Antradienis, 2024-04-23, 9:57 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Vai2ske  
Forumas » MES LAUKIAMĖS-GIMDYMAS-PO GIMDYMO » Gimdymas-Po gimdymo » Kaip apsisaugoti nuo nėštumo? (priemonės ir būdai)
Kaip apsisaugoti nuo nėštumo?
Vai2skeData: Antradienis, 2011-02-08, 10:21 PM | Žinutė # 76








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
atsakysiu į klausimą, tai nedaryt taip
juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2011-02-08, 10:22 PM | Žinutė # 77








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (vaidabas)
atsakysiu į klausimą, tai nedaryt taip

juokas :juokas: juokas o jei labai norisi


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Vai2skeData: Antradienis, 2011-02-08, 10:25 PM | Žinutė # 78








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
šituos klausimus aptarsime naktibaldų kampelyje smoking

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2011-02-09, 2:29 PM | Žinutė # 79








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na šeip taigi simptomai atsiranda galvoju jug kad ir pykinimas arba dažnas šlapinims, tai pirmieji požymiai, jei jau per mėn pati nesusipranti kad laukiesi tai kažkaip keista galvoju , ir tas sirgimas būna šiek tiek mažesnis nei įprastai galvoju

Bet jei sergi mėnesinėmis,tai šiaip čia didžiausias simptomas apie galimą nėštumą,o kas liečia pykinimą,tai ne visas pykina ir jei dažniau varo sisioti tikrai nemanau,kad pirma mintis apie nėštumą


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2011-02-09, 3:31 PM | Žinutė # 80








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Bet jei sergi mėnesinėmis,tai šiaip čia didžiausias simptomas apie galimą nėštumą,o kas liečia pykinimą,tai ne visas pykina ir jei dažniau varo sisioti tikrai nemanau,kad pirma mintis apie nėštumą

na bet jug keičiasi ir elgesys ir visakita kai pastoji, pirmomis dienomis gal ir ne bet kaip gali po 3mėn nepastebėti kad laukiesi manau kad kiekviena pažįstam savo kūn ir organizmą ir yra tam tikri simptomai, nebūna jug taip kad nieko nėra


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2011-02-09, 7:49 PM | Žinutė # 81








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na bet jug keičiasi ir elgesys ir visakita kai pastoji, pirmomis dienomis gal ir ne bet kaip gali po 3mėn nepastebėti kad laukiesi manau kad kiekviena pažįstam savo kūn ir organizmą ir yra tam tikri simptomai, nebūna jug taip kad nieko nėra

Bet kaip matome,ne visos supranta apie nėštumą jei nedingo mėnėsinės,ir ne visos taip išeina gerai pažysta savo arganizmą


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2011-02-09, 9:56 PM | Žinutė # 82








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Bet kaip matome,ne visos supranta apie nėštumą jei nedingo mėnėsinės,ir ne visos taip išeina gerai pažysta savo arganizmą

tai tikrai taip galvoju galvoju galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Vai2skeData: Trečiadienis, 2011-02-09, 10:55 PM | Žinutė # 83








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na bet jug keičiasi ir elgesys ir visakita kai pastoji, pirmomis dienomis gal ir ne bet kaip gali po 3mėn nepastebėti kad laukiesi manau kad kiekviena pažįstam savo kūn ir organizmą ir yra tam tikri simptomai, nebūna jug taip kad nieko nėra

pažinok tu kiek nori, o va geriant KT viskas kitaip..jau juk zinau, ne kartą neščia buvau juokas
pastojus be tablečiu, jau poros savaičių būnant, daug kas keitės
o va KT blokuoja tuos pokyčiu, viana ka jaučiau, kelis kg priaugau, bet pati gyd nuramino, kad pradėjus gert tabletes, daug kam taip buna


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2011-02-10, 8:33 AM | Žinutė # 84








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (vaidabas)
pažinok tu kiek nori, o va geriant KT viskas kitaip..jau juk zinau, ne kartą neščia buvau juokas
pastojus be tablečiu, jau poros savaičių būnant, daug kas keitės
o va KT blokuoja tuos pokyčiu, viana ka jaučiau, kelis kg priaugau, bet pati gyd nuramino, kad pradėjus gert tabletes, daug kam taip buna

Žinau,kad taip būna,tikrai ne tu viena tokia,kuri nelabai ką pajuto ir kad KT viską blokuoja


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Vai2skeData: Ketvirtadienis, 2011-02-10, 8:44 AM | Žinutė # 85








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Romeniukas)

Žinau,kad taip būna,tikrai ne tu viena tokia,kuri nelabai ką pajuto ir kad KT viską blokuoja

o ką gi galima pajust, jei nei karto neščios nepykino, nesysino, ir svoris man tik nuo 6men augt pradeda juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2011-02-10, 11:37 AM | Žinutė # 86








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (vaidabas)
o ką gi galima pajust, jei nei karto neščios nepykino, nesysino, ir svoris man tik nuo 6men augt pradeda juokas

Tai būtent,kad kitoms taip ir būna ir tikrai nieko nepajunta bent jau iki 3 mėn tai tikrai. ir svoris ne visosms iškart priauga,o jei dar esi stambi,tai net ir nepastebėsi,kad koks kilas priaugo. Va kaip mano draugė,ji buvo nėščia jau gal 4mėn ir mes net nesupratome,kad ji laukiasi,nes yra stambi,šiaip sakom ligtai truputi svorio priaugo,o kad nėščia net nepagalvojome O ji tai pat nieko nejautė,jokių blogumų,jokių sisiojimų ar kitokių požymių,dėl kurių galėjo šauti mintis apie nėštumą.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2011-02-10, 12:04 PM | Žinutė # 87








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Tai būtent,kad kitoms taip ir būna ir tikrai nieko nepajunta bent jau iki 3 mėn tai tikrai. ir svoris ne visosms iškart priauga,o jei dar esi stambi,tai net ir nepastebėsi,kad koks kilas priaugo. Va kaip mano draugė,ji buvo nėščia jau gal 4mėn ir mes net nesupratome,kad ji laukiasi,nes yra stambi,šiaip sakom ligtai truputi svorio priaugo,o kad nėščia net nepagalvojome O ji tai pat nieko nejautė,jokių blogumų,jokių sisiojimų ar kitokių požymių,dėl kurių galėjo šauti mintis apie nėštumą.

na gali būti, bet kaip tada pasigimdo jug pirmieji mėnesiai patys svarbiausi galvoju nors visko gali būti, neštumo požymių yra labai daug ne vien tik sisiojimas pykinimas ir svoris, man kažkaip keista kaip gali nesuprasti galvoju na iš pradžių kokius2 mėn gal bet jau kaip 3 ar4 mėn galvoju galvoju na pamenu kai ir tau Romeniukai visi sakė kad laukiesi o tu ne ne o pasirodo kad taip miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Vai2skeData: Ketvirtadienis, 2011-02-10, 12:08 PM | Žinutė # 88








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
matau nugrybavom į lankas, ši tema apie apsaugą, o mes jau apie nėštumus varom
labai aiškūs visi požymiai, kai nebesergi mėnesinėmis, o kai jomis sergi kaip sirgus, ir niekas nepasikeičia, tai kokios mintys apie neštumą gali būt?


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2011-02-10, 12:12 PM | Žinutė # 89








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
draugė nusipirko kažkokį apsauginį žiedą galvoju galvoju kažin kas tai per daiktas, seniau naudojo pleistrą, bet brangiai gaunasi su juos galvoju

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2011-02-27, 12:28 PM | Žinutė # 90








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
draugė nusipirko kažkokį apsauginį žiedą galvoju galvoju kažin kas tai per daiktas, seniau naudojo pleistrą, bet brangiai gaunasi su juos galvoju


Kontraceptinis žiedas

Tai lankstus hormonų prisotintas žiedas. Jis įdedamas į makštį pirmąją mėnesinių ciklo dieną ir paliekamas trims savaitėms, po to daroma 7 dienų pertrauka. Dažniausiai nei moterys nei partneriai jo nejaučia. Žiedas nedideliais kiekiais išskiria hormonus tris savaites, apsauga nuo nėštumo išlieka mėnesį. Žiedo sudėtyje yra tie patys hormonai kaip ir kombinuotose kontraceptinėse tabletėse – estrogenas ir progestinas, tačiau mažesniais kiekiais. Apsaugos nuo neplanuoto nėštumo patikimumas - kaip ir kontraceptinių tablečių.

Privalumai:
patogus naudoti, naudojamas vieną kartą per mėnesį, vėmimas ir viduriavimas nemažina kontraceptinio žiedo efektyvumo. Nustojus vartoti iškart atsinaujina vaisingumas

Šalutinis poveikis: kaip kombinuotų kontraceptinių tablečių, pasitaiko šiek tiek rečiau dėl mažesnio hormonų kiekio patenkančio į organizmą. Retais atvejais moterys gali nuolat jaustį kontraceptinį žiedą. Partneris lytinių santykių metu gali jausti kontraceptinį žiedą. Gali padaugėtii išskyrų iš makšties, didėja makšties uždegimo tikimybė.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Forumas » MES LAUKIAMĖS-GIMDYMAS-PO GIMDYMO » Gimdymas-Po gimdymo » Kaip apsisaugoti nuo nėštumo? (priemonės ir būdai)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024