Sekmadienis, 2024-05-19, 5:48 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Laurituke, Romeniukas  
Forumas » ŠEIMA » Vaikučiai » Vaikučių mėgstamiausi užsiėmimai (vaikučių pomėgiai)
Vaikučių mėgstamiausi užsiėmimai
snieguoliukeData: Antradienis, 2013-02-26, 10:10 PM | Žinutė # 451








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (virginijak)
mua taviškis ir šaunuolis.

ačiukas mua


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2013-02-26, 10:15 PM | Žinutė # 452








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Mūsų kinderis vis dar didysis futbolistas, futbolas užima didyjį laisvalaikio laiką, laiko lieka dar anglų užsiėmimams mieste, baseinui ir dailei mirkt mirkt o namuose karaliauja stalo žaidimai, kuo sudėtingesnis tuo geriau liuks liuks
per papildomas atostogas nupiešti keli piešiniai konkursui Panevėžys mano miestas 2013 liuks




O čia jau per metus laimėtas 5 medalis liuks liuks liuks liuks jau ir dvi taurės gražuolės namuose yra liuks liuks čia su draugais ir sekmadienį iškovotais medaliais liuks liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
virginijakData: Trečiadienis, 2013-02-27, 9:11 AM | Žinutė # 453








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Alytus
Forumo mylimieji
Žinutės: 8213
Apdovanojimai: 63
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
keli piešiniai konkursui

Quote (snieguoliuke)
čia su draugais ir sekmadienį iškovotais medaliais

Nu šaunuolis tavo sūnukas liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
]
Visų darbelių atskiros detalės ir fonai paimti iš http://forum.materinstvo.ru/index.php?showforum=223 http://www.forum.fotowedding.ru/, http: / / lenagold.ru, http://photoshablon.ru/, http://allday.ru/, https://www.google.lt/imghp?hl=lt&tab=wi Nuoširdus ačiū Jų visų kūrėjams
Atsijungęs
LauritukeData: Trečiadienis, 2013-02-27, 9:56 AM | Žinutė # 454








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
snieguoliuke, gražūs piešinukai liuks šaunuolis,kad taip stengiasi ir jam patinka futbolas liuks

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2013-02-27, 11:03 AM | Žinutė # 455








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
snieguoliuke, saunuolis Dominykas liuks musu kaimyne irgi pradejo leisti savo vaikinuka priesmokiklinuka i futbola, tik sake labai durnas grafikas, viena diena vienu laiku, kita diena kitu, ir vis kitose vietose vyksta treniruotes, sake tik vasara jau bus stabyliai visada futbo lostadione. Galvojame jau ir mes kad butu gerai Deivydui, nes dovydas tai net nezinau sako nenori, nors mokykloje jie ten ir krepsini ir futbola zaidzia galvoju

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2013-02-27, 11:33 AM | Žinutė # 456








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (virginijak)
Nu šaunuolis tavo sūnukas liuks

Quote (Laurituke)
snieguoliuke, gražūs piešinukai liuks šaunuolis,kad taip stengiasi ir jam patinka futbolas liuks

Quote (Romeniukas)
snieguoliuke, saunuolis Dominykas

ačiukas mua mua mua tikrai šaunuokis, labai didžiuojamės juo, labai stengiasi visose srityse kur tik gali ir moksluose pirmūnas ir treniruotės 5 kart per savaitę anglų ir baseinas po 2 ir spėja visur ir su draugais pabūti spėja žodžiu sukasi bernužėlis mūsų kaip vijurkas mua mua mua mua mua mua


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2013-02-27, 11:40 AM | Žinutė # 457








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
musu kaimyne irgi pradejo leisti savo vaikinuka priesmokiklinuka i futbola, tik sake labai durnas grafikas, viena diena vienu laiku, kita diena kitu, ir vis kitose vietose vyksta treniruotes, sake tik vasara jau bus stabyliai visada futbo lostadione. Galvojame jau ir mes kad butu gerai Deivydui, nes dovydas tai net nezinau sako nenori, nors mokykloje jie ten ir krepsini ir futbola zaidzia galvoju

visada ir bus durnas grafikas, mus irgi 3 kartus vienoje salėje po pietų 2 kartus vėlai vakare kitoje mokykloje, reikia vežti nes vyksta bevei iki 9val vakaro, o šeštadieniais nuo ankstaus ryto , tai nepamenu kurį šeštadienio rytą galėjom normaliai išsimiegoti geda , o mes nuo kovo vidurio išeinam į stadioną ir taip pat vyks per 2 stadionus, nes čia kur yra prie tilto tas satdionas jis yra pagrindinis, bet kadangi daug varžybų čia vyksta tai nebūna jame treniruočių , būna visai kitame stadione mirkt pas mus būna Šaltinio mokyklos stadione mirkt
Quote (Romeniukas)
Galvojame jau ir mes kad butu gerai Deivydui, nes dovydas tai net nezinau sako nenori, nors mokykloje jie ten ir krepsini ir futbola zaidzia galvoju

tai sakei kad labai norėjo ir Dovydas eiti į futbolą, bet kažkaip nebenuvedei, o kitais metais labai jau atsilikęs bus nuo kitų draugų geda ir šeip labai priklauso nuo to koks treneris bus, mums tai superinis liuks liuks liuks liuks liuks liuks
Quote (Romeniukas)
. Galvojame jau ir mes kad butu gerai Deivydui,
o jam bent jau patinka futbolas mirkt
nes šeip pavežioti tai tikrai reikės gerai pamenu būdavo leki iš darbo į mokyklą paimi nuveži parveži ir vėl į darbą, o jei kitoje mokykloje tai dar ir palauki gerai


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2013-02-27, 11:42 AM | Žinutė # 458








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
ake tik vasara jau bus stabyliai visada futbo lostadione.

nebus pastovei viename, nes dėl įtempto grafiko stadiono, ten ir varžybos vyksta todėl ir nomuoja kelis stadionus kad būtų kur treniruotis gerai gerai o pas kokiį trenerį lanko mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2013-02-27, 10:25 PM | Žinutė # 459








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
tai sakei kad labai norėjo ir Dovydas eiti į futbolą, bet kažkaip nebenuvedei, o kitais metais labai jau atsilikęs bus nuo kitų draugų ir šeip labai priklauso nuo to koks treneris bus, mums tai superinis


tai kad neapsisprendes pas mus jis, tai nori tai nenori... uztenka jam ir mokykloje burelio.

Quote (snieguoliuke)
o jam bent jau patinka futbolas


jam viskas patinka kur judesys, darzelyje lanko sporto bureli, tai labai patinka, jis pas mus judesinis vaikas...


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2013-02-27, 11:11 PM | Žinutė # 460








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)

jam viskas patinka kur judesys, darzelyje lanko sporto bureli, tai labai patinka, jis pas mus judesinis vaikas...

tai va galės su broliu kartu mokykloje lankyti sporto būrelį, liuks liuks liuks liuks
Quote (Romeniukas)
tai kad neapsisprendes pas mus jis, tai nori tai nenori... uztenka jam ir mokykloje burelio.

tai tegu palanko ką, gal patiks gerai gal užkabins kokia nors šaka mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2013-02-28, 11:54 AM | Žinutė # 461








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
tai tegu palanko ką, gal patiks gal užkabins kokia nors šaka

Na dabar ne pats geriausias laikas pradeti lankyti bureli mieste, manau teks viska atideti iki rudenio... Vasara gal nelanko vaikai burelio ar lanko? Vasara jau kaip sakant kai vairuosiu tai bus paprasciau kad ir pavezioti reiketu i bureli, o jei pagalvojus buciau be masinos tai nelabai isivaizduoju kaip reiketu suktis geda


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2013-02-28, 5:31 PM | Žinutė # 462








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Na dabar ne pats geriausias laikas pradeti lankyti bureli mieste, manau teks viska atideti iki rudenio... Vasara gal nelanko vaikai burelio ar lanko? Vasara jau kaip sakant kai vairuosiu tai bus paprasciau kad ir pavezioti reiketu i bureli, o jei pagalvojus buciau be masinos tai nelabai isivaizduoju kaip reiketu suktis geda

lanko ir vasarą tik dažniausiai vienas mėnuo būna atostogų mirkt o kodėl sudėtinga, jug su pasivaikštant su mažiliu viską galima suspėti, tik noro reikia, labai daug matau kad ir anglų užsiėmimuose ar baseine, atveda vaikiukus o su vėžymėliu pasivažinėja aplink ir valandikė greitai prabėga, ir manau daug kas taip daro, nors aš ir pati vairuoju, kažkaip nesureikšminu jos, labaiu patinka pėstute pasivaikštant gryname ore liuks liuks liuks aišku kai reikia imi ir mašiną, bet tikrai galima apseiti ir be jos liuks liuks liuks toks vaizdas, kad jei neturi teisių ir mašinų vadinasi ir vaikas negali lankyti nieko juokas juokas juokas juokas juokas atvažiuoja ir vieni vaikai, ir nieko čia baisaus, aišku ir nuo pačio vaiko priklauso gerai gerai nes jai vaikui nepatinka kam pinigus mest į balą, kad ir pas mus yra vaikų, kur iš kart matosi kad atvesti nes tėvai labai nori, ne kiek vaikas o kiek tėvas ir matosi kad nelabai patinka pačiam vaikui, bet gi tėvas verčia, siaubas kažkoks nepatinka nepatinka nepatinka nepatinka nepatinka


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2013-02-28, 8:22 PM | Žinutė # 463








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
lanko ir vasarą tik dažniausiai vienas mėnuo būna atostogų o kodėl sudėtinga, jug su pasivaikštant su mažiliu viską galima suspėti, tik noro reikia, labai daug matau kad ir anglų užsiėmimuose ar baseine, atveda vaikiukus o su vėžymėliu pasivažinėja aplink ir valandikė greitai prabėga, ir manau daug kas taip daro, nors aš ir pati vairuoju, kažkaip nesureikšminu jos, labaiu patinka pėstute pasivaikštant gryname ore aišku kai reikia imi ir mašiną, bet tikrai galima apseiti ir be jos toks vaizdas, kad jei neturi teisių ir mašinų vadinasi ir vaikas negali lankyti nieko atvažiuoja ir vieni vaikai, ir nieko čia baisaus, aišku ir nuo pačio vaiko priklauso nes jai vaikui nepatinka kam pinigus mest į balą, kad ir pas mus yra vaikų, kur iš kart matosi kad atvesti nes tėvai labai nori, ne kiek vaikas o kiek tėvas ir matosi kad nelabai patinka pačiam vaikui, bet gi tėvas verčia, siaubas kažkoks


Bus matyt dar, nes kai vaikas nerodo didelio noro tai nematau tikslo ji ten vesti, pats kai nores gales lankyti, dabar sako kad nenori, sako as mokykloje sportuoju juokas nevesiu vien tam, kad kiti vaikai lanko, ateis laikas kai pats pasirinks ka nori lankyti ir tada mielu noru gales lankyti ir viska suderinsime.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2013-02-28, 9:14 PM | Žinutė # 464








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Bus matyt dar, nes kai vaikas nerodo didelio noro tai nematau tikslo ji ten vesti, pats kai nores gales lankyti, dabar sako kad nenori, sako as mokykloje sportuoju juokas nevesiu vien tam, kad kiti vaikai lanko, ateis laikas kai pats pasirinks ka nori lankyti ir tada mielu noru gales lankyti ir viska suderinsime.

tai aišku, jei vaikas nerodo noro tai neverta nė vesti, kam pinigus mesti , jei vaikas net nenori mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2013-02-28, 9:54 PM | Žinutė # 465








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
tai aišku, jei vaikas nerodo noro tai neverta nė vesti, kam pinigus mesti , jei vaikas net nenori


Tai uz tai, palauksime kol paciam noras atsiras ir atsras vaikas savo sriti. :)


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Forumas » ŠEIMA » Vaikučiai » Vaikučių mėgstamiausi užsiėmimai (vaikučių pomėgiai)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024