Ketvirtadienis, 2024-03-28, 8:37 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: daniele  
Forumas » LAISVALAIKIS » Auto-Moto-Žvejyba » Saugos diržai
Saugos diržai
RomeniukasData: Antradienis, 2012-11-13, 9:27 PM | Žinutė # 31








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
o ar žinote kad ir vaikiškos kūdikio kėdutės nebeleidžia priekyje vežti

tai kad leidžiama, tik kėdute nugara į priekį ir svarbu atjungti oro pagalves galvoju kada čia jau pasidarė nebegalima?


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-11-13, 9:28 PM | Žinutė # 32








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Man juokinga tie matavimai, aš ir už bet kokį vaikų saugumą. bet dabar gaunasi labai idomiai, jei aš gerai supratau tai visa bauda eina vairuotojui jei vaikas sėdi ne kaip tu vadini pašikniuko, jei tarkim neturi mašinos ir kažkur reikia pavažiuoti, tai taip išeina bet kokiu atveju privalai turėti pašikniuką jei kartą į mėnesį tektų kažkur su vaiku važiuoti. Na mano sesuo sako mes kartą į mėnesi važiuojame i kaima tai dabar jei Saulė sedės be to pašikniuko senelis gaus baudą. Tai teks ir jei nusipirkti ir turėti namie.

tai aišku liuks o jei tą vien kartą neduok dieve į avariją patektų geda geda geda arba sustabdytų vistiek reikia tokį dalyką turėti, tuo labaiu nėra jos brangios mes už savo apie 60 Lt mokėjom mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-11-13, 9:29 PM | Žinutė # 33








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
tai kad leidžiama, tik kėdute nugara į priekį ir svarbu atjungti oro pagalves galvoju kada čia jau pasidarė nebegalima?

kažkur skaičiau :) ir darugytė vežėsi dukrytę savo taip ir baudos negavo bet gavo perspėjimą geda pas ją net oro pagalvių nėra, bet sakė negalima geda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2012-11-13, 9:44 PM | Žinutė # 34








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
kažkur skaičiau ir darugytė vežėsi dukrytę savo taip ir baudos negavo bet gavo perspėjimą pas ją net oro pagalvių nėra, bet sakė negalima

kažkokia nesamonė


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
LauritukeData: Antradienis, 2012-11-13, 10:06 PM | Žinutė # 35








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Romeniukas)
Nuo lapkričio griežtinamos vaikų vežimo automobiliuose taisyklės. Įsigalioja Kelių eismo taisyklių pakeitimas, pagal kurį visi vaikai iki 135 cm ūgio turės būti vežami, naudojant tik specialias jų ūgiui ir svoriui pritaikytas saugos sistemas, kaip to reikalauja bendros Europos Sąjungos taisyklės.
Iki šiol vaikus nuo 3 metų amžiaus ant galinės automobilio sėdynės buvo galima prisegti saugos diržu, skirtu suaugusiesiems. Įsigaliojus naujiems reikalavimams, vaikai iki 135 cm ūgio, t. y. apytikriai iki 12 metų, turi būti vežami naudojant jiems pritaikytas saugos sistemas.

Ar jau pasirūpinote vaikams spetcialiomis kėdutėmis? galvoju Kaip suprantu mūsų Dovydui ir reikia spetcialios tos kėdutės,na jos kėdute nepavadinsi. Teks pirkti dvejus,nes dar 135cm nesiekia. Bet gerai atrodys jei policininkai matuos vaikus su metru juokas

mes jau pasirūpinom,kaip tik 6tadienį nupirkom tokį padėkliuką kaip aš vadinu juokas liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-11-13, 10:11 PM | Žinutė # 36








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
mes jau pasirūpinom,kaip tik 6tadienį nupirkom tokį padėkliuką kaip aš vadinu juokas liuks

liuks liuks mes irgi turim jau senokai liuks liuks
Quote (Romeniukas)
kažkokia nesamonė

na taip bet žinok kažkaip man ir nesaugu tam priekyje atrodo, aišku ir gale nelabai bet priekyje tai išvis geda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2012-11-13, 10:14 PM | Žinutė # 37








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
mes jau pasirūpinom,kaip tik 6tadienį nupirkom tokį padėkliuką kaip aš vadinu

Reiks ir mūms įsigyti gerai

Quote (snieguoliuke)
na taip bet žinok kažkaip man ir nesaugu tam priekyje atrodo, aišku ir gale nelabai bet priekyje tai išvis

man prieki geriau,gale visai nematai tai kažkaip, na nežinau neteko vežti tai nelabai ką galiu ir pasakyti, bet atrodo saugiau kai šalia tavęs.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2012-11-13, 10:15 PM | Žinutė # 38








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Laurituke, gal pvz ikelk kokį jūs įsigijote tą pašikniuką geda

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
LauritukeData: Antradienis, 2012-11-13, 11:26 PM | Žinutė # 39








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Romeniukas)
Laurituke, gal pvz ikelk kokį jūs įsigijote tą pašikniuką geda


Mūsų tokia 15-36 kg.


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2012-11-14, 8:39 AM | Žinutė # 40








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Laurituke, gerai

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
iditData: Trečiadienis, 2012-11-14, 5:37 PM | Žinutė # 41








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
kazkokia nesamone su tais pasikniukais maniskiu ugis 134.tai ka del to 1cm tureciau pirkt sedynes?o mazyliui pakisam pagalve del sventos ramybes.seip vaikus galima vezti ir ant priekines sedynes,jei jie sedi tam pritaikytoj kedutej. gerai
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2012-11-14, 8:08 PM | Žinutė # 42








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (idit)
kazkokia nesamone su tais pasikniukais maniskiu ugis 134.tai ka del to 1cm tureciau pirkt sedynes?o mazyliui pakisam pagalve del sventos ramybes.seip vaikus galima vezti ir ant priekines sedynes,jei jie sedi tam pritaikytoj kedutej.

Na žinai kiek girdėjau daug kas keikiasi,kad čia eilinis pasipelnimas, yra ir suaugusių mažų žmonių tai ir jie turės sedėti su pašikniukais...


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2012-11-14, 9:24 PM | Žinutė # 43








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
seip vaikus galima vezti ir ant priekines sedynes,jei jie sedi tam pritaikytoj kedutej. gerai

na kiek žinau tikrai galima, bet va draugytė vežė kudikėlį dar 2 mėnesiukų ant priekinės sėdynės toj kėdutei ir gavo įspėjimą geda aš esu skaičius kažkur kad nori uždrausti nes atseit nesaugu ir.t.t bet ar priėmė kažkokį nutarimą net nežinau geda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
LauritukeData: Trečiadienis, 2012-11-14, 10:00 PM | Žinutė # 44








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (snieguoliuke)
na kiek žinau tikrai galima, bet va draugytė vežė kudikėlį dar 2 mėnesiukų ant priekinės sėdynės toj kėdutei ir gavo įspėjimą geda aš esu skaičius kažkur kad nori uždrausti nes atseit nesaugu ir.t.t bet ar priėmė kažkokį nutarimą net nežinau geda

nete skaičiau,ant priekinės sėdynės galima vežti,jei nėra oro pagalvių,
Tik specialioje vietoje

Pasak V. Pumpučio, vaiką draudžiama vežti ant priekinės sėdynės net ir specialioje jo ūgiui bei svoriui pritaikytoje kėdutėje, kurios atlošas atsuktas į priekinį stiklą, jeigu priekinė sėdynė apsaugota saugos pagalve. Tačiau ši nuostata negalioja, jei priekinės saugos pagalvės veikimo mechanizmas išjungtas. Trejų metų ir vyresnius vaikus galima vežti ant užpakalinės automobilio sėdynės, prisegtus suaugusiesiems skirtais saugos diržais ar naudojant kitas segimo sistemas. Jaunesnius nei trejų metų vaikus leidžiama vežti tik specialiose jų ūgiui ir svoriui pritaikytose sėdynėse. Mažylio kėdutė užpakalinėje automobilio sėdynėje turi būti tvirtinama per vidurį.


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
vijole1972Data: Pirmadienis, 2012-11-19, 10:06 AM | Žinutė # 45








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:ukmergė
Forumo ištikimieji
Žinutės: 2066
Apdovanojimai: 31
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
nete skaičiau,ant priekinės sėdynės galima vežti,jei nėra oro pagalvių,

visiškai teisingai ant priekinės sėdynės vaiką galimą vežti tik jei nėra oro pagalvių :) jei yra oro pagalvės tei vaiko priekyje net ir specialioje kėdutėje vežti negalima todėl kad įvykus avarijai ir išsiskleidus oro pagalvei vaikas bus sutraiškytas ( kitaip sakant pagalvės išsiskleidimo smugis sulaužys vaiko stuburiuką, vaiko galvytė netalaikys tokios mūgio ir tiesiog luš) tai gi jokiais būdais nesodinkit vaiko priekyje nes ir spec. kėdutėje nei priekiu nei nugara atsuktų




FACEBOOK
Atsijungęs
Forumas » LAISVALAIKIS » Auto-Moto-Žvejyba » Saugos diržai
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024