Trečiadienis, 2024-04-24, 2:19 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forumas » MŪSŲ NAMAI » Piniginė-Parduotuvės-Nuolaidos » Kiek kainuoja šildymas ? (Kiek mokam,kokia kvadratūra...)
Kiek kainuoja šildymas ?
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-03-13, 2:35 PM | Žinutė # 226








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na ar laukiate šildymo kainų nepatinka nepatinka nepatinka siaubas, draugei už 2 kambarių butą apie 39 kv.m atėjo 525Lt nepatinka nepatinka nepatinka nepatinka nepatinka siaubas kažkoks verkia sakė jos algos neužtenka vien už butą ssusimokėti, o kur dar darželis, paskola verkia verkia na bet nieko, jie žada atsijungt jau šildymą, nes kai pamatė tokias kainas nepatinka

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2012-03-13, 2:51 PM | Žinutė # 227








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Nebijau šildymo saskaitos,nes žinau,kad ji nedidelė bus. nesieks nei 200lt. mūms vis pasiseka į gerą namą papulti kur yra bendrija ir maži mokesčiai. Ir šilta sienos apšildytos kambariuose. liuks Bet žinome,kad tarkim Kalniečių rajone yra kas moka virš 500lt už šildymą nepatinka Siaubas kažkoks

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
LauritukeData: Antradienis, 2012-03-13, 2:51 PM | Žinutė # 228








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (snieguoliuke)
na bet nieko, jie žada atsijungt jau šildymą, nes kai pamatė tokias kainas nepatinka

o tai kaip gyvens,be šildymo? galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-03-13, 6:29 PM | Žinutė # 229








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Nebijau šildymo saskaitos,nes žinau,kad ji nedidelė bus. nesieks nei 200lt. mūms vis pasiseka į gerą namą papulti kur yra bendrija ir maži mokesčiai. Ir šilta sienos apšildytos kambariuose. liuks Bet žinome,kad tarkim Kalniečių rajone yra kas moka virš 500lt už šildymą nepatinka Siaubas kažkoks

na šeip beveik visi daugiabučiai turi bendrijas mirkt ir aišku jei namas renovuotas tai sąskaitos tikrai nebus 500 liuks , o tai kai gyvenai Kaune kitur didelė sąskaita buvo galvoju :galvoju:
tikrai 200Lt nera daug mirkt ir žiūrint už kokią kvadratūrą, jei 2 kambarių butas tai tikrai nedaug, o va bendradarbė gyvena 4 kambarių bute, tai įsivaizduoju kokia sąskaitėlė ateis, nors kvadratūra pas ją tai kaip 2 kambarių geda
Šeip sakė sąskaitos už šildymą mažiausios Utenoje liuks nes ten dalį šilumos gauna iš medžio, bet tokį miestą kaip Panevėžį ar Šiaulius manau sunkoka būtų, medienos tiek nebūtų arba ji greitai baigsis geda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)

Paskutinį kartą redaguota snieguoliuke - Antradienis, 2012-03-13, 6:33 PM
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-03-13, 6:30 PM | Žinutė # 230








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
o tai kaip gyvens,be šildymo? galvoju

ne ne planuoja kad atjungtų kovo antoj pusėj, kad nereiktų mokėti tokių sumų geda o kitą sezoną vėl jungsis kaip visada mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
LauritukeData: Antradienis, 2012-03-13, 7:34 PM | Žinutė # 231








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (snieguoliuke)
ne ne planuoja kad atjungtų kovo antoj pusėj, kad nereiktų mokėti tokių sumų geda o kitą sezoną vėl jungsis kaip visada mirkt

aaa..... :)


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
noeleData: Antradienis, 2012-03-13, 10:59 PM | Žinutė # 232








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:kedainiai
Forumo mylimieji
Žinutės: 10021
Apdovanojimai: 21
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą Plepučių,pleputė
Romeniukas, tai mazai moki...as uz vieno kambario neilnai 30 kvadratu moku vien tik uz sildyma 250lt.bet siltai gyvenau,nesiskundziu.dar plius gyvatukas, karstas vanduo atejo saskaita 306..tai susiskaiciavau viska nu elektra dujas tai mokesciam 400lt.pliu snetas 54 ir darzelis uz Klaudija 135..tai va puse tukstancio vien mokesciams vyro alga 800lt...sakiau palauksiu dar kito menesio eisiu darytis kompensacija uz darza, ir socialine... galvoju galvoju galvoju

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
IrceData: Trečiadienis, 2012-03-14, 8:32 AM | Žinutė # 233








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 11602
Apdovanojimai: 72
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Mes už vasario mėn., mokėjom 420.Čia kartu su vandens pašildymu,pas mus 53 kv.O namie tikrai nekaršta...+17-19 šilumos.

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

MANO DARBELIAI
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2012-03-19, 4:55 PM | Žinutė # 234








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (noele)
Romeniukas, tai mazai moki...as uz vieno kambario neilnai 30 kvadratu moku vien tik uz sildyma 250lt.bet siltai gyvenau,nesiskundziu.dar plius gyvatukas, karstas vanduo atejo saskaita 306..tai susiskaiciavau viska nu elektra dujas tai mokesciam 400lt.pliu snetas 54 ir darzelis uz Klaudija 135..tai va puse tukstancio vien mokesciams vyro alga 800lt...sakiau palauksiu dar kito menesio eisiu darytis kompensacija uz darza, ir socialine...

Tikrai palyginus pagal kitus, mes nedaug mokame. Va gerai,kad dujų pas mus nėra elektinė dujnė. susideda tikrai nemažai mokesčių. Idomu kiek bus už elektrą dabar kai viskas ant elektros galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2012-03-19, 4:59 PM | Žinutė # 235








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Irce)
Mes už vasario mėn., mokėjom 420.Čia kartu su vandens pašildymu,pas mus 53 kv.O namie tikrai nekaršta...+17-19 šilumos.

Pas mus 50kv. šilumos apie 20-21 tikrai šilta ir mokesčiai nėra dideli.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-03-19, 5:59 PM | Žinutė # 236








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Pas mus 50kv. šilumos apie 20-21 tikrai šilta ir mokesčiai nėra dideli.

tai jei namas renovuotas tai kainos ir nebus didelės, bet didesnės nei buvo pernai nepatinka , o va senos statybos namuose visur kosminės nepatinka siaubas sakė kai kur siekia net 1000 nepatinka nepatinka nepatinka daugumoje kaip Irce sakė nėra šilta, nes jei senesni žmonės gyvena nenori kad daugiau pajungtų, nes bijo daug mokėti geda bet vis kelia ir kelia mokesčius siaubas nepatinka


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2012-03-19, 6:08 PM | Žinutė # 237








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
tai jei namas renovuotas tai kainos ir nebus didelės, bet didesnės nei buvo pernai , o va senos statybos namuose visur kosminės siaubas sakė kai kur siekia net 1000 daugumoje kaip Irce sakė nėra šilta, nes jei senesni žmonės gyvena nenori kad daugiau pajungtų, nes bijo daug mokėti bet vis kelia ir kelia mokesčius siaubas

Už tai,kad pas mus ne renovuotas namas ir dar blokinis,šalta šiaip tokiuose ir dar kampinis butas,bet sienos apšildytos ir tikrai šilta. Pati mačiiau lapelius ir sąskaitas už šildymą daugiausiai buvo kažkur apie 200lt. šalčiausia mėnesi nesiekia net 300lt.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-03-19, 6:13 PM | Žinutė # 238








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Už tai,kad pas mus ne renovuotas namas ir dar blokinis,šalta šiaip tokiuose ir dar kampinis butas,bet sienos apšildytos ir tikrai šilta. Pati mačiiau lapelius ir sąskaitas už šildymą daugiausiai buvo kažkur apie 200lt. šalčiausia mėnesi nesiekia net 300lt.

o tai šią žiemą buvo tokios mažos kainos? nes šeip Kaune ir Akmenėj atrodo pačios didžiausios kainos už šildymą nepatinka :nepatinka: tai tikrai pasisekė jei už 2 kambariu butą tik 200Lt už šildymą, net renovacijos nereikia mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)

Paskutinį kartą redaguota snieguoliuke - Pirmadienis, 2012-03-19, 6:19 PM
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2012-03-19, 6:14 PM | Žinutė # 239








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)

o tai šią žiemą buvo tokios mažos kainos? nes šeip Kaune ir Akmenėj atrodo pačios didžiausios kainos už šildymą tai tikrai pasisekė jei už 2 kambariu butą tik 20Lt už šildymą, net renovacijos nereikia

Na ne 20lt o 200lt. taip tokios kainos šią žiemą


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-03-19, 6:22 PM | Žinutė # 240








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Na ne 20lt o 200lt. taip tokios kainos šią žiemą

na super, mažiau nei renovuotam name super liuks liuks liuks liuks tai jaučiu nuomos kainos tam name kosminės jei mokesčiai tokie maži gerai o kokiam čia mikrorajone geda nors nelabai aš ten gaudausi, draugai gyvena beveik centre, bet jie namo dalį turi, o draugytė studijuoja tai nuomuojasi netoli akropolio, net nežinau koks ten rajonas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » MŪSŲ NAMAI » Piniginė-Parduotuvės-Nuolaidos » Kiek kainuoja šildymas ? (Kiek mokam,kokia kvadratūra...)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024