Antradienis, 2024-04-16, 2:00 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Laurituke  
Forumas » SKELBIMAI » Siūlau paslaugas,darbą » Exe- Lt Tinklalapių kūrimas.
Exe- Lt Tinklalapių kūrimas.
rokasrokasData: Šeštadienis, 2011-05-28, 3:07 PM | Žinutė # 1








[ (LT) ]
Grupė: Removed


Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:





Taigi sveiki visi. Sveikinuosi su jumis aš naujokas "rokasrokas". Norėčiau pranešti apie savo "bizniuką".
Na jis nėra labai jau didelis. Na papasakosiu apie ji. Taigi aš kuriu tinklalapius pagal jūsų pageidavimą. Pokolkas visom paslaugom vyksta akcija, tad skubėkite užsisakyti. Na o dėl detalesnės informacijos prašome apsilankyti dideliame draugu burį Exe-Lt tinklalapyje. Čia rasi begale muzikos, įvairiausių pamokų kurios tau gali praversti. Tad laukiam taves ateinant.

P.S. Ieškomi moderatoriai ir administratoriai. :P
skacasData: Sekmadienis, 2011-05-29, 2:07 AM | Žinutė # 2








[ (GB) ]
Grupė: Removed


Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:





na nepyk bet svetaine atrodo baisei..Dizainas isdarkytas belekaip,tvarkos visai nera.Svetaine perkrauta nereikalingais failais...Ilgai tokios svetaines negyvujat.. Www.Sypsokis.Do.Am Va mano svetaine tikrai priziuriu ir neapleidziu,ir nebalsuojiu pats savo apklausose... Jei kam reikia galiu sukurti panase svetaine ar pakeist fona reik ar dar kazka viska padarysiu :)
Kontaktai:
Skype: Skacas9
Email: skacikas@mail.lt
monikazievyte123Data: Pirmadienis, 2018-06-25, 1:15 PM | Žinutė # 3








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Naujokas
Žinutės: 15
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Na aš tai taip pat manau, kad jei parduodi paslaugas tai jos turi būti tvarkingai pateiktos. Samdausi šią kompaniją: http://www.terrait.net/transporto-ir-ekspedicijos-sistemos.aspx Kuri man padeda įdyvendinti tai kas man atrodo nepasiekiama ir neįmanoma. Man ganėtinai sunku kai susiduriu su IT sistemomis, todėl visada stengiuosi šį darbą patikėti geriau jį suprantantiems.
Atsijungęs
Forumas » SKELBIMAI » Siūlau paslaugas,darbą » Exe- Lt Tinklalapių kūrimas.
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024