Ketvirtadienis, 2024-04-25, 9:03 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forumas » MŪSŲ NAMAI » Piniginė-Parduotuvės-Nuolaidos » Ar taupote pinigus?
Ar taupote pinigus?
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2012-02-09, 11:31 PM | Žinutė # 91








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Vai2ske)
valgyt turim ka,apsirengt irgi...o i kapus nenusinesi, turiu daug pavyzdziu,kur zmones are del geresnes ateities,kale pinigus,ju turi,bet arba apsidaire pamatįo kad seimos neber, arba sveikatos, tai na... tada tas taupymas..

Oj žinau tai pat panašių istorijų net ir asmeninių.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-02-09, 11:33 PM | Žinutė # 92








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Tai gerai gaudo,gerai taupot ir gyvenate juokas

na gaudo tai kas elektrą vagia bet matai pagavo ir kontrobandininkus juokas juokas juokas juokas juokas dar pagavo kelis, kur kyšį siūlė bet nematė tiek kad filmavo nes jie privalo filmuoti, tai va gavo premija gavo sako ir kyšio imti nereikia liuks na taupom taupom, ir gyvenimu nesiskundžiam liuks
Quote (Vai2ske)
valgyt turim ka,apsirengt irgi...o i kapus nenusinesi, turiu daug pavyzdziu,kur zmones are del geresnes ateities,kale pinigus,ju turi,bet arba apsidaire pamatįo kad seimos neber, arba sveikatos, tai na... tada tas taupymas..

oj va tas ir yra baisiausia, kad tik darbas pinigai o daugiau nieko, o paskui pamatai, kad nei šeimos, nei draugų nieko nepatinka nepatinka nepatinka


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Vai2skeData: Ketvirtadienis, 2012-02-09, 11:36 PM | Žinutė # 93








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
svarbu kazka turet juodai dienai, ir netapt pinigu vergu, kai galvoje vien jie, ir i visus ziurima tik naudos...o taupyt, galima lupdaziam, galima masinai ar namams cia jau kas kaip..as taupau dabar vasarai, kelionems po UK, ir taip kasmet, ispudziu ,kuriuos patiriu ir ka pamatau,nenusipirksi uz jokius pinigus :)

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2012-02-09, 11:37 PM | Žinutė # 94








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Žodžiu,išvada tokia, kasžkas gyvena šia diena,o kažkas taupo, ir turi iš ko... Kas kaip moka tas taip šoka...

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2012-02-09, 11:39 PM | Žinutė # 95








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Vai2ske)
svarbu kazka turet juodai dienai, ir netapt pinigu vergu, kai galvoje vien jie, ir i visus ziurima tik naudos...o taupyt, galima lupdaziam, galima masinai ar namams cia jau kas kaip..as taupau dabar vasarai, kelionems po UK, ir taip kasmet, ispudziu ,kuriuos patiriu ir ka pamatau,nenusipirksi uz jokius pinigus

Būtent liuks Kekvienas taupo pagal savo galimybes liuks Kas lūpdažiui,kas kelionėms,ir manau čia nėra net ko lyginti...


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-02-09, 11:42 PM | Žinutė # 96








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Vai2ske)
svarbu kazka turet juodai dienai, ir netapt pinigu vergu, kai galvoje vien jie, ir i visus ziurima tik naudos...o taupyt, galima lupdaziam, galima masinai ar namams cia jau kas kaip..as taupau dabar vasarai, kelionems po UK, ir taip kasmet, ispudziu ,kuriuos patiriu ir ka pamatau,nenusipirksi uz jokius pinigus :)

va va ir mes visada vasarai pasitaupom, dabar labai norim nuvažiuoti į UK, tai atsidesim po truputi liuks nes įspūdžiai tikiu bus nerealūs liuks ir manau svarbiausia tureti kaip teisingai Vai2ske sakai juodai dienai nes nežinai kas gali atsitikti geda
Quote (Romeniukas)
Žodžiu,išvada tokia, kasžkas gyvena šia diena,o kažkas taupo, ir turi iš ko... Kas kaip moka tas taip šoka...

liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
noeleData: Penktadienis, 2012-02-10, 0:12 AM | Žinutė # 97








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:kedainiai
Forumo mylimieji
Žinutės: 10021
Apdovanojimai: 21
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą Plepučių,pleputė
neturim juodai dienai. juokas kazkaip nemegtu kai pinigai kisene drasko.man noris tuoj juo sisleisti juokas

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
LauritukeData: Penktadienis, 2012-02-10, 0:13 AM | Žinutė # 98








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (noele)
neturim juodai dienai. juokas kazkaip nemegtu kai pinigai kisene drasko.man noris tuoj juo sisleisti juokas

juokas juokas va čia geriausias atsakymas juokas juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2012-02-10, 0:15 AM | Žinutė # 99








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (noele)
kazkaip nemegtu kai pinigai kisene drasko.man noris tuoj juo sisleisti juokas

oj zinok ir man tas pats juokas juokas juokas juokas vis dedavausi paskui pasimdavau sakau na is algos pasidesiu ir vel pas pats, tai dabar nuskaito ir ramu juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2012-02-10, 0:34 AM | Žinutė # 100








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (noele)
neturim juodai dienai. kazkaip nemegtu kai pinigai kisene drasko.man noris tuoj juo sisleisti


Na tas tai taip,bet realiai ar drąsko ar ne,manau čia ne esmė, esmė ta,kas šiais laikais turi kažkam taupyti?? galvoju Taip kažkas taupo net kito mėnesio sąskaitų apmokėjimui,kiti taupo,kad įnešti nuomą kelis mėnesius,kažkas taupo,kad inešti už paskolą mėnesį ar kelis jei yra galimybė... kažkas taupo mokslams... bet daugima duria galą su galu,kad pragyventų...


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
rugi@geleData: Penktadienis, 2012-02-10, 11:35 AM | Žinutė # 101








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Marijmapolė
Forumo senbūviai
Žinutės: 1355
Apdovanojimai: 4
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
As taupau, namo antrą aukštą noriu įsirengti, vaikučiams kambarelius, tad reikia taupyti dabar viskas tiek kainuoja, kad baisu ir pagalvoti verkia na bet kaip nors, po truputi, po truputi ir tikrai įrengsime.
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2012-02-10, 12:40 PM | Žinutė # 102








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (rugi@gele)
As taupau, namo antrą aukštą noriu įsirengti, vaikučiams kambarelius, tad reikia taupyti dabar viskas tiek kainuoja, kad baisu ir pagalvoti verkia na bet kaip nors, po truputi, po truputi ir tikrai įrengsime.

nors ir po truputį bet tikrai susitaupysit liuks liuks liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
dru-gelisData: Antradienis, 2012-04-10, 8:37 PM | Žinutė # 103








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Joniškis
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 100
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Nesiseka man taupyti, viskas į vyro ūkį arba dabar į namo statybą išeina geda tad III pakopa pensija banke kaupiu, nors po truputį, po truputį :) :)
Atsijungęs
lansData: Antradienis, 2017-08-29, 11:45 AM | Žinutė # 104








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Naujokas
Žinutės: 1
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
zinoma, kad taupome pinigus, neseniai buvome finansineje krizeje, negalejome atiduoti paskolos, isgelbejo refinansavimas !
Atsijungęs
monikazievyte123Data: Ketvirtadienis, 2018-06-28, 7:55 AM | Žinutė # 105








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Naujokas
Žinutės: 15
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Na kadangi turiu savo įmonę tai pataupyti nelabai išeina. Esu žmogus kuris daug reikalauja tiek iš savęs tiek iš kitų, todėl noriu, kad visi procesai vyktų sklandžiai. Tokiu atveju jei įžvelgiu kliuvinius, kurie sumažina mano įmonės darbuotojų našumą aš samdausi: http://www.iprocess.lt/verslo-procesu-valdymas/4593569753  Tai padeda man  suvaldyti verslo procesus, o to pasekoje ir padidinti įmonės pelną bei sutaupyti.
Atsijungęs
Forumas » MŪSŲ NAMAI » Piniginė-Parduotuvės-Nuolaidos » Ar taupote pinigus?
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024