gime 10 31 as tai maciau kad mergyte 10 26 poto as ejau po dusuku 30 o vyrui dave palaikyt mergyte 26
Atsijungęs
llligitukasData: Penktadienis, 2009-05-22, 2:57 PM | Žinutė # 109








[ (LT) ]
Grupė: Removed


Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:





na pirmuosius saremius pajutau 12.30val vyras nuveze i ligonine ginekologe pasake kad dar tik 1cm atsidarymas ir kad su juo galiu dar kokia savaite vaiscioti tai gi isleido namo...tacaiu nakti 00.30val tie skausmai sustiprejo tai gi teko vel vykti iligonine ten ta pati ginekologe pasake kad atsidarymas jau 4cm...taigi iskviete greitaja ir teko vykti i kauno klinikas gimdyti (pati esu is Marijampoles)...2.30val jau buvau kaune...kentejau nezmoniskus skausmus iki8.30val o tada prasiau padaryti epidura...ir tuo labai dziaugiuosi...tai va ir 14.02 mano angelelis isvydo pasauli... 7
LauritukeData: Penktadienis, 2009-05-22, 3:08 PM | Žinutė # 110








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
llligitukas, smagu užsimiršta ir visos kančios 7

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
dani84Data: Penktadienis, 2009-05-22, 6:42 PM | Žinutė # 111








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Nuotaikos šypsniukas:

Miestas:Kėdainiai
Forumo senbūviai
Žinutės: 1240
Apdovanojimai: 2
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
mano dukrytes gimimas buvo apgalvotas ir suplanuotas, nes ji gime cezario operacijos metu 16 as zinojau kad bus cezaris jau nuo pirmos nestumo dienos. ta ryta,pries vaziuojant i operacine, jauciausi labai rami, niekad tokio jausmo nera buve, viduje, sirdyje ramu ramu ir gera. mama mano ir vyras labai pergyveno jaudinosi, o as buvau rami, su sypsena. operacinej tik sesele vis klause ar kas negerai, ar nesalta, nes sake kad visa drebejau kaip lapelis, nors as nejutau. nejutau aisku jokiu skausmu, tik svarbiausia dalyka tai as vistiek turejau - gilu atodusi kai iseme mano dukryte ir pirma jos bucini 7 priglaude ja man prie veido ir leido pabuciuoti 7

Atsijungęs
llligitukasData: Penktadienis, 2009-05-22, 7:15 PM | Žinutė # 112








[ (LT) ]
Grupė: Removed


Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:





tikrai taip kai laiaki rankose savao angeleli pamirsti visus skausmus 16
titanikeData: Trečiadienis, 2009-07-15, 12:37 PM | Žinutė # 113








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Kėdainiai
Forumo ištikimieji
Žinutės: 1691
Apdovanojimai: 18
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
as gimdziau pagal gydytojus lengvai ir greitai,bet as maniau ,kad tuoj mirsiu 10 ,bet jau viska pamirsau :)

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
vilvetData: Trečiadienis, 2009-07-15, 6:37 PM | Žinutė # 114








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Ukmerge
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 177
Apdovanojimai: 6
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
mano nestumas buvo labai lengvas o vat gimdymas tikras kosmaras,gimdziau 19 valandu be nuskausminanciu,buvo siaubas kazkoks iki tos minutes kol pamaciau savo vaikeli,taip gera pasidare net negaliu papasakoti,bet vaikas priduso ir kraujo uzdegimas ir buvo isveztas i vilniu i ssantariskes,gulejom apie 2savaites,dabar irgi vazinejam kas kelis menesius tikrintis,bet tikiu viskas bus gerai -liux- love1

Atsijungęs
MikeData: Sekmadienis, 2009-07-19, 11:02 PM | Žinutė # 115








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Šiauliai
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 185
Apdovanojimai: 1
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
man tas malonumas nutiko visai neseniai, tik prieš 1,5 mėn taip Paskutinėm dienom mano gydytoja buvo sunerimusi, nes vaisiaus vandenų buvo minimaliai tai dvi dienas iš eilės teko pas ją eiti. Ketvirtadienį apsilankiau pas ją, nustatė, kad 3 cm atsidarymas. Sekančią dieną teko net porą kartų pas ją apsilankyt, nes atsidarymas padidėjo, sąrėmiai nereguliarūs, kas 5-7 min., o gimdymas neprasideda. Galiausiai vakare dar liepė nuvažiuoti į gimdymo namus dar pasižiūrėti. Ligoninėje kita gydytoja apžiūrėjo ir nusprendė, kad dar negimdysiu, tai grįžau namo. Sekmadienį pati atvažiavau į ligoninę, kadangi sąrėmių nejutau, bet ir mažylis nespurdėjo, truputėlį buvau išsigandusi, o pasirodo viskas buvo tvarkoj, čia tik buvo suveikusi mano baimė dėl nežinojimo, kaip viskas turi vykti (čia mano 1 gimdymas).Pirmadienio rytą apie 4 val pabudau nuo maudimo pilve, kadangi jis buvo pakenčiamas, tai nebėgau pas pas seselę, o pagulėjau, paskaičiau knygą. Per vizitaciją gydytojas apžiūrėjo, pasakė, kad įpusėjęs gimdymas ir išsiuntė mane gimdyti. Paskambinau vyrui, kad jau, tai žmogelis nespėjęs nė papusryčiauti kaip kulka atlėkė į ligoninę su baime ir jauduliu kaip čia viskas bus. Apie 10 val.prakirpo vandenis, o tada ir prasidėjo malonumas 27 Nuskausminimui suleido tik nošpos, kuri įtariu nieko ten nepadėjo, tik iki šiol dūrio vietą skauda. Norėjau išbandyti drąsą ir gimdyti natūraliai. Kai ką tik gimusią dukrytę paguldė ant pilvo užplūdo neapsakomai malonus jausmas ir visi skausmai dingo ir pasimiršo (juos priminė tik tada kai pradėjo siūti kirpimo vietą -bad- ne koks jausmelis). Keisčiausia buvo tik tai, kad kai gimė leliukas net pamiršau paklausti kas gimė, ne tai svarbu buvo 10 svarbiausia buvo sužinoti ar viskas tvarkoj, o galvoje sukosi mintis - koks gražus vaikelis. 26
Gimdymas truko beveik 12 val. nes 4 val ryto prasidėjo sąrėmiai o 15:37 gimė mano mergytė.





Paskutinį kartą redaguota Mike - Sekmadienis, 2009-07-19, 11:06 PM
Atsijungęs
sandiData: Sekmadienis, 2009-07-19, 11:56 PM | Žinutė # 116








[ (GB) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Toli Toli
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 290
Apdovanojimai: 4
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Mike, saunuole -liux- Pagarba 36
Atsijungęs
sandiData: Sekmadienis, 2009-07-19, 11:58 PM | Žinutė # 117








[ (GB) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Toli Toli
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 290
Apdovanojimai: 4
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Ir zinoma sveikinimai, Mike, 83
Atsijungęs
noeleData: Pirmadienis, 2009-07-20, 2:18 AM | Žinutė # 118








[ (GB) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:kedainiai
Forumo mylimieji
Žinutės: 10021
Apdovanojimai: 21
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą Plepučių,pleputė
Mike, sveikinimai tau.saunuole.. -liux- .man ir suleido analgino ir dar kazkoki.nepamenu..mane i gimdykla nusiunte 9 ryto...pradejo leisti laselines.kaip suprantu skatinamuosius.nes gimda neatsidsarinejo.kai pradejo leisti laselines.vandenis taip svelniai bego.nes gulejau as 10 nu po to prasidejo malonumai..mergyte savo greit pagimziau.12.53 as jau turejau savo mazute.tik man ten siuvo labai ilgai liudna ir audiniai labai kraujingi buvo liudna sake akusere tik iduria adata ir kraujas tekedavo liudna man aplamai gimdymas truko trumpai.kai apskautau kai kitos kankinasi su saremiais galvoju bet uztat turime savo dziaugsmelius -liux-

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
SimutiaData: Pirmadienis, 2009-07-20, 9:15 AM | Žinutė # 119








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Siauliai-Norvegija
Forumo mylimieji
Žinutės: 2884
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už nuoširdumą Plepučių,pleputė
Kai laukiausi pirmojo angelelio,tai laksciau kaip kulka visur,visi stebedavosi is kur pas mane tiek jegu buvo -cha- Gydytoja sakydavo,kad nepagimdsiu pati,nes mano klubai labai siauri..bet..terminas gimdyti buvo gruodzio 24d.,bet jauciau,kad bus anksciau.gruodzio 10 nakti,prasidejo skausmai,isleidau ryta vyra i darba,asitvarkiau namus,nors jau skaudejo vis labiau.pasiskambinau mamai ir nuvaziavom i ligonine.gydytojas apziurejas,pasake,kad 4 cm.,tad galima dar palaukti.vyras atvaziavo is po darbo,prasedejo iki isnaktu,kol sesele neisvare jo namo,nes ji nedavem pinigu 3 ir kai tik vyras isvare namo,man praidejo tokie skausmai,paziurejas gydytojas,pasake,kad atsidarymas jau 8 cm. ir maunam tik i gimdykla.02.30 isveze i gimdykla,o 04.45 jau turejau savo dukryte...nebuvo nepakeliamu skausmu gimdant,nors ir klubai buvo siauri pasak gydytojos,pagimdziau be plysiu ir jokiu nuskausminamuju -liux- o vyrui kai paskambinau,jis vargsas miegojo,o as tokiu ramiu balsu jam sakau:Labas rytas teveli!,tai is jo balso ir reakcijos,supratau,kad keturiom issoko is lovos -cha- love1



Atsijungęs
SimutiaData: Pirmadienis, 2009-07-20, 9:30 AM | Žinutė # 120








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Siauliai-Norvegija
Forumo mylimieji
Žinutės: 2884
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už nuoširdumą Plepučių,pleputė
nu o antrojo kai laukiausi buvo siek tiek sunkiau,nes reikejo lakstyti visur paskui pirmaji vaikuti,bet pats nestumas buvo tikrai lengvas ir malonus.gimdyti buvo nustatyta liepos 28,bet mano maziukas nelabai skubejo islysti i pasauli.atejus termino dienai,gimda buvo atsidarius tik 1 cm.,tad gydytoja nusprende,kad lankytis turiu pas ja kasdien,kad galetu stebeti ar yra pokyciu.rugpjucio 3,parase siuntima i ligonine,nes pradejo vandenys zaliuoti,o gimda vis 1 cm.is vakaro atejusi gydytoja pasake,kad ryta 8.30 buciau susiruosusi,nes eisiu i gimdykla.nemiegojus visa nakti,sulaukiau ryto.vyras dalyvavo gimdyme kartu su manim,man jis labai padejo,aciu jam labai uz tai.taigi,prakirpo vandenis,suleido nospos ir prasidejo...saukiau garsiau uz visas kitas,nuo skatinamuju pradejau vemti...visa laime,kad vyras buvo salia,nes kitaip buciau gavus nuo akuseres i galva uz toki klykima -cha- jau taip matesi jos perkreiptas veidas,bet tada man buvo dzin...ir po visu saukimu ir skausmu,12.53 isvydom musu nuostabu suneli...toks grazutis,mazutis,nosyte riesta,ech kaip tada gera buvo... 10 love1



Atsijungęs
Forumas » MES LAUKIAMĖS-GIMDYMAS-PO GIMDYMO » Gimdymas-Po gimdymo » Koks buvo jūsų gimdymas? (Gimdymo istorija...)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024