Antradienis, 2024-05-07, 3:34 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Laurituke, Romeniukas  
Forumas » ŠEIMA » Vaikučiai » Pieniniai dantukai (Viskas apie jų priežiūrą)
Pieniniai dantukai
LeilaData: Penktadienis, 2011-08-19, 0:28 AM | Žinutė # 121








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Toli
Forumo ištikimieji
Žinutės: 1651
Apdovanojimai: 3
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
Ar žinote, kad be odontologo pažymos negalios medicininė pažyma mokyklinukams ir berods paruošiamukams, nes jiems irgi reikia pristatyti pažymas miela

čia visur taip 10 niekas mūsų neperspėjo.O jeigu tokia tvarka ir įsigaliotų, tai tik į naudą.Mums mokykloje irgi per prievartą tvarkydavo.Oi, prisiminimai nekokie liudna
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2011-12-08, 10:13 PM | Žinutė # 122








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Leila)
čia visur taip 10 niekas mūsų neperspėjo.O jeigu tokia tvarka ir įsigaliotų, tai tik į naudą.Mums mokykloje irgi per prievartą tvarkydavo.Oi, prisiminimai nekokie liudna

manau kad visur geda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2011-12-08, 10:14 PM | Žinutė # 123








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Kinderiui prieš savaitę iškrito vienas dantukas, na ne kiek jis iškrito o jis pats išsitraukė grįžęs iš mokyklos juokas juokas juokas ir jau yra naujas liuks liuks liuks liuks dar vienas laukia savo eilės , nes labai kliba, bet sako kol dar nekrenta tegul būna juokas juokas juokas juokas

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2011-12-09, 5:56 PM | Žinutė # 124








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
O pas mus nekrenta priekiniai dantukai kurie nėra labai jau gražūs,taip laukiame,kad greičiau jie iškristų,apatiniai du iškrito,bet galėtų kristi viršutiniai galvoju

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
IrceData: Penktadienis, 2011-12-09, 10:24 PM | Žinutė # 125








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 11602
Apdovanojimai: 72
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Mano mažei iškritęs vienas,antras kliba.Kas keisčiausia,pirmiau pradeda nauji dygti,tik tada pieninukas klibėti pradeda galvoju niekaip neišsisveiksta panelė,negaliu pas odontologą nuvesti,nes rauti reikia...negerai taip,kreivi dantukai bus,jei neraus...tikiuosi bent nuskausmins kažkaip,nes kitaip nesileis galvoju

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

MANO DARBELIAI
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-01-17, 11:49 PM | Žinutė # 126








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Irce)
odontologą nuvesti,nes rauti reikia...negerai taip,kreivi dantukai bus,jei neraus...tikiuosi bent nuskausmins kažkaip,nes kitaip nesileis galvoju

jei priekinis tai nelabai duos nuskauminamų geda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-01-17, 11:51 PM | Žinutė # 127








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
o mūsų bernužėlis vakar pats apatinį dantuką išsitraukė, ir jau lenda naujas liuks , buvom nuvedę dėl priekinio nes pats nori trauktis, bet daktarė patarė netraukti sako kai pradės naujas dygti tada liuks tai va pėlytė šįkart atnešė daugiau pinigėliu, nes kinderis sako sveikas gražus dantukas ir dar pats išsitraukiau juokas juokas juokas

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-01-17, 11:53 PM | Žinutė # 128








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
O pas mus nekrenta priekiniai dantukai kurie nėra labai jau gražūs,taip laukiame,kad greičiau jie iškristų,apatiniai du iškrito,bet galėtų kristi viršutiniai galvoju

jei likusios priekyje tik šalnys, daktarė sakė nelabai gerai, nes gali tekti operuoti, nes kažkaip neleidžia naujies augti ir pradeda gesti nauji, net nepradėję augti, na įdomiai ten mums aiškino, bet pas mus yra dar dantukas, bet ne visas, ir jau kleba tai tikimės iškris liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2012-01-17, 11:54 PM | Žinutė # 129








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
jei likusios priekyje tik šalnys, daktarė sakė nelabai gerai, nes gali tekti operuoti, nes kažkaip neleidžia naujies augti ir pradeda gesti nauji, net nepradėję augti, na įdomiai ten mums aiškino, bet pas mus yra dar dantukas, bet ne visas, ir jau kleba tai tikimės iškris

Bet ir nerauna tų šaknų galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-01-17, 11:57 PM | Žinutė # 130








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Bet ir nerauna tų šaknų galvoju

neįmanoma išrauti reikia pjauti, aišku žiūrint kokios ten šalnytės likusios, bet sakė jei lieka šaknys priekinių dantukų dažniausiai reikia pjauti, na mums ten aiškino aiškino, bet esmę supratau, reikia kad apžiūrėtų odontologas ir pasays liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
IrceData: Trečiadienis, 2012-01-18, 8:25 AM | Žinutė # 131








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 11602
Apdovanojimai: 72
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Quote (snieguoliuke)
jei priekinis tai nelabai duos nuskauminamų

Taip ir maniau....nevedžiau traukti,pats iškrito,nors kreivokai išdygo,bet man gaila traumuoti vaiką,tikrai skauda,kai traukia,ypač neklibantį,pati kartą girdėjau,kaip vaikas klykė,kai jam traukė pieninį dantuką...panešiosim kabes jei reikės kada,nes va sūnui dantys gražiai krito ir dygo,o vistiek kreivi,pavasarį ateis eilė pas odontologą,matysim ar kabes ar ką kitą pasiūlys.
Jei tie dantys bent klibėtų pas mažę,o čia pradeda naujas dygti,tik tada klibinasi kitas,ir kol išsiklibina,naujas būna gerokai išlindęs...ne gi taip visus ir reiktų vesti traukti galvoju vaikui tikrai trauma būtų,paskui nenuvesčiau pas stomotologą visai...


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

MANO DARBELIAI
Atsijungęs
iditData: Trečiadienis, 2012-01-18, 10:17 AM | Žinutė # 132








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na nezinau kiek dickiam patys iskrito<po apacia jau buvo nauju virsuneles>,kiek trauke<visada patepdavo su saldancia pasta ir jei labai reikedavo suleisdavo vaistukus>,pradzioj irgi gazdino kad reiks kabes nesiot,net liepe i eile stot<tipo tik po 2-3 metu eile prieitu>,bet dabar pas abu labai graziai isistiesine tikrieji.
tik va beda pas mus su pele ji kazkaip ziauriai daug darbo turi niekaip neuzeina ir neatnesa skolos uz 6 dantis<abiem po tiek> juokas
na o Zyguciui per 1 menesi plombavo ta pati danti net 3 kartus ir tik paskutini syki sugebejo istraukt nerva<tfu tfu tfu bet praejo 2 savaites ir nebeskauda>.
Atsijungęs
noeleData: Trečiadienis, 2012-01-18, 10:45 AM | Žinutė # 133








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:kedainiai
Forumo mylimieji
Žinutės: 10021
Apdovanojimai: 21
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą Plepučių,pleputė
mums greit 6 dar nei vienas dantukas nekliba geda

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
iditData: Trečiadienis, 2012-01-18, 11:01 AM | Žinutė # 134








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (noele)
mums greit 6 dar nei vienas dantukas nekliba geda

dickiam dantys pradejo byret nuo 5 metu ir dabar 9metu beturi po 1 pienini,o mazajam<5,6m>net nezada klibet
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2012-01-18, 2:01 PM | Žinutė # 135








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Irce)
Jei tie dantys bent klibėtų pas mažę,o čia pradeda naujas dygti,tik tada klibinasi kitas,ir kol išsiklibina,naujas būna gerokai išlindęs...ne gi taip visus ir reiktų vesti traukti galvoju vaikui tikrai trauma būtų,paskui nenuvesčiau pas stomotologą visai...

na net nežinau galvoju pas mūsiškį tai pradėjo labai klebėti o dar ir pats išsiklibina, sako noriu naujo dantuko, ir kai iškrenta, jau pasimato ir naujas liuks žinok mes irgi nevestume per prievartą, na nebent skaudėtų geda , nes paskui vaikučiai ir bijo gydytojų geda
Quote (idit)
tik va beda pas mus su pele ji kazkaip ziauriai daug darbo turi niekaip neuzeina ir neatnesa skolos uz 6 dantis<abiem po tiek> juokas
juokas oj pelė skolininkė juokas
Quote (idit)
dickiam dantys pradejo byret nuo 5 metu ir dabar 9metu beturi po 1 pienini,o mazajam<5,6m>net nezada klibet

mūsų tik du buvo ištraukti nes buvo sugedę, o šeip pirmas iškrito pats 7 , ir jau du naujus priekinius turi ir 3 gale liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » ŠEIMA » Vaikučiai » Pieniniai dantukai (Viskas apie jų priežiūrą)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024