Ketvirtadienis, 2024-03-28, 10:23 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: jurgutex  
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Mokyklos » Mokinio žinių vertinimo sistema
Mokinio žinių vertinimo sistema
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-12-16, 11:53 PM | Žinutė # 16








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
pas mus vertinimas manau kaip ir daugelyje mokyklų mirkt sypsenėlėmis įvertinamas visos savaitės elgelys, tai pas kinderį visos geros kolkas juokas juokas juokas o šeip per mėnesį rašo po 2 testus matematikos ir 2 Lietuvių kalbos, renkame riešutukus ir pupas, sekasi irgi super liuks liuks liuks o kiekvieno mėnesio gale yra kiekvieno dalyko įvertinimas, mokytoja pažymi taip (viskas gerai) ir siekia( reikia pasistengti ), ir aišku pratibose deda sypsenėlės arba linksmas arba liūdnas mirkt

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2012-06-04, 8:10 PM | Žinutė # 17








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Pas mus is vis klijuos kazkokius lipdukus. Vertinimo knygele parsines kekviena penktadieni.

Pagalba naujokams ir ne tik čia



Paskutinį kartą redaguota Romeniukas - Pirmadienis, 2012-06-04, 8:13 PM
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-06-04, 8:16 PM | Žinutė # 18








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Pas mus is vis klijuos kazkokius lipdukus. Vertinimo knygele parsines kekviena penktadieni.

tai čia tikriausiai bus vertinamas elgesys mirkt pas mus tai mokytoja pažymėdavo šypsenėlę, kiekvieną penktadienį mirkt o pagyrimus rašydavo kiekvieno mėnesio gale, tiek elektroniniame dienyne, tiek pasiekimų knygelėje mirkt o šeip ir klasėje buvo magnetinė lenta, ir ten žymėdavo jei vaikas buvo geras, ir jei nelabai geda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-06-04, 8:17 PM | Žinutė # 19








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
šeip labai įdomios pasiekimų knygelės Pradinėje panevėžio mokykloje geda tokios didelės A4 formato geda

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2012-09-12, 9:29 PM | Žinutė # 20








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
renkame riešutukus ir pupas, sekasi irgi super

Gavo riešutuką,bet aš nesupratau ką jis reiškia, kažkuriose pratybose lipdukas riešutėlis juokas

Quote (snieguoliuke)
klų sypsenėlėmis įvertinamas visos savaitės elgelys, tai pas kinderį visos geros kolkas

Pas mus tai pat, na už pimą savaitę gavo geltoną, tikiuosi taip ir toliau bus. liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2012-09-12, 9:30 PM | Žinutė # 21








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
šeip labai įdomios pasiekimų knygelės Pradinėje panevėžio mokykloje tokios didelės A4 formato

Pas mus normalios ne didelės :)


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2012-09-12, 9:31 PM | Žinutė # 22








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
o šeip ir klasėje buvo magnetinė lenta, ir ten žymėdavo jei vaikas buvo geras, ir jei nelabai

Rašo ir pas mus klasėje ant lentos vaikučių vardus kurie ne tik, kad negeri buvo, bet jei kažko neatliko, ar namie nepabaigė darbelio, ar nepadarė ko prašė mokytoja, mes buvome lentoje,kad per šokių pamoką neturėjo šokių batelių geda


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2012-09-12, 9:38 PM | Žinutė # 23








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Pas mus tai pat, na už pimą savaitę gavo geltoną, tikiuosi taip ir toliau bus. liuks

o kaip suprast geltona geda pas mus buvo labai linksma šypsenėlė, tada liūdnesnė šypsenėlė ir tada labai nuliūdusi verkia tai mokytoja nuspalvindavo tą kurios vaikas nusipelnydavo per savaitę savo elgelsiu mirkt
Quote (Romeniukas)
Gavo riešutuką,bet aš nesupratau ką jis reiškia, kažkuriose pratybose lipdukas riešutėlis juokas

riešutas mataematika, pupa lietuvių kalba, Gilė -pasaulio pažinimas mirkt o tai kaip gavo niekur nepriklijuotą lipduką geda pas mus lipdukus klijuodavo arba į pratybų sąsiuvinius arba į pasiekimų knygeles mirkt
Quote (Romeniukas)
Pas mus normalios ne didelės :)

pas mus jau nebėra pasiekimų knygelių, viskas elektriniuose dienynuose :)


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2012-09-12, 9:41 PM | Žinutė # 24








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Rašo ir pas mus klasėje ant lentos vaikučių vardus kurie ne tik, kad negeri buvo, bet jei kažko neatliko, ar namie nepabaigė darbelio, ar nepadarė ko prašė mokytoja, mes buvome lentoje,kad per šokių pamoką neturėjo šokių batelių geda


pas mus tai tokių dalykų nerašydavo geda tiesiog vaikui į knygelę parašydavo į knygelę, geda o šeip buvo didelė magnetinė lenta kurioje surašyti vaikų vardai ir pavardės ir vaikai rinkdav (minusiukus-vabalus), juos gaudavo už elgesį už negražų žodį, jei nuskriaudei draugą ir tt., pusmečio gale, visus juos nutrindavo ir kitą pusmetį vėl viskas nuo pradžių,tai buvo klasėje 3 berniukai vadinami blogiukais pirmūnais ir 2 mergaitės juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2012-09-12, 9:44 PM | Žinutė # 25








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
o kaip suprast geltona pas mus buvo labai linksma šypsenėlė, tada liūdnesnė šypsenėlė ir tada labai nuliūdusi tai mokytoja nuspalvindavo tą kurios vaikas nusipelnydavo per savaitę savo elgelsiu

Na pas mus pagal spalvas, sypsenėlės,bet spalvotos, geltona yra pati geriausia liuks Pas mus reikia surinkti 3 širdutes už gerą elgesį ir tada iklijuoja geltoną šypsenėlę penktadienį į pasiekimų knygelę. liuks Ne taip jau ir lengvai gauna tą šypsenėlę geltoną.

Quote (snieguoliuke)
riešutas mataematika, pupa lietuvių kalba, Gilė -pasaulio pažinimas o tai kaip gavo niekur nepriklijuotą lipduką pas mus lipdukus klijuodavo arba į pratybų sąsiuvinius arba į pasiekimų knygeles

Tai yra įklijuota į pratybas. Bet keista, dabar pažiūrėjau į matematikos pratybas, tai nėra riešutėlio,reiškia kitose pratybose,o kuriose net nebežinau geda Pas mus kitokia sistema tada. Labiau spalvos dominuoja, zalia ligtai patenkinama, mėlyna reikia pasistengti, geltona labai gera.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
iditData: Ketvirtadienis, 2012-09-13, 10:50 AM | Žinutė # 26








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
vienoj mokykloj buvo A-auksčiausias,PG-pagrindinis,PT-patenkinamas.kitoj sypsenelės,o dabarneaisku,nes bus elektroninis dienynas,kol kas visiem viskas gerai tiek mokytojai tiek vaikam juokas
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-09-13, 1:51 PM | Žinutė # 27








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
ienoj mokykloj buvo A-auksčiausias,PG-pagrindinis,PT-patenkinamas.kitoj sypsenelės,o dabarneaisku,nes bus elektroninis dienynas,kol kas visiem viskas gerai tiek mokytojai tiek vaikam juokas

pas mus buvo vertinamas mokinys po pusmečio mirkt manau kad ir dabar tas pats bus, nes tiek pasiekimų knygelėje buvo toks vertinimas tiek elektroniniam dienyne mirkt
na iš pradžių aš tai grybavau tam elektroniniam juokas juokas juokas juokas bet dabar aišku liuks ir pamatai įvertinimus pagyrimus ir namų darbus mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Mokyklos » Mokinio žinių vertinimo sistema
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024