Antradienis, 2024-04-23, 2:23 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: jurgutex  
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Būreliai ir menų mokyklėlės » Būreliai Panevėžyje (įvairaus amžiaus vaikams)
Būreliai Panevėžyje
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2012-09-12, 8:38 PM | Žinutė # 31








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Dovydas vis dar lanko šokių bureli, sporto ir dailę liuks

o koks sporto būrelis pas jus mirkt Domsiaus draugas iš futbolo Lanko Senvagės dabar 2, tai mama sakė nei vieno normalaus būrelio nebuvo pirmokams pernai geda geda reiks pasakyt kad sporto yra, aktyvus berniukas gal norės lankyti, mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2012-09-12, 8:39 PM | Žinutė # 32








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Romeniukas, o kokie šokiai mirkt mums tai nereikia net lankyti pasirodo kartą per savaitę bus pamoka šokiai juokas juokas juokas juokas

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2012-09-12, 8:45 PM | Žinutė # 33








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
Romeniukas, o kokie šokiai mums tai nereikia net lankyti pasirodo kartą per savaitę bus pamoka šokiai

Pas mus ir yra šokių pamoka


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2012-09-12, 8:46 PM | Žinutė # 34








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Pas mus ir yra šokių pamoka

pas mus pirmoje nebuvo dabar yra mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2012-09-12, 8:55 PM | Žinutė # 35








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
o koks sporto būrelis pas jus Domsiaus draugas iš futbolo Lanko Senvagės dabar 2, tai mama sakė nei vieno normalaus būrelio nebuvo pirmokams pernai reiks pasakyt kad sporto yra, aktyvus berniukas gal norės lankyti,

Kaip gali nebūti būrelio, na sporto tai tas kaip ten vadinasi kur visų sričių, na futbolas, krepšinis,tenisas, bėgimas ir taip toliau galvoju 1-2 klasių vaikams, vyksta ketvirtadieniais po 5 pamokų liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2012-09-12, 9:24 PM | Žinutė # 36








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Kaip gali nebūti būrelio, na sporto tai tas kaip ten vadinasi kur visų sričių, na futbolas, krepšinis,tenisas, bėgimas ir taip toliau galvoju 1-2 klasių vaikams, vyksta ketvirtadieniais po 5 pamokų

na reiks paklausti tada mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2012-09-12, 9:25 PM | Žinutė # 37








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na reiks paklausti tada

Yra būrelis na nebent pernai nebuvo,bet netikiu. Nebent buvo,bet tai mamai nenormalus būrelis pasirodė


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2012-09-12, 9:29 PM | Žinutė # 38








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Yra būrelis na nebent pernai nebuvo,bet netikiu. Nebent buvo,bet tai mamai nenormalus būrelis pasirodė

na pakalusiu ryt mirkt o gal koks laikas netiko dėl futbolo, na bet pamenu sakė kad po pamokinės veiklso pirmokams nebuvo pasirinkimo vyresniukams sakė tai yra mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2012-09-12, 9:32 PM | Žinutė # 39








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na pakalusiu ryt o gal koks laikas netiko dėl futbolo, na bet pamenu sakė kad po pamokinės veiklso pirmokams nebuvo pasirinkimo vyresniukams sakė tai yra

Gal ir nebuvo pernai kas čia žino


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2012-09-12, 9:42 PM | Žinutė # 40








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Gal ir nebuvo pernai kas čia žino

na nieko penktadienį per varžybas susitiksim pasikalbėsim, gal ir nebuvo geda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2012-09-12, 9:44 PM | Žinutė # 41








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
mes rytoj jei spėsim važiuosim pažiūrėt į keramokos būrelį :)

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2012-09-13, 2:39 PM | Žinutė # 42








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Dovydas gavo pasiūlymą lankyti futbolą, Futbolo akademijoje. Sako,kad nori,tai net nežinau reikės žiūrėti as nesikirs su pamokomis, treniruotės būtų pirmadienį, trečiadienį ir penktadienį. nuo 14val. Pas trenerį Butrimą. Gal pabandyt leist patiks ir galės lankyti liuks

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-09-13, 2:43 PM | Žinutė # 43








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Dovydas gavo pasiūlymą lankyti futbolą, Futbolo akademijoje. Sako,kad nori,tai net nežinau reikės žiūrėti as nesikirs su pamokomis, treniruotės būtų pirmadienį, trečiadienį ir penktadienį. nuo 14val. Pas trenerį Butrimą. Gal pabandyt leist patiks ir galės lankyti liuks

tai aišku kad nesikirs, jug pamokos tai manau baigiasi po 12, o treniruotės nuo 14 liuks liuks mūsų treneris sakė, kad kviečia dabar iš visų mokyklų vaikus, pakabina skelbimus mokyklose arba mokytojoms pasako mirkt mirkt ir jei ką sudomina ateina mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)

Paskutinį kartą redaguota snieguoliuke - Ketvirtadienis, 2012-09-13, 2:45 PM
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2012-09-13, 2:54 PM | Žinutė # 44








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
tai aišku kad nesikirs, jug pamokos tai manau baigiasi po 12, o treniruotės nuo 14

Na truputi kertasi, Trečiadienį šokių būrelis iki 14.20val Na bet čia manau galima suderinti ir šokių atsisakyti, jei futbolas labiau patiks, šokti tai jam šiaip sau juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-09-13, 4:05 PM | Žinutė # 45








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Na truputi kertasi, Trečiadienį šokių būrelis iki 14.20val Na bet čia manau galima suderinti ir šokių atsisakyti, jei futbolas labiau patiks, šokti tai jam šiaip sau juokas

o kokie šokiai pas jus :) tai jei tik šeip sau tai ko lanko geda geda
nors šeip manau kad bet kuris vaikas turėtų palankyti mažiausiai porą mėnesio kokį nors būrelį ir tada jei jau nelimpa tai nelimpa, nes jei tik porą savaičių tai net nesupras kas ten kaip, ir paskui jei šokinės nuo vieno prie kito kad nebūtų taip, kad visai nebebus ką lankyti geda
o šeip kas lieiča futbolą, tai manau daugeliui berniukui patinka, bet va iš mūsų treneio antros grupės išėjo visai, nes reikia drausmės pas jį o jei tokie neklaužados tai jiems nepatiko, ir šeip reikia būti drąsiems, nes tuoj užguis jau ilgiau lankantys, pamenu kinderis igi kai perėjo į stipriųjų grupę, tai visko buvo, ir kamuolio neduodavo, nesifasuodavo, sakydavo atseit tu nemoki žaist geda bet va įsižaidė ir viskas jau bus metai kaip lanko, ir net nežada mesti liuks liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Būreliai ir menų mokyklėlės » Būreliai Panevėžyje (įvairaus amžiaus vaikams)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024