Penktadienis, 2024-03-29, 4:07 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: jurgutex, Romeniukas  
Forumas » ŠVENTĖS » Teminiai vakarėliai-Kitos šventės » Šventiniai kostiumai (Kur perkate, kur nuomuojate, kiek kainuoja)
Šventiniai kostiumai
RomeniukasData: Šeštadienis, 2009-12-26, 7:59 PM | Žinutė # 61








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
Dove@deive o man pasirodė, ar darželyje kalėdų seneliu buvo moteris?

čia ne senelis,o nykštukas aukletoja juokas
senelis tikrai vyras 10
tik man jis nelabai koks 10


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Šeštadienis, 2009-12-26, 8:10 PM | Žinutė # 62








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na musų tai senelis _liuks_ labai patiko visiems _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Šeštadienis, 2009-12-26, 8:11 PM | Žinutė # 63








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na kadangi kalėdos pasibaigė ir artėja nauji tai norėčiau pasiklausti, kur pigiau panevežyje galima nusipirkti daktarų chalatus miela , nes naujų metų tema bus daktarai ir seselės juokas juokas juokas tai sakau gal kas žinot kokį "tašką" _liuks_

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Šeštadienis, 2009-12-26, 8:31 PM | Žinutė # 64








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na kadangi kalėdos pasibaigė ir artėja nauji tai norėčiau pasiklausti, kur pigiau panevežyje galima nusipirkti daktarų chalatus miela , nes naujų metų tema bus daktarai ir seselės juokas juokas juokas tai sakau gal kas žinot kokį "tašką" _liuks_

o tai toj pačioj remix parduotuvei kažin ar nebutu? galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Šeštadienis, 2009-12-26, 8:46 PM | Žinutė # 65








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
tai kad nuomuotis neapsimoka brangu mums dviem reikia ir dar draugei, tai brangu, manau kad apieškojus kur rastum pigiau, nes pernai buvom hipiais, tai padevėtuose nusipirkom ir šiek tiek pataisiau tai gavomės tikri hipiai _liuks_ , tai galvojam būti šiemet daktarai, manau kad reikia balto chalatėlio o kepurę jau kaip nors juokas juokas

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Šeštadienis, 2009-12-26, 8:49 PM | Žinutė # 66








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
tai kad nuomuotis neapsimoka brangu mums dviem reikia ir dar draugei, tai brangu, manau kad apieškojus kur rastum pigiau, nes pernai buvom hipiais, tai padevėtuose nusipirkom ir šiek tiek pataisiau tai gavomės tikri hipiai _liuks_ , tai galvojam būti šiemet daktarai, manau kad reikia balto chalatėlio o kepurę jau kaip nors juokas juokas

tai ir padevetuose paieškoti.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Vai2skeData: Šeštadienis, 2009-12-26, 11:13 PM | Žinutė # 67








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
manau prisiminka ka is pazystamu medicinoj, pasiskolinsi tam kartui miela

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
KristalijaData: Sekmadienis, 2009-12-27, 5:32 PM | Žinutė # 68








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:zemaitija
Forumo mylimieji
Žinutės: 3656
Apdovanojimai: 8
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
musu nauji metai bus teminis vakarelis,tema nesvarbu,zodziu karnavalas,patarkite mergytes kaip apsirengit ir vyrioka savo aprengti,kad nebutu sunku galvoju mastau man gal sesele ar velniuku,ar angelu,o savaji gal piratu arba kauboju _pikt_ galvoju

Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2009-12-27, 6:43 PM | Žinutė # 69








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
pas mus irgi teminis, tik sutarėm kad vyras derėtų su moterim na pvz jei daktaras tai ir seselė, vienuolis ir kunigas(manau kad lengviausia rasti kaukę _liuks_ ), arba senelis šaltis ir snieguolę juokas aš irgi galvoju ką čia sugalvojus galvoju

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
KristalijaData: Sekmadienis, 2009-12-27, 6:48 PM | Žinutė # 70








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:zemaitija
Forumo mylimieji
Žinutės: 3656
Apdovanojimai: 8
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
snieguoliuke, jo jo fainiau kai dera _liuks_ bet jei nederes nieko baisaus 10 as vis mastau dar ,ir galvoju rinktis is 4:sesele,velniukas,angelas arba kate miela gi kate apsirengi juodai,uzsidedi lankeli su ausytem,dar uziukus nusipiesi,ir uodega prisisiuni _liuks_ arba angelas tik va baltu nei sijonu nei kelniu neturiu _pikt_ _pikt_ _pikt_

Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2009-12-27, 7:08 PM | Žinutė # 71








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
va va katė gerai manau labai lengva pasidaryti _liuks_ _liuks_ o mano vyras tai pasirašo bet kuo būti, tai sakau merga tave aprengsiu juokas juokas va ir angelas neblogai, galima būti geruoju angelu ir piktuoju(tada juodai reiktų rengtis _liuks_ ), na aš tai jau lėksiu rytoj po parduotuves, dabar išpardavimai gal ką rasiu miela

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2009-12-28, 0:17 AM | Žinutė # 72








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
na jo gerai kai vyrai sutinka buti bet kuom galvoju musu vyrukas tai nebent sako kokiu grinču butu kuris voge kaledas juokas jam nepatinka kaledos,jai ne vaikai tai visai nešvestu,na juk buna tokiu žmoniu ir aš nebandau jo pakeisti. 10

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2009-12-28, 0:23 AM | Žinutė # 73








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na maniškis tai šiuolaikinis vyrukas _liuks_ pernai buvom hipiais, tai ir perukus užsidėjom ir veidus išsipaišėm, manau kad kaip jautiesi persirengęs labai priklauso nuo kompanijos _liuks_ _liuks_ užpernai visos draugės savo vyrus buvom perrengę moterimis ir dar blondinėmis juokas juokas maniškis irgi pasirašė, o mes buvom vyrais su kostiumais juokas , tai šiemet galvojam vėl kuo pasiverst, o bet to kai persirengi nebereikia sukti galvos kuo čia apsirengti, kokią šukuoseną pasidaryti juokas _liuks_ ,
Quote (Dove@Deive)
na juk buna tokiu žmoniu ir aš nebandau jo pakeisti.

žinoma kad būna, bet persirenk ir "pasvaikt" linksma juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2009-12-28, 0:26 AM | Žinutė # 74








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
inoma kad būna, bet persirenk ir "pasvaikt" linksma juokas

savaime aišku,kad linksma ir kekviena užsispyreli galima perkalbeti,tai drauge masto ka čia per naujus metus sugalvoti idomesnio _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2009-12-28, 0:34 AM | Žinutė # 75








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
aš tai jau ryt lėksiu ieškot kaukių, iš darbe pasiemiau mokslo atostogas, tai lėksiu parduotuvių siaubti juokas juokas dar ir vaiką prikabinsiu juokas

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » ŠVENTĖS » Teminiai vakarėliai-Kitos šventės » Šventiniai kostiumai (Kur perkate, kur nuomuojate, kiek kainuoja)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024