Ketvirtadienis, 2024-04-25, 1:01 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: jurgutex  
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Darželiai » Kokio amžiaus vaiką vesti į darželį (apklausa ir diskusija)
Kokio amžiaus vaiką vesti į darželį
Kokio amžiaus vaiką vesti į darželį?
1. 1. Iki 3 m. [ 8 ] [53.33%]
2. 2. Nuo 3 m. [ 7 ] [46.67%]
3. 3. Nevesti visai. [ 0 ] [0.00%]
Answers total: 15
neridaData: Sekmadienis, 2010-02-07, 7:21 PM | Žinutė # 16








[ (US) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Alytus
Forumo mylimieji
Žinutės: 5372
Apdovanojimai: 64
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Irce6)
s pritariu tik toms,kurios veda iki 3m,kurioms nera kitos iseities

as ir tamip manau miela
Quote (Pabaisa)
pačiai daug smagiau,kai vaikas yra atsikratęs namie visais pampersais,tūčiais,buteliukais. O visų antra,jau moka pats save kažkiek apsitarnauti,t.y. ir pavalgyti ir kažkiek apsirengti.

ir cia tiesa


Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero
Atsijungęs
sypseneleData: Trečiadienis, 2010-02-10, 2:28 PM | Žinutė # 17








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:elektrenai
Forumo senbūviai
Žinutės: 1049
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na maniskei tai dar 2metukai ir 3menesiukai bet kolkas dar nevedu i darzeliuka bet planuojam jai viskas gerai tai nuo rugsejo eis i darzeliuka ir ziuresim kaip seksis jai... na bet noriai nori i darzeli eiti su sypsena-bet nzn gal gali dar pasikeisti musu planuose... bet tikiuosi leisti ja i darzeli nuo rugsejo ir seksis gerai viskas 10
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-02-10, 2:50 PM | Žinutė # 18








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
mes pradėjome lankyti darželi nuo 1,3 metuku _liuks_ ir kuo puikiausiai sekėsi greitai priprato,jokių didelių ašarų nebuvo.na čia nuo vaiko priklauso,kiti labai sunkiai pripranta prie darželio,o mums tai viskas gerai buvo anksti pradėjome ir nieko blogo tame nematau. 10 savaime aišku kitos mamytės nori buti kartu atrodo dar toks mažiukas gaila viena palikti 10

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-02-10, 2:57 PM | Žinutė # 19








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (nerida)
Mano galva tai nuo triju metuku ne anksciau,aisku jei tik yra galimybe.kazkur esu skaiciusi kad nuo keturiu geriausia,kitaip atseit vaikiukui trauma buna,jis galvoja kad mama ji palieka

mes leidome nuo 2 metukų _liuks_ , manau laiką parinkome _liuks_ _liuks_ , manau kad mažnenių vesti nereikėtų, nes jiems dar labai reikia mamytės 10 10


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
zbrcknData: Ketvirtadienis, 2010-02-11, 8:47 PM | Žinutė # 20








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:...
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 83
Apdovanojimai: 1
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
va,dabar pasakysiu savo nuomonę 10 visuomet buvau tos nuomonės,kad geriausia vaiką leisti į lopšiuką nuo 2metukų. Pati esu vis dar motinystės atostogose,tačiau vaikutį 2,8m į darželį pradėjau leisti,tiesiog tam,kad gal labiau jį išugdys.Na,nifiga sakyčiau vaikui labiau streso įvariau ir nieko daugiau. Su mažiuku būnam namuose,o dideliuką su triukšmais vežu į daržą...nepatinka jam ten...... auklėtojos vis klausiu kaip? tai sako,na,viskas gerai,geras vaikas ir pan... tačiau nuo sausio mėnesio parašiau prašymą kad atkeliam savo "studijas" rugsėjui....dabar netgi kai reikia važiuoti į parduotuvę,sukant mašiną link darželio vaikas vos ne į ašaras puola,kad nenori....
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2010-02-11, 9:05 PM | Žinutė # 21








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (zbrckn)
va,dabar pasakysiu savo nuomonę 10 visuomet buvau tos nuomonės,kad geriausia vaiką leisti į lopšiuką nuo 2metukų. Pati esu vis dar motinystės atostogose,tačiau vaikutį 2,8m į darželį pradėjau leisti,tiesiog tam,kad gal labiau jį išugdys.Na,nifiga sakyčiau vaikui labiau streso įvariau ir nieko daugiau. Su mažiuku būnam namuose,o dideliuką su triukšmais vežu į daržą...nepatinka jam ten...... auklėtojos vis klausiu kaip? tai sako,na,viskas gerai,geras vaikas ir pan... tačiau nuo sausio mėnesio parašiau prašymą kad atkeliam savo "studijas" rugsėjui....dabar netgi kai reikia važiuoti į parduotuvę,sukant mašiną link darželio vaikas vos ne į ašaras puola,kad nenori....

na matai reikia vaiką iš ansto ruošti darželiui.
tarkim kaip mūsu sese dukryte tai pat labai sunkiai priprato prie darželio ir del to kad ji apart mamos daugiau beveik nieko nematydavo,nebendraudavo su kitais vaikais nematydavo daug žmonių,ir kai mergaitė atejo i darželi jai buvo šokas liudna
tai kitaip ir buti negalejo jai visa laika vaikas buvo prie mamos sijono liudna

Namie vaikas gyvena saugioje, pažįstamoje aplinkoje, kur dažniausiai orientuojamasi į jo poreikius, įpročius ir norus.
Būdamas tarp vaikų, mažylis mokosi suvokti save ne kaip visatos centrą, o kaip vieną iš daugelio, mokosi derinti savo veiksmus, priimti reikalavimus ir taisykles, suvokti kitų žmonių poreikius, tampa savarankišku.

Tėvų tikėjimas, kad tai, kas sunku šiandien, rytoj bus lengviau suteiks pasitikėjimo ir vaikui. Jei tėvai panikuos, aptarinės situaciją girdint vaikui, kritikuos auklėtojas ir darželį, tegul nesitiki greito ir lengvo pripratimo.

na juk kekvienas vaikas labai skirtingas,mes gana ankti pradėjome lankyti ir jokių problemų neturejome. _liuks_

sėkmės ir stiprybės jums priprasti darželyje. _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Darželiai » Kokio amžiaus vaiką vesti į darželį (apklausa ir diskusija)
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024