Šeštadienis, 2024-04-20, 2:36 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









  • Page 9 of 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 7
  • 8
  • 9
Forum moderator: Valedy  
Forumas » SUSIPAŽINKIME-PAPLEPĖKIME » Susipažinkime » Apibudinkite save?
Apibudinkite save?
RomeniukasData: Antradienis, 2011-04-05, 9:06 AM | Žinutė # 121








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (saulute7)
Sveikos, esu linksmas žmogeliukas, labai mėstanti bendrauti, tikiuose susibendrausime

Kaip tik čia ir papuolei,čia visos labai linksmos,draugiškos ir mėgstančios bendrauti _liuks_ _liuks_ Tikrai susibendrausime ir gerai laiką drauge praleisime


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
SharpejaData: Šeštadienis, 2011-10-08, 12:35 PM | Žinutė # 122








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Vilnius
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 91
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Esu gana užimtas žmogutis. Šeima,vyras,vaikas,namai,darbas ir mokslai. Visur skubu lekiu bėgu... bet kartais mėgstu ilgam sustoti pailsėti, poto vėl tas pats juokas Esu labai draugiška,linksma, mėgstu gerti šompaną ir tekilą geriam mėgstu žaisti kortomis durnių. Esu truputėli pedantiška ir mėgstu sukiotis virtuvėje, manau kad gaminu labai skaniai bet girtis tuo nemėgstu, na gal kartais geda Begalo myliu vaikus, esu labai jautri, visada ištiesiu pagalbos ranką tam kuris jos prašo. Visur noriu spėti,bet dažniausiai nespėju niekur geda draugai sako,kad su manim liūdna nebūna mua
Atsijungęs
snieguoliukeData: Šeštadienis, 2011-10-08, 12:47 PM | Žinutė # 123








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Sharpeja)
Esu gana užimtas žmogutis. Šeima,vyras,vaikas,namai,darbas ir mokslai. Visur skubu lekiu bėgu... bet kartais mėgstu ilgam sustoti pailsėti, poto vėl tas pats Esu labai draugiška,linksma, mėgstu gerti šompaną ir tekilą mėgstu žaisti kortomis durnių. Esu truputėli pedantiška ir mėgstu sukiotis virtuvėje, manau kad gaminu labai skaniai bet girtis tuo nemėgstu, na gal kartais Begalo myliu vaikus, esu labai jautri, visada ištiesiu pagalbos ranką tam kuris jos prašo. Visur noriu spėti,bet dažniausiai nespėju niekur draugai sako,kad su manim liūdna nebūna

žinok aš tave tokią visada ir įsivaizduodavau, dar galiu pidėti, kad labai mėgsti daryti staigmenas savo brangiausiajam, ir dar kd esi labai labai graži ir miela mua mua mua
Atsijungęs
SharpejaData: Šeštadienis, 2011-10-08, 2:20 PM | Žinutė # 124








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Vilnius
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 91
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
žinok aš tave tokią visada ir įsivaizduodavau, dar galiu pidėti, kad labai mėgsti daryti staigmenas savo brangiausiajam, ir dar kd esi labai labai graži ir miela

Vaje kaip miela snieguoliuke, mua
Atsijungęs
mandarinukeData: Šeštadienis, 2012-01-07, 9:02 PM | Žinutė # 125








[ (LT) ]
Grupė: Removed


Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:





aš esu linksma, padūkusi, nuoširdi mergina mirkt kas mane pažįsta sako aš kaip tikras gyvsidabris juokas
Forumas » SUSIPAŽINKIME-PAPLEPĖKIME » Susipažinkime » Apibudinkite save?
  • Page 9 of 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 7
  • 8
  • 9
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024