Penktadienis, 2024-04-19, 1:18 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: jurgutex  
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Darželiai » Mokestis už darželius (Kiek ir ar verta tiek mokėti?)
Mokestis už darželius
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2010-03-29, 10:09 PM | Žinutė # 106








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Dove@Deive)
Mažiausiai aš norėčiaukad kas nors uždėtų už manovaiką ir kažinspręsdami ar pasitaria ir paklausia ar visiems priimtina tokia suma,na tarkimrenkama per kalėdas? pasmus tai tikrai geros mamos,visos susitaria draugiškai ir pasirenkame tokią sumą kad visi tėveliai galėtų už savo vaiką sumokėti.

na mes irgi per kikevieną susirinkimą prieš kalėdas yra tariamasi dėl dovanų ir dėl pinigėlių _liuks_ _liuks_ , bet per praeitas Kalėdas buvo 2 vaikai iš SOS namų, ir mama sakė, kad neturi nei lito ir nesiruošia mokėti, o vaikus vistiek į Kalėdų senelio renginį atvedė ir gerai kad visi buvom uždėję už tuos vaikučius, nes ji privedė prie senelio vaikus pačius pirmuosius, kad dovanas duotų liudna liudna liudna tai kaip neuždėti tada už vaikus jug neišvys auklėtoja iš renginio liudna


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
lileData: Pirmadienis, 2010-03-29, 10:09 PM | Žinutė # 107








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:ukmergė
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 450
Apdovanojimai: 1
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Dove@Deive)
nėra gerai kai tiek daug visko reikia upirkti,gerai jai šeima turi pinigėlių ir gali sau tai leisti,bet labai daug yra šeimų kurioms ir taip sunku su pinigėliais,o čia dar reikia visko nupirkti paskui išskiria vaikus,čia turtingų tevų vaikas,o čia ne

tai va kad tos rinkliavos ne visi gali sau leisti liudna

Quote (snieguoliuke)
na žinok kiek gi nuo tų 2proc, nedaug keli šimtai , o žinok pas mus tėveliai torerantiški, jei per susirinkimą pasako, kad neturi pinigėlių tai niekas ir neverčia mokėti, pasidalina kiti tėveliai ir sumoka,ir nemanau kad išskiria vaikus, kad ir per kalėdas ne visi turi pinigėliu bet uždeda kiti tėveliai kurie gali , na pagal būklę baldeliai buvo dar geri, bet maži, negi leissim vaikams susikuprinusiems sedėti, ir už baldelius ne tiek jau daug ir mokėjom po 32 Lt, ir pirkom 6 stalus ir 26 kėdutes , o patalėliai irgi gavosi berods po 15 Lt

o pas mus grupėj 10 vaiku ir nesutiktu kiti mokėti , pvz mano abu eina i viena grupe jau gaunasi dviguba suma o jeigu dar reikėtu už kita vaika mokėti bankrotas man tada butu sorry


Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2010-03-29, 10:13 PM | Žinutė # 108








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na aš manau jei norim savo vaikui geriausiui tai ir stengiamės, nes kai pagalvoju apie mokyklą net šiurpas nupurto kiek visko reikės, kiek pratybų liudna liudna liudna , na bet reiks ir pirksi miela

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
lileData: Antradienis, 2010-03-30, 2:45 PM | Žinutė # 109








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:ukmergė
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 450
Apdovanojimai: 1
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
na aš manau jei norim savo vaikui geriausiui tai ir stengiamės, nes kai pagalvoju apie mokyklą net šiurpas nupurto kiek visko reikės, kiek pratybų , na bet reiks ir pirksi

oi mokyklos man neminėkit net bijau kaip liudna šiemet mano dičkis eis i priešmokykline o kita rugsėji i pirma klase tai irgi nervu kamuolis jau išanksto


Atsijungęs
editaspuliukeData: Ketvirtadienis, 2010-04-15, 8:22 AM | Žinutė # 110








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Panevezys
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 549
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Jurbarke iseidavo darzelis apie 120 o va cia Panevezyja iseina apie 170 na bet pasikartosiu as moku tik 50 procentu tai man dideles tragedijos nera miela miela nors ir pilna kaina moketi galiu sau leisti sok bet kai pagalvojiu jai reiktu du vaikus taip i darzely isleist baisu kokios sumos is namu iseina viskas dvigubai galvoju galvoju

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-04-15, 11:14 AM | Žinutė # 111








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (editaspuliuke)
ai reiktu du vaikus taip i darzely isleist baisu kokios sumos is namu iseina viskas dvigubai

tikrai seniau dar bvo nuolaida už vieną mokį pilną kainą o už kitą vaiką pusę kainos, bet dabar to nėra liudna


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-04-16, 12:05 PM | Žinutė # 112








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Šaunu mes nuo kito mėnesio mokėsime tik 11lt už darželi maitinimas bus nemokamas,mokėsime tik už ugdymą _liuks_

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-04-16, 12:31 PM | Žinutė # 113








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Dove@Deive)
Šaunu mes nuo kito mėnesio mokėsime tik 11lt už darželi maitinimas bus nemokamas,mokėsime tik už ugdymą

susitvarkei, socialinę _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-04-16, 12:33 PM | Žinutė # 114








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
susitvarkei, socialinę

aha šiandien susitvarkiau,kitą savaitę reikės paskambinti ir užsisakyti pažymą _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
editaspuliukeData: Penktadienis, 2010-04-16, 12:56 PM | Žinutė # 115








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Panevezys
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 549
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
o kokia cia proga tiek mazai mokesite galvoju galvoju galima butu suzinoti gal ir man toke privilegija priklauso galvoju galvoju ydomu

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-04-16, 1:12 PM | Žinutė # 116








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (editaspuliuke)
o kokia cia proga tiek mazai mokesite galima butu suzinoti gal ir man toke privilegija priklauso ydomu

paaiškinsiu pirmas atvejis jei gyveni nesusituokus:
jei stovi darbo biržoje 6mėn, tada gali kreiptis į socialinį paramos skyrių, kad gautum socialinę pašalpą po 315Lt kiekvieną mėn, kadangi turi ir vaiką dar +315, ir taip gausi pusę metų arba kol susirandi darbą _liuks_ tada iš socialinio skyriaus pasiimsi pažymą ir už darželį mokėti nereikės miela
antras atvejis jei esi susituokusi:

jei vyras dirba o tu stovi darbo biržoje 6mėn, suėjus lygiai pusei metų kreipiesi į socialinį paramos skyrių ir tau priklausys pašalpa, už tave ir vaiką, bet dar skaičiuosis vyro alga, jei vyras gauna minimumą kažkaip taip prideda atima ir tada moka kiek priklauso, panašiai kaip ir auginant vienai tik dasideda vyro alga, ir vėl pažymą pasiemi
trečias atvejis,

jei abu dirbat ir gaunat minimumą gali kreiptis į socialinį kaip mažas pajamas gaunanti šeima ir vėl ten skaičiuos žiūrės ir mokės pašalpą tik ji gali būti mažesnė nei 315, na šeip žiūri pagal pajamas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-04-16, 1:15 PM | Žinutė # 117








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
tai tikriausiai Dove jau atstovėjo pusę metų ir apskaičiavo vyro pajamas ir kiek mokės pasakė, kadangi jei vyras gauna daugiau nei minimumą, tai po 315Lt nelabai priklauso, kažkaip po mažiau moka, o jei minimumą tai ji gaus už save 315, ir už abu vaikus po 315Lt galvoju

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
editaspuliukeData: Penktadienis, 2010-04-16, 4:56 PM | Žinutė # 118








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Panevezys
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 549
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
a va cia kaip nu aciu uz informacija galvoju galvoju as dar tik 2 men birzoi tai dar 4 liko bet tikiuos kad rasiu darba

Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-04-16, 5:01 PM | Žinutė # 119








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
tai tikriausiai Dove jau atstovėjo pusę metų ir apskaičiavo vyro pajamas ir kiek mokės pasakė, kadangi jei vyras gauna daugiau nei minimumą, tai po 315Lt nelabai priklauso, kažkaip po mažiau moka, o jei minimumą tai ji gaus už save 315, ir už abu vaikus po 315Lt

Neatstovėjau aš dar puse metų,gaunu dar bedarbio pašalpą,bet gausiu dar ir socialinę pašalpą ir už vaikus po 52lt ir dar ir nemokamą maitinimą darželyje. _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia



Paskutinį kartą redaguota Dove@Deive - Penktadienis, 2010-04-16, 5:06 PM
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-04-16, 5:05 PM | Žinutė # 120








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Tai kiek suprantu po 6 mėnesių nebegausiu bedarbio pašalpos tada gausiu po 315lt ir socialinę pašalpą,bet ne per gerai čia kartais?? galvoju aš kiek žinojau kad gauni pašalpą kai atstovi darbo biržoje 6 mėnesius,bet kaip išeina man paskyrė socialinę pašalpą ir aš dar neišstovėjau biržoje 6 mėnesius,o po 6 mėnesių gausiu pašalpą ir dar tuos 315lt kur moka kai atsovi biržoje 6 menesius kai nebemoka darbo birža galvoju nu idomiai čia gaunasi galvoju :galvoju:

Pagalba naujokams ir ne tik čia



Paskutinį kartą redaguota Dove@Deive - Penktadienis, 2010-04-16, 5:09 PM
Atsijungęs
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Darželiai » Mokestis už darželius (Kiek ir ar verta tiek mokėti?)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024