Šeštadienis, 2024-04-20, 5:00 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: mazike, linuciuxxxx  
Forumas » FOTOAPARATAI-KOMPIUTERIS-KOMPIUTERIO PROBLEMOS » Kompiuteris-Mano draugas » Kompiuterio problemos! (Help!nežinau ką daryt!padėkit!)
Kompiuterio problemos!
IrceData: Pirmadienis, 2011-09-26, 8:16 PM | Žinutė # 151








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 11602
Apdovanojimai: 72
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Vai2ske, pas mane nėra jokios programos,kad instaliuoti.Kai pirkau disko pridėta nebuvo,o ir šis nėra prikimštas,daugiau kaip puse vietos dar laisva galvoju jau nebesuprantu,tiek prisikaičiau...jei niekas nžn ką daryti,nešiu taisyti,tik baisiai gaila,kad viskas pradings ką susikėliau verkia
Ačiukas tau už geranoriškumą mua


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

MANO DARBELIAI
Atsijungęs
Vai2skeData: Pirmadienis, 2011-09-26, 8:44 PM | Žinutė # 152








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Irce)
Vai2ske, pas mane nėra jokios programos,kad instaliuoti.Kai pirkau disko pridėta nebuvo,

tai cia kaip ir bet kokiam flesiukui, idejus pirma karta, rodo, lyg instaliuojasi..., to disko programele buna instaliuota paciame diske, paziurek, kazkur kompiuteryje turi buti...


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
ausraa14Data: Pirmadienis, 2011-09-26, 9:52 PM | Žinutė # 153








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Jonava
Forumo ištikimieji
Žinutės: 866
Apdovanojimai: 19
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Irce)
Mergaitės,gal kuriai teko susidurti su panašia problema...turiu išorinį diską,pajungiamą per usb,iki šiol viskas buvo liuks,o va šnd įjungiu ir nepasileidžia man jis pirktas pavasarį,dar garantinis,ale viskas kas reikalinga jame sukelta ką dabar daryti,jau galvą paskaudo...jungiau prie kito pc(namie du yra),tas pats,net nerodo,kad yra jis.Bandžiau flešiuką jungti,viskas liuks,tas veikia...blemba jei bus neįmanoma nieko padaryti,plaukus nusirausiu,vat ir pasitikėk tais diskais

Paprasciausiai laida pabandyk pajudint.Kartais taip nutinka gerai ,turetu padeti gerai
Atsijungęs
IrceData: Antradienis, 2011-09-27, 7:14 AM | Žinutė # 154








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 11602
Apdovanojimai: 72
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Quote (Vai2ske)
tai cia kaip ir bet kokiam flesiukui, idejus pirma karta, rodo, lyg instaliuojasi..., to disko programele buna instaliuota paciame diske, paziurek, kazkur kompiuteryje turi buti...

Kad instaliavosi tai taip,ale rask dabar tą programą galvoju net nžn kur ieškoti,tarp pprogramų failų turbūt galvoju žalia kompe esu,bet paieškosiu mua
Quote (ausraa14)
Paprasciausiai laida pabandyk pajudint.Kartais taip nutinka

Ačiū,bandžiau,vistiek tas pat nepatinka
Šiaip kai įjungiu,atsiranda deš. kampe ta ikonėlė,kad paspaudus išjungti būtų galima,reiškias gaudo tą mano diską,tik va spustelėjus,kad leistų bent išjungti,išmeta lentelę,kad tipo kažkokia programa dar naudoja ir neleidžia...nebesuprantu jau geda visos programos išjungtos būna.


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

MANO DARBELIAI
Atsijungęs
IrceData: Antradienis, 2011-09-27, 7:22 AM | Žinutė # 155








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 11602
Apdovanojimai: 72
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Vai2ske, ieškojau programos,ale nerandu galvoju tikrai pamenu,kad kai pirkau ir įjungiau,rašė,jog diegiama įrenginio programinė įranga galvoju
Tiesa,pas mane kompe yra du diskai C ir D,o įjungus šį į usb atsiranda diskas G,bet paskui išmeta lentelę,kad norint naudoti,reikia suformatuoti.Aš bijau ką daryti,kad mano failai nedingtų paskui galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

MANO DARBELIAI
Atsijungęs
Vai2skeData: Antradienis, 2011-09-27, 7:57 AM | Žinutė # 156








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
formatuojant, dings viskas...
siaip, pabandyk ant to disko, paieskot, firmos, ar dar ko nors...
arba kai atsiranda ta ikonele, su desiniu, ir properties...tada gal taip pavadinima ipestum, o tada jau i paieska...
dar budas, per valdymo skyda, ieskoti pajungtos,bet neidiegtos programos..., tada yra tokia funkcija-trikciu salinimas..
na nenukabink nosies, tikrai tai turi but pataisoma, galesiu paskui paieskot vyruko kontaktu, kuris prisijunges prie mano PC man modemus atrisinejo, sutvarke,manau ir cia sutvarkytu


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
DuckyData: Antradienis, 2011-09-27, 8:03 AM | Žinutė # 157








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Vilnius
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 302
Apdovanojimai: 2
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Vai2ske)
galesiu paskui paieskot vyruko kontaktu, kuris prisijunges prie mano PC man modemus atrisinejo, sutvarke,manau ir cia sutvarkytu


o po to lieka programa tavo kompe ir tas bet kada gali prisijungt, įrašyt pragramą, kuri siunčia pvz slaptažodžių duomenis, tiesiai jam į mailą. Bet kada gali šnipinėt, net tau nežinant. Būkit atsargios - yra sąžiningų žmonių, bet yra tokių, kurie specialiai gaudo tokius neprofesionalus :) geriau jau susirast tarp draugų ką nors kas moka sutvarkyt...
Atsijungęs
IrceData: Antradienis, 2011-09-27, 9:28 AM | Žinutė # 158








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 11602
Apdovanojimai: 72
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Vai2ske, ačiū tau už pagalbą mua bandysiu darbe paklausinėti,kas nusimano apie kompus,jei ką nešiu specui,pati jau nekišiu nagų,kad ko nepridirbčiau geda

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

MANO DARBELIAI
Atsijungęs
dingauData: Trečiadienis, 2012-04-11, 4:13 PM | Žinutė # 159








[ (US) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:vilnius
Naujokas
Žinutės: 1
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
sveiki, turiu bėdą - atsilieka kompiuterio laikrodis. kai kompiuteris išjungtas, jis sustoja, kai įjungtas - atsilikinėja. sinchronizacija įjungta, laiko juostos nustatytos gerai. kiek suprantu bėda ne baterijoje, nes ji nenaudojama - kompiuteris nenešiojamas, nuolat įjungtas į tinklą, baterija išimta. gal kas žinot kas čia galėtų būti ir kaip tvarkyti?

Paskutinį kartą redaguota dingau - Trečiadienis, 2012-04-11, 4:14 PM
Atsijungęs
signorinaData: Ketvirtadienis, 2012-06-21, 8:38 PM | Žinutė # 160








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Vilnius
Naujokas
Žinutės: 1
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
gal kartais galėtumėt padėti? verkia Mano operacine sistema windows'07, todėl neišeina susiinstaliuoti spausdintuvo - įdėjus programos diską rašo, kad programa netinkama mano operacinei sistemai. Gal galite patarti, ką daryti? Ačiū.

Spausdintuva Deskjet 5700
Atsijungęs
neridaData: Trečiadienis, 2012-06-27, 1:37 PM | Žinutė # 161








[ (LV) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Alytus
Forumo mylimieji
Žinutės: 5372
Apdovanojimai: 64
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
labukas,norėjau pasiklausti ar kuri dar naudojatės fotki.com?esu susikėlusi ten nemažai "turto" ir visa bėda kad dabar man neleidžia iš ten pilnu dydžiu parsisiūsti geda jau senokai ten besinaudojau,matyt atsinaujino kažkas gal pasikeitė.ar kuriai nors pavyksta iš ten atsisiūsti pilnu dydžiu?ir kokiu būdu?

Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero
Atsijungęs
LauritukeData: Trečiadienis, 2012-06-27, 3:37 PM | Žinutė # 162








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (nerida)
labukas,norėjau pasiklausti ar kuri dar naudojatės fotki.com?esu susikėlusi ten nemažai "turto" ir visa bėda kad dabar man neleidžia iš ten pilnu dydžiu parsisiūsti geda jau senokai ten besinaudojau,matyt atsinaujino kažkas gal pasikeitė.ar kuriai nors pavyksta iš ten atsisiūsti pilnu dydžiu?ir kokiu būdu?

aš tai jau kuris laikas nesinaudoju galvoju tai gal pasikeitė ten kažkas ir todėl nebeleidžia galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
IrceData: Sekmadienis, 2012-07-01, 4:33 PM | Žinutė # 163








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 11602
Apdovanojimai: 72
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Quote (nerida)
norėjau pasiklausti ar kuri dar naudojatės fotki.com?esu susikėlusi ten nemažai "turto" ir visa bėda kad dabar man neleidžia iš ten pilnu dydžiu parsisiūsti jau senokai ten besinaudojau,matyt atsinaujino kažkas gal pasikeitė.ar kuriai nors pavyksta iš ten atsisiūsti pilnu dydžiu?ir kokiu būdu?

Neleidžia ir man...labai gaila,tiek fotkių ten prisikėlus,pasirodo be reikalo,kaip dabar parsisiūsti galvoju kažin ar nereikia susimokėti galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

MANO DARBELIAI
Atsijungęs
neridaData: Pirmadienis, 2012-07-02, 5:21 PM | Žinutė # 164








[ (LV) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Alytus
Forumo mylimieji
Žinutės: 5372
Apdovanojimai: 64
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Irce)
kažin ar nereikia susimokėti galvoju

taip tikrai reikia susimokėti,aš jiems laišką parašiau tai man atrašė.baisi netektis ir man,galima sakyt visas photoshopo gėris buvo ten sukeltas tai dabar kaip be rankų


Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero
Atsijungęs
LauritukeData: Pirmadienis, 2012-07-02, 5:28 PM | Žinutė # 165








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (nerida)
taip tikrai reikia susimokėti,aš jiems laišką parašiau tai man atrašė.baisi netektis ir man,galima sakyt visas photoshopo gėris buvo ten sukeltas tai dabar kaip be rankų

vajėj,tikrai tada nieko gero....


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
Forumas » FOTOAPARATAI-KOMPIUTERIS-KOMPIUTERIO PROBLEMOS » Kompiuteris-Mano draugas » Kompiuterio problemos! (Help!nežinau ką daryt!padėkit!)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024