Ketvirtadienis, 2024-03-28, 8:48 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: jurgutex  
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Darželiai » Rudenėlio šventė darželiuose (Darbeliai,mintys ir patarimai)
Rudenėlio šventė darželiuose
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2010-09-23, 6:26 PM | Žinutė # 16








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Mūsų darželio darbelis iš rudens gėrybių,laikrodukas _liuks_ Dėja prizinės vietos neužėmė 10

Dauguma darželių dalyvavo,bet beveik visus laimėjimus susižėrė organizuojantis darželis Puriena 10


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2010-09-23, 6:28 PM | Žinutė # 17








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Gelyčių čia ir reikėjo šitam darbeliui 10 Kadangi darė darbelius dviems parodėlėms tai greičiausiai,kad daugiau gaminti nieko nebereikės,na dar bus matyt gal dar teks kažką gaminti _liuks_

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-09-23, 6:32 PM | Žinutė # 18








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Gelyčių čia ir reikėjo šitam darbeliui Kadangi darė darbelius dviems parodėlėms tai greičiausiai,kad daugiau gaminti nieko nebereikės,na dar bus matyt gal dar teks kažką gaminti

na pas mus tai darželyje bus rudenėlio šventė, norsirgi dalyvavom gamtos namuose _liuks_ ten prizų niekas nedavė nes viskas vistiek vėliau keliaus gyvūnėliams _liuks_
Quote (Romeniukas)
Mūsų darželio darbelis iš rudens gėrybių,laikrodukas Dėja prizinės vietos neužėmė

buvau centre, bet jie darė vakar berods miela , tai vieni manau buvo stumbrye o kiti čia _liuks_ _liuks_ šeip labai gražu _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2010-09-23, 8:36 PM | Žinutė # 19








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na pas mus tai darželyje bus rudenėlio šventė, norsirgi dalyvavom gamtos namuose ten prizų niekas nedavė nes viskas vistiek vėliau keliaus gyvūnėliams

Tai mūsų darželis ir darė darbelį gamtos namas ir dar laisvės aikštėje _liuks_

Quote (snieguoliuke)
buvau centre, bet jie darė vakar berods , tai vieni manau buvo stumbrye o kiti čia šeip labai gražu

Čia auklėtojos viską darė _liuks_ Labai gražūs darbeliai visų _liuks_ O ko jūsų darželis nedalyvavo galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-09-23, 8:52 PM | Žinutė # 20








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Čia auklėtojos viską darė Labai gražūs darbeliai visų O ko jūsų darželis nedalyvavo
nežinau miela gal ir dalyvavo galvoju o gal ir ne miela , nes tą dieną kai vyko gamtos namuose deliojo ir laisvės aikštėj, tai mūsų paruošiamukai nepersiplešia juokas juokas , o šeip nelabai įdomu, kai auklėtojos deioja gaunasi kad auklėtojos tarpusavyje rungtyniauja, o kadangi puriena puikiai pasiruošus tai ir laimi pastoviai juokas juokas , na o pavyzdžiui Purienos man regis nebuvo gamtos namuose galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2010-09-23, 8:58 PM | Žinutė # 21








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Žiūrėjau visus,bet jūsų darželio nebuvo 10 Na matai čia kaip konkursas vyko,kaip auklėtoja sako kvepiantis korupcija,kžkokios pažintys čia suveikė 10 Ne auklėtojos rungtyniavo,o darželiai ir mokyklos 10

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-09-23, 9:00 PM | Žinutė # 22








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
o šeip dalyvavo ir mokyklos ir kitos bendruomenės _liuks_

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2010-09-23, 9:01 PM | Žinutė # 23








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Žinau tai ir rašiau,kad mokykos ir darželiai ir dar neaišku kas

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-09-23, 9:02 PM | Žinutė # 24








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Žiūrėjau visus,bet jūsų darželio nebuvo Na matai čia kaip konkursas vyko,kaip auklėtoja sako kvepiantis korupcija,kžkokios pažintys čia suveikė Ne auklėtojos rungtyniavo,o darželiai ir mokyklos

na mes tada buvom gamtos namuose, ten dalyvavom nes pasižiūrėjau kad vyko tą pačia dieną miela miela , na kadangi teko dirbti su Purienos auklėtoja tai nuomonę pakeičiau 100proc.


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-10-22, 11:26 AM | Žinutė # 25








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Vakar buvo Rudenėlio šventė darželyje _liuks_ tai manasis vaidino žvirbliuką ir nešėsi štai ką miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
zuikaData: Penktadienis, 2010-10-22, 2:15 PM | Žinutė # 26








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:......
Forumo mylimieji
Žinutės: 3559
Apdovanojimai: 26
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Aš vakar dariau lyg ir čipolina nedideli ,reikėjo neštis i darželi.minti paėmiau iš intiko..
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-10-22, 2:21 PM | Žinutė # 27








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (zuika)
Aš vakar dariau lyg ir čipolina nedideli ,reikėjo neštis i darželi.minti paėmiau iš intiko..

aš irgi iš intero
darželyje tai ant tokių samanų gražiai padėjo tai iš vis super atrodo _liuks_ _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
zuikaData: Penktadienis, 2010-10-22, 2:25 PM | Žinutė # 28








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:......
Forumo mylimieji
Žinutės: 3559
Apdovanojimai: 26
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
kažkaip vakar vakare mergaitė pasakė,o nieko daržovių neturėjau tai iš svogūno greit gavos juokas
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-10-22, 2:26 PM | Žinutė # 29








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (zuika)
kažkaip vakar vakare mergaitė pasakė,o nieko daržovių neturėjau tai iš svogūno greit gavos

man panašiai, bet aš anksčiau buvau iš sodo parsivežus cukinijų, moliūgą turėjau juokas juokas tai pasidariau, tik va moliūgą sugadinau tai teko sriubą išvirti


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
zuikaData: Penktadienis, 2010-10-22, 2:30 PM | Žinutė # 30








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:......
Forumo mylimieji
Žinutės: 3559
Apdovanojimai: 26
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
įdėsiu vėliau foto,reik tik iš fotiko iškelt...Dukrytei patiko patenkita nunešė i darželį
Atsijungęs
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Darželiai » Rudenėlio šventė darželiuose (Darbeliai,mintys ir patarimai)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024